همایش ها وجشن های روز معلم در دانشگاه پیام نور شهرهای فارس

برگزاری همایش و جشن روز معلم در دانشگاه پیام نور داراب

همایش و جشن روز معلم در دانشگاه پیام نور داراب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب، این همایش به همت امور فرهنگی و با حضور امام جمعه شهرستان و اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور برگزار شد. حجت الاسلام صادقی امام جمعه داراب به مناسبت روز معلم و میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) ضمن گرامیداشت این ایام فرخنده گفت: آیات و روایات متعددی در خصوص مقام والای دخت گرامی پیامبر اعظم (ص) وجود دارد و منزلت و جایگاه رفیع حضرت زهرا(س) در نزد حضرت علی علیه السلام نشانگر اوج شخصیت زن در نگاه اوست.

بزرگداشت روز استاد در واحد ارسنجان

به مناسبت ارج نهادن به اساتید و معلمان دانشگاه پیام نور ارسنجان پیامک تبریک در این روز به تمامی استادان این دانشگاه ارسال شد.

برگزاری مراسم روز معلم در دانشگاه پیام نور خاوران

مراسم بزرگداشت روز معلم در دانشگاه پیام نور خاوران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خاوران، در این مراسم که به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم در دانشگاه پیام نور خاوران برگزار شد، زاهدی سرپرست دانشگاه در خصوص ابعاد شخصیتی استاد مطهری و احترام به مقام استاد سخنرانی و پس از آن حجت الاسلام صحرائیان امام جماعت دانشگاه پیرامون تواضع و فروتنی استاد و لزوم احترام به استاد از دیدگاه اسلام به ایراد سخن پرداخت. در ادامه مراسم دانشجویان به ارائه مقاله و شعر و نمایش طنز و اجرای سرود پرداختند و در انتهای مراسم از اساتید قدردانی شد.

جام فوتسال بزرگداشت هفته معلم در دانشگاه پیام نور فسا

تیم های فوتسال دانشگاه پیام نور فسا در جام بزرگداشت هفته معلم شرکت می کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، در این دوره از مسابقات، 8 تیم از رشته های مختلف حقوق (الف و ب)، تربیت بدنی، پروژه، حسابداری، مدیریت، جغرافیا و تیم کارکنان با هم به رقابت می پردازند و تیم های برتر در مرحله نهایی روبه روی یکدیگر قرار می گیرند.

بزرگداشت مقام استاد در دانشگاه پیام نور فسا

دانشگاه پیام نور فسا در روز معلم از اساتید خود تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، در سالروز بزرگداشت استاد شهید مطهری، مسئولین این دانشگاه با حضور در کلاس های درس و تقدیم شاخه گل و لوح تقدیر از اساتید دانشگاه تشکر و قدردانی نمودند.

بزرگداشت سالگرد شهادت استادمطهري و روز زن در دانشگاه پيام نورخنج

همزمان با سالروز ميلاد فرخنده و با سعادت حضرت زهراي مرضيه و روز مادر مراسم گراميداشت ياد و خاطره شهادت استاد شهيدمرتضي مطهري(رض) با حضورحجت الاسلام قاسم اسلامي نسب رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان خنج در دانشگاه پیام نور این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خنج، در اين مراسم حاج آقا اسلامي نسب ضمن تبريك ولادت حضرت زهراي مرضيه (س) اظهارداشت: سراسر زندگاني صديقه طاهره (ع)، مملو از مکارم اخلاق و رفتارهاي نمونه و انساني است. فاطمه زهرا (ع) در نزد شيعيان اگر چه امام نيست، اما مقام و منزلت ایشان در نزد خداوند و در بين مسلمانان کمتر از ساير ائمه نيست، بلکه آن حضرت همتاي امير المؤمنين است.

وي در ادامه به بیان ویژگیهای علمی استاد مطهری پرداخت و در خصوص مقام علمي حضرت فاطمه (ع) افزود: گفتار ایشان در خطبه فدکيه و احتجاجات اين بانوي بزرگوار به قرآن کريم و بيان علت تشريع احکام، خود بیانگر اقيانوس بي‌کران عالم بودن ایشان می باشد که متصل به مجراي وحي است.

در ادامه از اساتید دانشگاه و مادر يكي ازشهداء دوران دفاع مقدس به عنوان سمبل ايستادگي و مقاومت تجليل شد.

تجلیل از مقام معلم در دانشگاه پیام نور خرامه

به مناسبت روز معلم از اساتید دانشگاه پیام نور خرامه تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خرامه، به مناسبت گرامی داشت و تجلیل از مقام شامخ معلم،با مشارکت امور فرهنگی و آموزش دانشگاه از اساتید دانشگاه پیام نور خرامه با اهداء شاخه گل و لوح سپاس قدردانی شد. همچنین بسیج دانشجویی با اهداء شاخه گل و لوح تقدیر از اساتید دانشگاه تجلیل کرد.

 


مطالب مشابه :


معلم – سفر - طنز

بلکه طنز با کنایات سازنده و هر روز روز معلم شناسی را به نمایش در می آورد که
همایش ها وجشن های روز معلم در دانشگاه پیام نور شهرهای فارس

برگزاری همایش و جشن روز معلم در ادامه مراسم دانشجویان به ارائه مقاله و شعر و نمایش طنز و
قهر! (طنز)

( یک معلم ) - قهر! (طنز) - - =از نمایش نظرات توهین آمیز معذورم.--( یک روز در روستای
طنز : اعتراض! (گفت و شنود)

( یک معلم ) - طنز : =از نمایش نظرات توهین اما دو روز بعد از جنایت داعش به بهانه مقابله با
متن نمایشنامه«روز معلم»:

نمایش های تئاتر در سبک های طنز نمایش های تئاتر در سبک های طنز و متن نمایشنامه«روز معلم»:
رزومه کاری و افتخارات هنری

اجرای نمایش طنز بمناسبت روز پرستار اجرای برنامه طنز در جشن روز معلم اداره آموزش
اسمس تبریک روز معلم

جدید ترین اسمس های عاشقانه ،طنز و اسمس تبریک روز معلم های عشق و ایثار را به نمایش
برچسب :