معرفی سایت فیزیک قسمت پنجم

201- http://web.mit.edu/nse

این سایت به معرفی دپارتمان مهندسی هسته‌ای دانشگاه MIT امریکا پرداخته است. عناوینی از قبیل آموزش، تحقیقات، اعضا، اخبار، رویدادها، انتشارات و منابع اطلاعاتی را می‌توان از عناوین موجود در سایت نام برد. امکانات جستجو نیز در سایت ممکن می‌باشد.

202- http://nuclear.tamu.edu/home

دانشکده مهندسی هسته‌ای دانشگاه تگزاس در این سایت به معرفی فعالیت‌های خود در زمینه مهندسی هسته‌ای پرداخته است. در سایت عناوینی از قبیل: درباره دپارتمان، اطلاعات آکادمیک، تحقیقات، امکانات دانشکده، اعضا، اخبار و گزارش رویدادها را می‌توان مشاهده کرد. هم‌چنین امکان مشاهده گالری تصاویر درباره مهندسی هسته‌ای ممکن می‌باشد.

203- www.engin.umich.edu/dept/nuclear

مؤسسه تحقیقات هسته‌ای و تشعشع NERS در این سایت به معرفی فعالیت‌های خود پرداخته است. در سایت می‌توان اطلاعات آکادمیک، تحقیقات، اعضا، مطالب فنی، LINK و تحقیقات را مشاهده کرد.

204- http://ne.oregonstate.edu

دانشکده مهندسی هسته‌ای دانشگاه OREGON در این سایت می‌توان به اطلاعاتی درباره فعالیت‌های این دانشکده در زمینه مهندسی هسته‌ای دسترسی پیدا کرد. هم‌چنین اطلاعات مؤسسه، برنامه‌های آموزشی، تحقیقات، مقاله‌ها، اخبار، انتشارات و گزارش رویدادها را می‌توان به عنوان موارد مطرح شده در سایت نام برد.

205- www.neimagazine.com

این سایت معرفی‌کننده مجله‌ای درباره مهندسی هسته‌ای چینی می‌باشد. در سایت می‌توان مجله کنونی، اخبار، گزارش رویدادها، کمیته‌ها، رویدادها، HANDBOOK و اطلاعاتی درباره مجله را در این سایت مشاهده کرد. هم‌چنین امکانات جستجو در مطالب سایت نیز فراهم می‌باشد. علاقمندان می‌توانند به عضویت رایگان این مجله درآیند و هم‌چنین خبرنامه رایگان مؤسسه را می‌توان از طریق پست الکترونیکی دریافت کرد.

206- www.fnal.gov/pub/inquiring/physics

مؤسسه تحقیقاتی FERMILAB یکی از انستیتوهای فعال در زمینه مهندسی هسته‌ای می‌باشد که تحت نام یکی از بزرگ‌ترین افراد پیشرو در این علم به کار پرداخته است. آموزش، امکانات جستجو، اصول فیزیکی، فعالیت‌های لابراتوار، رویدادها، انتشارات، شتاب‌دهنده‌ها، تکنولوژی، تئوری، محاسبات و فیزیک نوترونی از عناوین مطرح شده در این سایت می‌باشند که در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرند.

207- http://fusedweb.pppl.gov

این سایت با نام: Fusion Energy Educational Web Site به آموزش مطالبی درباره پدیده فوزیون پرداخته است. اطلاعاتی درباره خورشید، کهکشان و پدید آمدن آن و  نیروی جاذبه می‌توان اطلاعاتی را به‌دست آورد. هم‌چنین منابع اطلاعاتی، لغت نامه پلاسما، آموزش و امکانات جستجو از عناوین دیگر موجود در سایت می‌باشد.

208- http://www2.slac.stanford.edu/vvc

این سایت به نام SLAC به آموزش مبانی انرژی هسته‌ای پرداخته است. شتاب‌دهنده‌ها، امکانات، آشکارسازها، آزمایش‌ها، جایزه نوبل، تاریخچه، تئوری عمل و امکانات جستجو را می‌توان از عناوین مطرح شده در سایت نام برد.

209- http://phys.educ.ksu.edu

این سایت به معرفی یک نرم‌افزار برای شبیه‌سازی فرآیندهای کوانتومی پرداخته است. پروژه‌ها، شبیه‌سازی‌ها و تحقیقات به عمل آمده درباره این نرم‌افزار را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.

