اخبار روز ترکمن فوتبال

طبق شنیده ها علی پورقاز دبیر هیات فوتبال شده است ، عدم معرفی اعضاء دیگر بعد از گذشت نزدیک به سه ماه ...

طبق آخرین شنیده های ترکمن فوتبال آقای علی پورقاز با حکم شهردار رحمت الله خوجه پس از کش و قوسهای فراوان بعنوان دبیر انتخاب شده و حکم گرفته است ، نکته دیگر قابل ذکر این است که بعد از تغییرات در راس هیات فوتبال بندرترکمن بعد سالهای بسیار، چرا هیات جدید روند کاری بسیار کندی را دارند و بعد از گذشت نزدیک به سه ماه اعضا خود را معرفی نکرده است ..؟؟؟

شرکت مهدی گل آذین در تست تیم های ذوب آهن و سپاهان اصفهان ...

با تلاش و حمایت مرد زحمت کش فوتبال پایه فوتبال بندرترکمن و مدیر عامل باشگاه عقاب آقای عیسی هخامنشی مهدی گل آذین نوجوان با استعداد شهرستان بندرترکمن در هفته گذشته با سفر بهمراه آقای هخامنشی به شهر اصفهان در تست های تیم های نوجوانان  دو باشگاه نامدار کشور سپاهان و ذوب آهن شرکت کرد  و مورد قبول نیز واقع شد اما به علت نبود خوابگاه و اسکان نتوانست در این تیم ها باقی بماند .

زحمت های آقای عیسی هخامنشی در این راه بسیار ستودنیست..

نوجوانان عقاب بندرترکمن در اولین بازی لیگ برتر استان سه شنبه به مصاف نماینده گنبد کاووس می روند...

تیم فوتبال نوجوانان عقاب بندرترکمن در اولین گام سه شنبه میزبان تیم نوجوانان گنبد کاووس خواهد بود ، نوجوانان عقاب طبق قرعه در گروه شرق قرار گرفته است ..

نوجوانان عقاب سال قبل با قهرمانی در لیگ دسته یک نوجوانان به لیگ برتر صعود کرد و نکته دیگر اینکه بندرترکمن یک نماینده دیگر از قبل در لیگ برتر نوجوانان داشت که تکلیفش به صورت عجیبی گره خورده است ...

کیوان صحنه فرزند شادروان غیاث الدین صحنه در تیم ملی جوانان والیبال ساحلی ایران...

به گزارش وبلاگ بامپوش گنبد کاووس و به نقل از سایت ورزش و جوانان استان گلستان،  کیوان صحنه در معیت تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان  به مسابقات تابستانی المپیک جهان والیبال ساحلی جوانان به کشور چین شهر نان چینگ اعزام گردید .

تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان با حضور  محمد رضا بشیری و کیوان صحنه  بعنوان بازیکن و با مربیگری مازیار هوشمند تیم ملی والیبال ساحلی جوانان ایران در مسابقات المپیک جهانی نان چینگ شرکت  می نمایند

شایان ذکر است کیوان صحنه فرزند برومند با اخلاق و مربی دلسوز مرحوم غیاث الدین صحنه می باشد که امیدواری بتواند جا پای پدر مرحومش بگذارد .

مرحوم غیاث الدین صحنه به همراه مرحومان میکائیل یلمه و خوشگلدی صحنه پس از بازگشت از مسابقات در اثر صانحه رانندگی به دیار باقی شتافت و جامعه ورزش و جوانان کشور را سوگوار نمودند .

استعفا قاسم برزمینی رئیس هیات فوتبال استان گلستان ....

به گزارش سایت بامپوش گنبد و به نقل از فارس،  قاسم برزمینی، رئیس هیئت فوتبال استان گلستان که در اواخر آبان‎ماه سال گذشته با برگزاری انتخابات مجمع فوتبال استان گلستان با کمترین حاشیه به این سمت انتخاب شده بود در گفت‎و‎گو با خبرنگار فارس در گرگان خبر استعفای خود را تایید کرد.

براین اساس؛ قاسم برزمینی روزهای گذشته با حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان به سمت سرپرست معاونت توسعه منابع و پشتیبانی این اداره‌کل منصوب شد.

