آشپزی،کتابخوانی،دلنوشته

آشپزی

امروز بعد از مدت ها پامو تو آشپزخونه گذاشتم و یه پیتزای خوشمزه واسه خودمو خانواده درست کردم. برای  تنوع می تونید به مواد پیتزاتون بادمجان هم اضافه کنید،تعجب نکنید... بله بادمجان دلمه ای ،به صورت حلقه ای سرخ کنید و سپس اسلایس کنید و به سایر مواد اضافه کنید (البته ازین بادمجان بی تخما و خوشمزه ها) و یه چیز دیگه اینکه حتما نباید پیتزارو با سس قرمز خورد، می تونید با سس سفید موجود در خونه خودتون سس ذرت مکزیکی رو تهیه کنید و به جای سس قرمز ازین سس استفاده کنید، امتحان کردیم همه راضی بودن.

کتابخوانی

بعد از مدت ها از کتابخانه پدرم یک جلد کتاب (طبق معمول عرفانی) انتخاب کردم و شروع به خواندنش کردم.

نام کتاب: کتاب انسان کامل _ تصنیف : عزیزالدین نسفی  با پیش گفتار هانری کربن،خیلی جالبه یک کتاب از یک عارف سده ی هفته که در ابرکوه زندگی می کرده که یک مرد فرانسوی رو دستنوشته هاش تحقیقات و مطالعه داشته و جمع آوری آنها حالا شده این کتاب .

یقینا غربی ها ما رو بهتر از خودمون می شناسن.

کتاب خوبیه فکر آدمو باز می کنه و خیلی از سوالاتی که واسه یک انسان پیش میاد و خیلیا جوابی براش ندارنو جواب میده تو اینترنت یه سری مطالبشو گذاشتن..

اگر با اصطلاحات و مضامین عرفانی آشنایی دارید حتما مطالعه فرمایید.

دلنوشته

ایام تسلیت .... این چند روز بابام رفته مشهد...خوش بحالش،مطمئنم بابام برای ما کم دعا می کنه.خواهرم به بابام میگه: بابا برای کنکورم دعا کردی ؟!! بابام میگه اصلا یادم نبود چه خوب شد گفتی!!!.02.gif

انگار خدا دعاهای جزیی رو به مادرا محول کرده  و کلی رو به پدرا(عاقبت به خیری)!

دیروز رفتیم بازار یاد حرف "ساینه" افتادم واقعا چقدر گرون شده جنسا،تو همین چند روزه همه چی سه برابر شده،در آخر به این جمله زیبا می رسیم "مگه خریم، نمی خریم.!!!" 03.gif(دور از جون همه)

در آخر حالمان بهتر شده ،ولی معلوم نیست لحظه ایه،فکر می کنم به خدا نزدیکتر می شم بهترم،خیلی جالبه موقع هایی که هوس می کنی نماز بخونی ، نمی تــــونی!!!08.gif

پ.ن:نمی دونم برف اومدنم به سرعت اینترنت مربوط میشه یا نه؟!!! 36.gif


مطالب مشابه :


دانلود کتاب انسان کامل وسایر آثار نسفی

دانلود کتاب انسان کامل و انسان کامل اشاره کرد. نسفی از جمله کتاب : انسان کامل.
انسان کامل از دیدگاه عرفان

اند، ما در کتاب خود (انسان کامل) نسفی:انسان کامل از دانلود کتاب
آشپزی،کتابخوانی،دلنوشته

بعد از مدت ها از کتابخانه پدرم یک جلد کتاب کتاب: کتاب انسان کامل _ تصنیف : عزیزالدین نسفی
برچسب :