210- http://www.nrc.gov

کمیسیون نظم بخشیدن به انرژی هسته‌ای در امریکا را می‌توان در این سایت مشاهده کرد. در سایت امکانات جستجو، INDEX موضوعی سایت، لغت‌نامه تخصصی، راکتورهای هسته‌ای، مواد رادیواکتیو، زباله‌های اتمی، رویدادها، همایش‌های عمومی و اخبار و اطلاعات را می‌توان به عنوان عناوین موجود در سایت نام برد.

211- www.nea.fr/html/nsd

امنیت دربرابر تشعشعات رادیواکتیو و تنظیم کردن مناسب سطح تشعشعات موضوع بحث این سایت می‌باشد. بانک اطلاعاتی، امکانات جستجو، پروژه‌ها، انتشارات و اخبار و گزارش رویدادها را می‌توان از بین عناوین مطرح شده در سایت نام برد. 

212- www.davistownmuseum.org/cbm

سایت RADNET به بحث درباره ایمنی و حفاظت دربرابر آلودگی‌های هسته‌ای و هم‌چنین رویدادها و تصادفات اتمی پرداخته است. عناوینی چون رویدادهای هسته‌ای، تعاریف، رادیواکتیو، راهنمای حفاظت در برابر اشعه، منبع اطلاعاتی اصلی، حادثه چرنوبیل و منابع اخطار عمومی و بسیاری موارد دیگر را  می‌توان در این سایت مشاهده نمود.

213- www.dcisc.org

در این سایت می‌توان به اطلاعات و نتایج چهاردهمین نشست امنیت هسته‌ای دسترسی پیدا کرد. این مقالات تحت فرمت PDF ارائه می‌شوند.  

214- www.i-s-r.ca

مؤسسه ISB یا مؤسسه بین‌المللی تحقیقات حفاظت در برابر تشعشعات هسته‌ای در این سایت به معرفی فعالیت‌های خود پرداخته است. انتشارات، نرم‌افزار، خدمات ارائه شده توسط مؤسسه، امکانات، امکانات جستجو در مطالب سایت را می‌توان از مطالب موجود در سایت نام برد.

215- www.uic.com.au

مرکز اطلاعات اورانیوم را می‌توان درا ین سایت مشاهده کرد. منابع آموزشی، برق هسته‌ای، مقالات، منابع اورانیوم در استرالیا، اخبار، انرژی هسته‌ای، کتاب منبع ITAM و LINK به سایت‌های مربوط را می‌توان از عناوین موجود در این سایت نام برد. هم‌چنین امکان جستجو در سایت نیز فراهم می‌باشد.

216- www.nucleartourist.com

این سایت معرفی‌کننده مراکز تولید و استخراج مواد هسته‌ای در کل جهان می‌باشد. امکانات بسیار زیادی برای مشاهده و دریافت اطلاعات درباره مراکز اتمی جهان در سایت قرار داده شده است. امکان جستجوی مطالب مورد نظر بازدید‌کننده نیز در این سایت فراهم شده است. معادن اورانیوم، صنایع وابسته به انرژی هسته‌ای، ایمنی در برابر تشعشعات رادیواکتیو، طراحی پروسه تولید نیرو بر اساس انرژی هسته‌ای، امنیت در برابر تروریسم، مکان‌های تولید انرژی هسته‌ای، اثرات مخرب تشعشعات رادیواکتیو، استفاده از پرتوهای رادیواکتیو در درمان بیماری‌ها، حمل و نقل زباله‌های اتمی، مشاهده داخل یک مرکز تولید انرژی هسته‌ای، تصاویر و فیلم‌های کوتاه از داخل نیروگاه‌های اتمی و مطالب بسیار دیگر را می‌توان در این سایت مشاهده کرده و درباره هر کدام به کسب اطلاعات پرداخت.

217- www.1nuclearplace.com

این سایت یک پایگاه خبری درباره اخبار مربوط به انرژی اتمی در ایران می‌باشد. خبرهای موجود در این سایت از خبرگزاری‌ها معتبر دنیا تهیه می‌شوند. اختلاف نظر ایران و امریکا درباره انرژی هسته‌ای و اخبار مربوط به آن را می‌توان در این سایت مطالعه نمود.

