معرفی و آموزش سایت راهنمای انتخاب دوچرخه

معرفی یکی از بهترین سایت های راهنمای انتخاب دوچرخه


در حال گشت زنی در صفحاب وب بودم، که یک سایت با نام Find The Best نظرم رو به خودش جلب کرد، متوجه شدم که این سایت یک مرجع برای مقایسه تمامی کالاها و خدماتی هست که در زمینه های مختلف الکترونیک، سلامتی، تحصیلی، ورزش، وسایل نقلیه و خیلی چیزهای دیگه فعالیت داره.
در ادامه متوجه شدم که در این سایت بزرگ یک قسمت هم برای دوچرخه ها در نظر گرفته شده که تمامی رشته های موجود رو هم پوشش میده. با ورود به بخش کوهستان با قسمت جستجوی پیشرفته ای مواجه شدم که امکان یک دقیق ترین انتخاب ها و جزئی ترین مقایسه ها بین دوچرخه های برندهای مختلف رو به کاربر میداد.
پس دست به کار شدم تا با معرفی این سایت به افرادی که دنبال مقایسه دوچرخه ها یا انتخاب مدل دلخواهشون هستن کمکی کرده باشم. یکی از مزیت های جالب این سایت مقایسه بین برندهای مختلف هست که سابق بر این مجبور بودیم لینک هر مدل رو در صفحه ای جداگانه باز کنیم و از طرفی ترتیب جدول معرفی لوازم دوچرخه های هر برند که باعث مشکل شدن کار مقایسه میشد به واسطه این سایت کاملاً رفع شده و میشه دقیق ترین جزئیات دوچرخه ها رو همراه با قیمت جهانی اونها در یک جدول مشاهده و تصمیم گیری درستی انجام داد.
خب میپردازیم به معرفی این سایت، در ابتدا برای ورود مستقیم میتونید از آدرس http://mountain-bikes.findthebest.com/ وارد قسمت دوچرخه کوهستان بشید.
نمای کلی سایت به این شکل می باشد. (برای نمایش سایز واقعی تصاویر روی هر عکس کلیک کنید)همونطور که ملاحظه می کنید دو ستون اصلی وجود داره که در ستون باریک سمت چپ مشخصات دوچرخه ها از قبیل نام برند، مدل، سایز تنه، محدوده قیمت و غیره قرار گرفتن که اگر مدلی در نظر نداشته باشید میتونید با انتخاب این گزینه ها مدل ها و برندهای متناسب با نیازهایتون رو که انتخاب کردین مشاهده کنید.
در منوی کرکره ای سازندگان هم میتونید به برندهای مختلف و تعداد دوچرخه هایی که اطلاعاتشون در دیتابیس سایت موجوده دسترسی پیدا کنید و با انتخاب هر کدوم اون مدل های رو ببینید.قسمتی هم برای کسانی که آشنایی کمی با دوچرخه داشته باشن در نظر گرفته شده که با انتخاب یکی از گزینه های کلی مثل دوچرخه های کربنی، دوچرخه های ارزان کوهستان، دوچرخه های کمک دار، دوچرخه های برتر 2012، دوچرخه های زنان میتونن مدل هایی که بیشتریت جستجو رو داشتن ببینند.در ستون سمت راست که از 8 ستون دیگه تشکیل شده، اطلاعات مختصر و کلی دوچرخه رو مثل نام برند و مدل، سال ساخت، قیمت، نوع دوچرخه، سیستم کمک، سایز چرخ ها، جنس تنه، تعداد دنده ها، نشون میده.
برای مثال با انتخاب مریدا که 36 مدل در سایت موجود هست، تمام مدل های در سمت راست لیست میشن، و با انتخاب سایز گزینه ها میتونید انتخابتون رو محدودتر کنید، مثلا با تایپ Matts فقط مدل های Matts به نمایش درمیان.برای مقایسه نیز بسادگی در زیر نام برند و مدل با کلیک بر روی دکمه Compare now مدل مورد نظرتون رو به لیست مواردی که میخواید مقایسه بشن اضافه کنید.مثلاً میخوایم Matts 70D رو با دو مدل از دوچرخه های فوجی تاهو 2 و تاهو 4 مقایسه کنیم، بعد از کلیک روی گزینه مقایسه زیر مدل Matts 70D میتونید از منوی کرکره ای سمت چپ Fuji رو انتخاب کنید، تا مدل های فوجی لیست بشن،همونطور که در ابتدا میبینید سه صفحه براتون لیست میشه که ممکنه پیدا کردن مدل های مورد نظرتون رو مشکل کنه.پس با نوشتن Tahoe مدل های موجود رو محدودتر میکنیم و بین مدل های تاهو میگردیم، و این دو مدل رو با انتخاب Compare now به لیست مواردی که میخواسم مقایسه بشن اضافی میکنیم.

