هتل برج های مسکونی باران

 

هتل برج های مسکونی باران 

 

 

پروژه ها:

 

مقدمه:

برج های مسکونی باران نمونه های موفقی از تجربه زندگی دائم در هتل های پنج ستاره اند. در این هتل برج ها در کنار به کارگیری دانش روز مهندسی، خدمات یک هتل پنج ستاره به ساکنان ارائه می شود و همچنین ابنیه و تاسیسات، از خدمات پس از فروش و گارانتی برخوردارند.

 

 

   شرح پروژه ها:

 

هتل برج مسکونی باران 1

 

برج مسکونی باران یک

برج مسکونی باران یک به عنوان اولین الگو از مفهوم زندگی به سبک باران (زندگی دائم در یک هتل پنج ستاره) از ابتدای سال 1390 به بهره برداری رسیده است.

این پروژه یکی از برج های مسکونی مرتفع و لوکس در شهر مشهد است که به سبب استفاده از فناوریهای روزصنعت ساختمان دارای ویژگیهای منحصر به فردی در کنار سایر رقبای هم تراز خود در سراسر کشور می باشد و به سبب طراحی‌های ویژه در ساخت و نیز برنامه ریزی‌های انجام یافته برای مدیریت بهره برداری آن، بیشتر تداعی کننده ی یک هتل پنج ستاره است تا آنکه صرفا یک برج مسکونی باشد.

 این برج با ارتفاعی در حدود ۶۰ متردر ۱۸ طبقه احداث گردیده است. وجود امکاناتی چون کافی شاپ – رستوران، استخر و مجموعه های آبی، سالن های ورزشی و سرگرمی مانند بیلیارد، اسکواش و گیم نت، مهد کودک، خشکشویی مرکزی و کارواش و . . . که همگی تحت مدیریتی یکپارچه راهبری می گردد، زمینه ساز تجربه ای متفاوت برای ساکنین می باشد. این فضاهای مسکونی، رفاهی وخدماتی در زیربنایی به مساحت حدودا ۱۶۰۰۰ مترمربع مجتمع گردیده است.

موقعیت مکانی
 
در زمینی به مساحت تقریبی ۱۵۰۰ مترمربع در یکی از نقاط برگزیده شهر مشهد (بلوار هاشمیه) احداث گردیده است. امکان دسترسی آسان به محورهای ارتباطی، دسترسی به خط مرکزی مترو و دیگر زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی و برخورداری از آب و هوای کوهپایه‌های مجاور از مزایای جانمایی شهری این پروژه می‌باشد.

 


تنوع فضاهای تعریف شده
      توزیع و تیپ بندی واحدها به گونه ای طراحی گردیده كه سلیقه مشتریان را براساس نیاز و قدرت خرید آنها تامین نماید .تعداد ۳۸ واحد‌های مسکونی به وسعت‌های ۱۸۰، ۲۴۰، ۲۷۰، ۳۵۰، ۵۵۰، ۶۵۰ متر مربع در این برج طراحی و ساخته شده است.  از امتیازات خاص این پروژه، توجه ویژه‌ای است که در تعریف و طراحی فضاهای عمومی شده است. این فضا‌ها حدود ۳۰ % از کل زیربنا را شامل گردیده و در طراحی هرکدام از بخش‌ها از تجربه افراد و مجموعه‌های مختلف بهره گرفته شده است . لازم به ذكر است كلیه این فضاها صرفا برای استفاده اختصاصی ساكنین طراح و ساخته شده اند.

 

 

 

 

 

 

 


 

هتل برج مسکونی باران 2 

هتل‌برج مسکونی باران 2

در پی اعتماد واقبال ارزشمند شهروندان به دیدگاه‌ها و عملکرد گروه مهندسی باران طی سالهای گذشته و با اعتقادی عمیق بر اینکه والا‌ترین هدف هر سازمانی می‌بایست جلب و حفظ اعتماد مشتریان خود باشد، این گروه با رویکرد شناخت و معرفی پروژه‌های ساختمانی متمایز، در سال 1390 اقدام به طراحی و ساخت برج مسکونی باران ۲ نمود.

