سوالات در مورد رنگ مو

- موهای من تیره مایل به قهوه ای است. معمولا من موهام را رنگ کارامل هایلایت میکنم ولی حالا تصمیم گرفتم تا به رنگ طبیعی خودم برگردم. وقتی در سالن موهامو رنگ کردم خوب بود ولی در عرض دو هفته موهای من رنگ نارنجی و مسی زنگ زده به نظر میاد. آرایشگرم میگه به علت آفتاب گرفتن زیادی است. شما میگید چکار کنم؟

جواب- درسته با هایلایت کردن مکرر و استفاده دوباره رنگ تیره و آفتاب باعث شده که منافذ موی شما باز بشوند و رنگ در‌ آن دوام پیدا نکند.  استفاد از شامپو های نادرست به کم رنگ شدن موی شما منجر شده است.این بدین منظور نیست که آرایشگر شما اشتباه کرده است بلکه او باید به شما توضیح میداد که موهای هایلایت شده و رنگ شده ضعیف هستند و احتیاج به ترمیم و کاندیشنر دارند. مو باید برای نگهداشتن رنگ درمان شود.

برای تصحیح شما میتوانید دو کار انجام دهید. استفاده از شامپوهای آبی  که خیلی از شامپوهای معروف این سری مواد را در بین موادشان دارند و یا استفاده از تونر و یا همان رنساز کردن است. اگر فکر میکنید که نارنجی موی شما زیاد است از سری رنگ هایی استفاده کنید که تن آبی دارند و اگر موی شما قرمز تر است از سری رنگ های باتن سبز استفاد کنید.

٢-مادر من موهاشو رنگ کرده ولی رنگ تیره تر  از رنگی که میخواست شده است به نظر شما چکار کند؟

جواب- بهترین کار استفاده از  peroxide cap است که در واقع اکسیدان ۴٠ درصد را با کاندیشنر/نرمکننده مخلوط کرده و برای ٢٠ دقیقه روی مو بگذارید و کلاه پلاستیکی را روی آن بکشید و اگر توانستید آن را کمی باسشوار گرم کنید یا حوله روی آن بکشید تا کمی گرم شود. همچنین میتوانید اکسیدان را با شامپو مخلوط کنید و مو را شامپو زده و ۵ دقیقه شامپو را روی مو بگذارید بماند. این کار باعث میشود که رنگ موی شما بتدریج کم رنگ شود. ممکن است نیاز باشد تا این کار را چند بار انجام دهید.

٣--آیا راهی است که رنگ قرمز دوام بیشتری داشته باشد؟

رنگ قرمز معمولا دوام کمتری نسبت به رنگ های دیگر دارد. یکی از راه های جلوگیری از کمرنگ شدن مو استفاده از شامپوهای قرمز است که هر هفته یک بار موهای خود را با آن شامپو کنید این کار رنگ دانه های رفته را به موهای شما برمیگرداند. و یا استفاده از کاندیشنر های خوب. اینکار فلس های مو را میبندد و مانع از خروج رنگدانه ها از داخل کوتیکل مو میشود.

هر چیزی که کیفیت و حالت مو را بهتر میکند کمک میکند تا رنگ مو دوام بیشتری داشته باشد.

۴- ایا رنگی وجود دارد که الرزی ندهد و باعث حساسیت پوستی نشود؟.

معمولا رنگ های دایم دارای  موادی هستند که بعضی افراد میتوانند حساسیت پوستی تولید کنند. برای همین ٢۴ تا ۴٨ ساعت قبل از هر رنگی شما باید تست حساسیت پوستی بدهید. برخی کمپانی های رنگ سازی خود را تولید کننده رنگ های طبیعی و نتورال معرفی میکنند ولی باز در داخل باکس رنگ به انجام دادن تست حساسیت قبل از استفاده از این رنگها اشاره کرده اند.

تنها شرکتCosval with the Santotint line of products دارای مواد ایکو فرندی هستند که حساسیت تولید نمیکنند.

شما میتوانید از رنگهای سمی پرمننت و نیمه دایمی هم برای رنگ استفاده کنید که کمترین حساسیت را تولید میکنند.

۵-من موهام نسکافیه ای هست چطوری میشه سایه بندازم روش؟اصلا ایا میشه؟

جواب- اگر رنگ نسکافیه ای شما روشن است میتونید با لولایت و هایلایت روش سایه روشن بیاندازید اگر تیره است تنها با دکلره و یا هایلایت میتونید این کار ار بکنید.

---------------------------------

۶- با اینکه سی سالمه ولی تقریبا 40 تا 50 درصد موهام سفیده و موهای سفیدم خیلی دیر رنگ می‌گیرن. فقط رنگهای خیلی تیره اونم در صورتیکه بیش از حد معمول رو موهام بمونه قادر به رنگ کردن هستن. تازه گاهی با این وجود هم موهام کاملا تیره نمیشه و بور میشه و بعد از چند بار شستن رنگش میره.
احساس می‌کنم آرایشگرها هم کار خاصی برام انجام نمیدن. اگه من بخوام گاهی موهامو رنگهای قهوه ای روشن و یا بلوند تیره کنم تکلیفم چیه؟ اکثر رنگ موهای موجود در ایران گیتی جونم شما راهی به نظرت می‌رسه؟
دوم) قبلا موهامو یه بار مش پر کرده بودم و بعد یکی دو بار قهوه ای های مختلف حالا موهام مخلوطی از زیتونی روشن و قهوه متوسطه و یه خروار موی سفید! و دلم می خواد موهامو نسکافه ای کنم. می‌شه بگی باید از چه رنگهایی با چه نسبتی استفاده کنم؟

جواب-برای رنگ کردن موهای سفید که خیلی سخت رنگ میگیرند اول روی موهای سفید اکسیدان ۶ را خالی بزنید و با سشوار مو ها را خشک کنید و بعد رنگ مورد دلخواه خود را باز مقدار مناسب اکسیدان مخلوط کنید به موهای بزنید. مقدار مناسب اکسیدان در هر رنگی مقداری است که سازنده آن رنگ روی باکس رنگ نوشته باشد. درلورال به ازای هر تیوب رنگ ٧۵ میل هست. و در رنگ ولا به ازای هر تیوب رنگ ۶٠ میل است. با استفاده کردن اکسیدان روی مو های سفید خود از مقدار اکسیدان مخلوط شده با رنگ کم نمیشود.

