آزمون استخدامی نیروگاه اتمي بوشهر

با استعانت از خداوند متعال در نظر است از بین متقاضیان مرد بومی و یا ساکن استانهای کهکیلویه و بویراحمد، خوزستان، بوشهر و فارس واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی جهت تصدی مشاغل مورد نیاز خود پس از کسب موفقیت در مراحل ذیل به صورت قراردادی استخدام به عمل آید.

الف – مراحل استخدام داوطلبان:

۱- آزمون کتبی

۲- مصاحبه روانشناختی

۳- بررسی صلاحیت‌های عمومی و اخلاقی

۴- معاینه پزشکی و توانمندی جسمی

۵- ارزیابی داوطلبان در دورههای آموزشی پیش از استخدام

جدول شماره یک

ردیف

میزان تحصیلات

رشته

۱

کاردان

برق

۲

کاردان

مکانیک

۳

کاردان

شیمی

۴

کاردان

فیزیک بهداشت

۵

کارشناس

مکانیک

۶

کارشناس

فیزیک

ب ـ شرایط عمومی داوطلبان:

۱- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران

۲- متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دایم

۴- دارا بودن توانایی جسمی و سلامت روحی و روانی متناسب با شغل موردنظر به تأیید پزشک معتمد شرکت

۵- عدم سوءپیشینه کیفری، اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۶- نداشتن منع استخدام به موجب آراء مراجع قانونی

۷- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت، پیمانی یا بازخرید خدمت باشند.

ج – شرایط اختصاصی داوطلبان:

۱- شرایط سنی:

جدول شماره دو

ردیف

مقطع تحصیلی داوطلب

حداکثر سن (سال) در شرایط عادی

حداکثر سن (سال) در شرایط ویژه سنی

۱

کاردانی

۲۲ (۶۹/۰۱/۰۱ و بعد از آن)

۲۶

۲

کارشناسی

۲۴ (۶۷/۰۱/۰۱ و بعد از آن)

۲۸


تذکر ۱:مشمولین شرایط ویژه سنی عبارتند از:

۱) کسانی که خدمت وظیفه عمومی را گذراندهاند، به میزان مدت زمان انجام خدمت وظیفه به حداکثر سن آنان در شرایط عادی افزوده خواهد شد.

۲) کسانی که دارای سابقه کار معتبر، مفید، با پرداخت حق بیمه و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل موردنظر باشند،
حداکثر به میزان چهار سال تا سقف حداکثر سن در شرایط ویژه سنی به سن آنان افزوده خواهد شد
.

تذکر ۲: با رعایت موارد فوق، در هر صورت حداکثر سن برای داوطلبان، از سقف پیش بینی شده در جدول شماره ۲ (شرایط ویژه سنی) نباید تجاوز نماید.

مثال: ۲۸ ≥ سابقه کار بیمه ای (حداکثر ۴ سال به استثناء سوابق بیمه بیکاری، بیمه دوران سربازی و اختیاری) + مدت خدمت سربازی + سن : کارشناس

۲- سایر شرایط:

۱) حداقل معدل کل برای داوطلبان در تمام مقاطع ۱۳ می‌باشد.

۲) شرایط بومی و یا ساکن بودن:

- محل تولد یا محل صدور شناسنامه یکی از استانهای مورد نظر باشد.

- تحصیل حداقل دو پایه از سه پایه تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) در یکی از استانهای مذکور.

- سکونت به مدت حداقل سه سال در یکی از استانهای مذکور.

د – وضعیت مدرک تحصیلی:

۱) مدارک دانشگاهی داوطلبانی که برای شرکت در این آزمون استخدامی قابل قبول است که از لحاظ ارزش علمی، مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد (گواهی اشتغال به تحصیل یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود.)

۲) مدرک معادل و همچنین مدارک تحصیلی با عناوین دورههای فراگیر، آموزش باز و مکاتبهای با توجه به نحوه پذیرش دانشجو خارج از آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی مورد پذیرش نخواهد بود.

