جزیره امارات زیر چرخ‌های تراکتور/ تبریزی‌ها گام اول را محکم برداشتند


تصاویر/دیدار تراکتورسازی و الجزیره

دیدار تیمهای فوتبال تراکتورسازی و الجزیره امارات در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد. 282914_366.jpg
282915_687.jpg282911_714.jpg
282910_421.jpg

282909_714.jpg
282908_664.jpg


پس از شکست الجزيره مقابل تراکتورسازي

ميلا: از حضور تماشاگران تبريزي شگفت‌زده شدم


سرمربي تيم فوتبال الجزيره گفت: از حضور تماشاگران تبريزي شگفت‌زده شدم.

00944168.jpg

لوئيس ميلا پس از شکست 3 بر يک الجزيره مقابل تراکتورسازي در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا عنوان کرد: اول به تراکتورسازي تبريک مي‌گويم، مي‌دانستيم بازي سختي داريم. تراکتورسازي هميشه در خانه خوب بازي مي‌کند، از عملکرد تيمم رضايت دارم.

به گزارش فارس، وي در اين خصوص که با توجه به اينکه تازه به تيم ملحق شده، شناختش از تيم کم بوده و آيا بازيکنانش تحت تاثير جو ورزشگاه قرار گرفته بودند يا خير، خاطرنشان کرد: بازيکنانم تحت تاثير جو قرار نگرفتند، به خاطر تماشاگران با تعصب تبريزي به آنها تبريک مي‌گويم. فکر مي‌کنم بازيکنان ما تمرکز کافي داشتند و تحت تاثير جو قرار نگرفتند.

سرمربي الجزيره در مورد اينکه تماشاگران بازي زيبايي ديدند يادآور شد: خوشحالم که مردم از فوتبال لذت بردند مي‌دانستيم که تراکتورسازي مالکيت توپ را خواهد داشت به خاطر همين خواستيم از فضاهايي که به دست مي‌آوريم استفاده کنيم.

ميلا در پاسخ به اينکه جو ورزشگاه تبريز را در مقايسه با ساير ورزشگاه چگونه مي‌داند تصريح کرد: شگفت‌زده شدم چنين انتظاري نداشتم هواداران يار دوازدهم تراکتورسازي بودند در اسپانيا هم تماشاگران زيادي مي آيند اما اين قد سر و صدا نمي‌کنند و هيجان ندارند.

وي در مورد اينکه قصد داشته فلسفه فوتبال اسپانيا را پياده کند گفت: من يک مربي اسپانيايي هستم و مي‌خواهم فلسفه فوتبال اسپانيا را در الجزيره پياده کنم اما زمان مي برد امروز روز خوبي بود تا من شناخت کافي از تيمم پيدا کنم. فقط 3 روز با اين تيم تمرين داشتم زمان مي‌برد که فلسفه خود را در اين تيم پياده کنم. از عملکرد بازيکنان در تيم راضي هستم نتيجه خوبي از لحاظ عملکرد بازيکنان داشتم.


کاظميان: تعويض بازيکن حق مربي است


مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: هفته پيش از تعويضم ناراحت بودم اما از کار خودم پشيمان هستم، تعويض بازيکن حق مربي است.

00942944.gif

جواد کاظميان پس از پيروزي 3 بر يک تراکتورسازي مقابل الجزيره گفت: بازي بسيار خوبي انجام داديم و توانستيم حريف قدرتمندمان را شکست دهيم. اين پيروزي را تقديم هواداران خوب تراکتورسازي مي‌کنم.

به گزارش فارس، وي افزود: در بازي‌هاي پرتماشاگر زيادي بازي کرده‌ام. در ديدارهايي مثل دربي و بازي‌هاي تيم ملي به ميدان رفته‌ام اما هيچ‌گاه شور هواداران را تا اين حد نديده بودم. اميدوارم در ليگ هم هواداران براي حمايت ما به ورزشگاه بيايند و در آن مسابقات نيز به نتايج خوبي برسيم.

کاظميان در مورد اينکه آيا انتظار پيروزي با چنين نتيجه‌اي را داشتيد، عنوان کرد: الجزيره تيم بسيار خوبي است. در 5 سالي که در امارات بازي مي‌کردم، از اين تيم شناخت کاملي پيدا کردم و مي‌دانم که آنها مثل بارسلونا بازي مي‌کنند اما در دفاع شکننده هستند و شايد در اين چمن نمي‌توانستند کيفيت خوبي ارائه کنند. مطمئنا در امارات کار سختي مقابل آنها داريم و بايد در ادامه تمام تلاشمان را انجام دهيم.