دوم- میتونید از رنگ ۶.٧ یا ٧و٧ ولا استفاده کنید ولی باز ندیده نمی شه گفت برای اینکه من نمیدونم قهوهای شما چقدر تیره و تار هست. یک کم سخته که یک دست بشند. ولی برید جایی که رنگ میفروشند و با نگاه کردن به چارت رنگ رنگ نسکافه ای مورد علاقه خودت را پیدا کن که معمولا در چند درجه از تیرگی و روشنی موجود میباشند و با مقایسه با تیره ترین قسمت موی خودتون همانی را انتخاب کنید که بهش نزدیکتر هست این بیشترین پوشش یکدستی را به موی شما میدهد.

----------------------------------------------

٧-من تازه سایت شمارو دیدم اما از مطالب مفیدتون خیلی استفاده کردم چند تا سوال از خدمتتون داشتم موهای من فر و بلنده و رنگ طبیعیش قرمز طلایی هست من تا یک سال پیش موهام رو دوست نداشتم و مرتب رنگ و صافش می کردم اما حالا خیلی دوستش دارم قبلا تا از حمام بیرون میومدم به موهام سرم و موس میزدم و خیلی خوب می شد اما یه چند وقته موهام وز می شه دوست دارم تا اونجایی که میشه فر موهام از هم باز نشه باید چکارش کنم؟دوم اینکه چه رنگ مویی بیشتر به موی فر میاد؟وسوم این که من ساکن شیراز هستم چه طور می تونم محصولات شما رو خریداری کنم؟

جواب-به موی فر هر رنگی میاد البته بستگی به رنگ پوست شما دارد با رنگ چشم شما. الان رنگ های مسی خیلی مد هستند شاید به موی فر شما هم بیاند. برای از بین بردن وز موی خود از ماسک های مو استفاده کنید و بعد از شستن هم از سرم های انتی فریز استفاده کنید و سعی کنید موی خیس را شانه نکنید و مواد سرم خود و یا کرم های انتی فریز  به مو های خود بزنید و بگذارید به صورت طبیعی خشک شوند. برای خرید از سایت ما به شماره تلفن های موجود در سایت زنگ بزنید و یا قدم به قدم مرحله خرید را دنبال کنید.

-----------------------------------------

٨سوال-سلام گیتی جون
خیلی خوشحالم از اینکه دوست آرایشگری در اینجا (انگلیس) پیدا کردم، راستش مشکلات زیادی در مورد موهام پیدا کردم . قبلا اصلا ریزش مو نداشتم ولی از وقتی که پا به اینجا گذاشتم موهام میریزن و هیچ شامپویی نتونستم  برای ریزش مو پیدا کنم ضمن اینکه موهای من در تهران خیلی صاف و کم پشت بودن ولی اینجا خیلی پف میکنه و هر کاری میکنم به جز استفاده از اتوی مو، با براشینگ باز هم صاف نمیشه یعنی وقتی براشینگ میکنم باز پایین موهام بد حالت میشن نمیدونم چی کار کنم که از دست این پف مو  خلاص بشمناراحت
ضمنا میخوام موهامو رنگ قهوه ای روشن مایل به عسلی کنم نمیدونم اینجا از چه رنگ مویی باید استفاده کرد ضمن اینکه نمیدونم از کجا واریاسیون سبز تهیه کنم و اسم این محصول اینجا چیه؟ناراحت
خلاصه خیلی مشکلات عدیده اینجا پیدا کردم لطفا کمک کنگل

 جواب - اینو خیلی ها میگند که موی خودشونو بعد اومدن به لندن از دست دادند فکر میکنم آب اینجا شاید به شما نمیسازه و به قول خودشون سنگینه. پفی موی شما هم به خاطر آب و هوای نازنین اینجاست که همش مثل شمال خودمون مرطوبه. هوای تهران با اینجا قابل مقایسه نیست. متاسفانه باید بسازید هیچ راه دیگه ای هم ندارید . میتونید از موادی که رطوبت را مانع رسیدن به مو میشند استفاده کنید مثل اسپره مو و بعضی کرم های مو. برای خرید رنگ مورد دلخواه خود به مغازه های سلیsaLLY   مراجعه کنید چون اینجا فقط با کارت مخصوص رنگ ها و مواد آرایشی را میفروشند الا این مغازه. اگر چارت رنگ ولا را بخواهید و رنگ مورد دلخواه خودتون را انتخاب کنید واریسون سبز هم نیازی ندارید. ولی اگر باز بخواهید معمولا چارت رنگ در صفحه آخرش رنگ های خالص که ما واریسون میگیم را دارد البته گفته باشم  رنگ سبز را معمولا ندارند. موفق باشید و از این لندن بیدر و پیکر هم لذت ببرید.

---------------------------------------------------------------------------------------------

٩سوال-با سلام و سپاس فراوان از سایت خیلی خوبتون میشه در مورد رنگ های ماگما هم توضیحاتی بدهید و طرز استفاده از رنگ های بلوند ان روی موهای ما ایرانی ها
با تشکر

جواب-رنگ های ماگما از ولا هستند که قدرت رنگ دادن به موهای تیره رنگ شده و رنگ نشده را دارند. این مواد خیلی قوی هستند و رنگ قرمز اون خیلی زیباست. رنگ بلوند اون ۵ درجه مو را روشن میکند. اگر از قانون رنگ ها آگاهی داشته باشید میدانید که  رنگ - موی رنگ شده را نمیتواند روشن کند. رنگ های ماگما از این قانون پیروی نمیکند . البته رنگ نباید مشکی باشه و رنگ های با شماره ۴ به بالا را مثل موی طبیعی رنگ نشده عمل میکند.

