تولدت مبارک بابا خان....

روز پنج شنبه كارگاههاي آموزشي  عمومي كنگره 60 در نمايندگي فلاح به استادي جناب مجید سلامی  با دستور جلسه سیستم ایکس و تولد ایجنت شعبه فلاح جناب آقای محسن خان با شور و حال خاصی برگزار گردید.

417IMG_1384.jpg

 

خلاصه سخنان استاد:

خوشحالم که در این روز زیبا در شعبه فلاح حضور دارم.در ابتدا هفته دیده بان،ایجنت و مرزبانان را به تمامی دیده بانان،مرزبانان شعبه فلاح و ایجنت محترم جناب آقای خان تبریک عرض میکنم.

مرزبانی خدمت بسیار سخت و دشواری می باشد،مرزبانی و ایجنت بودن در کنگره 6. جزو کارهایی سخت می باشد.البته این خدمت هم میتواند سهل باشد و هم سخت.

برای کسانی که در چارچوب قوانین و حرمت های کنگره 60 حرکت میکنند،کاری بسیار آسان و سهل می باشد،مشروط بر اینکه قبل از اینکه به درجه مرزبانی و ایجنتی رسیده باشند،آموزش های کنگره را کاربردی کرده باشند.

حسن کنگره60 این می باشد که همان طوری که تدریجی شخص به درمان می رسد،به تدریج هم به ارتقا می رسد.

یک تازه وارد در سه جلسه اول نمی تواند خود را مسافر معرفی کند،بلکه باید در کنگره حضور پیدا کند و با محیط آشنا شود و ظرف خود را کامل کند تا بتواند مسافر سفر اول شود،امکان دارد اوایل به مشکل بربخورد،اما به مرور اگر ظرف خود را گنجایش بدهد،می تواند سفر خوبی را طی کند.کسانی در این مسیر موفق می شوند که آموزش کامل دیده باشند،حرمت ها را رعایت کند و طبق قوانین حرکت کند،زمانی هم که به سفر دوم می رسند،اکثرا آماده خدمت در کنگره می شوند.

بقول آقای مهندس مرزبانی و کارهایی اجرایی در کنگره 60 مانند این است که با پای برهنه روی آتش راه بروی.در ظاهر خیلی دردناک و سخت است اما اگر با عشق باشد،لذت بخش هم خواهد بود.

341IMG_1407.jpg

 

آقای محسن خان، یکی از اشخاصی است که آموزشهای کامل دیده،حرمت ها را رعایت کرده و در حال حاضر ایجنت شعبه فلاح و دیده بان روابط عمومی می باشد.همه ما زحمات ایشان را در شعبه فلاح دیده ایم و مثل این می باشد که بخواهم  در روشنایی تعریف از نور بکنم، زیاد معنای خاصی ندارد چون همه جا روشن است،برای همه ما خدمات و زحمت های آقای خان روشن است.به تازگی زحمت شعبه رباط کریم هم به گردن ایشان افتاده است.

زمانی که من وارد کنگره شدم،روز اولی که به شعبه انقلاب رفتم،اقای خان دبیر جلسه بودند و آن روز اعلام کردند که 22 سال مصرف هروئین داشته و در حال حاضر 2 سال است که به رهایی رسیده است.این برای من جرقه ای شد،کم کم به ایشان نزدیک شدم،در کنار ایشان خیلی اموزشها گرفته ام.

ایشان جزو مشاور دیده بانان می باشد،یکی از نشانه های بارز آقای خان فرمانبرداریشان می باشد.

682IMG_1423.jpg

 

اعلام سفر آقای خان:

آنتی X مصرفی هروئین ،طول سفر اول 11 ماه با راهنمایی جناب اقای مهندس دژاکام،رشته ورزشی تنیس روی میز،رهایی 15 سال.

آرزوی آقای خان:آرزو خوشبختی برای تمامی شما عزیزان دارم.

صحبت های آقای خان:

من اول از همه از راهنمای عزیزم،جناب آقای مهندس سپاسگزارم.از دیده بانان محترم جناب آقای سلامی،حکیمی و خدامی تشکر میکنم.از همه عزیزانی که از شعب مختلف تشریف آورده اند،سپاسگزارم.