۳) تاریخ فراغت از تحصیل و تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم تا روز ۳۱/۰۴/۱۳۹۱ قابل قبول خواهد بود .

۴) تأییدیه مدارک تحصیلی پذیرفتهشدگان نهایی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد. در صورت عدم صحت مدارک در هر مرحله (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) استخدام داوطلب منتفی خواهد بود.

هـ – مدارک مورد نیاز:

پس از انجام آزمون، پذیرفتهشدگان مرحله اول لازم است مدارک زیر را ارایه نمایند (نحوه ارسال مدارک از طریق سایت ثبت نام به اطلاع این دسته از پذیرفتهشدگان خواهد رسید).

۱) اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت، مدرک تحصیلی و اصل فیش واریزی بابت وجه ثبت نام به مبلغ
یکصد هزار ریال.

۲) گواهی سابقه کار برای آن دسته از داوطلبانی که دارای سابقه کار مربوط و معتبر می‌باشند با استناد به بند ۲ تذکر ۱ قسمت ج (بدیهی است پذیرش و یا رد گواهی‌های ارسالی با شرکت می‌باشد.)

۳) مستندات بومی بودن

و – مهلت ثبت نام:

زمان ثبت نام جهت شرکت در آزمون از روز شنبه مورخ ۰۳/۰۴/۱۳۹۱ به مدت هفت روز از طریق سایت اینترنتی به نشانی www.azmoontpna.com میباشد.

ز- نحوه ثبت نام:

متقاضیان گرامی پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی در صورتیکه واجد شرایط شرکت در آزمون باشند میبایست جهت ثبت نام اقدامات ذیل را انجام دهند.

۱- واریز مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ ریال به حساب جام شماره ۲۰۶۰۹۲۹۶۴۱ به نام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نزد بانک ملت شعبه گلفام آفریقا:کد شعبه ۶۵۱۴ (صدور کارت برای داوطلبان منوط به دریافت تأییدیه واریز وجه از سوی بانک (توسط شرکت) خواهد بود.)

۲- مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoontpna.com و تکمیل فرم ثبت نام حداکثر تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۰۹/۰۴/۱۳۹۱٫

۳- دریافت شماره پیگیری و چاپ فرم ثبت نام از پایگاه مذکور.

تذکر ۱: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم میباشد و پس از تائید نهایی قابل تغییر نمیباشد و امکان ثبت نام مجدد وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.

تذکر ۲ : لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یکبار ثبت نام و فقط یک رشته را دارد ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.

تذکر ۳: داوطلبان لازم است شماره پیگیری را جهت ادامه مراحل آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نزد خویش نگهدارند.

تذکر ۴: مسئولیت مندرجات در فرم ثبت نام اینترنتی به عهده داوطلب میباشد. چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیرواقعی در فرم ثبت نام اینترنتی اقدام به شرکت در آزمون نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع استخدام وی منتفی شده و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

تذکر ۵: به داوطلبان محترم توصیه میشود که رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی، جدول شغل، رشته و گرایشهای تحصیلی مورد نیاز، نحوه ثبت نام و مدرک تحصیلی مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را کاملاً مطالعه و بررسی نموده و برای ارسال عکس: متقاضیان میبایست عکس پرسنلی ۴×۳ را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۴۰ کیلوبات در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.

تذکر ۶: پیگیری مراحل بعدی ثبت نام مانند آگاهی از وضعیت پذیرش، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و داوطلب بایستی آنها را شخصاً به انجام برساند.

تذکر ۷: ثبت نام در ساعاتی که امکانات اینترنتی از نظر سرعت دارای وضعیت مناسبی است و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت. بدیهی است جهت داشتن فرصت کافی برای مشاهده وضعیت پذیرش و ویرایش اطلاعات، بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.

