متن بیانیه هادی قاضی پور برای انتخابات شورای اسلامی شهر ارومیه منتشر شد + عکس

هادی قاضی پور سکوت خود را شکست

منافع ملی را بر منابع شخصی ترجیح می دهم

هادی قاضی پور جزو افرادی است که می خواست در شورای شهر ارومیه ثبت نام کند که بنا به دلایلی نتوانست (نمی خواستند) این کار را انجام دهد.

قاضی پور با صدور بیانیه ای علل عدم ورودش به عرصه انتخابات را بیان کرد.

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم

یا مقلّب القلوب و الأبصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الأحوال، حوّل حالَنا إلی أحسن الحال.

سال 92 برابر چشم‌انداز امیدوارانه‌ای كه به لطف پروردگار و همت مردم مسلمان برای ما ترسیم شده است، سال پیشرفت و تحرك و ورزیدگی ملت ایران خواهد بود؛ نه به این معنا كه دشمنیِ دشمنان كاسته خواهد شد، بلكه به این معنا كه آمادگی ملت ایران بیشتر و حضور او مؤثرتر و سازندگی آینده‌ی این ملت به دست خودشان و با همّتِ باكفایت خودشان ان‌شاءالله بهتر و امیدبخش‌تر خواهد شد. با این نگاه، سال 92 را به عنوان «سال حماسه‌ی سیاسی و حماسه‌ی اقتصادی» نام‌گذاری می‌كنیم و امیدواریم به فضل پروردگار، حماسه‌ی اقتصادی و حماسه‌ی سیاسی در این سال به دست مردم عزیزمان و مسئولان دلسوز كشور تحقق پیدا كند.» (فرازی از پیام نوروزی مقام معظم رهبری (دامت برکاته))

 به راستی حالمان به احسن الحال تبدیل شده است؟! آیا تغییری در خود ایجاد کرده ایم؟
 با گذشت دو ماه آیا آماده خلق حماسه شده ایم؟! بنده به عنوان یکی از سربازان ولایت این مهم را بر خود فرض می دانم تا با تمام توان خود بتوانم گامی موثر در خلق حماسه سیاسی و اقتصادی بردارم.
 در قدم اول حضور پرشور مردم شریف در انتخابات پیش رو را در اولویت دیدم برآن شدم تا با حضور در انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه بتوانم روحی دوباره در کالبد شهر ارومیه این نگین تابناک ایران اسلامی دمیده و یاد و خاطر جوانان حماسه ساز دیارم را زنده نگه دارم. جوانانی همچون باکری ها ، امینی ها و ...  که در اوج جوانی خود، منافع ملت مسلمان ایران را بر نفع شخصی ترجیح دادند و برای سرافرازی این ملت تمام وجودشان را وقف کردند.
 نفخ روحیه جوانان در فضای مدیریتی کشور نیروی محرکه ای برای خلق حماسه در کشور است.
 لطف و محبت برخی از دوستان، اساتید این شهر و کشور در حمایت  از بنده و دادن روحیه به من مایه مباهات بود
 ولی با ارزیابی شرایط کنونی و متأسفانه برخورد سلیقه ای و برداشت های شخصی برخی از افراد از متن قانون سبب شد که حضورم در عرصه انتخابات دچار مشکل شود.
 در این بین شنیده شدن برخی از اخبار مبنی بر اینکه قاضی پور می آید حتی بعد از دقیقه نود! یا اینکه قاضی پور دیگری در راه است! و پیگیری ثبت نامم از طریق شورای نگهبان سبب شد تا بازنگری در فعالیتم داشته باشم.
 البته سعی عده ای به ظاهر خیرخواه مردم برای ایجاد تفرقه و دوری بین بنده و حاج نادر قاضی پور نماینده محترم مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی؛ جای بسی تامل داشت.
 به نظر اینجانب سخنان حاج نادر قاضی پور در خصوص حضور برخی از نزدیکان و منتسبین به ایشان در انتخابات شورای شهر از سر دلسوزی ایشان و تنها به این خاطر بود که مردم شریف ارومیه توجه داشته باشند که صرف ارتباط با نمایندگان یا سایر افراد متنفذ دال بر صلاحیت و کارآمدی اشخاص نیست و هرکس با تکیه بر توانایی خود و اتکال به خداوند متعال می بایست دست به کار شود. 
 پس اگر روزی هادی قاضی پور قصد ورود به صحنه انتخابات داشته باشد با اتکا به خدا و مردم وارد خواهد شد نه استفاده ابزاری از نفوذش.
 وقتی که در بین خود و خدای خود خلوت کردم این موضوع برایم روشن شد که اگر قصد من خدمت به مردم و پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و انجام آنچه در توانم است تکلیفی مهم می باشد؛ حال که شرایط حضورم مهیا نیست و عده ای (خواسته یا نا خواسته) سبب غبار آلود کردن فضای انتخابات هستند چه کار باید بکنم.
 تصمیم گرفتم که طوری دیگر در خلق حماسه سیاسی دخیل شوم آن هم بررسی و انتخاب کاندیدای ریاست جمهوری و انتخاب تیمی قوی و کار آمد (نه سیاسی)  در پارلمان شهری و تلاش برای معرفی آن ها به جامعه و ادای تکلیفم در انتخابات پیش روست.
 شاید فرصتی دیگر برای کسب تجربه و ورود به عرصه مدیریتی کشور وجود داشته باشد ولی فرصتی برای جبران اشتباهات امروز وجود نداشته باشد.
 حال به طور رسمی ضمن تقدیر و تشکر از تمامی عزیزانی که مرا مورد لطف قرار دادند و پیگیر فعالیت هایم بودند اعلام می دارم که در این برهه حساس قصد حضور در گود انتخابات شورای شهر را ندارم سعی بنده این است تا حد المقدور با شناسایی کاندیداهای اصلح در انتخابات پیش رو و کمک در انتخاب آنان، بتوانم با همت ملت شریف ایران و همدلی مسئولین کشور تحت امامت ولی امر مسلمین جهان مشتی محکم در دهان استکبار جهانی بزنیم.
 در پایان ضمن تبریک پیشاپیش به منتخبین ملت شریف ایران امیدوارم با توجه به فرامین الهی و فصل الخطاب قرار دادن رهبری معزز و معظم انقلاب و قانون موفق ومؤیدگردند.