218- www.nuclearfaq.ca

اطلاعات عمومی درباره انرژی اتمی در کانادا را می‌توان در این سایت به‌دست آورد. مقدمه، اخبار جدید، مطالب موجود در سایت، آمار سایت، گالری تصاویر، LINK، اطلاعات اضافی، سرمقاله و امکانات جستجو در مطالب سایت از عناوین مطرح شده در این سایت می‌باشند.

219- www.lbl.gov/abc/Basic.html

این سایت ارائه‌کننده الفبای علوم هسته‌ای می‌باشد. ساختمان هسته، رادیواکتیویته، اشعه آلفا، اشعه بتا، اشعه گاما، نیمه عمر، واکنش‌های هسته‌ای، فیزیون، فوزیون و اشعه‌های کیهانی عناوینی هستند که در این سایت مشاهده می‌شوند.

220- www.thebulletin.org/index.htm

این سایت به معرفی یک بولتن اطلاعاتی به نام ATOMIC SCIENTISTS پرداخته است. در سایت می‌توان مطالب مربوط به شماره کنونی مجله، شماره قبلی مجله، اطلاعاتی در ارتباط با سلاح‌های هسته‌ای، آرشیو مجلات، LINK، امکانات جستجو در سایت، اخبار و گزارش رویدادها را مطالعه کرد.

221- www.japannuclear.com

برنامه‌های اتمی ژاپن را می‌توان در این سایت مشاهده کرد. در سایت امکان جستجو در مطالب امکان‌پذیر می‌باشد. هم‌چنین       می‌توان درباره انرژی اتمی، انتشارات مؤسسه، مرکز اتمی NIHON SALON، اخبار و رویدادها در این سایت اطلاعاتی را کسب کرد.

222- www.atomicarchive.com/index.shtml

سایت ATOMIC ARCHIVE به ارائه اطلاعات مربوط به صنایع اتمی در سراسر دنیا پرداخته است. در سایت می‌توان عناوین علمی، تاریخچه، کتابخانه، تصاویر و فیلم، سالنامه و امکانات جستجو در سایت را مشاهده کرد. هم‌چنین آخرین اخبار مربوط به انرژی هسته‌ای و رویدادهای مربوط به آن را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.

223- www.n-base.org.uk/public/index.html

مرکز اطلاعات علمی هسته‌ای نام این سایت می‌باشد. در سایت می‌توان عناوینی از قبیل جستجو در مطالب سایت، جستجوی منبع اطلاعاتی سایت، امکان ثبت نام ONLINE، آخرین اخبار، مجله منتشر شده و آرشیو سایت را مشاهده کرد.

224- www.ntshf.org/links.htm

سایت NTSHF یک موزه و منبع تاریخی درباره انرژی هسته‌ای می‌باشد. در سایت می‌توان عناوین موزه‌ها، اخبار، گزارش رویدادها، تاریخچه محل امتحان بمب‌های اتمی در نوادا و LINK به مراکز علمی و موزه‌های اتمی را مشاهده نمود.

225- http://library.thinkquest.org/C001667

سایت Nuclear Energy Tomorrow در جهت استفاده صلح آمیز از انرژی هسته‌ای در دنیا به فعالیت مشغول می‌باشند. درس‌ها، تاریخچه، امکانات، فعالیت‌ها ی گروه و رأی‌گیری درباره استفاده یا عدم استفاده از انرژی هسته‌ای را می‌توان از عناوین این سایت نام برد.  

226- http://nucleartimes.jrc.nl

این سایت به معرفی کتاب‌ها و ژورنال‌های مرتبط با انرژی اتمی منتشر شده در سراسر جهان پرداخته است. امکان جستجو در سایت میسر می‌باشد. هم‌چنین علاقمندان می‌توانند به عضویت سایت درآمده و از خبرنامه آن بهره‌مند گردند. امکان برقراری ارتباط از طریق LINK‌های موجود در سایت با مؤسسات انرژی اتمی در کشور‌های دنیا در این سایت ممکن می‌باشد.

