فال امروز شما شنبه 18 اردیبهشت 89 آکا - فال شنبه 18 اردیبهشت

فال امروز شما شنبه 18/02/1389 - برگزیده ها
فال شنبه 18 اردیبهشت

فال شنبه 18 اردیبهشت

 متولدین فروردین:
 فرصت های احساسی و عشق ی زیادی دارید. اما باید با سیاست تر باشید و صبر بیشتری داشته باشید البته اگر می خواهید رابطه عشق ی خوبی پیدا کنید . برای قدم اول برداشتن عجله نکنید و به سنت ها احترام بگذارید


متولدین اردیبهشت:
پیش آمدن مسائل مختلف چون نامزدی ، شروع عشق ، ازدواج در زندگی نود درصد از مجردین این ماه، در حقیقت این گروه مرتب با رویدادهای پرهیجان روبرو هستند و درضمن اکثریت آنها با نتایج خوبی نیز همراه خواهند شد. در زمینه کاری و شغلی برای بعضی از متولدین این ماه موقعیت های خوب بوجود آمده و یا با پیشنهادات تازه روبرو میشوند و یا خود تصمیم به شروع یک کار مستقل میگیرند که در هر حال سازنده و مثبت خواهد بود .


متولدین خرداد:

اتحاد و همدلی قدرت شما را دو چندان میکند. گوسفندی که از گله جدا می افتد طعمه گرگ بیابان خواهد شد. مطمئن باشید که در کنار دیگران بهتر میتوانید به اهداف و آرزوهای خود برسید. در حال حاضر میدانید که افراد خانواده از این که شما تصمیم گرفته اید به آرزوهای بلند پروازانه خود جامه عمل بپوشانید چندان راضی نستیند پس بهتر است شما با تدبیری خاص آنها را به اطمینان دعوت کنین و نشان دهید که تمام عواقب کار را سنجیده اید.


متولدین تیر :

زمان مناسب برای تصمیمی که مدت ها بود انتظارش را داشتی  فراهم گشته است با دقت و تامل در این کار می توان پیشقدم شده و از عواقب آن بیم نداشت . هشیاری خود را در همه حال حفظ باید کرد.


متولدین مرداد :

 برای قانع نمودن دیگران در رابطه با هدفها و نقشه هائی که برای آینده دارید، گرفتار مشکلات زیادی خواهید گشت. کسی در اطراف شما وجود دارد، همکلاسی، همکار و یا قوم و خویشی که با شما زندگی میکند، دوست ندارد که شادی شما را ببیند و بهمین دلیل نیز هر کلامی از دهانتان بیرون بیاید، به هر اقدامی که دست بزنید، مورد انتقاد او قرار خواهید گرفت، سعی کنید نگذارید این مسائل ناامیدتان سازند .


متولدین شهریور:

 بیشتر متاهلین این ماه همیشه نگران فرزندان خود هستند، گاه این نگرانیها سبب میشود دچار نگرانی و ناراحتی شوند در حالیکه با مراقبت های بیشتری نزدیکی و دوستی با بچه ها اطلاع از زندگی و حوادث روزانه شان میتواند سبب راحتی خیال شود.


متولدین مهر :

برای متولدین این ماه فهمیدن و درک کردن آدم ها زیاد مشکل نیست چرا که اغلب دارای حس ششم قوی هستند و گاه همین حس به آنها یاری میدهد تا از حوادث و بلایا بدور باشند. نگاهی به زندگی زناشویی متولدین این ماه خبر میدهد که آنها با همین امتیازات در انتخاب همسر معمولا دچار اشتباه نمیشوند ولی گاه بدلیل احساسات و قلب پاک و رئوف دچار اشتباه نیز میشوند.


متولدین آبان :
از افراد خودخواه فاصله بگیرید. برخی از صفات خوب شما در محیط کار باعث میشود وظایف مهمی به شما ارجاع شود. دو ملاقات مهم خواهید داشت که یکی در مورد مسائل تحصیلی و شغلی است و دیگری در مورد زندگی آینده تان. به یک سفر کوتاه ولی جالب خواهید رفت. یکی از دوستانتان که از شما دلخور بود، به اشتباه خود پی خواهد برد و از شما دلجویی خواهد کرد.


متولدین آذر :
درست که اکنون پول و ثروتی بدست شما رسیده است اما باید در نحوه خرج کردن آن بسیار دقیق باشید. زیرا باد آورده نیست که با بذل و بخشش خود آن را به باد دهید.


متولدین دی :
برای متولدین این ماه فهمیدن و درک کردن آدم ها زیاد مشکل نیست چرا که اغلب دارای حس ششم قوی هستند و گاه همین حس به آنها یاری میدهد تا از حوادث و بلایا بدور باشند. نگاهی به زندگی زناشویی متولدین این ماه خبر میدهد که آنها با همین امتیازات در انتخاب همسر معمولا دچار اشتباه نمیشوند ولی گاه بدلیل احساسات و قلب پاک و رئوف دچار اشتباه نیز میشوند.


متولدین بهمن:
  سعی کنید به دل یک نفر راه پیدا کنید، اما این کار را به زور انجام ندهید. شما دیدی حقیقی به مسائل دارید که به نفع شما می باشد. آرامش شما در انجام کارها به شخصی نشان می دهد که شما هم می توانید از رویا بیرون بیایید.باید زندگی اجتماعی خود را به گونه ای تنظیم کنی که به زندگی شخصی و فردی تو آسیبی نرساند به هر حال موفقیت تو در گرو ایجاد تعادل بین این دو کانون است نه قربانی کردن یکی به نفع دیگری.


متولدین اسفند:
اگر امروز یکی از دوستان و همکاران حرف های بی خودی می زند، تنها لبخند بزنید و اجازه دهید که حرف بزند. خودتان را درگیر کاری که مورد علاقه تان نیست نکنید. دنبال کردن روش های دیگران روش معمول شما نیست. لازم است که به دنبال افکار غریزی خودتان بروید.دیگران برایتان شادی می آورند. اگر دوست آذری دارید به خوبی با آنها هماهنگ می شوید، اگر به کسی علاقه مند هستید و آن فرد هم آذری است اکنون باید گام اول را بردارید.


,