پاسخنامه

آقای مجید اسماعیل نیا (در دو نظر جداگانه):

۱- با سلام خدمت شما از زحمات شما ممنونیم که خالصا لله تلاش میکنید اجرتان با امام زمان (عج)موفق باشید.

۲- ضمن سلام وخسته نباشید اگر ممکن است آرشیو عکسها را بیشتر کنید. التماس دعا

استاذنا:

چشم به زودی عکس های جدیدی را از حضرت استاد در استاذنا قرار می دهیم.

آقای عبداللهی:

با سلام خدمت شما لطفا اگر زحمتی نیست هر چه سریعتر نکته های رسائل را فعال کنید. متشکرم.

استاذنا:

اگر مجددا به نکته های رسائل مراجعه بفرمایید ۶۲ نکته فعال شده و به تدریج بیشتر هم می شود فقط باید صبور باشید.

برخی از دوستان:

نکته ها ویرایش و دسته بندی نشده.

استاذنا:

بله نکته ها ویرایش نشده و عین کلام حضرت استاد در متن آمده. شاید به خاطر امانت در نقل کلام حضرت ایشان. شاید بعدا نکته ها ویرایش شود.  در مورد دسته بندی مطالب هم به زودی نکته ها را بر اساس موضوع دسته بندی می کنیم. به شرطی که فرصت اجازه دهد. فعلا بر اساس ترتیبی که حضرت استاد در درسها فرموده اند آورده شده.

آقای علی:

دوست عزیز مواظب باشید کیفیت فدای کمیّت نشود. اینکه مطالب بسیاری در وبلاگ آورده شود اما نظمی در ان نباشد(که تاکید حضرت استاد بر نظم در امور بر کسی مخفی نیست) استفاده از مطالب را بسیار محدود خواهد کرد. لذا امید می‌رود بجای توجیه بی نظمی در مطالب وبلاگ؛ با عناوینی همچون کمی فرصت و غیره، هر چه سریعتر و قبل از شروع درسها در سال جدید، به ویرایش و منظم کردن مطالب موجود بپردازید. و مطمئن باشید با ویرایش مطالب هیچگونه خیانت در امانتی صورت نخواهد گرفت و بلکه در صورت اطلاع استاد نیز، انتشار ویرایش یافته مطالب، بیشتر از انتشار اصل مطالب موجب خوشحالی ایشان خواهد شد. لذا مجددا تقاضا می‌کنم به احترام حضرت استاد، در ویرایش و نظم در مطالب بکوشید. موفق و منصور باشید. التماس دعا. در ضمن در صورت امکان ابتدا متن دروس کفایه حضرت استاد را که در مشهد تدریس فرموده‌اند از نوار پیاده و در وبلاگ قرار دهید که بسیار بسیار زیبا و برای تمام طلاب اعم از محصل و مدرس نافع خواهد بود. باز هم موفق باشید. یا علی مدد

استاذنا:

ضمن تشکر از دوست عزیزمان علی که ما را قابل دانسته و با نظرات گران قدر خود روشنی بخش راهمان بود لازم می دانیم چند نکته را در جواب ایشان اجمالا یادآور شویم:

اولا فرموده بودید:«استاذنا بی نظم است و کیفیت را فدای کمیت کرده». در جواب باید عرض کنیم که شاید در نظر اول به صفحه ی نخست استاذنا این فکر در شما ایجاد شده در صورتی که همان طور که شما هم حتما می دانید در وبلاک ها مطالب در صفحه ی نخست به ترتیب زمانی که در وبلاک قرار می گیرند پشت سر هم ردیف می شوند یعنی هر مطلب که جدید تر باشد روی مطالب قبلی قرار می گیرد برای اینکه هر کس با مراجعه به صفحه ی نخست از آخرین مطالب قرار گرفته در وبلاک مطلع شود. اما اگر شما به قسمت آرشیو موضوعی استاذنا مراجعه می کردید و با کلیک بر روی یکی از موضوعات مثلا« نکته ها» می توانستید به مطالب مورد نظر تحت آن موضوع دسترسی پیدا کنید بدون این که احساس بی نظمی در استاذنا به شما دست دهد.