کاظميان در مورد گلي که به ثمر رساند، اظهار داشت: روي تلاش تمام بازيکنان به گل رسيدم و خوشحالم که در اين پيروزي سهيم بودم. اين گل را به تمام هواداران تقديم مي‌کنم.

مهاجم تراکتورسازي در مورد اينکه هفته گذشته در ليگ برتر از تعويضش ناراحت شد و به آن اعتراض کرد و آيا امروز هم بعد از تعويض ناراحت بود، گفت: هفته پيش بعد از تعويض ناراحت شدم اما از کارم پشيمان هستم. تعويض با نظر مربي انجام مي‌شود و اگر در دقيقه 5 هم تعويض شوم هيچ اعتراضي نمي‌کنم.ابراهيمي:‌ اشتباهات داور چيني کاملاً مشهود بود


هافبک تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: در صحنه‌هاي مختلف سوت‌هاي اشتباه داور چيني کاملاً مشخص و مشهود بود.

00938238.jpg

محمد ابراهيمي پس از پيروزي 3 بر يک تراکتورسازي مقابل الجزيره در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه امروز يک بازي بسيار خوب را در تبريز شاهد بوديم و ما با اين برد روحيه دوچنداني را براي بازي‌هاي آينده گرفتيم.

به گزارش فارس،‌ وي افزود: پس از نيم‌فصل هيچ باختي را نداده‌ايم و فقط در چند بازي نتيجه را با تساوي به پايان رسانديم. بايد همين روند را ادامه دهيم و هرگز نبايد با اين پيروزي دچار غرور شويم.

ابراهيمي تاکيد کرد: بازي با الجزيره براي ما تمام شده و هواداران تراکتور بدانند که در بازي‌هاي آينده بيشتر به کمک آنها نياز داريم. ما مي‌توانيم حماسه‌ساز باشيم به شرطي که همين طور به ما کمک کشود.

هافبک تراکتور خاطرنشان کرد: ما به دنبال يک هديه خوب يعني کسب نتايج دلخواه در ليگ قهرمانان آسيا براي تراکتور هستيم، البته شايد در حال حاضر بازي‌هاي ليگ برايمان بسيار مهم تر از ليگ قهرمانان باشد چون با موفقيت در ليگ مي‌توانيم فصل بعد در آسيا باشيم و روحيه‌مان براي بازي‌هاي بعدي ليگ قهرمانان آسيا دوچندان باشد.

وي در خصوص اخراجش از زمين مسابقه و غيبتش در بازي بعدي گفت:‌ اول اين را بگويم که داور اين بازي اصلاً خوب نبود. در دادن کارت و صحنه‌هايي که به نفع ما سوت نمي‌زد اصلاً دقت نداشت و حتي يک پنالتي را براي ما اعلام نکرد. اميدوارم داوري داوران چيني‌ مثل سوت‌هايشان نباشد. البته بايد اين را اعلام کنم تراکتور اينقدر بزرگ است که به يک بازيکن وابسته نيست. شما امروز ديديد ما بازيکن خوبي مثل قاسم دهنوي را نداشتيم اما نبود او هرگز تأثير منفي نداشت. حالا در بازي بعدي نيز من نيستم اما مطمئنم بچه‌ها مي‌توانند از قطر دست پر به تهران برگردند.

فيلمبرداري بازيکنان الجزيره از تماشاگران تراکتورسازي

حاشيه‌هاي ديدار تراکتورسازي و الجزيره 5


بازيکنان الجزيره با ديدن تماشاگران ورزشگاه يادگار امام تبريز، با موبايلهاي خود مشغول فيلمبرداري شدند.

00943887.jpg

اتوبوس حامل بازيکنان و کادر فني تيم تراکتورسازي ساعت 14:30 وارد ورزشگاه شد و بلافاصله پس از آن بازيکنان وارد زمين شده و مورد تشويق شديد هواداران باشگاه تراکتورسازي قرار گرفتند.

- سيد مهدي سيد صالحي مورد تشويق بسيار زياد هواداران قرار گرفت.

