آموزش تبدیل PDF به Word

سپس بعد از آن می توانید فایلهای پی دی اف خود را با انتخاب کردن هریک به طور جداگانه اضافه کنید . این کار را می متوانید با استفاده از فایل بروزر یا با انتخاب فایلها انجام دهید . سپس تمام فایلهای پی دی افی را که انتخاب کردید در صف تبدیل قرار می گیرند.

حالا با کلیک بر روی دکمه ی تبدیل، تمامی فایلهای پی دی اف شما به فایلهای ورد با فرمت Doc تبدیل می شوند که می توانید هر فولدری را که تبدیل شد بلافاصله مشاهده کنید. فایلهای تبدیل شده با همان نامی که داشتند ذخیره می شوند تا پیدا کردن آن ها ساده و آسان باشد.

در حین فرایند تبدیل شما می توانید با پیامهایی که برنامه به شما می دهد بفهمید که تبدیل با موفقیت انجام گرفته است یا نه . یکی از چیزهایی که تبدیل گر پی دی اف به ورد را خسته کننده می کند نصب خودکار جعبه ی ابزار Boxsoft در زمانی که تبدیل آغاز می شود ، است . بدتر از آن این است که نوار ابزار و سفحه ی خانگی مربوط به آن را هم در هنگامی که کاربر در برنامه است اجرا می کند و این واقعا یکی از چیزهایی است که برنامه را خسته کننده می کند .

خط فرمان تبدیل

کاربرانی که از خط فرمان استفاده می کنند با چنین مشکلاتی روبه رو نیستند . فرایند تبدیل فایلهای پی دی اف به ورد چنین است :

PdfToWordCmd.exe “D:\in\sample1.pdf” “-d:\out1.doc”

دایرکتوری اول در واقع دایرکتوری منبع است که می خواهد از پی دی اف تبدیل شود و دایرکتوری دوم خروجی آن است که می خواهد به ورد تبدیل و ذخیره شود .

مزایای این روش این است که : مانند روش قبل صفحات نت تولید و باز نمی شوند و همچنین مشکل جعبه ابزار برنامه را هم بعد از تبدیل نداریم .همچنین باید خاطر نشان کرد که در حالت command line شما نمی توانید به صورت دسته ای فایلها را تبدیل کنید مگر اینکه فایلهای دسته ای خود را به صورت فایهای چندگانه ی پی دی اف به یک باره تبدیل کنید

مزیت سوم این است که می توانید به برنامه اجازه دهید که دایرکتوری ها را بررسی کند تا پوشه های پی دی افی را که در آن ذخیره شده است به صورت خودکار تبدیل کنید .

کیفیت نبدیل فایلهای تبدیل شده از پی دی اف به ورد عالی است حداقل کیفیت فایلهایی که ما تبدیل کردیم بسیار عالی بود . با این حال سازنده باید همان اشکالی را که مطرح شد ( تولید سفحات اینترنت و جعبه ابزار موجود در هنگام خروج) را با گزینه ای که در اختیار ما می گذارد فعال یا غیر فعال کند . این اشکال کمی غیر حرفه ای و خسته کننده است .

کاربرانی که مایل به استفاده از این برنامه هستند می توانند به صورت مستقیم آن را از صفحه ی سازنده دانلود کنند


مطالب مشابه :


زمین ناودیس (ژئوسنکلینال)

امروزه گرچه با کاربر این نظریه در بیش اطلس جامع انجمن علمی دانشگاه تهران سایت
راهنمای کامل شبکه کردن ویندوز 7 با ایکس پی و ویستا

دانشگاه آزاد اسلامی واحــد خرم آباد . سایت ثبت نام وام ازدواج صندوق مهر
دیگه چه خبر؟

سایت جامع علوم به آموزش جزئیات به کاربر را از نویسی علمی در جشنواره فرهنگی
معادل فارسی واژه های بیگانه بر اساس مصوبات فرهنگستان

دانشگاهی ، علمی ، کاربر اپوزیسیون آزمون ، امتحان ، جامع ، مسابقه
اختلالات گفتاری در کودکان (لکنت زبان) رشته روان شناسی و علوم تربیتی

سایت جامع فرهنگی شاید اولین کوشش علمی برای طبقه کاربر دارد ، به شرط آنکه بپذیریم
دز جذبی در سی تی اسکن های تک اسلایس (SDCT) و مولتی اسلایس (MDCT)

انجمن علمی آمار دانشگاه سایت بسیار خوب در این حالت کاربر از افزایش mA واقعی در سیستم
آموزش لغات و اصلاحات زبان انگلیسی با روشی جدید با برنامه Rubi

پرتکرارترین سئوالات آزمونی را که پیش رو دارید در این سایت وبلاگ جامع مهندسی برق
آموزش تبدیل PDF به Word

سپس بعد از آن می توانید فایلهای پی دی اف خود که کاربر در برنامه دانشگاه علمی
برچسب :