227- www.insc.anl.gov

مرکز بین‌المللی حفاظت و ایمنی در برابر خطرات ناشی از تشعشعات اتمی در این سایت به ارائه اطلاعاتی درباره فعالیت‌های انجام گرفته در آن مؤسسه پرداخته است. عناوین نقشه‌ها، امکانات، امکان عضویت، امنیت در برابر حملات تروریستی، نقشه راکتور، مواد مورد استفاده، تصاویر و فیلم‌های مرتبط با انرژی اتمی را می‌توان در این سایت مشاهده نمود. 

228- www.bellona.no

این سایت به ارائه اخبار و گزارش رویدادهای مرتبط با انرژی اتمی در سراسر دنیا پرداخته است. سایت به زبان‌های روسی، انگلیسی و نروژی ارائه شده است. امکانات جستجو در سایت فراهم می‌باشد. هم‌چنین می‌توان ژورنال‌هایی را در این سایت در ارتباط با انرژی اتمی مشاهده کرد.

229- www.world-nuclear.org

انجمن جهانی انرژی هسته‌ای در این سایت به ارائه مطالبی درباره انرژی هسته‌ای پرداخته است. امکانات جستجو، اخبار، گزارش رویدادها، خبرنامه، نیروگاه‌های هسته‌ای و گزارش کنفرانس‌ها را می‌توان در این سایت مشاهده کرد.

230- www.ansto.gov.au

سایت ANSTO به مؤسسه انرژی اتمی دولتی استرالیا تعلق دارد. در سایت می‌توان اطلاعاتی درباره تعویض راکتور، اطلاعات، امکان عضویت در سایت و هم‌چنین امکانات جستجو در سایت را مشاهده نمود.

231- www.wisconsinproject.org

در این سایت به بحث ممانعت گسترش سلاح‌های اتمی پرداخته می‌شود. رویکرد اصلی سایت به ایران و عراق است. انتشارات مؤسسه، گزارش خطرات احتمالی، نگاهی به ایران، نگاهی به عراق و امکانات جستجو در سایت را می‌توان از عناوین موجود در سایت نام برد. بخش تحقیقات نیز در این سایت قرار داده شده است.

232- www.phy6.org/stargaze/Snuclear.htm

در این سایت به انرژی هسته‌ای (S-8) پرداخته می‌شود.  مطالب زیادی درباره این فرآیند را می‌توان در سایت مشاهده نمود.

233- www.nuclearfiles.org

این سایت به ارائه اطلاعات و گزارشاتی درباره انرژی اتمی و گسترش آن در جهان پرداخته است. در سایت امکانات جستجو قرار داده شده است. انرژی اتمی، سلاح‌های هسته‌ای، موشک‌های دفاعی، امنیت جهانی، تاریخچه، منابع اطلاعاتی، آموزش و امکان عضویت در سایت را می‌توان از عناوین موجود در سایت برشمرد.

234- www.barc.ernet.in

سایت BHABHA مربوط به نیروگاه اتمی هندوستان به ارائه اطلاعاتی درباره مؤسسه پرداخته است. در سایت امکانات جستجو قرار داده شده است. هم‌چنین می‌توان به نیروگاه‌ها و راکتورهای دیگر این کشور از طریق این سایت رجوع کرد.

235- www.ne.doe.gov

این سایت به دفتر انرژی اتمی، علوم و تکنولوژی هسته‌ای امریکا تعلق دارد. در سایت می‌توان انتشارات مؤسسه، تحقیقات اتمی، اخبار، رویدادها، امکانات جستجو، اطلاعات اتمی کشورهای جهان و LINK به سایت‌های مرتبط را به عنوان عناوین موجود در سایت نام برد.

236- www.fusion.org.uk

سایت FUSION POWER به مطالعه و بررسی بر روی انرژی هسته‌ای و نیروی حاصل از واکنش‌های هسته‌ای پرداخته است. در سایت امکان جستجوی مطالب با استفاده از موتور جستجو ممکن می‌باشد. هم‌چنین تحقیقات، رویدادها، اخبار جدید، معرفی مراکز آموزشی، صنایع اتمی، اطلاعات فنی و LINK به سایر سایت‌های مرتبط را می‌توان از عناوین سایت برشمرد.

