لینک سایتهای کتاب مجانی

خواندن، یکی از راه های موثر برای یادگیری علوم مختلف و پیشرفت همه جانبه بشر بوده است و تنها با گذشت زمان، شکل آن تا اندازه ای دچار تغییر گردیده است و با ورود کامپیوتر به زندگی بشری، حالت دیجیتالی را نیز به خود گرفته است. یافتن کتاب های الکترونیک در سطح گسترده اینترنت با وجود دسته بندی های متعدد شاید کمی دشوار به نظر برسد؛ بخصوص زمانی که بخواهید پسوند رایگان را هم به آن بیافزایید.

 

۱FreeBookSpot:منبعی جامع شامل بیش از ۴۴۸۵ کتاب در ۹۶ دسته بندی مختلف که حجمی بالغ بر ۷۲ گیگابایت دارد. شما می توانید در این سایت به جستجو و دانلود کتاب در مباحثی نظیر برنامه نویسی، مهندسی، موضوعات علمی، داستانی وبپردازید. برای دانلود کتاب ها از این وب سایت نیز نیازی به ثبت نام در آن ندارید
 

۲۴Ebooks:مجموعه بزرگی از کتاب های برنامه نویسی کامپیوتری است. کتاب هایی موجود در این سایت هر کدام شامل توضیح مختصری نیز هستند که در مورد یافتن کتاب مورد نظرتان شما را کمک می کنند. این مجموعه بزرگ شامل بیش از ۱۰۰۰ کتاب در زمینه های دات نت، ای جکس، اکشن اسکریپت و موارد مشابه دیگر می باشد.

 

۳Free-eBooks :وب سایتی که از طریق آن علاوه بر یافتن کتب مختلف، قادر به دانلود مجله های معروف حهان نیز می باشید. استفاده از خدمات این سایت نیاز به ثبت نام اولیه دارد که به صورت رایگان انجام می گیرد.  

 

۴ManyBooks :کتاب های مختلفی را جهت نمایش در دستگاه های پی دی اف خوان، آی پاد و پی دی ای آماده می سازد. این سایت دارای آرشیوی بیش از ۲۱۲۸۲ عنوان می باشد که استفاده از تمام آن ها به صورت رایگان است!

 

۵GetFreeeBooks:سایتی مشابه سایت های بالا که دارای کتابهای رایگان است. کلیه کتاب های موجود در این وب سایت، کتاب هایی هستند که به صورت قانونی امکان دانلود را دارند.

 

۶FreeComputerBooks:همان طور که از نام آن پیداست، در آن می توانید کتاب های مختلفی را در زمینه کامپیوتر بیابید. مزیت این سایت، دسته بندی ایده آل آن است که علاوه بر داشتن ۱۲دسته اصلی، شامل ۱۵۰ زیر دسته مختلف است که جهت یافتن کتاب مورد نظرتان بسیار مفید خواهند بود.

 

۷freeTechBooks:کتاب های موجود در این وب سایت نیز به صورت رایگان و قانونی عرضه می شوند. کتاب های مختلفی را در زمینه مهندسی و علوم کامپیوتر را می توانید در آن بیابید.  

۸Scribd:وب سایتی جهت به اشتراک گذاری فایل ها با فرمت برنامه های مختلفی نظیر Word، Excel، Powerpoint و PDF می باشد. شما می توانید این فایل ها را دانلود نموده و یا حتی آن ها را وارد وبلاگتان نمایید.

 

۹Globusz :همین بس که یکی از وب سایت های معروف در زمینه دانلود کتاب های رایگان است!


۱۰KnowFree:کاربران این وب سایت به مبادله کتاب ها، آموزش های ویدیویی و سایر موارد این چنینی به صورت رایگان در آن می پردازند
 

۱۱OnlineFreeEbooks:شامل ۹ دسته بزرگ در زمینه کتاب های بازرگانی، مهندسی، سخت افزار، برنامه نویسی و … می باشد که قابلیت دانلود به صورت رایگان را دارا می باشد.

 

۱۲MemoWare:اگر پاکت پی سی دارید احتمالا این وب سایت برای شما بسیار مناسب است چرا که فرمت کتاب های آن هماهنگ با دستگاه هایی نظیر همان است.

 

۱۳Franklin:بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب در فرمت متن و فایل های HTML.


۱۴ : OnlineComputerBooks:

شامل کتاب های مختلفی در زمینه های رایج است. ۱۵SnipFiles :علاوه بر داشتن کتاب های رایگان، دارای نرم افزار های رایگان برای دانلود نیز هست.


۱۶BookYards:اطلاعات و فایل های موجود در این وب سایت نیز به طور کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد
 
۱۷TheOnlineBooksPage:لیست بیش از ۳۰۰۰۰کتاب رایگان موجود در سطح نت!

 

AskSameBooks:۱۸ شامل مجموعه ای از کتاب هایی نظیر شکسپیر و نمونه های مشابه آن است.

 

۱۹BaenFreeLibrary:کتابخانه ای از زمان های علمی تخیلی.


۲۰eBookLobby :این سایت به دسته بندی های مختلفی تقسیم شده است. ابتدا موضوع خود را انتخاب می کنید و سپس به جستجوی کتاب مورد علاقه خود می پردازید.


مطالب مشابه :


دانلود کتاب آموزش روبان دوزی ابریشمی

را بخرید و یا رایگان دانلود دانلود کتاب الکترونیکی آموزش گام به گام خیاطی
دانلودجزوه مشاوره کنکور به صورت رایگان

دانلود رایگان نرم افزار دانلود بازی کتاب آموزش گام به گام یوگا مکالمه
طرح بافتنی

درج آگهی ویژه رایگان. آموزش گام به گام خیاطی. مرکز دانلود موبایل و کامپیوتر:.
لینک سایتهای کتاب مجانی

در زمینه دانلود کتاب های رایگان دانلود به صورت رایگان را آموزش گام به گام خیاطی
برچسب :