معرفی کتاب برای یادگیری گرامر انگلیسی

چند تا از دوستان خواسته بودند که یک کتاب خودآموز برای یادگیری گرامر معرفی کنم. در پاسخ به این دوستان و هر کسی که می خواهد مشکلات گرامری خود را به آسانی و در زمان کم و با یک روش اصولی حل کند، کتابی را پیشنهاد می کنم که احتمالا نام آن برای خیلی از شما آشناست و یا حداقل یکبار به گوشتان خورده است.
کتاب Essential grammar in use یکی از بهترین کتابها در زمینه آموزش گرامر است که با یک روش اصولی نکات گرامری را آموزش می دهد. شیوه آموزشی کتاب پرهیز از هرگونه توضیحات اضافی و غیر ضروری است و در عوض با بهره گیری موثر و گویا از تصاویر مناسب و جملات و مثالهای قابل فهم و واضح برای همه، مقصود و کاربرد عملی نکات گرامری را به خواننده می فهماند. زبان استفاده شده در کتاب انگلیسی آسان است به طوری که افراد با دانش انگلیسی کم هم می توانند کتاب را به راحتی مطالعه کرده و جملات آن را بفهمند. در عین حال کتاب طوری تنظیم شده است که مناسب برای انواع گروههای سنی از جمله بزرگسالان است.
هر درس کتاب به یک یا چند موضوع گرامری خاص می پردازد و از دو صفحه تشکیل شده است. صفحه اول اختصاص به متن درس همراه با مثالهای فراوان دارد و صفحه دوم هم حاوی تمریناتی است که آن هم باعث درک عمیق تر درس می شود. تمرینات بسیار جذاب هستند و به شیوه خاصی طراحی شده اند به طوری که تقریبا در هر یک از آنها خواننده متوجه نکات جدیدی در مورد درس می شود.
یکی دیگر از نکات مثبت این کتاب آن است که درسها هیچ ارتباط خاصی با یکدیگر ندارند و خواننده می تواند تنها درسهایی را مطالعه کند که در آنها مشکل دارد. حتی در ویرایش های جدید این کتاب ضمیمه ای وجود دارد که پس از اینکه خواننده سوالات آن را پاسخ داد مشخص می کند که نیاز به مطالعه کدام درسها را دارد.
کتاب Essential grammar in use بر اساس انگلیسی بریتانیایی تنظیم شده است ولی در پاسخ به نیاز افرادی که انگلیسی آمریکایی می آموزند اخیرا ویرایش جدیدی از آن تحت نام Basic grammar in use منتشر شده است که بر اساس انگلیسی آمریکایی است. شما پس از مطالعه این کتاب و افزایش معلوماتتان در گرامر زبان انگلیسی می توانید کتاب های سطح بالاتر آن مانند English grammar in use را مطالعه کنید. خوشبختانه این کتابها به راحتی در بازار ایران یافت می شوند. فقط در هنگام خرید توجه داشته باشید که اگر خودتان قصد مطالعه کتاب را دارید حتما نسخه self-study که همراه با پاسخ تمرینات است را تهیه کنید.


مطالب مشابه :


لیست آموزشگاه های زبان تهران

برای بسیاری از دوستان این امکان وجود ندارد که در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی شرکت کنند و
فهرست مراکز آموزشگاه زبان کیش در تهران

فهرست مراکز آموزشگاه زبان کیش در تهران. مراکز و نمایندگی های تهران
خلاصه توانایی های نرم افزار تایس

لیست آموزشگاه های زبان تهران آموزشگاه زبان 2 2 دانشکده مجازی دیکشنری
نرم افزار ثبت نام موسسات زبان انگلیسی

لیست آموزشگاه های زبان تهران آموزشگاه زبان 2 2 دانشکده مجازی دیکشنری
کلاس های خصوصی مکالمه، آیلتس/تافل، زبان کنکور های ارشد شرق تهران

کلاس های خصوصی مکالمه، آیلتس/تافل، زبان کنکور های آموزشگاه های تهران لیست بهترین
معرفی کتاب برای یادگیری گرامر انگلیسی

آموزشگاه زبان حتی در ویرایش های جدید این کتاب ضمیمه سازمان آموزش و پرورش شهر تهران
لیست اسامی برخی از اساتید وقیمت کلاسها سال 1392

آموزشگاه موسیقی آوای باروک بهترین آموزشگاه موسیقی تهران, لیست آموزشگاه های
لیست فرهنگسرا و نگارخانه ها

هنرمندان از جمله تجهیزات، آموزشگاه و لیست فرهنگسراهای تهران. لیست خانه های
برچسب :