راهنمای خرید

از کجا قطعه یدک و ابزار تهیه کنیم؟

          برای افرادی که به تازگی دوچرخه سواری را به صورت جدی و حرفه ای پیگیری می کنند٬حتماً تهیه قطعات یدکی و ابزار مرتبط با دوچرخه قدری مشکل است. چون در ایران به این رشته اهمیت کمتری داده می شود.

         بهترین جا برای خرید قطعات و ابزار دوچرخه در شهر تهران میدان گمرک و خیابان رازی می باشد. قیمت اجناس در این خیابان بسیار پایین تر از فروشگاه های بالای شهر و یا نمایندگی های شیک می باشد. البته این را باید بیاد داشت که اکثر فروشندگان خیابان رازی و گمرک ٬ بر اساس ظاهر و طرز صحبت شما قیمت اجناس خود را اعلام می کنند که اغلب بالاتر از قیمت اصلی آن کالاست. پس بدون رو دربایستی درباره قیمت ها بحث کنید و تخفیف بگیرید.

        دیگر جایی که در این کلانشهر برای خرید مناسب است٬ فروشگاه جباری در خیابان مالک اشتر تقاطع خیابان قصر الدشت می باشد. صاحب مغازه٬ آقای جباری فردی خوشرو و آگاه به امور دوچرخه است. خوب است حتی برای مشاوره نزد ایشان بروید.

        درباره با شهرهای دیگر کشور اطلاعات اینجانب دقیق نمی باشد. از اینرو خرسند می شوم اگر شما اطلاعات موقعیت بورس دوچرخه شهر خود را در اختیار اینجانب بگذارید٬ تا با درج این اطلاعات در این وبلاگ٬ دیگر افراد علاقه مند بتوانند از راهنمایی شما استفاده نمایند.

        


مطالب مشابه :


پوشاک دو چرخه سواري

فروشگاه امید(داودی)دوچرخه و لوازم یدکی - پوشاک دو چرخه سواري - تهیه و توزیع دوچرخه و لوازم حرفه ای.
تنه دوشاخ کورسی فول کربن RIDLEY مدل ORION

فروشگاه دوچرخه های حرفه ای برادران حسینی - تنه دوشاخ کورسی فول کربن RIDLEY مدل ORION - BicyleLine Bike Shop - فروشگاه دوچرخه های حرفه ای برادران حسینی.
آدرس نمایندگی دوچرخه های مریدا، جاینت، ژیتان، فوجی و ویوا در تهران:

1) نمایندگی مریدا Merida: شرکت پویا سایکل نمایشگاه و فروشگاه: میدان توحید- خیابان ستارخان نرسیده به باقرخان-فروشگاه دوچرخه مریدا. تلفن : 66429434
راهنماي خريد انواع دوچرخه

راهنماي خريد انواع دوچرخه. در این بخش به بحث درباره آشنایی با انواع دوچرخه‏های کوهستان و نکات مهم در خرید دوچرخه کوهستان مناسب خواهم پرداخت : دوچرخه کوهستان چیست؟
نکات مهم در خرید دوچرخه کوهستان

۱) دوچرخه ای شناخته شده را انتخاب کنید . ۲) به خدمات پس از فروش و کارخانه سازنده آن دوچرخه و همچنین گارانتی تنه و قطعات آن توجه کنید . ۳) مهمترین قسمت دوچرخه تنه آن
راهنمای خرید دوچرخه

جهت انتخاب دوچرخه باید ابتدا رشته مورد علاقه خود را پیدا کنید . در اینجا ما دوچرخه های مرتبط با دوچرخه سواری کوهستان می پردازیم . عده زیادی از مردم دوچرخه های کوهستان را
راهنمای خرید دوچرخه

7 جولای 2014 ... هر چی که بخوای!!! - راهنمای خرید دوچرخه - !!!همیشه کوچک باش و عاشق که عشق میداند آیین بزرگ کردنت را!!! - !!!هر چی که بخوای!!!
راهنمای خرید

بهترین جا برای خرید قطعات و ابزار دوچرخه در شهر تهران میدان گمرک و خیابان رازی می باشد. قیمت اجناس در این خیابان بسیار پایین تر از فروشگاه های بالای شهر و یا
نکات راهنما براي خريد دوچرخه ثابت

فروشگاه ورزشی نود - نکات راهنما براي خريد دوچرخه ثابت - تولیدات پوشاک و پخش لوازم ورزشی - فروشگاه ورزشی نود.
برچسب :