هادی قاضی پور - خرداد ماه ۱۳۹۲


مطالب مشابه :


تقدیر از قضات و کارکنان نمونه دادگستری استان

تقدیر از قضات و کارکنان نمونه قاضی انوری و رجایی نیا قضات شعبه 17 تجدید نظر متن دلخواه
رییس دادگستری جوانرود قاضی نمونه شوراهای حل اختلاف استان کرمانشاه شد

هفته گذشته رییس قوه قضاییه با اهدا لوح تقدیر از قاضی خسرو آبادی از قضات گفت .متن پیام به
انتشار دوعکس کمتردیده شده از مترجم نامدار "محمد قاضی"

که در مراسم تقدیر از خدمات استاد قاضی پس از تشییع جنازه متن کامل زندگی
متن جوابیه ارسالی به روزنامه وارش

شد متن منظور از وبلاگ حذف گردیده می باشد در تقدیر از تا صدور حکم قاضی
متن برنامه معرفت - هدف از خلقت

قاضی بودن از قضا میاد تازه ما تقدیر ویژه رسانه ملی از استاد دکتر دینانی متن کامل
در دادسرا و دادگاه چگونه رفتار كنيم (پیشنهاداتی برای مراجعه کنندگان به دادسرا)

» متن قانون چنانچه به حق خود رسیدید، نیازی به تقدیر از قاضی نیست، زیرا احقاق حق
اختتامیه بیستمین جشنواره تئاتر استانی فارس

آتوسا قاضی سعید حسن لو برای نمایش"پرسه‌های موازی" از شیراز متن‌: ‌تقدیرتقدیر از
نامه 15 نماینده به رئیس مجلس در مورد استنکاف فانی از اجرای قانون استخدام مربیان پیش دبستانی+متن و اس

در مورد استنکاف فانی از اجرای قانون استخدام مربیان پیش دبستانی+متن و قاضی ‌پور 3
نماینده ای مثل قاضی پورم آرزوست!!

تقدیر ،با پخش مستقیم مذاکرات مجلس باعث بالا رفتن حساسیت و پیگیری متن قاضی پور از
متن بیانیه هادی قاضی پور برای انتخابات شورای اسلامی شهر ارومیه منتشر شد + عکس

شخصی برخی از افراد از متن قانون سبب قاضی پور ضمن تقدیر و تشکر از تمامی
برچسب :