دانلود بازی خدای جنگ برای یک دوست عزیز پلی استشین

دانلود God of War: Ascension PS3 - بازی خدای جنگ: معراج برای پلی استیشن 3

دانلود God of War: Ascension PS3 - بازی خدای جنگ: معراج برای پلی استیشن 3

بدون شک سری God Of War یکی از بهترین و محبوب ترین سری بازی های سونی است.  سری که تا به حال موفق به فروش بیش از ۲۱ میلیون نسخه شده و همواره تمام نسخه های آن افتخارات زیادی را کسب کرده اند و این بار سانتامونیکا قصد دارد موفقیت های این سری را تکرار کند و برای دومین بار کریتوس با God Of War Ascension به PS3 خواهد آمد تا شاید وداعی زیبا با این نسل کنسول سونی داشته باشد.


همان طور که از شعار این عنوان مشخص هست یعنی: Before He Was a God He Was a Man سانتامونیکا قصد دارد طرفداران را با وجهه ی انسانی کریتوس آشنا کند و ما را به قبل از God Of War 1 و حتی Chains of Olympus ببرد زمانی که کریتوس هنوز مورتالی ساده بود و به تازگی زن و بچه ی خود را توسط حقه ی خدای جنگ Ares کشته است. در تریلری که در E3 مشاهده شد کریتوس برای اولین بار در این سری از کشته شدن شخصی عادی در حال فرار جلو گیری می کند و مانع برخورد نیزه با او می شود ! این یکی از همان وجهه های انسانی کریتوس است که تا به حال مشاهده نشده بود. در Ascension کریتوس هنوز اون شخصیت فوق خشن و بی رحم نشده و در باتلاق انتقام فرو نرفته. یقیناً رازهای زیادی از زندگی کریتوس وجود دارد که قرار است در God Of War Ascension فاش شود. در Ascension کریتوس می تواند منتظر دشمنان بماند تا به سمت او بیایند و یا از آن ها دوری کند و به شکل دیگری با آن ها به مبارزه بپردازد. بازی ساختار کلی دنیای God of War را دارد، اما شاید برخی از تغییرات جدید آن به کام طرفداران سرسخت این بازی شیرین نباشد. البته بدون در نظر گرفتن این تغییرات، قسمت داستانی God of War: Ascension همان چیزی است که همه از یک بازی God of War انتظار داشتند. شاید خیلی ها God Of War رو با گرافیک همیشه فوق العاده آن می شناسند چون تمام نسخه های آن در پلتفرم های خود بهترین گرافیک را داشته اند. از نسخه های PS2 و PSP گرفته تا نسخه ی PS3 یعنی God Of War III که با شایستگی برنده ی بهترین گرافیک در سال ۲۰۱۰ شد. به نقل از سانتامونیکا موتور گرافیکی God Of War Ascension بهبود یافته ی همان انجین God Of War III هست. چهره ی کریتوس به خوبی کمی جوان تر طراحی شده بود و خبری هم از زخم های روی بدن او نبود، بخش طراحی محیط بازی و گرافیک ان نیز بسیار زیبا و ستودنی کار شده است، نورپردازی و رنگ بندی بازی بسیار عالی کار شده و حتی از GOW III هم بهتر به نظر می رسد، افکت خون که یکی از پر کاربرد تربن افکت ها در GOW هست بسیار عالی طراحی شده و در طی مبارزات شاهد خون آلود شدن کامل بدن کریتوس خواهیم بود. بدون شک یکی از بزرگ ترین عنوان های سال ۲۰۱۳ God Of War Ascension خواهد بود و مثل همیشه امید بسیار زیادی به آن هست، سالی که رقیب عالی هم کم نیست ولی با توجه به سابقه ی درخشان این عنوان میتوان حدس زد که God Of War Ascension هم عالی خواهد بود. God of War: Ascension Screenshot 1 God of War: Ascension Screenshot 2 God of War: Ascension Screenshot 3 God of War: Ascension Screenshot 4 God of War: Ascension Screenshot 5

Atelier Ayesha: Vengeance is born in the fires of betrayal in this prequel to the best-selling God of War franchise. Six months have passed since Kratos stood over the bodies of his wife and child, his hands stained with their blood – tricked by Ares into murdering the only people he ever loved. Swearing to avenge them, Kratos broke the blood oath that bound him to Ares, but oaths to Olympus are not so easily broken… Sentenced to an eternity chained within a prison for the living damned, Kratos battles insanity at the hands of the Furies. He will be tested as he seeks freedom, redemption for his sins, and the clarity to avenge his family.

Features:
- Multiplayer comes to God of War for the first time. Take the epic God of War combat online with 8-player objective-based combat.
- Align yourself to Zeus, Ares, Poseidon, or Hades and earn their Favor to unlock new customization options for your multiplayer Gladiator.
- Experience Kratos’ quest for freedom from the very beginning with an epic new single-player story.
- New combat and puzzle mechanics build on the award-winning God of War gameplay.

More info (open/close)

مشخصات

گزارش انتشار نسخه جدید نام: God of War: Ascension
پلاتفرم: , PS3
تاریخ انتشار: 14:20 - 93/4/17
منبع: پی سی دانلود

 

دانلود بازی


مطالب مشابه :


دانلود بازی خدای جنگ 1 برای کامپیوتر

در ادامه و در خدای جنگ 2 او به زئوس می ترین بازی پلی استیشن 2 تبدیل کرده است
دانلود بازی خدای جنگ 2

دانلود بازی خدای جنگ 2 توان گفت که بهترین بازی پلی استیشن 2 می باشد و اگر فردی فقط یه
پلی استیشن(playstation)

پلی استیشن 2: پلی استیشن خدای جنگ; خدای جنگ 2; رزیدنت اویل اوت
دانلود بازی خدای جنگ برای یک دوست عزیز پلی استشین

دانلود بازی خدای جنگ برای یک دوست عزیز پلی پلی استیشن 3. را توسط حقه ی خدای جنگ Ares
عکس بازی خدای جنگ (2)

بازی خدای جنگ یکی از بازیهای زیبای پلی استیشن 2 است.من خودم اینو بازی کردم خیلی باحاله و به
God of War III ، خدای جنگ 3

چند تصویر از نسخه ی جدید گاد آو وار ۳ ٬ god of war 3 که بعد از چند ماه برای پلی استیشن ۳ قراره بیاد
داستان بازی خدای جنگ ۱ و معرفی کراتوس

مقدمه: در این وب در کل اولین باری از که داره از کامپیوتر فاصله می گیره و به سمت پلی استیشن 2 می
برچسب :