نحوه ارضا شدن زن

من هر قدر هم شوهرم آلتش را داخل واژنم فرو كند و درآورد ارضا نمي شوم ولي شوهرم تا آب ازش مي آيد ارضا مي شود! آيا ارضا شدن زنها فقط بوسيله همين فرو كردن و درآوردن مكرر آلت مرد به داخل واژن زن است؟ يا بايد كار ديگري هم كرد؟

پاسخ: 

با سلام و تشکر به خاطر ارتباط تان با این مرکز.
اوج لذت جنسی (ارگاسم) در زنان از فرآیند پیچیده تری نسبت به مردان برخوردار است . به همین دلیل زمان بیش تری می برد تا زن به ارگاسم برسد . تا حد بسیاری به شرایط روحی و ارتباط عاطفی زن بستگی دارد؛ زن و شوهر با کسب مهارت می توانند به ارگاسم مطلوب برسند. ارگاسم در مردان صرفاً با تحریکات بدنی و تماس ایجاد می شود. در حالی که این پدیده در خانم ها بسیار پیچیده تر است، البته به ارگاسم نرسیدن خانم ها می تواند به دلیل بی علاقگی، اضطراب و شرایط روحی نامناسب و مقاربت(نزدیکی) به روش نادرست باشد . به علاوه برای بعضی خانم ها این الزام وجود ندارد که با هر مقاربت الزاماً به ارگاسم برسند. اگرچه زنان برخلاف مردان این توانایی را دارند که در یک رابطه جنسی، چندین ارگاسم را تجربه کنند. البته باید توجه داشت که نوع ارگاسم در مردان با نوع ارگاسم در زنان متفاوت است. ارگاسم در زن تکمیل کننده خواسته های جنسی نیست ، بلکه ارضای نیروها و سلائق های دیگری را نیز مثل میل به آبستن شدن، زاییدن، و شیردادن، به دنبال می آورد. بدیهی است می توانند در یک محیط آرام و با اتخاذ روش های مختلف آمیزش و به کارگیری راه های رسیدن به ارگاسم، اوج لذت جنسی را تجربه کنید. به همین خاطر نگرانی شما از نرسیدن به اوج لذت جنسی اولاً بی مورد است . ثانیاً این چیزی نیست که قابل درمان نباشد، بلکه راهکارهای درمانی خاص خود دارد.
از آن جا که یکی از نگرانی های شما و دیگر خانم ها در مورد رابطه جنسی، مشکل در رسیدن به ارگاسم است، در این نوشتار نکاتی را برای تان مطرح می کنیم که مطمئناً موثر خواهد بود:
مهم ترين نكته در رسيدن زنان به ارگاسم تحريك همسر قبل از دخول مي باشد. به اين معنا كه مرد قبل از اين كه همسر به ارگاسم برسد، دخول نكند. اين كار با يادگرفتن مهارت هاي زير و با همكاري همديگر عملي مي شود:
نکات روحی:
1. پیش بینی رابطه جنسی:
برای خیلی از خانم ها وقتی درمورد رابطه جنسی خیالبافی می کنند، می توانند از قدرت ذهن شان (خیالپردازی) برای تحریک شدن خود، هم فیزیکی و هم روحی، استفاده کنند. این روش همچنین به خانم ها کمک می کند بفهمند که چه چیزهایی در محیط شان باعث تحریک آن ها می شود. از این ابزارها قبل از رابطه جنسی استفاده کنند. این "شروع گرم" می تواند به راحت تر رسیدن به "پایان" کمک کند.
2. راحت باشید:
خیلی از خانم ها برای اینکه بتوانند به لذت جنسی برسند، نیاز به وقفه دارند. این به خاطر آن است که فشار احساسی بر واکنش جنسی اثر منفی دارد. پس قبل از یک رابطه جنسی، یک حمام داغ بگیرید، یک کتاب بخوانید یا هر کار دیگری که برای ریلکس کردن شما جوابگو است. ریلکس و آرام بودن به رسیدن به ارگاسم کمک شایانی می کند.
3. چیزهایی که موجب حواسپرتی می شود ، از بین ببرید:
خیلی از خانم ها موقع رابطه جنسی مداوم فکرشان به وظائف روزانه، نور زیاد داخل اتاق، سرو صدا، و از این قبیل پرت می شود. باید ببینید که چه چیزهایی موجب حواس پرتی شما می شود و آن ها را از میان بردارید تا بتوانید حین رابطه جنسی خوب روی جسم تان و احساس خوبی که پیدا می کنید، تمرکز داشته باشید تا راحت تر به ارگاسم برسید.
4. عصبانیت خود را خاموش کنید.