-----------------------------===================================

١٠سوال-سلام گیتی جون من یه سوالی داشتم اینکه من یه ماهی میشه موهامو رنگ کردم تقریبا بلوند شبیه اون عکسهای کوتاهی مو اونی که اکستنشن داره

الان حدود دو سه سانتی موهام رشد کرده موهای خودم مشکی هست میخواستم ببینم پیشنهادت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رنگ کنم دوباره؟ریششو

مدل موهامم اناناسیهسوال

ناراحتراستی یه سوال دیگه بهترین راه حل واسه پف دور چشم چیه ماساز یا کرم یا لوسیون ؟؟؟؟؟؟

جواب-اینکه شما مو های سیاه خود را به این اندازه بلوند کرده اید مو های شما را صدمه میزند ولی اگر شما از رنگش خوشتان میاید حد اقل هر رنگ و مدل مویی باید شش ماه بماند یعنی اینکه هر دفعه که شما به آرایشگاه مراجعه میکنید بخواهید مدل مو و رنگ موی خود را عوض کنید خوب نیست. هر شخصی باید یک چیز خاصی داشته باشد که بقیه با اون شما را بشناسند. مثل بوی ادکلن. تازه شما این همه خرج میکنید و طرح میریزید که مثلا خود را به یک شکلی در آورید. بعد دوست دارید بقیه شما را در این حالت و شکل ببینند. آیا در عرض ۴ تا ۶ هفته که باید دوباره موی خود را کوتاه و یا رنگ کنید وقت کرده اید که همه دوستان و آشنایان خود را ببینید؟ آیا با مدل مو و رنگ جدید خود عکس هم گرفته اید تا برای یادگاری نگهش بدارید؟ آیا به اندازه کافی از موی خود لذت برده اید؟ رنگ کردن مو و مدل های مختلف مو را برای خودتان انجام دهید برای فان. نه برای انجام وظیفه. تازه اگر هر دفعه موهای خود را عوض کنید برای برگشتن به رنگ اول که دوست داشتید خیلی سختر تر است.

اگر شما فکر میکنید که آدمی هستید که زود از یک رنگی خسته میشید سعی کنید به جای رنگ کردن همه موی خود از هایلایت و لولایت استفاده کنید. این به شما این اجازه  را میدهد که هر دفعه تن های مختلف به مو های خود بدهید. ولی رنگ کردن کل مو مشکلاتی دارد که خیلی آسان نیست مثل اینکه اگر رنگ تیره روی موی خود بگذارید روشن کردن آن بسیار مشکل و گاهی رنگ بدست امده رضایت مند نیست.

برای پفی چشم هم میتوانید از لایه های نازک خیار در منزل و یا کرم ها و لوسیون های دور چشم استفاده کنید. ماساز چشم هم بی تاثیر نیست. بیشتر از هرچیزی استراحت چشم به شما کمک میکند تا از پفی چشم شما بکاهد. ازکمپرس های سرد و همچنین از چایی کیسه ای سرد هم میتوانید استفاده کنید.

----------------------------------

١١سوال- مدل نهم ( مجعد مال ریحانا) برای درست کردن این مدل چی کار باید کرد؟ من ذاتا موهام این طوریه  منتها بعد از خواب موهام خیلی ناجور میشهو یه قسمت صاف یه قسمت مجعد یه قسمت سیخ میشه بالا!!!! این موها کفرمُ دز آوردن خلاصه! از چه مواد استیلینگی استفاده کنم یا چجوری خشکشون کنم که مثل این مدل درست بشه؟؟ راستی یه سوال دیگه! برای موهای کوتاه چه جور باید از  dıffuser استفاده کنم؟؟ من نمی دونم چرا نمیتونم هیچ حالتی به موهام بدم در حالی که همه می گن موهام هم حالت دارن هم خیلی خوش حاتن و خوب حالت می گیرن!ناراحت

 جواب- بهترین کار اینه که بلافاصله که از حمام آمدید بیرون بهش از کرم های مو استفاده کنید مثل لیز کنترل لورال  و بزارید تا خودش خشک شود. البته میتوانید از دیفیوزر هم استفاده کنید بدین صورت که موهای خود را داخل سر گرد دیفیوزر بزارید و با حرارت کم و با تمانینه  موهای خود را نیمه خشک کنید و بگذارید بقیه اش به صورت آزاد خشک شود.

-------------------------------------

١٢سوال-گیتی جان یک دنیا ممنون از جوابت...گفتی باید ازefasol استفاده کنم...من اصلا نمیدونم efasol چی هست و ایا بعد از efasol باید رنگ کنم موهامو و چه شماره رنگی؟یه سوال دیگه اینکه عزیزم با توجه به اینکه در عرض 2 ماه موهام هم فر شده هم سه بار رنگ باعث سوختن موهام نمیشه؟...البته موهامو کوتاه کردم و بیشتر فرهام رفته...ممنونت میشم اگه بازم جوابمو بدی...
امیدوارم همیشه شاد باشی

جواب- افاسول مواد رنگ بر مو است از کمپانی لورال که آرایشگر ها میشناسند. این مواد در دست آدم ناشی خطر ناک هست برای اینکه موها را میتواند از بین ببرد. مخصوصا که شما هم فز کردید و هم رنگ. کمی حوصله کنید رنگ شما خودش کمرنگ میشود.

