طراحی و چاپ سربرگ

 برای دیدن نمونه کارها و همچنین استعلام قیمت و ارسال سفارش رایگان به وب سایت اینترنتی http://www.irprintgroup.com مراجعه فرمایید.GTO-print-faktor.jpg

سربرگ:

برگه ای است که بطور معمول در قطع (A4 (7/29 × 21 سانتیمتر ارائه می شود و برای انجام امور نامه نگاری ادارات و موسسات یا اشخاص حقیقی مورد استفاده قرار می گیرد. مواردی که امکان حضور در سربرگ را  دارند، عبارتند از: نشانه و عنوان، نشانی، عناوین مانند «تاریخ، شماره، پیوست» که با توجه به فایل های آماده برای نامه نگاری های اداری، بر روی سربرگ چاپ نمی شوند و تنها فضای لازم برای چاپ آنها توسط چاپگرهای رومیزی در سربرگ پیش بینی می شود. همچنین عناصر بصری تزئینی دیگر. بطور معمول محل قرارگیری آرم و عنوان در بالای سربرگ پیش بینی می شود، این مورد به ویژه در سربرگ های ادارات دولتی بعنوان یک اصل رعایت می شود. اگر چه در سایر موارد طراح می تواند با توجه به روحیه و محدوده ی فعالیت سفارش دهنده، مکان مناسب برای قرار گرفتن آرم و عنوان را تعیین کند.
بدیهی است که محل قرارگیری آرم نباید لطمه ای به کاربری اصلی سربرگ (ضرورت نگارش متن بر روی آن) وارد کند. قرار گرفتن نشانه و عنوان در سمت چپ یا راست (بالا) سربرگ بستگی به شکل و جهت نشانه دارد، ولی بطور معمول در سربرگ های دولتی نشانه در سمت راست بالا قرار می گیرد تا امکان درج تاریخ و شماره نامه در سمت چپ بالا میسر باشد، زیرا درج موارد یاد شده در سمت چپ این امکان را فراهم می کند تا پس از آرشیو و بایگانی نامه های وارده، دستیابی به نامه های مورد نظر بر اساس شماره و تاریخ نامه (در هنگام ورق زدن پرونده بایگانی شده سریع تر انجام پذیرد.) ابعاد نشانه، اگر چه متأثر از شکل گرافیک آن قابلیت کوچک و بزرگ شدن خواهد داشت ولی غالباً محدوده ای بین 5 تا 15 سانتیمتر مربع را به خود اختصاص می دهد. اندازه قلم عنوان نیز بسته به کوتاه یا مفصل بودن آن بین 10 پوینت تا 14 پوینت تعریف و معمولاً با قلم ضخیم ارائه می شود. لازم به توضیح است در صورتی که عنوان طولانی باشد، امکان شکستن آن به دو یا سه خط مقدور است و اغلب بخش های اصلی عنوان را با قلم بزرگ تر از بخش های دیگر قید می کنند. عنوان بلافاصله در کنار آرم قرار می گیرد و بر حسب شکل آرم و ضرورت های دیگر، در پایین، چپ یا راست نشانه جای خواهد گرفت. اگر چه محل قرار گیری عنوان بسته به شکل کلی سربرگ قابل تعریف است اما قرار گیری عنوان در بالای نشانه ی فرضی دور از ذهن است. نوع قلمی که برای عنوان استفاده می شود باید با گرافیک آرم و محدوده فعالیت صاحب آن متناسب باشد. نشانی اغلب در سربرگ قید می شود. اندازه ی قلم نشانی نیز متاثر از کوتاه یا بلند بودن آن محدوده ای بین قلم 8 تا 12 پوینت نازک خواهد داشت، اگر چه نوع فونت قلم انتخابی در اندازه ی قلم بسیار تعیین کننده است.

images.jpg

همچنین نحوه چیدمان نوشتار نشانی نیز تحت تاثیر دیگر عوامل بصری، می تواند چپ چین، راست چین، وسط چین و یا  حتی چیدمانی نامنظم و ساختار شکن داشته باشد.
عناصری که در سربرگ قید می شوند از حاشیه های سربرگ فاصله خواهند داشت (این حاشیه ها از یک سانتیمتر کمتر نخواهند بود). در طراحی گرافیکی سربرگ باید توجه داشت زمینه ی سربرگ حتی الامکان فاقد رنگ باشد، زیرا در صورت عدم رعایت این امر، در هنگام کپی گرفتن یا ارسال سربرگ بوسیله فکس، زمینه ی نسخه ی تکثیر شده، تیره و فاقد کیفیت و کاربرد خواهد بود. همچنین گرفیک اجرا شده برای سربرگ باید به گونه ای باشد تا مشکلی برای نگارش متن و خواندن آن ایجاد نکند. نهایتاً بسته به موضوع و محدوده فعالیت و همچنین نظر سفارش دهنده، محدودیت های ذکر شده امکان کمرنگ شدن دارند و طراحی سربرگ هایی با اقطع های متفاوت و گرافیک متنوع امکان پذیر خواهد بود.
قطع (A5 (8/14 × 21 سانتیمتر پس از قطع A4 در اولویت طراحی قرار دارد. معمولاً این قطع برای مکاتبات داخلی و یا متن های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد. باید توجه داشت اگر چه ابعاد سربرگ های A5 نصف سربرگ های A4 است اما نباید عناصر بصری را نیز به همین نسبت کوچک کرد، بلکه باید دقیقاً و مجدداً انتخاب قلم نوشتار  و ابعاد عناصر بصری انجام پذیرد. نحوه گرافیک سربرگ در قطع های گوناگون، معمولاً یکسان است و تفاوت فاحشی با یکدیگر ندارند.