عصبانیت آدم ها را از هم دور می کند. برای خانم ها لازم است که قبل از هرگونه رابطه جنسی، شعله عصبانیت شان را خاموش کنند تا بتوانند صمیمانه با همسرشان رابطه برقرار کنند. اکثر خانم ها برای اینکه بتوانند از طریق دستگاه تناسلی شان با کسی ارتباط برقرار کنند، باید قبلاً ارتباط قلبی با او برقرار کرده باشند.
5. نگران بدن تان و نقص های آن نباشید:
کلید اصلی در واکنش پذیری به رابطه جنسی، قبول کردن و تحسین کردن بدن تان است. اگر بیش از حد دغدغه نقص های جسمی تان را داشته باشید، واکنش جنسی شما از بین می رود و به ارگاسم نخواهید رسید. به عبارت دیگر، ذهن تان جلوی واکنش بدن تان را می گیرد.
6. حین سکس، تمرکز شهوانی داشته باشید:
برای این منظور لازم است که ذهن تان را وارد حیطه شهوانی و جنسی کنید تا قدرت تحریک پذیری جسمی تان بیش تر شود. برای کمک به این کار روی کارهایی که همسرتان انجام می دهد، تمرکز کنید. در واقع بهترین روش نگاه کردن به کارهای همسرتان و نگاه کردن به چشم های اوست.
7. تمرکز کنید:
خیلی از خانم ها بعد از تحریک شدن باید روی احساسات لذت بخش خود (به خصوص حسی که در دستگاه تناسلی خود احساس می کنند) و بیش تر شدن این احساسات تمرکز کنند.
8. بیرون رفتن از دام "راه واقعی":
خیلی از افراد (در هر دو جنس) اشتباهاً تصور می کنند که واقعی ترین راه به ارگاسم فقط از طریق رابطه جنسی از طریق واژن ایجاد می شود. راه های دیگر رسیدن به ارگاسم، مثل تحریک چوچوله (با دست یا زبان)، مورد علاقه این افراد نیست ،چون از رابطه از واژن پست تر است. این عقیده غلط باعث شده است که خیلی از خانم ها تصور کنند که دچار مشکلی هستند، چون قادر نیستند از طریق رابطه از واژن یا همان راه واقعی به ارگاسم برسند. یادتان باشد اکثر خانم ها از طریق تحریک چوچوله یا تحریك واژن است که به ارگاسم می رسند و این هیچ اشکالی ندارد. مهم نیست که ارگاسم از چه طریق اتفاق بیفتد. آنچه اهمیت دارد، اتفاق افتادن آن است.
9. برای بازی قبل از دخول، وقت بگذارید:
خیلی افراد رابطه جنسی شان را برای دیر وقت می گذارند که بدن کششی به آن ندارد و فقط نیازمند خواب و استراحت است. اگر برای بازی کردن قبل از رابطه هم وقت بگذارید، مطمئناً رابطه جنسی بسیار بهتری خواهید داشت. این مسئله به خصوص برای خانم ها اهمیت بیش تری دارد چون رسیدن ارگاسم برای آن ها وقتی بدن شان پرانرژی باشد، راحت تر از زمانی است که خسته باشند.
نکات جسمی:
1. متخصص بدن خودتان باشید:
مطلع شدن از وضعیت بدن تان و واکنش های آن برای رسیدن به ارگاسم خیلی از خانم ها لازم است. باید بتوانید کنترل بدن تان را داشته باشید . شخصاً واکنش های آن را بررسی کنید و بعد به همسرتان یاد بدهید که کدام نوع لمس و نوازش کردن برای شما لذت بخش تر است. یادتان باشد همسرتان متخصص بدن شما نیست! شما هستید! خانم هایی که هیچ اطلاعی از بدن خود ندارند، نمی دانند که از چه چیز رابطه جنسی بیش تر لذت می برند. این خانم ها معمولاً به ارگاسم نمی رسند چون نمی دانند که چه کاری به درد آن ها می خورد.
2. حرف های تان را راحت بر زبان آورید:
ارتباط آزاد و راحت برای ارضای جنسی بسیار مهم است، چون آدم های دیگر نمی توانند ذهن شما را بخوانند. اینکه راحت حرف تان را به زبان بیاورید ،خیلی خوب است. اما اگر دست همسرتان را حین رابطه راهنمایی کنید یا اشاراتی به او بنمایید ،هم موثر است. گفتگوی آزاد در مورد رابطه جنسی نیازمند اعتماد، اطمینان، احترام و توانایی ریسک پذیری است. به همسرتان بگویید که از نظر شما مشکل دقیقاً کجاست مثلاً "اگر سینه هایم را لمس نکنی، تحریک نمی شوم" یا "وقتی به کارم واکنشی نمی دهی ،احساس می کنم که کار اشتباهی انجام می دهم". دقت کنید که در جملات خود به هیچ عنوان از کلماتی مثل "تو هیچ وقت" یا "تو همیشه" استفاده نکنید. فقط کافی است یک روز برای او توضیح دهید که چگونه و با انجام چه کارهایی توسط وی، تحریک می شوید . به او بگویید چون شما زن و شوهر هستید ، شروع سکس توسط او به هیچ وجه عیبی نداشته و شما را خیلی خوشحال می کند. منتظر برداشتن اولین قدم از سوی همسرتان باشید . او را به خوبی در مورد رفتاری که انجام می دهد راهنمایی کنید. وقتی او نشانه های لذت را در وجود شما ببیند و مورد تشویق قرار گیرد، مسلماً در رساندن شما به ارگاسم، اشتیاق نشان می دهد.
