دانلود برنامه ساز بندری (نی همبون) براي اندرويد

دانلود 

عزیزانی که تابحال اپلیکیشن ارگ اندروید و ساز قانون ما را دانلود کردند که بی شک و تردید بدون اتلاف وقت با اطمینان کاملی که به ساخته های ما دارند این اپلیکیشن را نیز دانلود خواهند کرد . دوستانی هم که تابحال اپلیکیشنهای ما را ندیدند پیشنهاد می کنم ارگ اندروید و ساز قانون ما را ببینند . بخصوص حتما ارگ اندروید را دانلود کنید . وقتی فیلم نواختن را ببینید و نظرات کاربران را بخوانید حتما دانلود خواهید کرد !! ( لینک همه اپلیکیشن های ما در پایین توضیحات هست - همچنین نسخه دمو رایگان هم برای همه وجود دارد .) . توجه داشته باشید این دو اپلیکیشن در لیست برنامه های برگزیده و پرفروش های هفته هستند . لازم به ذکر هست که لینک فیلم نواختن کلیه اپلیکیشن های ما در توضیحات هر اپلیکیشن وجود دارد .

ما در هیچ کدام از اپلیکیشنها با وعده جایزه و ... و ذکر موارد دروغ اقدام به تشویق افراد برای دانلود نکردیم و نخواهیم کرد . آنچه که برای ما مهم هست ، کیفیت محتوای آنچه که برای فروش داریم می باشد و رضایت کاربران . که این امر در سابقه ما کاملا مشخص می باشد . برای همه اپلیکیشنها فیلم نواختن گذاشتیم و نسخه دموی رایگان ، که کاربر با اطمینان اقدام به خرید کنند و همین امر موجب محبوب شدن اپلیکیشنهای ما در بازه زمانی بسیار کوتاه شده

اما توضیحات این برنامه :
به شما اطمینان می دهم که این برنامه به نوبه خود بسیار منحصر بفرد بوده و هیچ مشابه ایرانی و خارجی ندارد . و در زمینه موسیقی بندری و شاد و زیبای جنوبی حتی دست ارگ اندروید خود ما را از پشت بسته . پس حتما فیلم را ببینید و دانلود کنید و لذت ببرید .

مشخصات :
- دارای کوک مناسب موسیقی بندری و عربی و خلیجی 
- دارای 20 ریتم با کیفیت و حرفه ای بندری - عربی - ترکی - لری - بستکی - خلیجی - 6/8 و ...
- صدای زیبا و کاملا واقعی و تضمینی ساز جنوبی نی همبون که همه را به وجد میاره
- قابلیت پخش آکورد همزمان با ریتم و قابلیت تنظیم آکوردها از روی صفحه
- شبیه سازی بسیار واقعی ساز نی همبون که واقعا شرط می بندم اگر کسی صدای این اپکیکیشن را بشنوه تشخیص نمیده که این یک موبایله !!!
- قابلیت پخش صداهایی چون کل زدن ، دست زدن ، جیغ زدن و هی هی کردن و ...
- قابلیت تنظیم حجم صداها و میکس کردن صدای ریتم و آکورد و ملودی به طور مجزا
- قابلیت ترانسپوز نت ها از -20 تا +20 درصد
- دارای راهنما و آموزش نواختن بسیار ساده درون خود برنامه

به شما قول می دم با خواندن راهنمای برنامه حتی اگر از موسیقی هیچی هم ندونید چنان آهنگی بزنید که خودتون تعجب کنید . امتحانش ضرر نداره . البته توجه داشته باشید حتما حتما قبل از شروع به نواختن آموزش برنامه را کاملا مطالعه کنید و مرحله به مرحله مطابق آموزش عمل کنید که به نتیجه برسید و اگر آشنایی با موسیقی ندارید یکدفه از این که نمیتونید به قشنگی فیلم بزنید ، نا امید نشید و تو ذوقتون نخوره.

***توجه توجه : این اپلیکیشن سرعت سی پی یوی بالا و رم بالا احتیاج داره اگر گوشی شما خیلی قدیمی و ضعیف باشه در پخش ریتم ممکنه کمی مکث داشته باشید . ولی نگران نباشید دیگر قسمتهای اپلیکیشن کاملا خوب اجرا خواهدمطالب مشابه :


دانلود نرم افزار شبیه ساز کیبرد پیانو برای کامپیوتر - PianoFX Studio 4.0

دانلود نرم افزار شبیه ساز کیبرد پیانو برای ویژگی نرم افزار شبیه ساز ارگ زدن با
برنامه شبیه سازی ارگ بر روی کامپیوتر

برنامه کردی فوق العاده زیبا برای pa80. اندروید. برنامه شبیه سازی ارگ بر روی
لذت کار با ارگ های حرفه ای با Korg Legacy Collection Digital Edition v1.32

جذاب ونرم افزارهای حیرت اور برای اندروید_سیمبیان نوکیا شبیه ساز ارگ, دانلود شبیه
دانلود برنامه ساز بندری (نی همبون) براي اندرويد

پیشنهاد می کنم ارگ اندروید و ساز قانون هم برای همه - شبیه سازی بسیار واقعی
برچسب :