طراحی و چاپ سربرگ

images1111.jpg

سربرگ شرکت شما یکی از مهم ترین ابزار های بازاریابی است . و یکی از اولین راه های معرفی کسب و کار شما و تاثیر گذار بر روی مشتریان شما است .

  یکی از راه های موثر و خلاقانه برای معرفی کسب و کار شما از طریق سربرگ است ؟.

آیا می دانستید در طراحی  سربرگ ، به صورت خلاقانه باعث رونق کسب و کار شما می شود ؟. خدمات چاپ ایران ، مورد اعتماد هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک تا بزرگ ​​در سراسر ایران است. قیمت مناسب طراحی و چاپ ، تضمین رضایت 100 درصد مشتریان اثبات کننده این موضوع است .  تیم طراحی  چاپ ایران با ایده های نوآورانه چهار فرایند در طراحی و چاپ سربرگ مدنظر قرار خواهد داد . فرایند اول :  در طراحی سربرگ شامل : اطلاعات تماس ، نام شرکت، نوع فعالیت، (ارائه لوگو)، فونت و رنگ است .فرایند دوم : شروع طراحی اضافه کردن جزئیات شرکت در کنار لوگو ، که می تواند کسب و کار شما بهتر نمایان کند.

فرایند سوم : ارسال فایل طراحی سربرگ به مشتری تا تایید نهایی نظر مشتری .فرایند چهارم : چاپ سربرگ بصورت اختصاصی و با ابعاد استاندارد ، استفاده از کاغذ مرغوب و ارسال بموقع به  مشتری.پیشنهاد ما این است در طراحی سربرگ مجموعه قالب های شبکه بررسی و یک قالب سربرگ برای خود انتخاب کنید ، و در انتخاب خود از فونت ها و رنگ های مناسب استفاده کنید ، چاپ سربرگ یکی مهمترین ابزارها برای معرفی حرفه , تبلیغ , نامه نگاری و کار اداری موسسه , شرکت یا سازمان شما می باشد.

sarbarg4.jpg

که کیفیت طراحی و چاپ سربرگ نقش بسزای در ارائه بهتر شدن خدمات شما دارد در طراحی و چاپ سربرگ معمولا از کاغذ تحریر استفاده می شود .

در طراحی سربرگ آرم و نام کمپانی شما در سمت راست و تاریخ و شماره پیوست در سمت چپ آن قرار می گیرد . چاپ کلیه محصولات شبکه به صورت اختصاصی و عمومی با کیفیت بالا , تضمینی با قیمت مناسب و تحویل در اسرع وقت با بسته بندی می باشد.

چاپ ایران ، با بیش از 54 سال تخصص و همکاری با شرکت های مطرح کشور (+1000نمونه) آماده ارائه ، خدمات چاپ و طراحی انواع سربرگ به : شرکت های خصوصی و دولتی، سازمان ها ، ارگان ها ، موسسات ، اشخاص ،  و غیره .. به صورت تخصصی با قیمت چاپ سربرگ مناسب و تحویل در حداکثر 3 روز .

انواع سربرگتحریر,گلاسه | اندازه : A4 , A5 | گراماژ : 80,100 گرم

 

images3333.jpg

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.


مطالب مشابه :


دانلود هدر های بسیار زیبا برای سایت شما هدر زیبا

نمونه سربرگ شرک دانلود سربرگ شرکت سر برگ اداری نمونه دانلود سربرگ آماده لایه باز | تک
نمونه سربرگ دانشگاه علمی کاربردی

دنیای فناوری - نمونه سربرگ دانشگاه علمی کاربردی - جدیدترین سورس های آماده برنامه
قیمت انواع کارت ویزیت

چاپ سربرگ - قیمت آماده سازی تصاویر توسط نرم چاپ آنلاین کارت,نمونه کارت ویزیت,طرح کارت
طراحی و چاپ سربرگ

چاپ ایران - طراحی و چاپ سربرگ - مجهز ترین مرکز آنلاین طراحی و چاپ کارت ویزیت،چاپ پوستر، چاپ
بنر زائر بیت الله الحرام ، بنر زائر کربلا و نجف ، بنر زائر سوریه ، بنر تسلیت

چاپ بنر ، کارت ویزیت ، تراکت ، سربرگ جهت دسترسی به آلبومهای طرح آماده نمونه کار
وكتور صنعت

دنیــای گرافیــک - وكتور صنعت - طرح های آماده کارت ویزیت، تراکت، سربرگ، بروشور، کاتالوگ
سربرگ جدید سوالات دانشگاه آزاد و علمی کاربردی (ویژه اساتید)

انجمن تکنولوژی آموزشی دانشجویان ایران - سربرگ جدید سوالات دانشگاه آزاد و علمی کاربردی (ویژه
دانلود هدر های بسیار زیبا برای سایت شما هدر زیبا

نمونه سربرگ شرک دانلود سربرگ شرکت سر برگ اداری نمونه دانلود سربرگ آماده لایه باز | تک
نمونه سربرگ دانشگاه علمی کاربردی

دنیای فناوری - نمونه سربرگ دانشگاه علمی کاربردی - جدیدترین سورس های آماده برنامه
قیمت انواع کارت ویزیت

چاپ سربرگ - قیمت آماده سازی تصاویر توسط نرم چاپ آنلاین کارت,نمونه کارت ویزیت,طرح کارت
برچسب :