ح – تاریخ و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون کتبی:

متقاضیان باید با استفاده از کد رهگیری و رمز عبور که پس از ثبت نام نهایی در سامانه اینترنتی دریافت خواهند نمود،کارت ورود به جلسه را در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۰/۰۴/۱۳۹۱ و ۲۱/۰۴/۱۳۹۱ از طریق سامانه به همراه زمان و مکان برگزاری آزمون دریافت نمایند.

ط – مدارک لازم جهت شرکت در جلسه آزمون کتبی:

۱- کارت ورود به جلسه آزمون

۲- اصل شناسنامه عکسدار یا کارت ملی

۳- شماره پیگیری ثبت نام اینترنتی و پرینت فرم ثبت نام

۴- اصل فیش بانکی واریزی بابت هزینه آزمون (این مدرک به همکاران شرکت مسقر در محل آزمون تحویل شود).

ی – تاریخ و محل برگزاری آزمون کتبی:

آزمون استخدامی در روز جمعه مورخ ۲۳/۰۴/۱۳۹۱ رأس ساعت ۹ صبح به صورت همزمان در شهرهای اهواز، شیراز، بوشهر و یاسوج برگزار خواهد شد. شایان ذکر است در صورتی که تعداد داوطلبان در یک شهر به حدنصاب لازم نرسد، یکی از شهرهایی که برگزاری آزمون در آن قطعیت یافته است برای داوطلب در نظر گرفته خواهد شد.

تذکر ۱:شهر و مکان برگزاری آزمون کتبی در زمان دریافت کارت ورود به جلسه (از طریق پایگاه اینترنتی ثبت نام) به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. ضمناً هرگونه تغییرات احتمالی از طریق پایگاه ثبت نام اینترنتی به نشانی www.azmoontpna.com به اطلاع داوطلبان عزیز خواهد رسید.

تذکر ۲: همراه داشتن کلیه مدارک مندرج در بند (ط) هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیر اینصورت از ورود داوطلب به حوزه جلوگیری خواهد گردید.

تذکر ۳: داوطلبان جهت اطلاع از نتیجه آزمون در روز سه شنبه مورخ ۱۷/۰۵/۱۳۹۱ به پایگاه اینترنتی ثبت نام مراجعه نمایند. از پذیرفته شدگان مرحله اول برای ارایه مدارک و تکمیل پرونده و شرکت در مصاحبه از طریق پایگاه اینترنتی و یا … دعوت به عمل خواهد آمد.

ک – مواد آزمون:

دروس تخصصی

زبان انگلیسی

استعداد و یادگیری

ـ آزمون بصورت چهارگزینه‌ای می باشد.

ل – تذکرات مهم:

۱- محل جغرافیایی خدمت، استان بوشهر میباشد.

۲- ثبت نام داوطلبان صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اینترنتی معرفی شده میباشد.

۳- انجام ثبت نام هیچگونه تعهد استخدامی برای شرکت ایجاد نمی کند.

۴- سایر مقاطع و رشتههای تحصیلی غیر از مقاطع و رشتههای اشاره شده در آگهی (جدول شماره یک) مجاز به شرکت در آزمون نمی باشند.

۵- چنانچه مشخص شود داوطلبی با مدرک تحصیلی کارشناسی در آزمون مقطع کاردانی شرکت نموده است، در هر مرحله از استخدام از ادامه اشتغال وی ممانعت به عمل خواهد آمد.

۶- پس از قبولی در آزمون و اشتغال به کار در شرکت ، مدارک تحصیلی بالاتر از مقطعی که داوطلب در آزمون استخدامی شزکت کرده است پذیرفته نخواهد شد.

۷- استخدام منوط به طی کلیه مراحل مربوط مطابق بند الف میباشد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق توفیق لازم را کسب ننمایند موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.

۸- مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ
۳۱/۰۴/۱۳۹۱ باشد مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

۹- به مدارک معادل و گواهی تعداد واحد (حتی تمام شده) و برگ تسویه حساب دانشگاه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۱۰- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.