در پایان هم روی گزینه اصلی COMPARE که در زیر جدول قرار داره کلیک می کنیم تا نتیجه مقایسه ها رو در یک جدول تفصیلی و کامل ببینیم.جدول مقایسه اصلی شامل چند قسمت میشه مثل مقایسه جزئیات مدل ها، اطلاعات تنه، سیستم دنده، لوازم و تجهیزات و اطلاعات تماس سازنده ها و لینک اصلی مدل های انتخابی، که هر کدوم از این قسمت ها شرح مفصلی از اطلاعات مدل ها رو نظیر به نظیر و در کنار هم به شما نشون میده و بسادگی می تونید پی به مزایا و معایب هر کدام از مدل ها ببرید.از اونجایی که جدول بالا فقط قسمت کوچکی از اطلاعات مقایسه ای رو نشون میده، به کمک دوست خوبم GHRS (قائم عزیز) یک نمونه کامل از جدول رو آماده کردیم که می تونید با کلیک روی تصویر زیر اطلاعاتی که در مقایسه ارائه میشن رو ببینید.در آخر شما رو به بازدید از این سایت جالب دعوت میکنم که می تونید در اون چندین مدل مورد نظرتون رو با هم مقایسه کنید، با اینکه ممکنه بعضی مدل ها در دیتابیس وجود نداشته باشن، اما با مقایسه موارد مشابه متوجه میشید که سیستم مقایسه فوق العاده کامل و جامعی داره و خودتون میتونید به دور از هرگونه تعصب و اشتباه مدل مورد نظرتون رو پیدا کنید.

ورود به وب سایت Find The Best

 

منبع: Findthebest.com

نشر اختصاصی دنیای دوچرخه سواری من www.biker.ir

 


مطالب مشابه :


نکته های پراهمیت

1- از بهترین برند ها برای دوچرخه و لوازم جانبی اون استفاده کنین (زرب المسل انگلیسی)
معرفی یکی از بهترین سایت های راهنمای انتخاب دوچرخه

دوچرخه و دوچرخه سواری - معرفی یکی از بهترین سایت های راهنمای انتخاب دوچرخه - سوار بر دوچرخه
معرفی و آموزش سایت راهنمای انتخاب دوچرخه

دنیای دوچرخه سواری من - My Cycling World - معرفی و آموزش سایت راهنمای انتخاب دوچرخه - کاربردي ترين
انواع دوجرخه

دوچرخه سواری بهترین دوچرخه آن زمان، همه چیز در پس زمینه مشخصه کنونی برند لوتوس، محو
بهترین ضربان سنج ها برای دوچرخه سواری

دنیای دوچرخه سواری من - My Cycling World - بهترین ضربان سنج ها برای دوچرخه سواری - کاربردي ترين مطالب
راهنمای جامع انتخاب سایز مناسب تنه دوچرخه

دنیای دوچرخه سواری من - My Cycling World - راهنمای جامع انتخاب سایز مناسب تنه دوچرخه - کاربردي ترين
FOX شرکت های Race Face و Easton را خرید!

دنیای دوچرخه سواری من - My Cycling World - FOX شرکت های Race Face و Easton را خرید! - کاربردي ترين مطالب فني
بناب شهر دوچرخه وکباب ایران

این شهرستان به شهر دوچرخه ایران معروف می باشد وهر کشور تبدیل شده و بهترین برند کباب
راهنمای انتخاب کفش دوچرخه سواری

دوچرخه و دوچرخه بهترین گزینه برای دوچرخه سوارانی می باشد های دو رزوه بهره می برند.
برچسب :