ثانیا فرموده بودید:«شما بی نظمی در وبلاک را توجیه می کنید به این که فرصت کم است.» باید خدمت شما دوست عزیز عرض کنیم با وجودی که فرصت ما هم مثل شما محدود است و کار بر روی استاذنا وقت زیادی می طلبد تا به جایگاه واقعی اش برسد ولی به هیچ عنوان در پی توجیه نواقص کار خود نیستیم و اصولا تا الآن چنین احساسی که در استاذنا بی نظمی ای وجود داشته باشد در ما نبوده که بخواهیم آن را توجیه کنیم.

ثالثا فرموده بودید:« به احترام حضرت استاد، در ویرایش مطالب بکوشید.» درست است که استاذنا متن نکته ها را فعلا بدون ویراستاری و عین کلام استاد را در خود جای داده و شاید به زودی به ویراست آن ها بپردازد ولی این نه به خاطر بی احترامی به حضرت استاد است که اصولا چنین چیزی را بی احترامی نمی دانیم بلکه نظر ما در قرار گرفتن عین کلام اولا امانت در نقل؛ ثانیا انتقال حس حاکم بر کلاس در موقع ایراد این نکته توسط حضرت استاد و ثالثا بعد از این دو توجیه( به قول شما) کمبود وقت در ویراست مطالب بوده.

رابعا ما کار خود را خالی از نقص نمی دانیم برای همین دست همگی شما را برای همکاری فشردیم.

خامسا در رابطه با تقریرات مباحث کفایه فرموده بودید که اول از همه بر روی استاذنا قرار گیرد تا مورد استفاده ی طلاب و مدرسین قرارگیر. در جواب باید عرض کنیم که کلیه ی تقریرات مباحث دوره ی سطح و خارج ایشان از نوارها پیاده شده فقط باید به قول شما ویراستاری شود تا فائده ی بیشتری برده شود. ولی این نیاز به زمان دارد انشاءالله در اولین فرصت ممکن این مهم را انجام خواهیم داد. در ضمن اگر با نظرات حضرت استاد در رابطه با کفایه و تدیس آن آشنا باشید حتما می دانید که حضرت ایشان یکی از پایه های فهم کفایه را اصول فقه مرحوم مظفر می دانند. پس عجله نکنید صبور باشید و باز هم به ما سر بزنید. مجددا از شما به خاطر نظرات ارزشمنتان متشکریم.

آقای خلیق:

ضمن تشکر از اینکه برای اولین بار آثار حضرت آیت الله حاج شیخ جواد مروی را منتشر می نمایید درنگارش کلمات دقت بیشتری نماییدمثلا اخبار مرتبط صحیح است.

استاذنا:

از تذکر حضرت عالی متشکریم. لطفا هر گونه اشکال یا انتقاد یا پیشنهادی نسبت به استاذنا دارید حتما با ما در میان بگذارید. متشکریم

آقای ۳۴۵ :

باتشکر فراوان لطفا برخی از مناظرات استاد را با اندیشمندان سایر مذاهب دروبلاگ منتشرنمایید.

استاذنا:

به محضی که این گونه مناظرات به دستمان برسد جهت اطلاع دوستان در استاذنا قرار می دهیم. در ضمن اگر شما دوستان عزیز آثاری از حضرت استاد در دست دارید از جمله نوار فیلم و...می توانید جهت آرشیو آثار حضرت استاد برای ما بفرستید . 

آقای عبداللهی:

 با سلام به شما استاذنای عزیز که با زحمات خود سعی در نشر آثار حضرت استاد دارید بنده با توجه به شناختی که از حضرت ایشان دارم همکاری کامل خود را در هر زمینه که باشد به شما اعلام می دارم. لطفا بفرمایید از چه طریق با شما در تماس باشم. متشکرم و برای شما طلب توفیق روز افزون دارم.

استاذنا:

با سلام به دوست عزیزمان آقای عبد اللهی که برای بار دوم با نظراتشان ما را به ادامه ی راه دلگرم تر کردند در جواب شما باید عرض کنیم که شما می توانید از قسمت فهرست اصلی استاذنا به ایمیل استاذنا میل بزنید و آدرس و نوع همکاری را به اطلاع  استاذنا برسانید. موفق باشید. 