۱۱- اسامی قبول شدگان کتبی حداکثر به میزان سه برابر ظرفیت پذیرش از طریق سامانه اعلام خواهد شد و پذیرش نهایی افراد منوط به طی کلیه مراحل جذب شامل: مصاحبه، بررسی صلاحیت و داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله به تائید پزشک معتمد شرکت میباشد.

۱۲- پذیرفته شدگان نهایی میباید نسبت به انجام خدمت به میزان حداکثر ده سال مطابق ضوابط آئین نامه کارآموزی، تعهد ثبتی تضامنی ارائه نمایند.

۱۳- اطلاعات تکمیلی در خصوص دورههای آموزشی و قوانین و مقررات دستورات حاکم بر این دورهها (آئین نامه کارآموزی) در موقع انتخاب پذیرفته شدگان نهایی به اطلاع کاندیداهای مشاغلی که نیاز به گذراندن دورههای آموزشی دارند خواهد رسید.

۱۴- امکانات پیش بینی شده برای پذیرفته شدگان نهایی

- برگزاری دورههای آموزش زبان

- برگزاری دورههای آموزشی تخصصی

تذکر: پذیرفته شدگان در طول مدت آموزش، تحت عنوان کارآموز شناخته شده، مشمول مقررات مندرج در آیین نامه کارآموزی شرکت بوده و در طول مدت آموزش و همچنین در پایان دورههای آموزشی، مورد ارزیابی قرار میگیرند و در صورت عدم موفقیت در هر مرحله مطابق آیین نامه کارآموزی شرکت با آنان رفتار خواهد شد.

- شرکت در تأمین مسکن پذیرفته شدگان در حد امکانات مساعدتهایی در قالب کمک در پرداخت ودیعه مسکن و یا کمک در اجاره مسکن برای تعدادی از پذیرفته شدگان را به عمل خواهد آورد.مطالب مشابه :


آزمون استخدامی نیروگاه اتمي بوشهر

سیــرون - آزمون استخدامی نیروگاه اتمي بوشهر - ایران از نگاه سیرون
آگهی استخدام در نیروگاه اتمی بوشهر

استخدامی - آگهی استخدام در نیروگاه اتمی بوشهر - آگهی و چاپ سیلک - استخدامی
استخدام برنامه نویس در بوشهر-تیر1393

آگهی استخدام کانون تبلیغات و گرافیک سریر واقع در بوشهر. به گزارش بیرخبر به نقل از کاریاب
آگهی استخدام شرکت توزیع سراسری دارو در 9 استان

برای دریافت آگهی های استخدامی ایمیل خود را وارد کنید:
جزئیات جذب نیروی انسانی بومی استان بوشهر در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی

آگهی استخدام - جزئیات جذب نیروی انسانی بومی استان بوشهر در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی -
فرزندان شاهد و ايثاگر در اولويت استخدام هاي استان هستند

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر امسال هزار نفر سهمیه استخدامی در استان بوشهر
آگـهی استـخـدام بانک سرمایه در شهر بوشهر

حسابداری.کامپیوتر-آزمون ها - آگـهی استـخـدام بانک سرمایه در شهر بوشهر - جدیدترین آزمون های
پورفاطمی: آگهی استخدام وزارت نفت، نمونه آشکار بی عدالتی دولت نهم درقبال بوشهری هاست

ديلم- بوشهر- ديار در آگهی استخدامی شرکت ملی نفت ایران، جوانان بوشهری تنها در صورت داشتن
شرايط استخدام در گمرك بوشهر

روابط عمومي گمرك بوشهر شرايط استخدام 70 نفر در اين اداره را اعلام كرد.
تصاویر/ معترضان بوشهری آزمون استخدامی شرکت نفت!

کنگان نیوز _ عبدالصمد بحرینی - تصاویر/ معترضان بوشهری آزمون استخدامی شرکت نفت! - اولین پایگاه
برچسب :