------------------------------------

١٣-من مدتی پیش اتویی را خریداری کردم از مارک خوبی ولی فکر کنم اصل آن نیست چون خوب است ولی عالی عالی نیست و اخیرا در یکی از شبکه های ماهواره ای تبلیغ اتویی رادیدم بنام team stylerکه مو را با بخار صاف می کند و ظاهرا عالیست می خواستم بدانم در مورد آن اطلاعی دارید که خوب است یا فقط تبلیغ است جواب- تا حالا از اتوهای جی اچ دی استفاده کرده اید. مشتری های ما خیلی از جی اچ دی های ما راضی هستند و بیشترین فروش را ما در یک خانواده و یا دوستان انجام داده اند به علت توصیه به همدیگر. اتوهای استیم هم خوبند که باز ما در فروشگاه خود داریم که خیلی عالی هستند. با شماره ٠٢۶١٣٢٠٣٠١۶ تماس بگیرید اگر  بیشتر راهنمایی بخواهید. ---------------------------------------- ١۴من از وبلاگ ها و وبسایت های شما بازدید نموده و مطالب مفیدش را خواندم که البته لذت برده و آموختم.
من از افغانستان هستم ، از یک نقطه دور دست و دور افتاده با شما در تماس هستم ، امید وارم شما همزبان گرامی به بعضی سوالات که دارم پاسخ ارائه فرمائید.
۱- در شهر ما طوریکه من مشاهده کردم بشمول خودم اکثریت جوانان بخصوص از طبقه ذکور ریزیش مو دارندء که به سنین ۲۰ - ۲۲ سال قرار دارند. با شامپوهای مختلف تداوی کردند فایده نکرد. خودم سال پار یکمرتبه سرم را از ینکه بسیار ریزیش مو داشتم مکمل تراشیدم و تا مدتی بعدآ موهایم بلند شدند ..ریزیش نبود.... پس وقتیکه موهایم بلند شدند باز ریزیش قبلی بود. حالا امسال دوباره تراشیدم و حدودآ ۲ماه از تراش موی سرم گذشته و ریزیش یا موخوره ندارد، پس چگونه باید مواظبت کنم که دیگر به آن مشکل مواجه نشوم؟ راستی موهایم از نوع موی چرب هم است؟
۲- اگر زنان بزرگ سن که حدودآ ۳۰-۴۰ سال را داشته باشند چگونه باید از ریزیش و مو خورگی موهای سرشان جلوگیری نمایند؟
پیشا پیش از شما همزبان فارسی سخنم متشکرم
عصمت الله مهربان
از افغانستان
  جواب- سلام خدمت عصمت الله مهربان از افغانستان خیلی خوشحال شدم از دیدن ایمیل پر مهر شما. متاسفانه ریزش مو در همه جای دنیا یکی از معضلات بزرگ آقایان و خانمها است. ریزش مو میتواند علت های زیادی داشته باشد. اگر لطف کنید و در تگ های آکادمی آرایشگران  بگردید به دو مطلب ریزش مو و درمان ریزش مو میرسید که خیلی میتواند به شما کمک کند. پیشنهاد میکنم که آنها را مطالعه کنید. کلا ریزش مو به سه عامل اصلی برمیگردد. ارثی- محیطی- تغذیه . عامل ارثی معمولا در سن های بالا عمل میکند.  در سنین پایین موارد تغذیه در اول و دوم محیط  مانند آلودگی هوا- اعتیاد-آّب میتواندد تاثیر بسیاری در ریزش مو داشته باشد. موارد روحی و بیماری هم میتواند باعث ریزش مو شود.  بیماری آلوپیشیا که باعث میشود مو در یک محل دایره وار بریزد و یا کل موی سر بریزد بیشتر عامل روحی و افسردگی دارد اگر چه ثابت نشده است و درمانی هم ندارد. بهتر است از استرس و ناراحتی های روحی به دور باشید. به تغذیه خود توجه کنید مخصوصا سبزیجات ریاد بخورید.و از شامپو های باph  بالانس استفاده کنید. امیدوارم توانسته باشم کمکتان کنم. ------------------------------------- ١۵-با سلام و تشکر از سایت عالی و آموزنده شما...گیتی جون من دوست دارم موهام تن قرمز داشته باشه(البته نه شرابی)مثلا فندقی.ولی هر دفعه که موهام رو رنگ میکنم  فقط تا وقتی موهام رو نشستم حالت قرمز داره.چه رنگی بگیرم یا چکار کنم که رنگم دوام داشته باشه؟(الان رنگ موهام 5.7 هست)
بازم ممنون...شاد و سلامت باشید

جواب- چند کار میتونید انجام بدید. ١- رنگ ۵.٧ را به ۵.٧۵ تغییر بدید.

٢-رنگ ۵.۴ را یک نگاهی بکنید شاید بیشتر به فندقی بزنه.۵.٧ بیشتر شاه بلوطی هست تا فندقی

٣- به رنگ ۵.٧ رنگ واریاسیون قرمز اضافه کنید تا قرمزی را بیشتر بکنه بدون اینکه رنگ شما را شرابی بکنه.

۴- از شامپو های مناسب رنگ استفاده کنید که رنگ شما را به مدت طولانی تر نگه میدارد.

۵ از شامپو های قرمز استفاده کنید که رنگ قرمزی موی شما تا رنگ بعدی میمونه.

۶ موفق باشید و ما را از انتخابتان بیخبر نگذارید.

 -------------------------------------------

١۶-توی سوال قبلیم گفته بودم که موهامو فر کردم و ارایشگر گذاشت مواد تثبیت رو سرم یه روز بمونه و به همین دلیل موهام زرد-نارنجی شد و قابلیت رنگ پذیریشو هم از دست داد چون یه بار شماره 3-5 گذاشتم که بعد از یه هفته رنگش رفت و یه بار هم 2 گذاشتم که بعد یه ماه بازم رنگش رفت و نارنجی شد(البته اون سری که برام 2 گذاشت موهام نصفیش رنگ نگرفته بود و خیلی بد رنگ بود)حالا چند روز پیش 3-3 پرستیژ گذاشتم که موهامو کرده مشکی پرکلاغیّ!...خیلی هم شستمش ولی ذره ای کم رنگ نمیشه...اصلا هم بهم نمیاد چون ابروها و چشمام قهوهای روشنه و پوستمم سفید...رنگ طبیعی موهامم قهوه ای زیتونی تقریبا روشن بود...با این رنگ مشکی خیلی زشت شدم...هر کی میبینه هم بهم میگه که اصلا بهت نمیاد...خودمم نمیدونم چه رنگ ارایشی کنم که حداقل یه خورده بهتر شم...هر رنگی ارایش می کنم بازم بهم نمیاد...تو رو خدا بهم بگید چه کار کنم...خیلی اعتماد به نفسمو از دست دادم..

جواب- برای از بین بردن رنگ از روی مو شما نیاز به افاسول دارید که به توسط آرایشگر حرفه ای باید انجام شود.  و برای آرایش هم به دو عکسی که برای شما گذاشتم دقت کنید که چگونه افراد آرایش کرده اند. شاید نیاز داشته باشید که طرز آرایش خود را عوض کنید.

--------------------

١٧-سوال١-سلام.میشه راجع به صاف کردن دادمی موها معایب و خوبی هاش توضیح کامل بدین؟ این صاف کردن تا چه  حد صاف می کنه؟ برای چه مدت و چقدر می تونه به مو آسیب برسونه؟

به تدریج با رشد و بلند شدن مو آیا این صاف شدن به هم میریزه و به حالت اول بر می گرده یا نه؟؟

استفاده مکرر و روزانه از اتوی مو ضررش بیشتره یا صاف کردن دائمی مو؟
اگر امکان داره جوابم را زود بدین چون تا 1 هفته باید تصمیم بگیرم. ممنون

جواب-در یک مطلب مفصل در این باره مینویسم. چون اینجا کمه. با رشد مو خاصیت صافی مو کمتر میشه مخصوصا بعد از ۶ ماه ولی صاف کردن مو معمولا دایمی هست و با رشد مو فقط موها به حالت طبیعی خود برمیگردند. هر دو به مو تا حدی صدمه میزنند ولی بستگی به فرد هم داره که چطوری از موهاش مراقبت میکنه همان طور که قبلا گفتم شما بدون انجام دادن هر دو میتوانید موهای صدمه دیده ای داشته باشید چون خود طبیعت مثل آفتاب- سرما- گرما- شانه کردن٫ بستن با کش- استفاده کردن از شامپو و کاندیشنر نامناسب و و و و میتوانید بیشتر به موهای خود صدمه بزنید. ولی با دنبال کردن سفارشات آرایشگر خود بعد از هر سرویس آرایشی میتوانید موهای زیبا و با سلامت کافی داشته باشید.