3. مطمئن شوید که همسرتان روی کارش تمرکز دارد:
اگر همسرتان موقع تحریک بدن شما تمرکز فکری نداشته باشد، به هیچ عنوان به ارگاسم نخواهید رسید. پس مطمئن شوید که جز خودتان همسرتان هم روی کارش متمرکز است.
4. در فشار جنسی مبالغه کنید:
ایجاد کشش و فشار عضلانی حین تحریک جنسی و ارگاسم طبیعی است. این مسئله در هر دو جنس اتفاق می افتد اما در خانم ها آشکارتر است. اغراق کردن در این کشش و فشار عضلانی به تشدید ارگاسم کمک می کند.
5. عضلات تان را فشرده کنید:
منقبض کردن عضلات دور واژن به خون رسانی به دستگاه تناسلی و در نتیجه ایجاد تحریک و ارگاسم کمک می کند. این عضلات همان عضلاتی هستند که موقع ارگاسم منقبض می شوند. فشردن و منقبض کردن این عضلات به تشدید ارگاسم کمک می کند.
6. سرتان را آویزان کنید:
آویزان کردن سر از تخت ارگاسم را تشدید می کند. در برخی از خانم ها، این کار فشار عضلانی تحریک را چند برابر می کند.
7. متفاوت نفس بکشید:
تغییر الگوی نفس کشیدن هم ارگاسم و تحریک جنسی را تشدید می کند.
8. خودتان هم دست به کار شوید:
شما هم می توانید در کنار همسرتان بدن خود را با لمس کردن تحریک کنید. این کار راه بسیار خوبی برای رسیدن به ارگاسم است.
9. ارگاسم را تمرین کنید:
تکرار و تمرین ارگاسم به تنهایی برای خانم هایی که نمی توانند کنترل خودشان را رها کنند، می تواند موثر باشد. تمرین ارگاسم به شما کمک می کند با این مسئله راحت تر شوید و استرس و اضطراب تان پایین بیاید.
10. در حین رابطه جنسی بالا باشید:
برای خانم هایی که می خواهند با رابطه جنسی روی قدرت ارگاسم خود کار کنند، وضعیت زن بالا (زن روی مرد قرار داشته باشد) بهترین وضعیت برای رابطه جنسی برای آن ها است. این وضعیت به زن این امکان را می دهد که کنترل رابطه را در دست بگیرند و در نتیجه بیش ترین تحریک را داشته باشند. این وضعیت به خصوص برای خانم هایی که مسائل شخصی دارند و نیاز دارند که از نظر جنسی کنترل کامل را داشته باشند، عالی است.
11. در پخت غذاها و تهيه دِسِرها دقت كنيد كه طبع غذاهاي تهيه شده گرم باشد. از آماده كردن غذايي كه مزاج انسان را به سمت سردي سوق مي‌دهد، مثل ماست، دوغ، خيار و هندوانه پرهيز كنيد.
در ذيل برخي از مواد غذايي كه باعث تقويت قواي جنسي مي‌شود، ذكر مي‌گردد:
- شير خرما:
هسته خرما را در آورده و خرما را با شير مخلوط كرده، هر روز به شوهرتان بدهيد.
- عرق بيدمشك:
عرق بيدمشك خالص تهيه كنيد و با آن شرب درست كنيد.
- هويج و آب هويج، كاهو، انجير، دارچين، ترنجبين، رازيانه، كنجد و روغن كنجد، تخم مرغ، سير، پياز، بادنجان(به شرطي كه در مجاورت مستقيم آتش و بدون روغن پخته شود) روغن زيتون، ارده شيره و حلوا ارده.
در حديث آمده كه خوردن انار، انجير، گوشت با تخم مرغ، شير و عسل با هم ، نيروي جنسي را افزون مي‌سازد.(2)
هر چه نيروي جنسي شما و همسرتان بيش تر باشد ، در رسيدن به ارگاسم خيلي موثر است. مخصوصاً اگر نيروي جنسي همسرتان بيش تر باشد ،تمايل بيش تري به سكس نشان خواهد داد . دفعات انجام سكس بيش تر شده و در نتيجه شما زودتر به ارگاسم مي رسيد. همسر شما هم باید با توجه به مهارت های جنسی زمینه را برای به ارگاسم رسیدن و رضایت شما فراهم کند.
موفق و کامروا باشيد.

