سخنگوی اتحادیه دستگاه های مخابراتی

300_4.jpg ارائه مجوز فروش گوشی به اتحادیه دستگاه های صوتی و تصویری اشتباه بود
موبنا- عضو هیات مدیره و سخنگوی اتحادیه دستگاه های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی تهران گفت:گوشی تلفن همراه ربطی به اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری و لوازم یدکی ندارد و ارائه مجوز پروانه فروش گوشی تلفن همراه به این اتحادیه از ابتدا اشتباه بوده است.

"غلامحسین کریمی " در گفت و گو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهار داشت: مجوز فروش گوشی تلفن همراه به اتحادیه دستگاه های مخابراتی داده شده است.احتمال دارد در روزهای آتی مجوز پروانه فروش گوشی تلفن همراه از اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی و تصویری سلب شود.مجوز صادره از سوی اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی و تصویری برای فروش گوشی از لحاظ قانونی ضمانت اجرایی ندارد.
عضو هیات مدیره و سخنگوی اتحادیه دستگاه های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی تهران ادامه داد: این اتحادیه اعتراض خود را به اختصاص فروش گوشی تلفن همراه به اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی و تصویری اعلام کرده است.هم اکنون این دو اتحادیه از صدور مجوز پروانه فروش گوشی تلفن همراه برخوردار هستند. با این تفاوت که اتحادیه دستگاه های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی علاوه بر صدور مجوز پروانه فروش، صدور پروانه تعمیرات گوشی را نیز برعهده دارد.
با وجود ادعای این دو اتحادیه مبنی بر متولی بودن این حوزه، بازار تلفن همراه همچنان بدون نظارت مسوولان دولتی و اتحادیه های مرتبط شاهد گسترش روز افزون فعالیت قاچاقچیان است.


مطالب مشابه :


سخنگوی اتحادیه دستگاه های مخابراتی

دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی جم . ارائه مجوز فروش گوشی به اتحادیه دستگاه های صوتی و
چگونه دفتر پیشخوان دولت تاسیس نمایم.آیین نامه ایجاد دفاتر پیشخوان خدمات دولت بخش عمومی وغیر عمومی کش

چگونه دفتر پیشخوان دولت تاسیس نمایم.آیین مجوز اعطا شده به دارنده (نقطه فروش)
نحوه صدور پروانه دفاترپیشخوان خدمات دولت اعلام شد

دفتر پیشخوان خدمات دولت و وی در پایان از توقف صدور مجوز ارائه نماینده رسمی فروش
خدمات

دفتر پیشخوان خدمات دفتر خدمات پیشخوان دولت برزکار آماده خصوصی درصورت اخذ مجوز
برچسب :