-----------------------------------------

١٨--سلام گیتی جون خسته نباشید. من موهامو چند ماه پپش مش کردم و رنگش رو دوست ندارم..یعنی قبلا مش کرده بودم رنگش به کردم دودی و کاهی و اینا می خورد ولی الان رنگش به زرد و اینا می زنه و دوستش ندارم ولی الان شوهرم دیگه نمی ذاره برم رنگ کنم چیزی هست که من بزنم روی موهام که رنگ مشم عوض بشه یک باز بشه؟؟؟ اگه میشه کمکم کنید

جواب-رنگ مش را نمیتونی غیر از دکلره کردن دوباره باز ش کنی ولی میتونی تونش را کمی عوض کنی اونم با رنگ کردن روی مش هات. برو رنگ فروشی و از روی کاتالوگ رنگ ها رنگ مورد علاقتو بگیر با اکسیدان ۶٪ روی مش هات بزار .

١٩--ممنون برای زحماتتون. شامپو یا محصولی واسه جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد دارید؟ نظرتون راجع به آلپسین چیست؟

جواب-من الپسین استفاده نکردم ولی از امینوکسیل لورال استفاده کردم کار میده.

------------------------------------------------

٢٠-من شدیدا 2 هفتس ریزش مو دارم
رفتم دکتر  گفت هیچ مشکل جدی ندارم و بهم قرص روی داده با یه شامپوی گیاهی به نام سریتا که تونیک این شامپو هم بهم داده به ریشه موهام بمالم اما اصلا از ریزش  موهام کم نشده.چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟

مامان بزرگم میگه آب سرکه به ریشه ی موهام بزنم و بشورم  اما می ترسم ریششو بسوزونه
  

جواب- علت ریزش مو را پیدا کن. سعی کن کمتر استرس داشته باشی. در مورد سرکه و یا آب سیر اطلاعی ندارم. چون گیاهی است امتحانش ضرری نداره. بعدش میتونی شامپوی سیر تولید کنی و ملیونر بشی.

----------------------------

٢١_برای دوام بیشتر رنگ موی شرابی چه باید کرد
_پوست روشنی دارم با قد بلند وموهای فر و ذاتا زیتونی و چشمای درشت چه رنگی به من میآد و چه مدل مویی؟

جواب-متاسفانه بعضی از عکس های قدیمی از بین رفته سعی میکنم دوباره پیداشون بکنم.

2-کمی رنگ تن قرمز اضافه کن به رنگت. البته رنگ مجیرد لورال دوامش بیشتره. میتونید66/0 هم بهش اضافه کنید.

3- معمولا اگر سن شما کمتر از 30 باشه هر رنگی به شما میاد. بعد از سن 30 سالگی رنگهای بلوند و قهوه ای بیشتر به شما باید بیاد. اگر نتونستید تصمیم بگیرید. موهای خود را از پشت ببندید و آرایش خود را تمیز کنید و با پوشیدن چند لباس در رنگ قرمز- نارنجی- زرد و سفید و قهوهای ببینید کدامیکی بیشتر به شما میاید.

------------------------

٢٢- گیتی جان! خواهش می کنم جواب منو بده. موی فر چه دردسرایی برای من می تونه داشته باشه که انقد منو ازش می ترسونن؟

جواب-موی فر دردسری نداره مشکل از اینجا شروع میشه که چون مواد شیمیایی روی موی شما کار شده این مو احتیاج به نگهداری و تقویت بیشتری دارد. مثل کوتاه کردن یک اینچی در هر ماه- استفاده از شامپو و کاندیشنر خوب و ماسک مو- استفاده از مواد استایلینگ و انتی فریز وووو

----------------------

٢٣-تورو به خدا زود جواب منو بده ممنونت می شوم
من موهام رو بلوند کردم و خیلی خوب دکلره اش رنگ باز کرده اما طریقه ی رنگساز کردن رو بلد نیستم طوری که ریشه هام همونجور مشکی بمونه و رنگ نگیره
اگر جوابه منو بدی 1 عمر دعایت می کنم.

جواب- استفاده از رنگهای سمی پرمننت یکی از راه کار های اصلی است. ولی میدونم در ایران رنگ دلخواه را با آب و اکسیدان ۶٪ مخلوط و مثل شامپو به موها میمالند .

٢۴-سلام من یه آرایشگرم. خیلی وب مفید و پرباری دارین..2تا سوال دارم 1: مواد فر مزه رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟در فروشگاه خودتون ندارین؟...2: من موهامو دکلره کردم به پایه9رسید بعد از 2ماه که خواستم ریشه رو دکلره کنم رفتم پیش یه آرایشگر مثلا حرفه ای !ولی موهامو استقامتش و از دست داد بنابراین ریشه هام به پایه 9 نرسید..مجبور شدم بلوند تیره به موهام بزنم ولی بعد از جندبار شستشو رفت.. حالا موهام دورنگ شده؟ رنگای روشن روی 9 به بالا رو دوست دارم.. باید ریشه رو دوباره دکلره کنم استقامت نداره...ممنون از راهنماییت


جواب-متاسفانه این مشکل بزرگ ما آسیایی ها است که موهای تیره دارند. یادتان نرود که قویترین بلیچ ها و حتی پلاتینیوم لورال هم موها را نمیتواند بیشتر از ۷ درجه روشن کند. بیشتر از ۷ درجه درواقع پوک شدن مو را به همراه دارد. شما دو راه دارید. راه اول که بلیچ کردن دوباره مو است که خود شما هم این را عاقلانه نمیدانید. پس راه دوم میماند. یک رنگ تیره که که به رنگ دوم شما نزدیک است را انتخاب کنید و با آن موهای خود را یک دست کنید. اگر رنگ سمی پرمننت در دسترس دارید بیشتر پیشنهاد میکنم چون اکسیدانش ضعیف است و براقی خاصی به موهای شما میدهند

----------------------------------------------

٢۵- gita joon man muhamo hamasho decolore kardam vali khanume natunest be paye beresune har rangi mizaram ham ye zare be zardi mizane mikhastam bebinam che shomare rang ba che marki begiram ke khub bashe rabgesh pelatine bashe zudam nare merc taghriban shabihe in ax mikham bashe . axe christina  adreseshe merc mamnoon misham javabamo bedi ye too site ye mail merc  http://dailyfa.net/w