پي نوشت ها:
1. سيد مصطفي حسيني دشتي، معارف و معاريف، ج 3، ص 52.
2. همان.


مطالب مشابه :


نحوه ارضا شدن زن

ریلکس و آرام بودن به رسیدن به چوچوله یا تحریك واژن است که به ارگاسم را آویزان
راههایی برای رسیدن خانمها به ارگاسم حین رابطه جنسی با همسر

ریلکس و آرام بودن به رسیدن به طریق رابطه جنسی از واژن کنید—آویزان کردن سر از
سوالاتي در مورد عوارض خود ارضايي

تیره شدن یا اویزان بودن لبهای خود ارضایی اگر با ورود جسم یا شی به داخل واژن نباشد و
راههایی برای رسیدن خانمها به ارگاسم حین رابطه جنسی با همسر

ریلکس و آرام بودن به رسیدن به طریق رابطه جنسی از واژن کنید—آویزان کردن سر از
روش فنی بهداشتی ونظارت بر عمل اوری گوشت در کشتار گاه صنعتی

های قانونی مبنی بر عاری بودن گله از از دهان بینی واژن که روی ریل متحرک اویزان.
گوگ تپه خالصه - حمل ونقل دام

مشخص بودن مسیر راه واستفاده از ترشح از بینی چشم و واژن که روی ریل متحرک اویزان
پرده بکارت / غشاء البکارۀ

زیرا اگر آمیزش صورت اتساعى / الاستیکی بودن پرده اجتماعی آویزان به در واژن سگ و الاغ
جواب سوالات و نظرات بازدیدکنندگان عزیز ( سری سی و چهارم )

1- نمیتوانم از اصل بودن تمامی محصولات موجود در میتواند باعث آویزان شدن لبه های واژن و تیره
زناشویی

بکارت غشایی است که تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را منفعل بودن . معکوس از سقف آویزان شوید و
برچسب :