کمد دیواری های مدرن؛ یک تیر و دو نشان! - دکوراسیون - کانال تلگرام عکس های کمد دیواری

        برترین ها: با این کمد دیواری ها که معرفی می کنیم، می توانید علاوه بر جمع‌وجور کردن به هم ریختگی ها، از آنها به عنوان دیوار حایل یا جداکننده فضا هم استفاده کنید. این انباری های دیواری مثل انواع زیرزمینی تاریک و نمور نیستند و برعکس، بسیار شیک هستند و جایشان درست وسط اتاق خواب یا پذیرایی است.

مهم نیست انباری بزرگ داشته باشید، مسلما همیشه و در همه حال به فضای ذخیره نیاز دارید. اگر تصور می کنید از همه زیر پله ها و کمدهای دیواری کلاسیک استفاده کرده اید، خوب چرا از دیوارها استفاده نمی کنید؟ نگاهی خریدار به دیوارهای خانه بیندازید و ببینید چه استفاده ای می توانید از آنها داشته باشید. شاید با ساخت یک کمد دیواری، دکوراسیون خانه را نیز کن فیکون کردید!

کانال تلگرام عکس های کمد دیواری

کانال تلگرام عکس های کمد دیواریانباری ها دیواری روشی نوین و خلاقانه برای انبار و مخفی کردن وسایل و آیتم هایی است که نمی خواهید دیده شوند. در عین حال برای نمایش وسایل دکوری نیز استفاده می شوند.


,کمد دیواری های مدرن؛ یک تیر و دو نشان!,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیوندر فضاهای باز همچون استودیو یا اتاق زیرشیروانی، از کمدهای دیواری به عنوان جداکننده فضا نیز استفاده می شود.


,کمد دیواری های مدرن؛ یک تیر و دو نشان!,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونمثل اسب کاری می توان از دیوارهای انباری یا همان کمدهای دیواری کار کشید. به طور مثال، با این دیوارها می توانید بین دستشویی و محل خواب در اتاق خواب های بزرگ، فاصله ایجاد کنید. یا می توانید از آن به عنوان تاج تخت بهره بگیرید که فضای بسیاری نیز برای ذخیره و انبار وسایل دارد.


,کمد دیواری های مدرن؛ یک تیر و دو نشان!,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونگاهی می توانید سفارش دهید کمد دیواری را طوری طراحی و نصب کنند که در نگاه اول دیده نشود. به طور مثال، یکی از دیوارهای اتاق را از بالا تا پایین با کمدهای چوبی بپوشانید. حتی می توانید قسمتی از دیوار چوبی را به عنوان تاج تخت و پاتختی های کنار تخت نیز بسازید تا نمایی کاملا زیبا داشته باشد.


,کمد دیواری های مدرن؛ یک تیر و دو نشان!,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونبسیاری از مردم از به هم ریختگی و شلوغی متنفر هستند. بهترین راهکار نیز جمع کردن وسایل اضافه داخل کمدهای در بسته است تا دیده نشوند. برای این منظور می توانید یکی از دیوارهای اتاق نشیمن را به عنوان کمد دیواری انتخاب کنید. از بالا تا پایین را کمد کنید و هر وسیله اضافی که دارید را داخل آن جمع کنید.


,کمد دیواری های مدرن؛ یک تیر و دو نشان!,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیوناگر کمدهایی بالایی انباری دیواری خود را شیشه ای بسازید می توانید از آن به عنوان بوفه نمایش ظروف یا وسایل زیبا هم بهره بگیرید.


,کمد دیواری های مدرن؛ یک تیر و دو نشان!,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونکمد دیواری به شکلی که در عکس می بینید بیشتر شبیه کتابخانه دیواری است. سرتاسر اتاق را قفسه چوبی زدن باعث می شود تا برای انواع کتاب، ظروف و ... جای مناسب پیدا کنید و آنها را به نمایش بگذارید.


,کمد دیواری های مدرن؛ یک تیر و دو نشان!,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیوندر گوشه ای از اتاق خواب یا اتاق نشیمن می توانید علاوه بر ساخت کمد دیواری، محلی هم برای مطالعه و استراحت درست کنید.


,کمد دیواری های مدرن؛ یک تیر و دو نشان!,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیوناگر اتاق بزرگی دارید و می توانید یک متری به داخل اتاق نفوذ کنید، ایده محل مطالعه هم بد نیست. یک کمد دیواری شیک یا میز تحریر و قفسه های باز برای قرار دادن کتاب، یکی از کاربردهای عالی دیوارهای خانه است.


,کمد دیواری های مدرن؛ یک تیر و دو نشان!,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونمی توانید در اتاق بازی کودک ان نیز کمد یا قفسه های دیواری بسازید. برای اینکه کاملا کودکان ه باشد از رنگ ها و کاغذدیواری های شاد و کودکان ه استفاده کنید. این مدها می توانند فقط تاقچه های چوبی یا کابینت های دردار باشند. با استفاده از رنگ می توانید اسباب بازی و وسایل کودک را سازمان دهی کرد.


,کمد دیواری های مدرن؛ یک تیر و دو نشان!,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونبرای ساخت کمد دیواری می توانید خلاقیت به خرج دهید و انواع رنگ و شکل ها را در کنار هم بگذارید و یک انباری مدرن و شیک روی دیوار اتاق خود نصب کنید.