جواب- جواب این سوال را بار ها داده ام ولی باز شما عزیزان میپرسید. بعضی موقع ها ایراد از آرایشگر نیست. سازندگان مواد دکلره زمان پسشنهادی را ۴۵ دقیقه و درجه روشن کنندگی را ۷ درجه میدانند. اگر موی شما سیاه که ۲ یا ۳ است باشد موی شما ۹ درجه و یا ۱۰ درجه میتونه روشن بشه که با رنگ ۱۰.۱ و یا ۹.۱ میتونید آنرا بژ یا مات کنید. و با رنگ ۱۰.۲۳ صدفی کنید و وو

 --------------------------------------

٢۶-در یک پستی دیدم نوشته بودی برای رنگساژ از رنگهای سمی پرمننت استفاده می کنی تا ریشه موهای بلوند رنگ نگیرد منظور از رنگهای سمی پر مننت چیست؟
رنگ سمی چیست؟
مقدار و نسبت آب و اکسیدان و رنگ و شامپو چقدر است رای رنگ ساژ موها ه شرط که ریشه ی موها رنگ نگیرد؟

جواب- اشتباه نکنید. من در سری های قبلی  کاملا این را توضیح دادم. رنگهای سمی پرمننت یک نوع رنگ است که در برند های مختلف مانند ولا و لورال موجود میباشد این سری رنگ ها دارای پراکسید مخصوص خود را و یا دولوپر خود  را دارند که به نسبت ۱به ۲ مخلوط میشوند و نیازی به شامپو و آب و یا غیره ندارند. مخلوط شده مستقیم به موها زده میشوند و ۲۰ دقیقه بعد شسته میشوند. در بعضی ها دوام ان ۶ بار شسته شدن است تا ۱۶ بار . تفاوت آن با رنگ دایمی این است که رنگ سمی قدرت روشن کنندگی مو را ندارند فقط مو را تیره و یا خنثی میکنند و شید میدهند.

------------------------------------

٢٧-1. همیشه تو حرفات به مواد محافظ مو در برابر گرما اشاره می کنی مخصوصا موقع استفاده از اتوی مو. می شه چند تا مارک خوب از این مواد را معرفی کنی؟

جواب- تقریبا همه برند های مواد استایلینگ مو یک یا دو مواد محافظتی گرامایی دارند. مثل لورال- ماتریکس- ردکین - ک ام اس- ووووو

٢٨.گفته بودم که موهای حالت دار و پرپشتی دارم و صاف کردنش با انوی مو اونم هر 1 روز در مین هم به مو خیلی ضرر داره و هم وقت خیلی زیادی می گیره

داشتم فکر می کردم حالا که موهام ذاتا حالت دار هستش از این موقعیت استفاده کنم و موهام رْ به حالت موج دار با فرهای درشت درست کنم. برای این منظور چی کار می تونم بکنم. بعضی ها از بابلیس ایتفاده می کنن بعضی ها از سرهای مخصوص سشوار استفاده می کنن(از اونایی که درشت و گرد میشه) کودوم یکی از اینا رْ بخرم؟ از کدوم مواد استایلینگ استفاه کنم و اگه چند تا عکس از این مدل موها هم بذاری خیلی ممنون می شم
لبخند جواب- در پستهای بعدی چند مدل برای شما میزارم. با این وجود من تانگ بابلیس را من خیلی دوست دارم و استفاده از اون خیلی راحته فقط کافیه به موهای خود فیکسر (تافت) بزنید و مو را به دور بابلیس بپیچانید و تا ۱۰ بشمارید و به آرامی آن را باز کنید. اگر راضی نیستید دوباره این کار را تکرار کنید تا  از نتیجه کار راضی بشید.

-------------------------------

١۴-من موهام خرمایی تیره هست میخوام موهام رو عسلی رنک کنم که یه طیف قشنگ و براق هم توش باشه.ممنون میشم راهنماییم کنی چه رنگی استفاده کنم و اینکه دکلره کنم یا نه.منتظرم.ممنون

-----------------------

١۵--درموردچگونگی دکلره کردن وبهترین مواد دکلره که باعث نرمی مو هم بشه توضیح

-----------------------

١۶-

١٨-سلام.مرسی از وبلاگ خیلی خوبتون.من موهای فر دارم.دنبال مدل کوتاهی به سایت http://www.curly-hair-styles-magazine.com/   رسیدم که خیلی جالب بود ولی یه مشکل اینه که روشهای کوتاهی رو ننوشته .میشه مدل کوتاهی updo,loose,boyish,رو توضیح بدین یه جوری که بتونم به آرایشگرم بفهمونم.راستی باب(مصری) فر با مصری معمولی متفاوته؟tousled curly bob چه جوریه؟

جواب-updoبه مدلی گفته میشود بالا جمع شده باشد.یا همان شینیون خودمون,looseبه مدلی گفته میشود که تقریبا بالا بسته شده باشد ولی نه سفت و دم اسبی بلکه بالا جمع شده بصورت شل و ول و در بعضی جاها موها آویزان شده و ول هستند., boyish به مدلی گفته میشود پسرانه باشد . مدلی که دختر ها و خانم ها دارند ولی کوتاه مثل پسرانه باشد. این کلمه برای لباس هم میتواند استفاده شود.باب مصری معمولا یک اندازه مو ها کوتاه میشود ولی در باب فر دار موها با درجه کوتاه میشود. این بسته به این دارد که درجه را چقدر باز کنید معمولا ۴۵ درجه در موی فر پیشنهاد میشه.

---------------------

سوال ١- می خواستم بپرسم من مو ها مو مش کردم و الان می خوام روش رنگ بزنم ولی میگن چون موهام هنوز مش داره زود رنگش میره و مش ها معلوم میشه این درسته؟

جواب- بله درست است. برای اینکه اگر شما موهای خود را بیرنگ و یا مش کنید رنگدانه های موی خود را باید از فلس های مو بیرون بیاورید. بیرنگ شدن مو به ترتیب قرمز-نارنجی- زرد و سفید است. که بسته به رنگ جدید شما باید همون رنگدانه مورد نیاز را به مو بدهید تا رنگدانه جدید شما چیزی داشته باشه تا بهش هولد کنه. یعنی اگر از سری رنگ ولا استفاده میکنید اگر بخواهید موی خود را قهوه ای بکنید باید به رنگ مورد دلخواه خود ۴۵/۰ اضافه کنید. به رنگ بلوند تیره  باید ۴۳/۰ اضافه کنید ووو. کلا بهتره به یک آرایشگر حرفه ای مراجعه کنید مخصوصا برای اولین بار.