237- www.ans.org/pubs/journals/nse

جامعه اتمی امریکا این سایت را برای اطلاع‌رسانی درباره فعالیت‌های آن مؤسسه برپا کرده است. در سایت می‌توان 3 ژورنال از انتشارات مؤسسه اتمی را مشاهده نمود. امکان عضویت در سایت ممکن می‌باشد. هم‌چنین در سایت می‌توان مطالب مورد نظر را از طریق موتور جستجوی سایت پیدا کرد. جستجو برای ژورنال مورد نظر، HANDBOOK، اطلاعات منتشر شده، اطلاعات عمومی، استانداردها، TEXTBOOK انرژی اتمی و آرشیو مجلات و ژورنال‌های منتشر شده را نیز می‌توان در سایت در اختیار داشت. 

238- www.radiationsafetyacademy.com

این سایت به نام RADIATION SAFETY ACADEMY به آکادمی حفاظت در برابر تشعشعات تعلق دارد. امکان دسترسی به موتور جستجوی مطالب در سایت فراهم می‌باشد. پزشکی هسته‌ای، اشعه X، تحقیقات، میزان خطر در صنایع، برنامه‌های امنیتی، آموزش، منابع اطلاعاتی، انتشارات و لابراتوارها از عناوین موجود در سایت می‌باشند.

239- www.epa.gov/radiation

این سایت درباره محافظت دربرابر اشعه به ارائه مطالب پرداخته است. امکانات جستجو در سایت موجود است و هم‌چنین می‌توان عناوین اخبار، اطلاعات فنی، برنامه‌ها، آموزش، انواع تشعشعات و معرفی روش‌های محافظت را در این سایت مشاهده کرد.

240- www.umich.edu/~radinfo

این سایت به ارائه اطلاعاتی درباره کاربرد مواد رادیواکتیو در درمان بیماری‌ها پرداخته است. سایت که از جانب دانشگاه MICHIGAN حمایت می‌شود  عناوینی چون امکانات جستجو، مطالب مهم، تحقیقات، منابع اطلاعاتی، آموزش و منابع آموزشی را در خود جای داده است.

241- www.irpa.net

جامعه بین‌المللی حفاظت دربرابر تشعشعات در این سایت به ارائه مطالبی درباره آن مؤسسه پرداخته است. امکانات جستجو در سایت فراهم آمده است. هم‌چنین می‌توان عناوینی چون اخبار، همایش‌ها، روش‌ها، آموزش عمومی، مجامع علمی و LINK به سایت‌های مرتبط  را در این سایت مشاهده کرد.

242- http://rpd.oupjournals.org

این سایت درباره حفاظت دربرابر رادیواکتیو به معرفی یک ژورنال تخصصی پرداخته است. در سایت می‌توان شماره کنونی مجله را مشاهده کرد. هم‌چنین امکان جستجو در بین مطالب موجود در سایت ممکن می‌باشد. آرشیو سایت را نیز جستجو نمود. دسترسی به کتابخانه، مطالب آموزشی، LINK به سایت‌های مرتبط، را می‌توان از سایر عناوین موجود در این سایت نام برد.

243- www.arpansa.gov.au

آژانس ایمنی در برابر تشعشعات اتمی و انرژی هسته‌ای دولتی استرالیا در این سایت به ارائه اطلاعاتی درباره فعالیت‌های خود پرداخته است. انتشارات، اخبار، گزارش رویدادها، خدمات، منابع اطلاعاتی، مطالب آموزشی درباره تشعشعات هسته‌ای، تلفن‌های موبایل، خطوط انتقال نیرو، زباله‌های اتمی، تصاویر و فیلم‌هایی از موضوع، گزارش کنفرانس‌ها و LINK به سایت‌های مرتبط را می‌توان از عناوین این سایت نام برد.

244- www.foresight.org

این سایت با نام: PREPARING FOR NANOTECHNOLOGY به معنای آمادگی برای نانوتکنولوژی به ارائه مطالب آموزشی درباره نانوتکنولوژی به افراد از درجه مبتدی تا متخصص پرداخته است. در سایت اخبار نانوتکنولوژی، رویدادهای جهانی، تحقیقات به عمل آمده درباره نانوتکنولوژی، انتشارات به صورت مجله و هم‌چنین امکان به عضویت در آمدن در این سایت در دسترس مراجعه‌کنندگان قرار گرفته است.