- تيم داوري به همراه ناظران AFC نيز ساعت 14:30 وارد ورزشگاه شده و به بررسي زمين چمن پرداختند.

- اتوبوس حامل بازيکنان تيم الجزيره نيز ساعت 14:40 وارد ورزشگاه شده و بازيکنان اين تيم به محض ورود به زمين از ديدن تماشاگران پرشور تراکتورسازي به وجد آمده و بوسيله تلفن هاي همراه خود مشغول فيلمبرداري از تماشاگران شدند.

- ظرفيت ورزشگاه يادگار امام تبريز تکميل است.

- هم اکنون دماي هوا در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز 8 درجه سانتي گرادبوده، و سرعت باد 2 متر بر ثانيه است.تشويق تراکتور با پرچم برزيل!

حاشيه‌هاي ديدار تراکتورسازي و الجزيره 4


بيش از 80 هزار نفر در ورزشگاه يادگار امام تبريز حضور يافته اند تا بازي تراکتورسازي و الجزيره امارات را از نزديک ببينند.

00036946.jpg

در حالي که نزديک به يک ساعت به آغاز نخستين ديدار تيم فوتبال تراکتورسازي در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا باقي مانده، ورزشگاه يادگار امام جمعيتي بيش از ظرفيت واقعي‌اش را در خود جاي داده است و در حال حاضر بيش از 80 هزار تماشاگر در اين ورزشگاه حاضر شده و منتظر آغاز بازي هستند.

يکي از نکات جالب، حضور دو هوادار تيم نفت آبادان است که با در دست داشتن پرچم برزيل مشغول تشويق تراکتورسازي هستند!

اينترنت رايگاني که در محدوده ورزشگاه براي خبرنگاران در نظر گرفته شده به کلي قطع شده است و اصحاب رسانه براي اطلاع رساني دچار مشکل شده اند، چرا که آنتن دهي خطوط موبايل نيز در ورزشگاه به حداقل رسيده است.

در اسکوربورد استاديوم صحنه هاي نمايشي از بازي هاي فوتبال پخش مي‌شود که مورد استقبال هواداران واقع شده است. همچنين به دليل ازدحام مردم پارکينگ‌هاي ورزشگاه يادگار امام پر شده که مسئولان در حال حل مشکل هستند.نصرتي: خوشحالم شرمنده هواداران نشديم


مدافع تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: خوشحالم 3 امتياز اين بازي را کسب کرديم و شرمنده هواداران نشديم.

00034002.jpg

محمد نصرتي بعد از پيروزي 3 بر يک تيمش مقابل الجزيره امارات گفت: اين برد را به مردم کشورم مخصوصا خطه آذربايجان تبريک مي‌گويم. هواداران با حضورشان به ما دلگرمي دادند و خوشحالم که شرمنده آنها نشديم و توانستيم هر سه امتياز اين مسابقه را کسب کنيم.

به گزارش فارس ، وي در مورد اينکه آيا فکر مي‌کردند با اين نتيجه به پيروزي برسند اظهار داشت: الجزيره تيم قدرتمندي است و سال‌ها تجربه حضور در اين رقابت‌ها را دارد. خدا را صدهزار مرتبه شکر به پيروزي رسيديم. دست تک‌تک هواداران را به خاطر حمايت‌هايشان مي‌بوسم و اميدوارم در ادامه بازي‌ها نيز بتوانيم به نتايج خوبمان ادامه دهيم.پيروزي پرگل تراکتورسازي مقابل الجزيره امارات


تراکتورسازي در اولين ديدار خود در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا با نتيجه 3 بر يک به پيروزي رسيد.

00944166.jpg

تراکتورسازي در اولين ديدار مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا از ساعت 16:30 امروز در ورزشگاه يادگار امام به مصاف تيم فوتبال الجزيره امارت رفت. نماينده فوتبال ايران در اين مسابقه با نتيجه 3 بر يک به پيروزي رسيد.

شاگردان اوليويرا از شروع بازي نمايش خوبي از خود به نمايش گذاشتند و با گل سيد مهدي سيد صالحي 37، جواد کاظميان 59 و مسعود ابراهيم زاده 81 به هر 3 امتياز اين بازي دست يافتند.

تک گل الجزيره امارات را علي مهبوت 79 به ثمر رساند.