از فرزندان  و عروس عزیزم تشکر میکنم که در این جشن حضور پیدا کردند.

از همسرم تشکر میکنم، بنده هر چیزی که دارم از ایشان دارم.در زمانی که مصرف کننده مواد مخدر بودم ایشان را اذیت میکردم،ایشان با صبوری تحمل کردند و هیچوقت ناامید نشدند،تمامی راهها را برای درمان اعتیاد را بررسی میکردند،در حال حاضر هم که 15 سال رهایی دارم،باز هم ایشان را اذیت میکنم  و باز هم  صبوری و تحمل میکنند،از ایشان بایت این همه صبوری و بزرگواری تشکر میکنم.

دعا میکنم که یک روزی نوبت شما عزیزان بشود و این جایگاه را تجربه کنید.

921IMG_1434.jpg

 

آرزو همسفر:آرزو میکنم تمامی کسانی که به رهایی نرسیدند،به رهایی و آرامش برسند.

صحبت های همسفر آقای خان:

زمانی که به گذشته برمیگردم،به مسائلی برمیخورم که هیچگاه فراموش شدنی نیست.طوفان اعتیاد زمانی که آمد تخریب معنوی و مادی زیادی داشت،اما مدیریت، برنامه ریزی و کار اجرایی کردن کار سختی می باشد.بنده حدود سی سال تجربه کارهای اجرایی را دارم.مشق نانوشته غلط ندارد،زمانی اشتباه و غلط متوجه می شود که  شروع به مشق نوشتن کنید.

ما در این روز ثمره زحمات آقای مهندس را در امثال خان ها می بینیم.در زمانی که ما در کنگره حضور پیدا کردیم،اکثرا قادر به صحبت کردن نبودیم و اصلا نمی توانستیم حرفی بزنیم،اما با خواست و تلاش و لطف خداوند به رهایی رسیدیم.مدیریت کردن کار آسانی نیست،مگر در کنارش عشق و ایثار باشد.

جناب آقای مهندس دژاکام بعد از رهایی به فکر دیگر افراد مصرف کننده بودند،کاری که ایشان کردند کار بسیار بزرگی بود از ایشان و خانواده محترمشان تشکر میکنم.

674IMG_1389.jpg

بابا خان عزیز از اینکه نتونستم تو تولدتون شرکت کنم از همین جا ازتون معذرت میخام خدمتتون عرض کردم که دقیقا در زمان امتحانات من بود و از اینکه نتونستم به شاداباد بیام شرمنده شما هستم

هم خودم و هم زینب

ولی لازم دونستم از راه دور هم که شده مشارکتی کنم بابا خان عزیز محبت شما آنچنان قوی و گیرا بود که داداش 5 ساله من وقتی ازش میپرسم تو کنگره کیا بیشتر از همه دوست داری اولین شخصی که اسم میبره با ذوق میگه آقای خان من محبت را از شما یاد گرفتم و در زمینه محبت به شما اقتدا کردم

از صمیم قلبم و با تمام وجودم فریاد میزنم

بابا خان عزیز دوستتون دارم


مطالب مشابه :


شرکت مسافربری عدل فروز یزد

شرکت مسافربری عدل اصفهان جی شرکت مسافربری همسفر یزد ترمینال یزد همسفر کاوه همسفر
حسابداری بازیکنان فوتبال همراه با ثبت های آن

همسفر - حسابداری است که ارزش خالص این دارایی‌های ارزشمند چگونه باید در حساب‌های شرکت
ترمینال بیهقی(آرژانتین)-تهران

های 17گانه و شرکت مسافربری همسفر در دفتر فروش بلیت شرکت‌ها و تعاونی‌های
تولدت مبارک داداش خوبم...

همسفر - تولدت مبارک داداش خوبم - بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم - همسفر
تولدت مبارک بابا خان....

همسفر - تولدت مبارک بابا خان . - بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم - همسفر
برچسب :