سايت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

شرکت ايران‌خودرو (سهامی عام) در مرداد ماه سال 1341 با سرمایه 100 میلیون ریال تاسیس و در شهریور ماه همان سال تحت شماره 8352 در اداره ثبت شرکتهاي تهران به ثبت رسید. تولید اولیه شرکت، اتوبوسهاي معروف به «ال‌پي» بود که شاسی آن از آلمان وارد می شد و با نصب اتاق بر روي آن در کارخانه شمالی فعلی شرکت ايران‌خودرو مونتاژ می گردید.

«دنا» به‌عنوان جدید ترین محصول ايران‌خودرو با بهره گیري از طراحي به‌روز جهانی براي اولین بار و بطور کامل با سرپنجه هنرمند کارشناسان و طراحان ایرانی طراحی گردیده است. مراحل طراحی و نمونه سازي دنا در کوتاه ترین زمان ممکن و کمتر از یک سال صورت پذیرفته است.این خودرو در فروردین سال 1390 رونمایی گردید.

 

براي ورود به سايت شركت ایران خودرو اينجا كليك كنيد 


براي ورود به سايت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اينجا كليك كنيد


مطالب مشابه :


توسعه روش های مختلف فروش محصولات ايران خودرو

وي در ادامه تصريح كرد: افزايش تقاضاي خودرو در بازار و كمبود عرضه ناشي از مشكلات حاكم بر توليد در طول دو سال گذشته باعث افزايش كنترل هاي هنگام ثبت نام مشتريان در وب سايت اينترنتي فروش شده كه عمليات ثبت نام مشتريان را زمانبر مي كند.
سايت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

مرجع خدمات اينترنتي كد ملي و كد پستي - سايت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو | دسترسي سريع و آسان به انواع خدمات الكترونيكي و اينترنتي كشور.
شرایط فروش محصولات ایران خودرو

فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو. نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ایران خودرو 1510. بیگلری. جهت مشاهده شرایط خرید اینترنتی خودرو از طریق همین سایت. قسمت پیوندها - فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو. می توانید مراجعه نمایید.
فروش‌ اينترنتي خودرو آغاز شد

به گزارش خبرگزاري مهر، با حضور دو شرکت بزرگ خودروسازي کشور(ايران خودرو و سايپا) در پرتال جامع خودرو کشور و فروش محصولات از طريق اينترنت، اين امکان براي عموم مردم ميسر است تا در اسرع وقت بدون واسطه، با شرايط دلخواه و قيمت مورد اطمينان، ...
شرایط فروش محصولات ایران خودرو

با سلام و احترام به اطلاع مشتریان محترم میرساند جهت اطلاع از آخرین شرایط فروش به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو یا سایت گروه صنعتی ایران خودرو با لینک های زیر مراجعه فرمائید. سایت فروش اینترنتی ایران خودرو http://ikco.iranecar.com.
استقبال از پیش فروش خودروهای ایران خودرو و سایپا چقدر بود؟

عبدالله بابایی مدیر بازاریابی و فروش ایران خودرو در گفت وگو با خبرآنلاین از استقبال خریداران می گوید و تاکید دارد که در ساعت اولیه باز شدن سایت فروش اینترنتی ایران خودرو در بعدازظهر روز گذشته 150 متقاضی وارد سایت شده اند و خودروی مورد نظر ...
برچسب :