سامانه مروارید جدید آموزشی

اطلاعیه ی اداره کل آمار و فناوری اطلاعات در

خصوص عملکرد سامانه ی مروارید

اطلاعیه ی اداره کل آمار و فناوری اطلاعات در خصوص عملکرد سامانه ی مروارید

 

نظر به آغاز ایام انتخاب واحد نیم سال جدید تحصیلی و  بهره برداری از نسخه ی جدید نرم افزار مروارید، به منظور نظر سنجی و ارزیابی عملکرد سامانه ی مذکور و اطلاع از نظرات شما کاربران گرامی، منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما در زمینه ی عملکرد سامانه ی مروارید، برای ارزیابی عملکرد آن هستیم.

 

در این راستأ، عملیات انتخاب واحد در سامانه آموزش، از پنجشنبه 17 بهمن ماه، با حضور 3 پشتیبان در سازمان مرکزی ( بهروزی و میرزایی از شرکت مروارید و آصف الدوله از اداره کل فناوری اطلاعات دانشگاه) جهت پاسخگویی به کاربران مراکز توسط  یک خط تلفن ثابت و یک تلفن همراه آغاز شد و 6 استان شمال غرب کشور  انتخاب واحد نمودند.  در پایان وقت روز جمعه 18/11/92 از مجموع 8221 دانشجوی این 6استان، 8044 دانشجو  64422  عنوان درسی را ثبت نام نموده اند.

 

 همچنین روزهای شنبه و یکشنبه 19 و 20 بهمن ماه  از مجموع 10072 دانشجوی استان ها شرق و جنوب شرق کشور (مناطق 3 و 6)، تا ساعت 13 روز یکشنبه 7077 دانشجو  موفق به انتخاب واحد شده اند. با توجه به کنترل ترافیک پهنای باند بر سامانه مروارید، دسترسی دانشجویان مناطق 2 و 8 و 9 نیز  برای انجام انتخاب واحد باز شد. (  مجموعا 15121 دانشجو 124061 عنوان درسی اخذ نموده اند)

 

 شایان ذکر است، از آنجا که نسخه قبلی نرم افزار  بصورت Web- Application اجرا می شد، در بهره برداری از نسخه تحت وب  شاهد رفع مشکلات قبلی نرم افزار  نظیر کندی سرعت  می باشیم. همچنین با اختصاص پهنای باند اینترنت و اینترانت بیشتر و استفاده از مکانیزم توزیع پهنای باند Load balance  مشکل دسترسی برخی استان ها حل شده است.

 

 خاطر نشان می شود، در حال حاضر به علت Convert اطلاعات از سامانه قدیم به جدید برخی دانشجویان که در ماه اخیر رمز خود را تغییر داده اند، دچار مشکل ورود به سیستم (Login)  می باشند که  دستورالعمل  رفع این مشکل برای کاربران مروارید در هر مرکز ارسال شده است و دانشجویان باید با شماره تلفن های پشتیبانی در هر مرکز تماس حاصل نمایند.

 

اداره کل آمار و فناوری اطلاعات


مطالب مشابه :


راهنمای استفاده از سیستم مروارید

دانشگاه فرهنگیان بجنورد راهنمای استفاده از سیستم مروارید . تاريخ : شنبه شانزدهم دی
ورود به سامانه مروارید با آدرسی جدید

ورودی های جامع دانشگاه فرهنگیان ورود به سامانه مروارید با سایت جامع دانشجویان
-= سامانه مروارید دانشگاه آزاد =-

این جور که پیداست طراحی سایت مروارید دانشگاه اشکالات اساسی و خطرناکی داره.
سامانه مروارید جدید آموزشی

دانشگاه فرهنگیان پردیس از نسخه ی جدید نرم افزار مروارید، به منظور نظر سنجی و
سامانه مروارید

این وبلاگ که توسط دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پردیس امیرکبیر آدرس های سامانه مروارید جهت
دسترسی سریع | سامانه مروارید

سامانه مروارید - دانشگاه فرهنگیان بنت سایت رسمی دانشگاه عترت; سایت رسمی پردیس
سامانه مروارید

دانشگاه فرهنگیان یا به تعبیر قدیمی دانشگاه تربیت ورود به سامانه مروارید:: سایت رسمی
برچسب :