یک دوست:

 سلام واقعا خسته نباشی خیلی زحمت کشیده ای منتهی یکی دو نکته به نظرم رسید:
1. نظم مطالب را می تونید یهتر کنید.
2. در قسمت نکته ها اولا نکته های جالب و آموزنده نقل بشه ثانیا ویرایش بشه.
3. در اخبار استاد هم لازم نیست کوچکترین خبرها هم ذکر شود و آنچه ذکر میکنی با ذکر تاریخ باشه
فعلا همین با عرض معذرت فراوان و تشکر از زحماتتان

استاذنا:

چشم

خانم هانیه:

سلام وبلاگ خوبی دارید همینطور ادامه بدید ... موفق باشید 20.gif
استاذنا:

از لطف شما خواهر بزرگوار متشکریم.

آقای محمد صادق روحانی:

با کمال تشکر از شما برادر عزیز که با صرف وقت و هزینه به این کار ارزشمند اقدام کرده اید و با امید اینکه هر روز این تلاش شما ثمرات جدیدی در بر داشته باشد و هر روز این وبلاگ را پر رونق تر ببینیم.
چون می دانم که شما در صدد اصلاح کار خود هستید بنا دارم تا اشکالات حتی اشکالات جزئی را از این طریق به شمااطلاق دهم تا در صدد رفع آن برآیید.
فعلاَ کلمه خبر گذاری را به خبر گزاری تغییر دهید.

استاذنا:

از این که ما را قابل دانسته اید و با نظر خود در اصلاح استاذنا به ما کمک می کنید متشکریم.

 آقای صابر عشقی:

بسیار خوب بود. اما جای بیوگرافی استاد خالی است. باتشکر

استاذنا:

خوبی از خودتان است. بیوگرافی هم به چشم.

آقای محسن ربانی:

لطفا نظرات استاد را در رابطه با سخنرانی قرضاوی که حاوی نکات بسیار جالبی بود در وبلاگ منتشر نمایید.

استاذنا:

حتما به محض تنظیم در استاذنا قرار خواهد گرفت.

آقای رضا حسینی:

منتظر درج دروس استاد درمدرس هستیم تادرشهرستان بتوانیم استفاده بنماییم

استاذنا:

ان‌شاءالله به زودی هر هفته هفت جلسه از مباحث خارج فقه حضرت استاد کتاب الخمس و مباحث خارج اصول مبحث اجتهاد تقلید بر روی استاذنا قرار خواهد گرفت.


 

 


مطالب مشابه :


پاسخنامه خالی (سفید) آزمون تستی

دبیرستان نمونه دولتی توحید - پاسخنامه خالی (سفید) آزمون تستی - وبلاگ دانش آموزی دبیرستان
پاسخنامه سفید

وبلاگ شخصی احمد بشیر - پاسخنامه سفید - این هم پاسخنامه سفید برای دوستان عزیزی که می خوان
صفحه پاسخنامه خالی

وبلاگ اختصاصی کلاس دانش1 - نمونه رشد - صفحه پاسخنامه خالی - خوشــــــــــــــــــ
پاسخنامه خالی (سفید) آزمون تستی

teachers pen قلم آموزگار - پاسخنامه خالی (سفید) آزمون تستی - آموزشی وپرورشی و پژوهشی دوره ی
پاسخنامه

سوالات درسی راهنمایی - پاسخنامه جا های خالی را با استفاده از کلمات داده شده کامل کنيد.
پاسخنامه چهار گزینه ای - برگه تست زنی

انجمن حسابداران جوان ( دانشجو ) - پاسخنامه چهار گزینه ای - برگه تست زنی - اخبار حسابداری .
جای خالی دکترای حرفه‌ای فیزیوتراپی در ایران

نمونه سوالات پیام نور باجواب - جای خالی دکترای حرفه‌ای فیزیوتراپی در ایران - نمونه سوال
پاسخنامه تست‌های فصل ۱ تا ۱۰ کتاب کار علوم هفتم انتشارات تیک

انتشارات تیک - پاسخنامه تست‌های فصل ۱ تا ۱۰ کتاب کار علوم هفتم انتشارات تیک -
پاسخنامه

استاذنا - پاسخنامه بسیار خوب بود. اما جای بیوگرافی استاد خالی است.
برچسب :