تو دانشگاه چی بپوشیم خوش تیپ باشیم

برای ست کردن لباس برای دانشگاه به نظر من نکته کلیدی اینه که تیپ و لباستون ساده، در عین حال تمیز و مرتب باشه و از همه مهم تر نیاز به رسیدگی زیاد نداشته باشه.

همه جای دنیا دانشجوها از ساده پوش ترین اقشار هستند و این به این دلیله که دانشجویی زمان تمرکز روی یادگیری و اعتلای سطح دانش شما و دانش مملکتتونه. پس اگر عادتهای نامناسب لباس پوشیدن وارد دانشگاه شما هم شده و به اصطلاح "قر و فر" بین دانشجوها روال شده، پیشنهاد من اینه که تا می تونید اینو نا دیده بگیرید و خوش تیپ و مرتب اما ساده و دانشجو مآب باشید. تمام عمر فرصت دارید هفت قلم آرایش کنید و جای لباس مهمونی هم توی مهمونیه.

به نظر من جزء تفکیک ناپذیر لباس یک دانشجو شلوار جینه. رنگش زیاد مهم نیست گرچه من رنگ شلوار جین آبی تیره اوریجینال رو دوست دارم ولی اون انتخاب خودتونه.

برای انتخاب مناسب شلوار جین این پست رو بخونید.

برای انتخاب مانتو به نظرم حتما جنسی رو انتخاب کنید که اصلا اتو نخواد یا هر هزار سال یک بار اتو بخواد. گفتم که شما وقتتون کمه و لباستون باید رسیدگی کمی بخواد. جنس هایی که کرک و پرز به خودشون می گیرن رو هم اگر تشخیص دادید کدومن ازشون فرار کنید.

نمی دونم دوست دارید لیاستون رنگی باشه یا نه ولی به شکل پایه من پیشنهاد می کنم مانتو و مقنعه مشکی با شلوار جین آبی و کیف و کفش همرنگ بگیرید.

حالا اگر بخواین به این ترکیب رنگ اضافه کنید و اهل مقنعه رنگی هم باشید می تونید شلوار و مقنعه رو یک رنگ بگیرید و مانتو و کیف و کفش رو یک رنگ.

اگر شلوارتون رو راسته می گیرید می تونید باهاش کفش عروسکی یپوشید و اگر دمپا می گیرید بهتره کفش کتونی بپوشید. اگر گشادی دمپا زیاد نباشه می شه با کفش عروسکی هم پوشید.

کفش کتونی بیشتر با کوله یا کیف های دوشی ساده پارچه ای ست می شه اما با کفش عروسکی کیف های معمولی زنونه هم می تونید دستتون بگیرید.مانتو رو اگر بالاتنه چاقی دارید مدلی انتخاب کنید که دامنش کمی گشاد باشه. اگر پایین تنه چاقی دارید راسته ولی کمی گشاد بگیرید. اگر هیکلتون مشکلی نداره هر مدلی دوست دارید انتخاب کنید. حتما حواستون باشه مانتو رو زیاد تنگ نگیرید که هم بهتون گیر بدن و هم اینکه هی چین بخوره و اتو بخواد.

خوب حالا می رسیم به مو و آرایش. ببینین وقتی می گم ساده معنیش این نیست ابرو و سبیل و اینا...ها....!!! ابرو تمیز! صورت تمیز! خوب یه مرطوب کننده خیلی کم و لایت می زنیم. پنج دقیقه صبر می کنیم روش کرم پودر یا پن کیک ملایم می زنیم یعنی تپه تپه نمی مالیم ها. خیلی کم. مرطوب کننده باعث می شه مقدار کمش خوب پخش شه. در ضمن رنگش باید همرنگ پوست خودمون باشه. کرم پودر و پن کیک مال صاف نشون دادن پوست هستند نه تغییر رنگ.

خوب پکج پیشنهادی ام اینه: یک سایه خیلی کمرنگ مثلا شیری یا صورتی کمرنگ روی کل پلک. یک خط چشم ساده بدون دم و سیخ و میخ. کمی ریمل همراه با فرمژه. کمی رژگونه رنگ ملایم (نه نارنجی!!!) و کمی رژ که تقریبا همرنگ لبمونه ولی یکی دو درجه پر رنگ تر. همونی که بهش می گیم گوشتی. یعنی رنگ گوشت خام تقریبا که همون رنگ لب که کمی تشدید شده. حالا اونایی که پوستشون سبزه و گندمگونه یه کم این تناژ رنگی رو ببرن به سمت قهوه ای و مسی و اونایی که پوستشون سفیده ببرن به سمت صورتی و قرمز.

برای موها هم به نظر من باید ساده ترین مدل رو انتخاب کنید که طولانی به هم نریزه. مثلا فرق کج یا وسط مرتب یا چند تا چتری . همین.

یه چیزی هم بگم... می دونین چرا باید آرایش و موها و لباستون ساده باشه؟ ببینید آرایش یک ایلوژنه. یک توهمه... درسته؟ شما با اضافه کردن این رنگها به صورتتون یه توهمی رو ایجاد می کنید انگار صورت خودتون اینه. خوب گیریم یه روز صبح خواب موندین و وقتتون کم بود، یه روز اعصابتون له بود و حال هفت قلم آرایش رو نداشتین، یه روز مریض بودین اصلا... برای تداوم این توهم باید آرایش روزمره تون چیزی باشه که در عرض پنج دقیقه هم بشه انجامش داد. به نظر من بدترین کار رو کسانی می کنن که بیشتر روزها آرایشهای خیلی زیبا و مفصل دارن و اون وقت یه روزهایی با صورت شسته و بی رنگ می رن سر کار یا دانشگاه چون حال ندارن اون همه آرایش کنن. خوب پس تکلیف اون توهم چیه؟ اگر قراره مردم فکر کنند شما خودتون همون شکلی هستین باید اون شکل هم به شکل واقعیتون نزدیک باشه و هم قابل تداوم باشه... خوب؟


مطالب مشابه :


دانشگاه سالن مد و آرايش نيست

عرف رايج آنها و با ساده ترين نوع لباس برای مدل مدل مانتو و لباس زنانه مدل
مجبورم مقنعه سرم کنم. چه جوری آراسته و خوش تیپ باشم؟

نکته اول مدل برای مقنعه کلیپس ساده یک کفش عروسکی شیک و ساده تخت مناسب دانشگاه
مدلهای مختلف مانتو

مدل مانتو ساده و مدلهای مانتو بلند برای خانم ها و مقدس بسیج دانشگاه
مدل روز

می توانید مناسب ترین مانتو را برای خود انتخاب کنید مدل مانتو دانشگاه علمی
تو دانشگاه چی بپوشیم خوش تیپ باشیم

تو دانشگاه چی برای انتخاب مانتو به برای موها هم به نظر من باید ساده ترین مدل رو
مدل لباس های سنتی

پیراهن و مانتو با رنگهای زیبای لباس برای لباس از دو رنگ ساده و گلدارتشکیل شده
تولید انواع کت شلوار رسمی زنانه کلاه مهمانداری و کلاه آژانس ولباس فرم

مقنعه ساده ، مقنعه و دانشگاه ها برای تولید مانتو مدل لباس به
برچسب :