 --------------------

سوال ٣- سلام گیتی عزیز. من میخوام موهامو فر کنم. اما مرتب منو از فر می ترسونن. آرایشگرا می گن نگهداریش خیلی دردسر داره و می گن باید مرتب بهش برسم و مواد(نمی دونم حالا چه موادی) بهش بزنم. می گن زیر مقنعه و روسری تو محل کار خراب می شه و خونه که رسیدی تمام وقت باید با موهات درگیر باشی. درسته؟ راه حلی هم هست؟

جواب- درسته. خیلی از ماها عکس های مدلهای مو را میبینیم و فکر میکنیم با فر کردن موی خود میتوانیم همان لوک را داشته باشیم. درحالیکه موی فر نگهداری بشتری میخواد.اگر شامپوی مناسب موی فر- کاندیشنر مناسب موی فر و استایلینگ مواد برای موی فر را داشته باشید و موهای اصلی شما سیلکو کمپشت باشه این کار عالیه.

در نظر داشته باشد من بیشترین شکایت و سوال را از کسایی دارم که موهای فر و وز دارند. و هرچی من به آنها راه حل و مواد معرفی میکنم متاسفانه بینتیجه بوده و از نداشتن مواد گلایه میکنند. من خیلی تلاش کردم که در فروشگاه آکادمی این مواد را بیاریم ولی متاسفانه خیلی گران هستند برای خریدار ایرانی. یادتون نره هرچقدر پول بدید همون قدر آش میخورید!!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------

سوال ۶ - با تشکر سایت خیلی جالبی دارید من فرمول رنگساژ یخی و صدفی رو می خواستم و اینکه بهترین مارک پودر برای دکلره کردن چیه و فرمول ترکیب مواد برای دکلره کردن ؟

جواب- اگر رنگ لورال در دسترس دارید بعد از بلیچ برای رنگ ساژ یخی از ۹.۱ یا ۱۰.۱ استفاده کنید و برای رنگ صدفی از رنگ ۱۰.۲۳  -یادتون نره حتما به چارت رنگ ها نگاه کنید و مطمعن بشوید رنگهای گفته شده همونی هستند که مد نظر شما هستند. برای اینکه رنگ صدفی لورال روی موی اصلی کمی به صورتی میزنه. فکر میکنم صدفش صورتی بودهخنده

---------------------------------------------------------------------------------------------

سوال 7 - سلام گیتى جون
بهتون تبریک میگم بابت وبلاگ عالیتون
من یه سوال داشتم من مو هام نازک و کم پشتو  بلوند هستش که پایین موهام فر ریز میخوره اما تا حد خاصى رشد کرده
(نیمه کمر یعنى نیمه پشت)همسر من موی بلند تا کمر دوس داره
اما من مو هام انگار بلند نمیشه چى کار میتونم بکنم؟
علاوه بر این  برا پر پشت تر شدنش  چى کار میتونم بکنم مرسیییییییى

جواب : تا حالا به اکستنشن مو فکر کرده اید؟ البته کمی گران هستند و نگهداری بیشتری میخواهند. . بعضی مواقع  شما هیچ کاری نمیتوانید بکنید مگه از اکستنشن مو استفاده کنید. و از شامپوی والیوم دهنده و مواد استایلینگ والیوم دهنده استفاده کنید.

--------------------------------------------------------------------------------------------

سوال١٠-اگه میشه نظرتونو در مورد فردادان موهام هم بگین(تر جیحا دائمی)ومیزان ضرری که فر دادن داره هم لطفا توضیح بدین؟

جواب- فر کردن مو مثل هر عمل شیمیایی دیگر خطرات و ضرر های خودشو داره. ولی این مواد در دست یک آرایشگر حرفه ای که خوب دوره دیده و تجربه داره مثل چاقو دست یک جراح حرفه ای است. با مراجعه به ارایشگر خود که میتوانند موی شما را دست بزنند و تاریخچه موی شما را دارند و در نهایت میتوانند به شما مواد بعدی را هم با توجه به جنس موی شما پیشنهاد کنند جواب بهتری میگیرید. بازم مرسی بهم سر زدید و سوال کردید.

--------------------------------------------------------------------------------------------

سوال ١١ - سلام گیتی جون
سرم به شدت میخاره و میریزه از لبنیات و  سبزیجات استفاده میکنم از شا مپوی خوب استفاده و میکنم ولی نمیدونم چرا باز سرم میخاره وموهام میریزه؟اگه میشه کمکم کنید؟

جواب- ph شامپویی که استفاده میکنید به شما نمیخوره سعی کن از شامپو هایی استفاده کنید که پی اچ سر شما را متعادل کنند. یک علت دیگه الوپیشیا و یا اگزما و یا سورایسس باشه که در این مورد باید دکتر مراجعه کنید. استرس و عصبی بودن هم میتواند این مسئله را حاد تر کنه.اونقدری که استرس موها را میتونه بریزه باور کردنی نیست. لطفا سعی کنید آرامش خودتون را حفظ کنید. کمی یوگا انجام بدید.

---------------------------------------------------------------------------------------------

سوال ١۴ - راستی شما به یه خانومی که مو هاش وز میکرد گفتی موهاشو صاف کنه.
منم موام وز میکنه ولی میترسم برم صافشون کنم بعد موهام از بین بره . نگرانیم بیمورده یا درسته؟

موهای من به طور ارثی فر هست ومن از این وضع هیچ خوشم نمی اید
من میخوام موم صاف باشه(لخت)
میخواستم ازشما بپرسم من باید چه کار کنم؟؟؟

جواب-نه عزیزم نگرانی شما بیمورد نیست ولی اگر این کار را به کاردانش بسپارید نگرانی نخواهید داشت.

همانطور که گفتم موهای خودتون را صاف کنید البته تاحدودی .و با اتوهای مو آنرا موقع نیاز صاف لخت کنید. سعی کنید اول وز بودن مو را با شامپو و کاندیشنر و مواد استایلینگ خوب تحت کنترل دربیارید. بعد به صاف کردن مو فکر کنید. سعی کنید طوری موهای خود را کنترل کنید که حتی با موهای فر هم به اندازه موهای لخت خیالی لذت ببرید. که موهای فر خدا دادی حالت دارند در حالیکه موهای صاف بیحالت بوده و خسته کننده هستند.اگر اتوی موی جی اچ دی داشته باشید دیگه نگران فری موی خود نخواهید بود.