 این پروژه در سرفصل تحقیقاتی - برج‌های مسکونی با خدمات و امکانات هتلی- مورد مطالعه قرار گرفت و با توجه به تجارب گسترده گروه درپروژه های گذشته، سطح عملکردها ارتقاء یافته و ساز و کارهای مرتبط با معماری، ساخت و خدمات پس از فروش تغییرات چشم گیری نمودند. همچنین با تکیه بردانش حاصل از راهبری و خدمات پس از فروش در گروه مهندسی باران، برج مسکونی باران 2 به تعبیری، شکل بهبود یافته و موفق تری از مفهوم زندگی به سبک باران (زندگی دائم در یک هتل پنج ستاره) می باشد.

در این پروژه، علاوه بر توجه بر عملکرد ممتاز رفاهی، تاکید ویژه‌ای نیز بر انطباق این عملکرد، با آخرین استاندارد‌ها و تکنولوژی‌های موجود در صنعت ساختمان شده است. به گونه‌ای که می‌توان انتظار داشت این پروژه ی لوکس و مجهز، هوشمند‌ترین و همچنین سازگار‌ترین برج مسکونی با طبیعت باشد که تا این لحظه در شهر مشهد طراحی شده و در حال ساخت می‌باشد.

 عملیات اجرایی این برج منطبق بر برنامه‌های دقیق کنترل پروژه در فازهای مختلف آن، تقریبا بصورت شبانه روزی در حال اجرا بوده و بر این اساس، زمان تحویل این پروژه ممتاز به خریداران آن، سال 1393 خواهدبود.

 

 

موقعیت مکانی پروژه:

در زمینی به مساحت تقریبی 2200 متر مربع و در حاشیه خیابان گلشن، ما بین دو محور بلوار هنرستان و هفتم تیر بوده و از امکان دسترسی آسانی به شاهراه‌های ارتباطی و ناوگانهای حمل و نقل درون شهری برخوردار است. این برج مسکونی منحصر به فرد در نزدیکی ارتفاعات زیبای منتهی الیه جنوب غربی شهر قرار گرفته و چشم اندازی زیبا از باغهای وسیع اطراف خود دارد.     تنوع فضاهای تعریف شده:
  1. تنوع و تیپ بندی واحدهای مسکونی بگونه‌ای است که سلیقه و خواست‌های مختلفی را تامین نماید، متراژهای تقریبی 230 و 250 و 390 و 650 و 900 مترمربع و نیز رعایت اصولی ممتاز در طراحی‌ها اعم از تفکیک مناسب فضاهای عمومی و خصوصی، دریافت نور مناسب و در ‌‌نهایت بهره‌مندی از چشم اندازی وسیع و باشکوه از شهر در تمامی فضاهای نشیمن واحد‌ها با پنجره‌های بزرگ.
  2. لابی بسیار وسیع و مجلل که تداعی دقیقی از حضور در هتلی 5 ستاره خواهد داشت با موقعیت‌های مختلفی چون سکوی نواخت پیانو، محل‌های مختلف نشیمن بسیار زیبا، پذیرش برج، محیط  قرار‌ها و ملاقات‌های کاری، فضای ارائه خدمات بانکی اولیه (ATM) و ... 
  3. کافی شاپ و رستورانی وسیع، مجلل و زیبا با دسترسی به فضای سبز پیرامون آن و مجهز به جدید‌ترین تجهیزات و امکانات کافه‌ای و آشپزخانه‌ای که امکان ارائه تمامی وعده های روزانه را نیز دارا می باشد، با برخورداری از دسترسی‌ها و ارتباطات مناسب با فضاهای مختلف آبی، تفریحی و خدماتی برج.
  4. دو مجموعه آبی بسیار زیبا و مجهز، یکی در بام برج و دیگری در طبقات زیرین واقع شده است که اولی کارکردی ورزشی و درمانی (هیدروتراپی) داشته و چشم اندازی از تمامی جهات به شهر زیبای مشهد خواهد داشت و دیگری کامل‌ترین مجموعه آبی اختصاصی شهر خواهد بود با انواع متنوعی از امکانات و خدمات ورزشی، تفریحی و رفاهی اعم از سوناهای خشک و‌ تر، جکوزی‌های مختلف، اتاق اسپا و ماساژ و... که مناسب‌ترین فضای استراحت در پایان یک روز کاری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
  5. سالن وسیع چند منظوره جهت برگزاری جشن‌ها، سالگرد‌ها، میهمانی‌ها و گردهمایی‌های ساکنین و نیز برگزاری گالری‌های فصلی، برندشو‌های دوره‌ای و...
  6. دو واحد سوئیت مستقل و اختصاصی جهت پذیرایی از بستگان و میهمانان نزدیک ساکنان.
  7. سالن اسکواش
  8.  سالن بولینگ
  9.  سالن بیلیارد
  10.  فضای اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای
  11.  سالن چند منظوره بازی‌های پینگ پنگ، فوتبال دستی، دارت و...
  12.  سالن اختصاصی سینمای سه بعدی با سیستم صدای دالبی
  13.  سالن آرایش مردانه و زنانه
  14.  کارواش تمام اتوماتیک
  15.  خشکشویی مرکزی
  16.  سالن بازی کودکان (مهدکودک داخلی)
  17.  سوپر مارکت اختصاصی
  18.  اتاق اختصاصی پزشک و مشاور خانواده
  19.  فضای استراحت و غذاخوری پرسنلی
  20.  موتورخانه مجهز و بسیار بزرگ
  21.  فضاهای اداری، دفتری و مانیتورینگ برج

