مهر ژلاتینی و فرق آن با مهر لیزری

مهر ژلاتيني چيست؟

مهر ژلاتينی همانگونه كه از اسم آن مشخص است از ماده ای ژله مانند كه بصورت صفحه هايی به قطر ۳ ميلی متر در آمده و ابعاد مختلفی دارد ساخته ميشود . مهر ژلاتينی بيشترين مصرف و كاربرد را در بين مهر ها دارا است و و از نظر هزينه و همچنين طول عمر مصرف به صرفه ترين نوع مهر محسوب ميشود. مهر ژلاتينی را به دو صورت مصرف ميكنند كه در زير توضيح داده خواهد شد.

فرق مهر ژلاتینی با مهر لیزری 

مهر لیزری دارای طول عمر کوتاهتری نسبت به مهر ژلاتینی است و از نظر هزینه مهر ژلاتینی بسیار ارزانتر از مهر لیزری است و اصلی ترین مزیت مهر ژلاتینی به مهرلیزری این است که آنرا میتوان بر روی دسته های معمولی و جیبی و اتوماتیک نصب نمود ولی مهر لیزری فقط بر روی دسته مخصوص آن نصب میشود و دسته مورد نظر در صورت تغییر مهر قابل تغییر نمیباشد و در واقع یکبار مصرف میباشد اما مهرهای ژلاتینی را میتوان در صورت تغییر متن مهر فقط با تعویض ژلاتین استفاده نمود یعنی با ۲۰٪ هزینه مهر فعلی صاحب یک مهر اتوماتیک جدید میشوید البته بشرط اینکه دسته اتوماتیک شما سالم باشد  

۱ مهر ژلاتينی با دسته معمولی ( دسته پلاستيكی يا كريستالی ): اگر براي شما هزينه مهر مهم است قطعا بايد اينگونه مهر را انتخاب نماييد چون ارزان ترين نوع مهر موجود در بازار است . مهر ژلاتينی كه با نام مهر لاستيكي هم شناخته ميشود به علت خاصيت فنری ژلاتين دارای طول عمر بالايی است به شرط اينكه دور از نور مستقيم خورشيد قرار گيرد چون تابش نور ژلاتين را خشك كرده و مهر شما كارايي خود را از دست ميدهد. مهر ژلاتينی از نظر زمان آماده شدن و تحویل  به دو دسته تقسيم ميشود .

الف : مهر ژلاتينی فوری     ب : مهر ژلاتينی معمولی ( غير فوری)

الف: مهر ژلاتينی فوری : از ژلاتين مرغوب تری برخوردار بوده و در كمتر از نيم ساعت حاضر ميشود و معمولا هزينه ساخت آن دو برابر هزينه ساخت مهر معمولی يا غير فوری است.

ب:مهر ژلاتينی معمولی (غير فوری) : معمولا ۲۴ ساعت پس از گرفتن سفارش آماده تحويل ميگردد از نظر ظاهری فرق چندانی با مهر فوری ندارد و اختلاف قیمت این دو در زمان آماده شدن  آنها است.

2.jpg

۲ - مهر ژلاتینی با دسته اتوماتیک ( شاینی - ترودات - کلوپ - موبی و...) : پس از ساخت ژلاتین مهر به یکی از دو صورت فوری یا معمولی میتوان آن را بوسیله چسب مخصوص بر روی این دستگاه سوار نمود و شما را از نیاز به استامپ جداگانه راحت مینماید زیرا درون آن یک استامپ قابل شارژ تعبیه شده . علاوه بر عدم نیاز به استامپ عمر ژلاتین مهر را نیز چندین برابر مینماید و از نظر کیفیت پرینت بر روی کاغذ در مقایسه با مهر های معمولی که بصورت دستی استفاده میشوند به مراتب کیفیت بالاتری را دارا میباشد.

جهت سفارش هر گونه مهر ژلاتینی معمولی فوری

 و اتوماتیک با ۰۹۱۲۱۴۴۱۰۳۰  و  ۴۴۴۶۰۹۰۳-۰۲۱   تماس بگیرید.

4.jpg


مطالب مشابه :


ساخت مهر کودکان با سیب زمینی ( کار دستی کودکان)

اکنون مهر شما آماده است و میتوان با آن طرح های متنوع و مهر ژلاتینی دانلود طرح مهر
مهر ژلاتینی و فرق آن با مهر لیزری

فرق مهر ژلاتینی با مهر ژلاتينی از نظر زمان آماده شدن و تحویل به دو دانلود طرح مهر
مهرهای اتوماتیک ژلاتینی 09351441030

آماده عقد قرارداد با شرکتها و ادارات و بانکها جهت سری مهر ژلاتینی دانلود طرح مهر
مهر پشت نویسی چک

ساخت مهر آماده برای پشت نویسی مهر ژلاتینی دانلود طرح مهر
مهر فوری ارسال با پیک 09121441030

طراحی نموده و یا طرح آن از قبل آماده باشد آن را به آدرس مهر ژلاتینی دانلود طرح مهر
برچسب :