-------------------------------------------------------------------------------------------


سوال ١۵ - گیتی جان من هلند دو تا خانم هلندی دیدم که مطمئن هستم موهاشون رو رنگ کرده بودن ... مشکی ولی نمیدونم رگه های چه رنگی داشت که اینقدر سکسی شده بود اون مشکی .......... فکر میکنی مشکی با آبی بوده ، بنفش بوده ، قهوه ای بوده ؟ سایتت هم برای من فوق العاده محبوب هست

جواب-مرسی از لطف شما به سایت آکادمی. عزیزم من دقیقا نمیتونم جواب شما را بدم چون نمیدونم این رنگ ها چقدر روشن و تیره بودند ولی اگر مشکی مایل به آبی و بنفش بودند ممکن است رنگ ۲.۸۸(رگه آبی) ولا باشه و یا لورال ۲.۱۷ (رگه سبز) یا خودتون رنگ۳۳ از ولا را بگیرید و با رنگ۰.۶۵ مخلوط کنید.و رگه بنفش ایجاد کنید. در هر حال به شما پیشنهاد میکنم به مغاز های خرید و فروش رنگ برید و با توجه به چارت رنگ ها رنگ مورد دلخواه تان را انتخاب کنید. ببخشید بیشتر از این نمیتونم کمکتان کنم. میدونید که دنیای رنگها امروزه دیوانه وار شده و هر کمپانی سعی میکنه رنگ جدیدتری به بازار ارائه بدهند. هر وقت این جوری رنگی را دیدید که خوشتان اومد شجاع باشید و از طرف بپرسید رنگ موهاش چه رنگی است. من به شما اطمینان میدهم طرف خیلی هم خوشش بیاد.

--------------------------------------------------------------------------------------------

سوال ١٨ - من 28 سال دارم با صورتی گرد و پوستی سبزه. همیشه دلم میخواسته رنگ موهام رو روشن کنم ولی هربار از نتیجه کار راضی نمیشم چون رنگ صورتم پریده و زرد به نظر میاد. شما چه پیشنهاد میکنید؟ و سوال دیگه اینکه جلوی موهای من کم پشته!! چه مدل کوتاهی رو پیشنهاد میکنید؟ جواب- اگر پوستی سبزه و گرم دارید به سری رنگ های گرم مثل مسی و قرمز و یا به قول ایرانی ها شرابی فکر کنید. رنگ های گرم شما را از رنگ پریدگی بیرون میارند و یا رنگ های بلوند عسلی و تیره. سعی کنید از سری رنگ های اش یا یخی استفاده نکنید که غیر از رنگ پریگی شما را مسنتر هم مکن است نشان دهد. برای کم پشتی جلوی مو از چتری استفاده کنید. از مدل های کوتاه استفاده کنید. -------------------------

 


مطالب مشابه :


کاتولوگ رنگ موی آکوارلی / آلبوم رنگ موی آکوارلی

فروشگاه نوین بهداشت - کاتولوگ رنگ موی آکوارلی / آلبوم رنگ موی آکوارلی - رنگ مو، پودر دکلره، اکسیدان، محصولات سالنی، محصولات مو، آرایشی، محصولات پوستی، تاتو ، اپیلاسیون. ... محصولات اورآل
کاتولوگ رنگ موی بیس کالر / آلبوم رنگ موی بیس کالر

فروشگاه نوین بهداشت - کاتولوگ رنگ موی بیس کالر / آلبوم رنگ موی بیس کالر - رنگ مو، پودر دکلره، اکسیدان، محصولات سالنی، محصولات مو، آرایشی، محصولات پوستی، تاتو، اپیلاسیون. ... محصولات اورآل
و این هم معرفی محصولات لورال(L'OREAL)

پنکیک لورال(L'OREAL) با کیفیت در انواع رنگ ودارای ضدافتاب با 25 SPFمی باشد. ... ژل مو. ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ. رنگ موهای لورال. رنگ موی
رنگ موی آکوارلی Aquarely Hair Color

محصولات اورآل ... برای مشاهده کاتولوگ رنگ موی آکوارلی کلیک نمایید. ساخت کشور ... یکی دیگر از مزایای این رنگ مو تکنولوژی برتر فرمول آن در کاهش آمونیاک است.
رنگ موی بيول Biol Hair Color

محصولات اورآل ... طيفهاي رنگ موي بيول با نگاهي متفاوت از زندگي روزمره انتخاب گرديده و ا نظر كارشناسي چندين روان شناس، نقاش و گريمور بزرگ لحاظ گرديده است.
رنگ مو

شیرین بانو - رنگ مو - مطالب علمی-آموزشی-هنری-خانه داری-.... - شیرین بانو. ... در آخر فرمول های رنساژ با رنگ های ایگورا: کرم دودی n9+c9 ... رنگ مو را از روی کاتالوگ انتخاب نکنید؛ زیرا رنگ مو باید با رنگ چشم‌ها و رنگ پوست متناسب باشد. رنگ موها از شماره
فرمول انواع رنگ مو / رنساژ چیست و چگونه بسازیم...؟

رنگ مو، پودر دکلره، اکسیدان، محصولات سالنی، محصولات مو، آرایشی، محصولات ... بعد از اینکه مو ها روشن شد موها را آبکشی نموده و سپس رنگ ۰-۸ ایگورا (سری N) را با أب و
آشنایی با جدول شماره های رنگ مو

محصولات اورآل ... حروف اول کلماتی هستند که رنگ مو را مشخص مي‌کنند و اعدادی که در کنار آنها نوشته مي‌شود، نشان‌دهنده پايه رنگ مو هستند… پايه رنگ را عمق رنگ نيز
کاتولوگ رنگ موی ویلا / آلبوم رنگ موی ویلا

فروشگاه نوین بهداشت - کاتولوگ رنگ موی ویلا / آلبوم رنگ موی ویلا - رنگ مو، پودر دکلره، اکسیدان، محصولات سالنی، محصولات مو، آرایشی، محصولات پوستی، تاتو، اپیلاسیون. ... محصولات اورآل
رنگ موی ایگورا رویال Schwarzkopf IGORA ROYAL

فروشگاه نوین بهداشت - رنگ موی ایگورا رویال Schwarzkopf IGORA ROYAL - رنگ مو ، پودر دکلره، اکسیدان، محصولات سالنی، محصولات مو، آرایشی، محصولات پوستی،
برچسب :