 

امکانات و تجهیزات

 1. دو دستگاه  آسانسور 12 نفره و دو دستگاه آسانسور 16 نفره  لوکس و فوق سریع، (محصول شرکت هیوندایی کره جنوبی بصورت پکیج کامل)
 2.  وجود حداقل ۲ و حداکثر ۴ پارکینگ برای تک تک واحدهای مسکونی و متناسب با وسعت آن‌ها
 3.  سیستم یکپارچه مشاهده، نظارت و کنترل کلیه فضاهای مشاعی با قریب به ۱۰۰ عدد دوربین مداربسته
 4.  سیستم مجهز و پیشرفته دمش هوای مطبوع (هوای تازه، تصفیه شده و مرطوب) به داخل تک تک واحد‌های مسکونی و کلیه فضا‌ها و واحد‌های خدماتی برج
 5.  سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی با بکارگیری آخرین تکنولوژی‌های موجود
 6.  سیستم پیشرفته تامین برق اضطراری برج
 7.  منابع عظیم ذخیره آب شرب
 8.  منابع اختصاصی آب آتش نشانی
 9.  منابع ذخیره آب خاکستری (برخی پسماند‌ها) جهت تصفیه و استفاده مجدد در واحد‌هایی چون کارواش، مصارف تاسیساتی خاص و... جهت صرفه جویی درمصرف آب و کاهش میزان آلودگی آن
 10.  سیستم یکپارچه و پیچیده اعلام و اطفای حریق که تمامی فضاهای عمومی و خصوصی برج را بصورت جزء به جزء تحت کنترل خود دارد
 11.  سیستم یکپارچه اطلاعاتی و ارتباطی (IP TV) در داخل واحدهای مسکونی، جهت پخش سراسری فیلم، اطلاع رسانی‌های عمومی، مشاهده تک تک فضاهای عمومی از داخل واحد‌ها، انجام نظرسنجی‌ها، درخواست و ثبت سفارشات مختلف و...
 12.  سیستم هوشمند کنترل مصارف متنوع برق در کلیه فضاهای مشاعی جهت کاهش قابل ملاحظه مصرف برق
 13.  سایت اختصاصی فرود هلیکوپتر بر روی بام، جهت ارائه خدمات امدادی در مواقع اضطراری
 14.  سیستم یکپارچه ارتباطی میان تک تک واحدهای مسکونی با کلیه فضاهای عمومی و واحدهای خدماتی برج
 

 

تصاویری در زمان ساخت برج

 

درحال حاضر اجرای نمای برج اتمام یافته است

 

چشم انداز مشهد از فراز بام برج باران دو ، ضلع شرقی مشرف به خیابان صارمی و هنرستان

 


 

هتل برج مسکونی باران 3

معرفی پروژه:

پس از گذشت شش سال از آغاز فعالیت گروه مهندسی باران و در تابستان سال 1391 اعتماد فزاینده هموطنان به الگوی متفاوت و سبک زندگی نوین در هتل­برج­های باران سبب شد تا این گروه سومین برج بلندمرتبه خود در شهر مشهد را که دارای خدمات یک هتل 5 ستاره و شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد، به مخاطبان معرفی نماید. هتل­برج مسکونی باران 3 بر اساس دریافت نظرات تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان پروژه ها و به منظور پاسخ به نیاز آن دسته از مخاطبانی شکل گرفته است که علاوه بر تمایل به تجربۀ زندگی دائم در یک هتل، محدودۀ خیابان احمدآباد و کوهسنگی را مقبول سکونت خود می دانند.