245- www.nanotechnews.com

سایت NANOTECHNEWS یک سایت اطلاع‌رسانی و خبری درباره رویدادها و هم‌چنین کشفیات به عمل آمده در دنیای نانوتکنولوژی می‌باشد. در سایت امکان جستجوی مطالب وجود دارد و هم‌چنین مراجعه کننده می‌تواند به LINK‌های قرار داده شده در سایت مراجعه کند تا با سایت‌های مرتبط با نانوتکنولوژی آشنا گردد.

246- www.nanodot.org

سایت NANODOT درباره علم جدید و به روز نانوتکنولوژی به ارائه اطلاعات و مطالب آموزشی پرداخته است. موتور جستجوی سایت این امکان را فراهم می‌کند تا مطالب مورد نظر را در سایت جستجو کنیم. هم‌چنین در این سایت اخبار و موضوعات خبری درباره موضوع سایت آورده شده است. ژورنال منتشر شده در این سایت را می‌توان از طریق پست الکترونیکی دریافت کرد. عضویت این سایت نیز رایگان می‌باشد.

247- www.nano.org.uk

انستیتوی نانوتکنولوژی در این سایت به معرفی خود و فعالیت‌هایی که در آن مؤسسه انجام می‌شود.پرداخته است. این انستیتوی نوپا ارائه دهنده اخبار و گزارشات و نتایج تحقیقات به عمل آمده در زمینه علم جدید نانو تکنولوژی است. این سایت نشریه‌ای منتشر می‌کند که قابل دسترس برای مراجعین به سایت است، هم‌چنین LINK به سایت‌های مرتبط، کتاب‌های نانوتکنولوژی، تصاویر نانو و امکانات عضو شدن را می‌توان از موارد خدمات این سایت معرفی کرد.

248- www.pa.msu.edu/cmp/csc/nanotube.html

این سایت را می‌توان یکی از منابع اطلاعاتی مهم در زمینه NANOTUBE در اینترنت دانست. در سایت LINK به سایت‌های مرتبط، نتایج تحقیقات، تولیدات، مراکز تحقیقاتی، سورس‌های مطالعاتی و مراکز دانشگاهی محقق در زمینه NANOTUBE معرفی شده اند.

249- www.nano.gov

سایت پیشرو‌های نانوتکنولوژی ارائه‌کننده نتایج تحقیقات و نیز آخرین اخبار دنیای نانوتکنولوژی می‌باشد. در این سایت می‌توان از امکانات SEARCH استفاده نمود، هم‌چنین تحقیقات، اکتشافات و ابداعات به عمل آمده در این زمینه را می‌توان در این سایت مشاهده کرد و در صورت علاقه از آن‌ها استفاده نمود.

250- www.euspen.org

سایت EUSPEN معرف جامعه اروپائی نانوتکنولوژی می‌باشد. در این سایت به مواردی چون نحوه عضویت در سایت، رویدادها، انتشارات مؤسسه، LINK‌های وابسته به موضوع سایت، آموزش، امکانات جستجو، کتابخانه کتب و مقالات فنی و اخبار جدید دنیای نانوتکنولوزی در اروپا مواجه می‌شویم. هم‌چنین امکان استفاده از منابع ONLINE اینترنتی مرجع فراهم آمده است.


مطالب مشابه :


معرفی منابع (2)

برای حسابان انتشارات انرژی اتمی کتابای خوبی انرژی اتمی کتاب خوبیه و
عصر فریب (دیپلماسی اتمی در دوران خیانت) نویسنده : محمدالبرادعی انتشارات: ايران

كتابدوست - عصر فریب (دیپلماسی اتمی در دوران خیانت) نویسنده : محمدالبرادعی انتشارات: ايران
منابع اطلاعات وبلاگ

انرژی هسته ای ::: - منابع اطلاعات وبلاگ - عکس و مقاله و آنچه مایلید پیرامون انرژی اتمی بدانید
کتابهای مهم کمک درسی فیزیک؟؟؟؟؟؟؟

چکیده فیزیک پایه انتشارات تخته سیاه ===> مولف: تست فیزیک پایه انتشارات انرژی اتمی ===> مولف:
بهترین کتابهای کنکور

آیات و روایات دینی انرژی اتمی تست فیزیک پایه انتشارات انرژی اتمی ===> مولف: گروه
معرفی سایت فیزیک قسمت پنجم

انرژی اتمی، سلاح‌های هسته‌ای در سایت می‌توان 3 ژورنال از انتشارات مؤسسه اتمی را
برچسب :