داور بازي هان هاي از چين به محمد نصرتي از تراکتورسازي و ابراهيم دياکي از الجزيره کارت زرد نشان داد. همچنين محمد ابراهيمي در دقيقه 83 با دريافت کارت زرد دوم از زمين مسابقه اخراج شد.

نماينده ايران در اين بازي موقعيت‌هاي زيادي داشت و حتي مي‌توانست 2 بار ديگر دروازه حريف خود را باز کند.

در اين مسابقه مهدي ثابتي، محمد ايران پوريان، محمد نصرتي، مرتضي اسدي، مهدي کياني، مهدي کريميان، جواد کاظميان (70 مسعود ابراهيم‌زاده)، فلاويو لوپز، محمد ابراهيمي، مصطفي کريمي و سيد مهدي سيد صالحي (81 گلسون سوآرز) براي تراکتورسازي در ترکيب اصلي به ميدان رفتند.

تراکتورسازي با کسب 3 امتياز اين مسابقه به صدر جدول صعود کرد.

در ديگر ديدار اين گروه الشباب عربستان و الجيش قطر از ساعت 22:55 امشب به مصاف يکديگر مي‌روند.


ترافيک اطراف ورزشگاه براي بازيکنان الجزيره دردسرساز شد

حاشيه‌هاي ديدار تراکتورسازي و الجزيره 9


در اطراف ورزشگاه يادگار امام (ره) در حالي که بيش از يک ساعت و نيم از پايان بازي مي‌گذرد ترافيک شديدي برقرار است.

00944163.jpg

ديدار تيم‌هاي فوتبال تراکتورسازي و الجزيره امارات در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا عصر امروز از ساعت 16:30 دقيقه در ورزشگاه يادگار امام تبريز با حضور 70 هزار تماشاگر برگزار شد که در پايان تراکتورسازي توانست با نتيجه 3 بر يک به برتري برسد.

به گزارش فارس، در حالي که حدود يک ساعت و نيم از پايان اين بازي مي‌گذرد اما ترافيک اطراف ورزشگاه شديد است و حتي اتوبوس بازيکنان الجزيره نيز در اين ترافيک گير کرده است.

*حجت‌الاسلام عليپور دبير ستاد منشور اخلاقي در مورد ورزشگاه يادگار امام در جمع خبرنگاران گفت: اين ورزشگاه مي‌تواند جايگزين مناسبي براي ورزشگاه آزادي باشد و بازي‌هاي ملي و مهم آسيايي در اين ورزشگاه برگزار شود.اين پيروزي را به هواداران تقديم مي‌کنيم

اسدي: مردم يک هفته در شور و هيجان بودند


کاپيتان تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: مردم يک هفته در شور و هيجان بودند و اين پيروزي را به آنها تقديم مي‌کنيم.

00035009.jpg

مرتضي اسدي بعد از پيروزي 3 بر يک تراکتورسازي مقابل الجزيره گفت: بازي بسيار خوبي بود. اين برد را به هواداران تقديم مي‌کنم. تماشاگران يک هفته در شور و شوق بودند و خوشحاليم که در اين بازي به پيروزي رسيديم. استحقاق کسب اين نتيجه را داشتيم و در طول بازي موقعيت‌هاي بسيار خوبي را به ايجاد کرديم.

به گزارش فارس، وي افزود: اميدوارم روند رو به رشد ما در مسابقات تداوم يابد و در ادامه بازي‌ها بتوانيم با کسب پيروزي نماينده خوبي براي فوتبال ايران باشيم.اکرامي: هنوز کاري در آسيا نکرده‌ايم


مدافع تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: پيروزي مقابل الجزيره در اولين گام بسيار شيرين بود اما هنوز هيچ کاري در آسيا نکرده‌ايم.

00036972.jpg

مصطفي اکرامي پس از برتري 3 بر يک تراکتورسازي مقابل الجزيره امارات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه همان‌طور که کادر فني از ما توقع داشت بازي را بسيار خوبي شروع کرديم و در اولين گام تيم پرقدرت الجزيره را با يک نتيجه قاطع شکست داديم.

به گزارش فارس،‌ وي افزود:‌ اما واقعاً اگر تماشاگران در ورزشگاه نبودند دچار مشکل مي‌شديم. از شب گذشته هزاران نفر به خاطر بازي تراکتور و الجزيره به ورزشگاه آمدند و در چادرها اسکان پيدا کردند.