برج مسکونی باران3 نیز به پشتوانه مطالعات و بررسی نقطه نظرات مشتریان، نمونه تکامل یافته و به روز شدۀ مفهوم زندگی در هتل­برج­های مسکونی است. اولویت توجه به اختصاص فضای سبز در خانه به ویژه در زندگی­های صنعتی و پر مشغلۀ امروزی در کنار اهمیت مباحث معماری پایدار و حفظ محیط زیست، سبب شد تا در این برج، به نحوی هنرمندانه، فضای سبز اختصاصی به نزدیکترین سطح سکونت در هر یک از آپارتمان­ها وارد شده و هتل­برج باران3 یک ساختمان سبز تلقی شود.

در نهایت این پروژه می بایست به نیاز آن دسته از مخاطبانی پاسخ دهد که علاوه بر تمایل به تجربه زندگی دائم در هتل ( زندگی به سبک باران)، محدوده خیابان های احمدآباد و کوهسنگی را مقبول سکونت خود می دانند. انتخاب این محدوده متاثر از دریافت نظرات تعداد قابل توجهی از بازدید کنندگان پروژه های این گروه طی سال های گذشته بوده است.

تنوع فضاهای تعریف شده:
 1. تیپ بندی متنوع واحدهای مسکونی  با متراژهای 210، 235، 265، 320، 450، 475، 550، 585، 650 متر مربع به گونه‌اي است كه سلیقه و خواست مشتريان را با توجه به قدرت خريد و نياز آن‌ها برآورده مي‌كند. همچنین در طراحی­ها اصولی ممتاز رعایت شده که به کیفیت سکونت می­انجامد مانند تفکیک مناسب فضاهای عمومی و خصوصی، دریافت نور مناسب و در ‌‌نهایت بهره‌مندی از چشم اندازی وسیع و باشکوه از شهر در تمامی فضاهای نشیمن واحد‌ها با پنجره‌های بزرگ.
 2. لابی با شکوه و متفاوت باران 3 با 14 متر ارتفاع شامل سه نیم طبقه با صفحات معلق (بدون ستون) است که امکانات متعددی در آن جانمایی شده است. این لابی مجلل و وسیع تداعی­گر هتلی زیباست که فضای سبز عمومی به شکلی هنرمندانه در آن به چشم می­خورد و موقعیت‌های مختلفی چون سکوی نواخت پیانو، محل‌های مختلف نشیمن بسیار زیبا، پذیرش برج، فضای اختصاصی ملاقات‌های کاری، باجه بانک و ATM، سوئیت­های میهمان، رستوران، کافی شاپ، فروشگاه برند وکافه کتاب را شامل می­شود.
 3. کافی شاپ و رستورانی وسیع، مجلل و زیبا با دسترسی به فضای سبز پیرامون آن و مجهز به جدید‌ترین تجهیزات و امکانات کافه‌ای و آشپزخانه‌ای که امکان ارائه تمامی وعده های روزانه را نیز دارا می باشد، با برخورداری از دسترسی‌ها و ارتباطات مناسب با فضاهای مختلف آبی، تفریحی و خدماتی برج.
 4. مجموعه آبی بسیار زیبا و مجهز، بصورت دوبلکس و در طبقه 5- واقع شده است و انواع متنوعی از امکانات و خدمات ورزشی، تفریحی و رفاهی اعم از سوناهای خشک و‌ تر، جکوزی‌های مختلف، اتاق اسپا و ماساژ و کافه تریا را در خود جای داده است.
 5. سالن وسیع چند منظوره جهت برگزاری جشن‌ها، سالگرد‌ها، میهمانی‌ها و گردهمایی‌های ساکنان و نیز برگزاری گالری‌های فصلی، برندشو‌های دوره‌ای و...
 6. سوئیت­های مستقل و اختصاصی جهت پذیرایی از بستگان و میهمانان نزدیک ساکنان.
 7. فضای ورزش های هوازی و باند دو میدانی و پیاده روی در بام برج
 8.  سالن اسکواش
 9. سالن بولینگ
 10. سالن بیلیارد
 11. فضای اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای
 12. سالن چند منظوره بازی‌های پینگ پنگ، فوتبال دستی، دارت و...
 13. سالن اختصاصی سینما با سیستم صدای دالبی
 14. کافه کتاب
 15. سالن پیرایش آقایان
 16. کلینیک پوست، مو و زیبایی بانوان
 17. کارواش تمام اتوماتیک
 18. خشکشویی مرکزی
 19. سالن بازی کودکان (مهدکودک داخلی)
 20. فضای اختصاصی صخره نوردی و پیست اسکیت در طبقه 4-
 21. سوپر مارکت اختصاصی
 22. اتاق اختصاصی پزشک و مشاور خانواده
 23.  فضای استراحت و غذاخوری پرسنلی
 24. موتورخانه مجهز و بسیار بزرگ
 25. فضاهای اداری، دفتری و مانیتورینگ برج
  امکانات و تجهیزات:
 •  پنج دستگاه آسانسور بزرگ، لوکس و فوق سریع
 • وجود حداقل ۲و حداکثر 3پارکینگ برای تک تک واحدهای مسکونی و متناسب با وسعت آن‌ها
 • سیستم یکپارچه مشاهده، نظارت و کنترل کلیه فضاهای مشاعی با قریب به ۱۰۰عدد دوربین مداربسته
 • سیستم مجهز و پیشرفته دمش هوای مطبوع (هوای تازه، تصفیه شده و مرطوب) به داخل تک تک واحد‌های مسکونی و کلیه فضا‌ها و واحد‌های خدماتی برج
 • سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی با بکارگیری آخرین تکنولوژی‌های موجود
 • سیستم پیشرفته تامین برق اضطراری برج
 • منابع عظیم ذخیره آب شرب
 • منابع اختصاصی آب آتش نشانی
 •  منابع ذخیره آب خاکستری (برخی پسماند‌ها) جهت تصفیه و استفاده مجدد در واحد‌هایی چون کارواش، مصارف تاسیساتی خاص و... جهت صرفه جویی درمصرف آب و کاهش میزان آلودگی آن
 • سیستم یکپارچه و پیچیده اعلام و اطفای حریق که تمامی فضاهای عمومی و خصوصی برج را بصورت جزء به جزء تحت کنترل خود دارد
 • سیستم یکپارچه اطلاعاتی و ارتباطی (IPTV) در داخل واحدهای مسکونی، جهت پخش سراسری فیلم، اطلاع رسانی‌های عمومی، مشاهده تک تک فضاهای عمومی از داخل واحد‌ها، انجام نظرسنجی‌ها، درخواست و ثبت سفارشات مختلف و...
 • سیستم هوشمند کنترل مصارف متنوع برق در کلیه فضاهای مشاعی جهت کاهش قابل ملاحظه مصرف برق
 • سایت اختصاصی فرود هلیکوپتر بر روی بام، جهت ارائه خدمات امدادی در مواقع اضطراری
 •  سیستم یکپارچه ارتباطی میان تک تک واحدهای مسکونی با کلیه فضاهای عمومی و واحدهای خدماتی برج

