فرمانده کل قوا در مراسم دانش آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع)

ايشان افزودند: البته همين ايستادگي، موجب شيفتگي ملت هاي دنيا بسوي ملت ايران شده است و حتي بسياري از دولت هايي هم که جسارت ايستادگي در مقابل قدرت هاي زورگو را ندارند، از ايستادگي نظام جمهوري اسلامي خرسند هستند و آن را تمجيد مي کنند.
رهبر انقلاب اسلامي طرح موضوعاتي همچون هسته اي و حقوق بشر و برخي موضوعات ديگر از طرف قدرت هاي زورگو را برضد ملت ايران، صرفاً بهانه دانستند و خاطر نشان کردند: تلاش آنها اين است که با اين بهانه ها و فشارها، ملت ايران را از ايستادگي در مقابل زورگويي ها و قلدري هاي خود، منصرف کنند اما اين اتفاق هيچگاه نخواهد افتاد.
حضرت آيت الله خامنه اي افزودند: ملت ايران توانايي هاي خود را در ميدان هاي مختلف اثبات کرده و نشان داده است که بدون تکيه بر امريکا هم مي توان به پيشرفت هاي علمي و اجتماعي و نفوذ بين المللي و عزت سياسي دست پيدا کرد.
ايشان تاکيد کردند: ملت ايران راه درست را انتخاب کرده است و به مسير خود ادامه خواهد داد و اکثريت دنيا نيز با اين ملت است.
رهبر انقلاب اسلامي با اشاره به تلاش هميشگي امپراطوري خبري استکبار براي جلوگيري از رسيدن آوازه پيشرفت ها و موفقيت هاي ملت ايران به گوش جهانيان، گفتند: با وجود همه اين تلاش ها، امروز جمع کثيري از مردم دنيا به ملت ايران اعتماد دارند و اين ملت را ستايش مي کنند.
حضرت آيت الله خامنه اي با انتقاد از بکار برده شدن تعبيرِ دروغينِ «جامعه جهاني» در مقابل جمهوري اسلامي ايران، افزودند: نبايد تعبيري را که دشمنان بکار مي برند ما هم بکار ببريم زيرا واقعيت آن است که آنها جامعه جهاني نيستند و فقط چند دولت مستکبر ِ تحت ِ نفوذِ کمپاني هاي متعلق به صهيونيست هاي بدنام هستند.
ايشان تأکيد کردند: جامعه جهاني، ملتها و دولت هاي مظلومي هستند که بدليل فشار قدرت ها، جسارت اظهار مخالفت با زورگويان را ندارند اما اگر فضايي بدست آورند، قطعاً اين مخالفت را ابراز خواهند کرد.
رهبر انقلاب اسلامي افزودند: جامعه جهاني، دانشمندان و انديشمندان و خيرخواهان و آزاديخواهان دنيا هستند.
فرمانده کل قوا در بخش ديگري از سخنان خود، دانشگاه افسري امام حسين(ع) را مرکزي مهم براي فراگيري دانش و تحقيق و آموزش هاي انقلابي و مهارت هاي رزمي و کسب بصيرت و معنويت دانستند و دانشجويان جوان اين دانشگاه را به قدر دانستن اين فرصت بزرگ و مسئولان و اساتيد دانشگاه را نيز به بهره برداري حداکثري از اين فرصت توصيه کردند.
حضرت آيت الله خامنه اي در پايان خطاب به جوانان گفتند: کشور و آينده آن، متعلق به شما است، خود را براي فتح افق هاي دور دست و انجام کارهاي بزرگ آماده کنيد.
در این مراسم سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تولید قدرت روز افزون، توسعه‌ی توان بازدارندگی و افزایش آمادگیهای همه جانبه بعنوان برنامه‌های دائمی سپاه پاسداران در دفاع از انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: منبع اصلی اقتدار درونزای سپاه، نیروی انسانی مؤمن، هوشمند و انقلابیِ آن است.
سردار دریادار پاسدار مرتضی صفاری فرمانده دانشگاه امام حسین(ع) نیز گزارشی از برنامه‌ها و اقدامات علمی و فرهنگی این دانشگاه بیان کرد.
در این مراسم جمعی از فرماندهان، اساتید و مربیان، مدیران، دانش آموختگان و دانشجویان نمونه دانشگاه امام حسین(ع) هدایای خود را از دست فرمانده معظم کل قوا دریافت کردند و نماینده دانشجویان دانشگاه امام حسین (ع) نیز مفتخر به دریافت سردوشی شد.
اجراي طرح محتوايي «امت واحده» از جمله برنامه هاي مراسم امروز ميثاق پاسداري دانشجويان دانشگاه افسري امام حسين (ع) بود.
همچنين در اين مراسم، دانشجويان دانشگاه افسري امام حسين(ع)، نمايش رزمي اعتماد به نفس را اجرا کردند.
در پایان مراسم، یگانهای حاضر در میدان از مقابل فرمانده کل قوا رژه رفتند.


مطالب مشابه :


معرفی،چگونگی مصاحبه،رتبه های قبولی دانشگاه امام حسین(ع)

دانشگاه امام حسین(ع) بر روی سایت امام حسین(ع) در شهر تهران دانشگاه امام حسین
پاسخ به سوالات دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)

جنب دانشگاه افسری امام حسین تهران با جزئیات در سایت سایت دانشگاه های
مراسم دانش آموختگی دانشجویان افسری دانشگاه امام حسین(ع)

مراسم دانش آموختگی دانشجویان افسری دانشگاه امام حسین تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین
استخدام دانشگاه های افسری ارتش سال ۹۴

وبلاگ شخصی حمید رضا حسین سایت شهرداری های نظامی کاربردی در دانشگاه‌های افسری امام
راهنمای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه های افسری آجا:92-93

هوش و استعداد تحصیلی به سایت که من در سفر به تهران برای (دانشگاه افسری امام
مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع)

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و سایت جامع دفاع شده در دانشگاه امام حسین
فرمانده کل قوا در مراسم دانش آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع)

در مراسم دانش آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین سایت خبری
استخدام پیش دانشگاهی و دیپلم در دانشگاه های افسری ارتش

(دانشگاه افسری امام میدان امام حسین های کثیر ‌الانتشار ، سایت اجا و حوزه‌های
بیانات مقام معظم رهبری در دانشگاه امام حسین

در دانشگاه امام حسین تهران+عکس; شهادت امام دانشگاه افسری امام حسین
برچسب :