برزمینی در گفت‎و‎گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در پاسخ به این سئوال در خصوص صحت استعفای وی از ریاست هیئت فوتبال استان گلستان، اظهار داشت: به هر حال با توجه به حجم مسئولیت و فعالیت‎های معاونت در اداره‌کل ورزش و جوانان صلاح بر این تصمیم بود.

وی ادامه داد: پیگیری مسائل اداری و رفاهی پرسنل، موضوع پروژه‎های ورزشی و سایر مسائل مرتبط با حوزه معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل حوزه وسیع و پرمشغله‌ای است.

سرپرست معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل ورزش و جوانان استان گلستان عنوان کرد: مسئولیت‎ها و موضوعات قابل پیگیری در حوزه فوتبال یک استان هم مسئولیتی پرمشغله است و نیاز به فردی دارد که زندگی‎‎اش تمام وقت در اختیار فوتبال باشد به همین دلیل این تصمیم را گرفتم.

برزمینی در پاسخ به این سوال که آیا این تصمیم خودتان بود یا پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان تاکید کرد: در خصوص این تصمیم با یکدیگر مشورت کردیم و به این نتیجه رسیدیم.

وی در خصوص تأیید استعفایش بیان کرد: هنوز چیزی مشخص نیست و طی سه روز آینده به احتمال بسیار زیاد تصمیم نهایی اعلام خواهد شد.

رئیس هیئت فوتبال استان گلستان، گزینه بعدی برای سرپرستی هیئت فوتبال استان گلستان تا برگزاری مجمع و انتخابات عیسی اتراچالی رئیس هیئت فوتبال شهرستان گرگان اعلام کرد و متذکر شد: هنوز چیزی مشخص نیست و استعفای من هنوز تایید یا رد نشده و باید منتظر باشیم و ببینیم تصمیم آقای پاشا و کفاشیان چه خواهد بود.

دعوت از سه بازیکن آق قلایی به تیم ملی فوتوالی ...

از سوی محمد تطهیری مقدرم سرمربی جدید  تیم ملی فوتوالی کشورمان اسامی بازیکنان دعوت شده به دومین مرحله اردوی آمادگی تیم‌های ملی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ و المپیک ورزشهای ساحلی آسیا را اعلام کرد ، که در میان آنها آقایان ساسان معین ، ابوذر قربانی ، عثمان سن سبیلی ، احمد شادان و حامد شادان از استان گلستان نیز حضور دارند .

برگزاری اردوی هاکی نونهالان و نوجوانان....

به گزارش وبسایت اداره ورزش و جوانان ترکمن تیم هیئت هاکی نونهالان و نوجوانان شهرستان ترکمن جهت آمادگی بیشتر برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور ، اردوی سه روزه ای را از تاریخ 25/5 لغایت 28/5/93 در سالن حجاب شهرستان گرگان برگزار مینماید. در این اردو مسابقات دوستانه ای را با تیم های منتخب استان و مشهد برگزار مینماید.


مطالب مشابه :


تست فوتبال نیم فصل مسابقات

تست فوتبال (نوجوانان-جوانان-اميد-بزرگسالان) از تمامي نقاط کشور بازيکن مي پذيرد .
تست فوتبال نیم فصل مسابقات

تست فوتبال نیم فصل مسابقات - باشگاه ذوب آهن اصفهان. (نوجوانان-جوانان-اميد)
اخبار روز ترکمن فوتبال

سپاهان اصفهان اصفهان در تست های تیم های نوجوانان دو فوتبال نوجوانان عقاب
جدول گروه بندی فصل 93 -92 لیگ برتر فوتبال استان تهران در تمام رده های سنی

باشگاه ذوب آهن اصفهان. نوجوانان. برچسب‌ها: تست فوتبال,
تست فوتسال آرمان سازندگی محبان در سال 1392

از ساعت 16:30 الی 18 تست از نوجوانان. هیئت فوتبال استان اصفهان باشگاه فولاد ماهان
قرعه کشی مسابقات آسیاویژن در رده سنی نوجوانان و نونهالان

تست فوتبال. باشگاه ذوب آهن اصفهان. باشگاه صباصفه رده نوجوانان :
برچسب :