ساعت 11 امروز نيز ورزشگاه پر بود پس بايد دست تک‌تک اين هواداران را بوسيد.

اکرامي ادامه داد: درست است پيروزي مقابل الجزيره در اولين گام بسيار شيرين بود اما هنوز هيچ کاري در آسيا نکرده‌ايم و بايد اين بازي را فراموش کنيم. يکي از اهداف ما اين بود که در اولين قدم در آسيا محکم گام برداريم که اين اتفاق افتاد. در حال حاضر به نظرم پس از موفقيت در آسيا براي ما ليگ خيلي مهم است تا بتوانيم جزء چند تيم بالاي جدول در انتهاي فصل باشيم.کياني: غيرت تماشاگران به ما روحيه داد


هافبک تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: غيرت هواداران به ما روحيه داد و با حمايت آنها توانستيم هر 3 امتياز را کسب کنيم.

00944163.jpg

مهدي کياني بعد از پيروزي 3 بر يک تراکتورسازي در ديدار مقابل الجزيره امارات گفت:‌ غيرت هواداران در اين بازي به ما روحيه بسيار خوبي داد و توانستيم با حمايت‌هاي آنها 3 امتياز اين بازي را کسب کنيم. خدا را شکر با اين برد توانستيم دل اين تماشاگران را شاد کنيم.

به گزارش فارس، وي افزود: ديديد که تيم ما در اين بازي بسيار خوب بازي کرد و در جريان مسابقه بسيار روان عمل مي‌کرد. در نيمه مربيان توانستيم بازي الجزيره را به خوبي آناليز کنيم و روي استفاده از نقاط ضعف اين تيم به گل برسيم. اميدوارم روندمان در ديدارهاي آينده تداوم داشته باشد.

کياني در مورد اينکه خيلي از سوي هواداران مورد تشويق قرار مي‌گيرد، اظهار داشت: کوچک هواداران هستم. آنها در گرما و سرما براي حمايت از تراکتورسازي به ورزشگاه مي‌آيند. خوشحالم که برديم و به نوعي به دوستدارانمان عيدي داديم.

هافبک تراکتورسازي در مورد اينکه آيا انتظار کسب چنين پيروزي را داشتند، خاطرنشان کرد: نتيجه بسيار خوبي کسب کرديم. مي‌دانستيم مي‌بريم اما فکر مي‌کرديم با اختلاف يک گل به اين نتيجه برسيم اما زدن 3 گل برايمان بسيار شيرين بود و اميدوارم هواداران هم از آن لذت برده باشند.مطالب مشابه :


نيروگاه بادي تبريز از كار افتاد

نيروگاه بادي تبريز پایین بودن سرعت وزش باد باعث تعطیلی که وزش باد در آن روزها
آب و هواي مرند، سرعت باد، میزان بارندگی و ...

آب و هواي مرند، سرعت باد مرند در حدود ۵۷ کيلومتري شمال غرب تبريز و در محور ارتباط
بررسي تجربي رفتار پايه‌هاي نصب شده خطوط انتقال انرژي در برابر جريانهاي طوفاني باد

دانشيار دانشكده فني ـ دانشگاه تبريز. سرعت باد شكل (2) در با شدت اختشاش باد در
مجهزترین ایستگاه هواشناسی کشور در تبریز افتتاح شد

ايستگاه هواشناسي شرق تبريز در ارتفاع يكهزار و سمت باد ، سرعت باد،آفتاب نگار
هشدار: سرعت باد روی قله دماوند، 130 کیلومتر در ساعت

سرعت باد روی قله دماوند، 130 کیلومتر در ساعت كوهنوردان تبريز
چطور می شود زیر باران کمتر خیس شد

کافی نت سهنديه تبريز دویدن با آن سرعت کمتر خیس شود در غیر این دقیقا همان سرعت باد
زمستان در هیمالیا

قبل، بیشترین سرعت باد پیش بینی شده در اورست سرعت باد نیست که تبريز پزشكي
جزیره امارات زیر چرخ‌های تراکتور/ تبریزی‌ها گام اول را محکم برداشتند

خوشبختانه امروز يک بازي بسيار خوب را در تبريز شاهد بوديم و ما و سرعت باد 2
روش تقریبی سنجش سرعت باد در کوهستان

انجمن پزشکی کوهستان ایران: سنجش سرعت باد از عوامل مهم در تشخیص خطرات کوهستان بویژه در
برچسب :