در حال حاضر برج باران 3 در طبقه 11 و +15 متر ارتفاع است 1393/08/10

 

 


مطالب مشابه :


تور زیارتی مشهد مقدس ( هتل آپارتمان شایان و هتل نخل )

برنامه های اموزشی و تفریحی مهندسان سمنان - تور زیارتی مشهد مقدس ( هتل آپارتمان شایان و هتل
تـصـاویـر هـتـل شـایـان کـیـش

تـصـاویـر هـتـل شـایـان اين وبلاگ محصل اين رشته در هنرستان نصیرزاده مشهد هستند.
پروژه عظیم مشهد مال

مشهد 1400 - پروژه روبروی هتل همای شماره دو و یک هتل مرتفع می شود. شایان ذکر هست که نما و
هتل شایان کیش | هتل ساحلی شایان کیش | هتل های ساحلی کیش | هتل شایان جزیره کیش

تور مشهد. رزرواسیون چسبیده به هتل شایان کیش مسیر دو چرخه سواری است و در کل از نظر موقعیت
تورکیش فروردين ماه 93هتل 5 ستاره شایان | تور کیش بهار 93| تور کیش ارديبهشت 93| تور کیش هتل شایان

تور مشهد. رزرواسیون آنلاین هتل. رزرو ویلا در
هتل برج های مسکونی باران

مشهد امروز - هتل برج های مسکونی باران - اصفهان سیتی (حسن،شایان،مهران) اصفهان، نصف جهان (علی)
تور کیش دی 92 / تور کیش بهمن 92 / تور کیش اسفند 92 / تور کیش نوروز 93 / تور لحظه اخری کیش 92 93 / تو

اسفند 92 تور کیش نوروز 93 تور کیش دی 92 هتل داریوش کیش هتل شایان: تور مشهد از مشهد تور کیش
برچسب :