خرید در استانبول

 

خرید در استانبول

اگر هدفتان از سفر فقط خرید کردن است شهر استانبول گزینه خوبی برای این کار به شمار میآید. در آغاز بهتر است سری به کاپالی چارشی (بازار سقف دار) بزنید. در این بازار بیش از 4000 مغازه وجود دارد. هر یک از کوچه های این بازار برحسب نوع فعالیتی که در آن صورت می پذیرد نامگذاری شده است. کوچه زرگرها ، کوچه فرش فروشان و یا کوچه کلاه دوران از جمله این مکانها است. امروزه از بازار کاپالی چارشی بعنوان نبض مرکزهای تجاری در شهر استانبول یاد می شود. در این بازار هرکس با هر سلیقه و درآمدی این امکان را خواهد داشت تا به خرید بپردازد
چنانچه قصد خریدن سوغاتی از ترکیه را برای دوستان خود دارید هنرهای دستی ، قالیچه های زیبا ، اشیاء سرامیک ظروف مسی ، برنجی و یا حتی قلیان از جمله بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود. طلا و جواهرات موجود در ویترین مغازه ها به نوبه خود چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. از دیگر مسنوعات این بازار لباسهای چرمی است که دارای کیفیت و قیمتی مناسب است.
در قسمت غربی این بازار یعنی دربدستان قدیمی انواع عتیقه جات نیز بفروش می رسد. بد نیست به امید یافتن یک گنج قدیمی به این مکان نیز سری بزنید.
در ایستگاه امین اونو در کنار مسجد جدید بازار دیگری بنام می سیر چارشی سی قرار گرفته است. در این بازار که با نام بازار ادویه فروشها نیز معروف است بوی انواع ادویه همانند دارچین ، زعفران ، نعناع ، آویشن و غیره فضای اطراف را عطرآگین کرده است. در قسمت قدیمی شهر استانبول در ، محله سلطان احمد هم یکی دیگر از مراکز خرید قرار گرفته است.
در بازار هنرهای استانبول همانند مدرسه محمّد افندی که در قرن هجدهم بنا شده و یا مدرسه جعفر آقا که توسط معمارسنیان در قرن 16 بنا گردیده شما می توانید از محصولات هنرمندانی که مشغول خلق اثرات هنری خود هستند دیدن نموده و در صورت تمایل خریداری نمائید. در نزدیکی مسجد سلطان احمد در محله آراستا بازار قدیمی نیز بازارهای متعدد پر رونقی وجود دارد که همه برای خرید بسیار مناسب هستند.
برای خرید پارچه و لباس بهترین مکان خیابان استقلال ، خیابان جمهوریت و خیابان روملی است. در این مناطق آخرین مدل لباسها ، کیف و کفش های زیبا و جواهرات نفیس با کیفیت عالی یافت می شود. علاوه بر مناطق نام برده شده مرکز خرید آتاکوی گالریا در منطقه آتاکوی ، آک مرکز در منطقه اتیلر و مرکز خرید کاروسل در منطقه با کیرکوی با فروشگاههای بسیار جذاب خود مکان مناسبی برای خرید کردن است.

از جمله مراکز خرید دیگر پاساژ اطلس در محله بی اوغلو،مرکز خرید کاپیتول در بخش آسیائی استانبول،خیابان بغداد و خیابان بهاریه می باشد.
بازار صحافها (صحافلار) و چنیار آلتی در منطقه بیازیت از جمله مراکز خرید دیگری است که در آن مجموعه ای از اشیاء قدیمی و جدید یافت می شود. دستفروشان در روزهای یکشنبه اجناس خود را در حدفاصل منطقه صحافلار و بازار سرپوشیده (کاپاتی چارشی) به مشتریان عرضه می کنند. بازار هرهر مرکز خرید مبلمان می باشد. از بازارهای روز موجود در استانبول نیز می توان به بازار روز کوچه چوکورجوما در منطقه جهانگیر ، کوچه بویوک حمام در منطقه اسکودار ایستگاه بازار در منطقه کادیرکوی و محله مابین امین اونو و تاحتاکاله اشاره کرد. هم چنین در روزهای یکشنبه می توانند به بازار روز محله بین بویوک دره و ساری یر سری بزنید.

00675.jpg

 


مطالب مشابه :


فروش پیراهن جدید استقلال ( مدل 1391 ) در آستانه دربی هفتاد و پنجم

هواداران استقلال - این وبلاگ مخصوص هواداران استقلال است ورود لنگی ها ممنوع
فروش پيراهن استقلال با مارك uhlsport

پيراهن جديد تيم استقلال اين پيراهن اسپانسر ندارد و اگر هم اسپانسر لباس استقلال تغيير كند
لباس جدید استقلال

ღيه دنيا يه فرهاد مجيديღ - لباس جدید استقلال - ღفاطیماღ مدير سايت، ورود خرید عینک
خرید پستی گردنبند استقلال تهران

خرید پستی |فروشگاه شما u shop - خرید پستی گردنبند استقلال تهران - خرید کتاب ، لوازم آرایشی ، cd
مصاحبه با ماهان بغدادی خرید احتمالی نقل و انتقالات نیم فصل

اخبار استقلال - مصاحبه با ماهان بغدادی خرید احتمالی نقل و انتقالات نیم فصل - جدیدترین ومتنوع
دانلود Sleeping Dogs - بازی خواب سگ ها

خرید اینترنتی لباس به همراه شورت ورزشی جدیدترین لباس استقلال به همراه شورت ورزشی
مصاحبه با ماهان بغدادی، خرید احتمالی نیم فصل استقلال.

دنیای من استقلال - مصاحبه با ماهان بغدادی، خرید احتمالی نیم فصل استقلال., , استقلال ناخدای
خرید در استانبول

برای خرید پارچه و لباس بهترین مکان خیابان استقلال ، خیابان جمهوریت و خیابان روملی است.
PES 2013

استقلال قهرمان - PES این نوشته در PES 2013،لباس با برچسب pes،استقلال،جدیدترین لباس استقلال
برچسب :