اشتباه زنان در رابطه جنسی

بچه ها لطفابالا نظر بدید... مرسی...
مطلب علمی و پزشکی بذارم یا نه؟
.:: تاثیر عذرخواهی در سلامت مردان و زنان ! ::.
خانم ها! راست بگویید: وقتی زندگی زناشویی شما کمی یکنواخت و ملال آور می شود ، به هر وسیله ای متوسل نمی شوید تا همسرتان را به جنب و جوش بیشتر وادارید؟! در اینجا به چند مورد از اشتباهات خانم ها، در رابطه با زناشویی اشاره می کنیم.


پندار غلط اول :یک زن نباید هیچ وقت آغاز کننده رابطه جنسی باشد !
قرن بیست و یکم است و مردها هنوز نگران نحوه رابطه جنسی با همسرانشان هستند . آنها می ترسند که از طرف زنان به سلطه گری متهم شوند . بنابراین خیلی با احتیاط رفتار می کنند . زنان پندارهای قدیمی را باید کنار بنهند و به صورت فعال با همسرانشان در رابطه زناشویی شرکت کنند . چه کسی گفته است که زنان میل جنسی کمتری دارند ؟


پندار غلط دوم : زنان نگران این هستند که حین یک عمل جنسی در نظر همسرانشان چطور به نظر می آیند !
شما نگران این نباشید که در حین عمل جنسی ، اگر فلان کار را بکنید ، همسرتان درباره شما چه فکری می کند ! بلکه در عوض به فکر این باشید که بیشترین لذت را ببرید و به اوج برسید . در این صورت حتما شریک جنسی خود را هم کاملا ارضا خواهید کرد . روی عمل زناشویی تمرکز کنید و از اول بخود وعده یک عشق بازی کامیاب را بدهید.


پندار غلط سوم :رابطه جنسی برای مردها یک امر گهگاهی و زود گذر است !
زنان این اشتباه را نکنند . برای بیشتر مردان رابطه جنسی بسیار مهم است . آن را کوچک نشمارید . تحقیقات نشان می دهند که بهترین و شیرین ترین رابطه زناشویی را زوج های قانونی دارند . همین تحقیقات نامناسب بودن و عدم رضایتمندی رابطه زناشویی زود گذر را تایید می کنند .


هیچگاه فکر نکنید که مردها از عواطف عشقی کمتری برخوردارند . این دو اشتباه بزرگ را از ذهن خود بزدایید . اول : زنان میل جنسی کمتری دارند. دوم : مردان زیاد عاطفی نیستند.


پندار غلط چهارم : مرد ها همیشه برای عمل جنسی آمادگی دارند !
این فکر ممکن است برای یک جوان زیر بیست سال درست باشد ، ولی درباره مردها صحت ندارد . گرفتاریهای شغلی و مشکلات گوناگون روزمره همه و بویژه مردها را خسته و فرسوده می کند و از نیروی آنها می کاهد . در نتیجه ممکن است بی حوصله و بی رمق بنظر برسند ، بنابراین فکر نکنید که اگر الان نشد ، وقت هست ! سعی کنید هر وقت طرفین علاقمند بودید ، این رابطه را برقرار کنید و به بعد موکول نسازید .


در واقع ، زن ها می پندارند که خودشان همسرانشان را دوست دارند ولی هر وقت و همیشه مایل به برقراری رابطه زناشویی نیستند ، اما وقتی مردی در برابر تمایل همسرش اظهار بی میلی می کند ، می گوید : او مرا دوست ندارد ! این پندار صحیح نیست .


پندار غلط پنج : مردها هیچ کمک و راهنمایی ، لازم ندارند !
زنان باید با همسرانشان درباره چیزهای خوشایند و ناخوشایند شان، در حین رابطه جنسی ، گفتگو کنند . اگر زنی نخواهد و مشارکت نکند ، شوهر وی به تنهایی نمی تواند به او رضایت جنسی ببخشد . با آنکه خوشبختانه مردها بسیار علاقمند هستند که همسرانشان از رابطه جنسی با آنها لذت ببرند و ارضا بشوند ، ولی با این حال خود زنان در رسیدن به اوج لذت جنسی ، سهم بسیاری دارند و باید همسرانشان را ، راهنمایی و مطلع بکنند .


پندار غلط ششم : وقتی مرد روش تازه ای پیشنهاد کرد با او ترشرویی کنید !
وقتی زن و شوهر مدتی با هم هستند ، طبیعی است که دلشان تنوع و تغییر بخواهد . بنابراین اگر مردی به همسر خود چیزهای جدیدی پیشنهاد کرد ، پاداش او نباید ناراحتی و اخم باشد ! تقاضای مرد به معنای این نیست که دیگر از شما سیر شده است ! شما با همدلی و دوستی پیشنهاد او را بررسی کنید . خواهید دید که هر چه شوهر شما نیاز دارد ، در وجود شما پیدا خواهد کرد . گاهی اگر با تقاضایی نمی توانید موافقت کنید ، با مهربانی و صمیمیت دلیلش را برای او توضیح دهید و یا از او بخواهید که به شما فرصت بیشتری دهد


مطالب مشابه :


آرشیو اخبار دادگستری کل استان قزوین:

که بهترین عملکرد را در ایی زنان قزوین شنبه 10/11/1388 در آقای دکتر بهرامی در
حسن روحانی: شوراها زیربنای تحقق دموکراسی در کشور هستند

حامیان مردمی دکتر حسن روحانی در و امور زنان هم ابعادی است که 24 خرداد در قزوین
اشتباه زنان در رابطه جنسی

اشتباه زنان در رابطه نامحدود دکتر یوسف رکورد خندیدن دست جمعی در دنیا در شهر قزوین
سیاست مداران زن در ایران

امام خمینی قزوین زنان در شورای عالی به نقل از دکتر مصطفی الموتی در
عکس تمام سکسی تيم فوتبال زنان + ۱۸

موفقیت نامحدود دکتر یوسف تيم فوتبال زنان هر پنجشنبه 7صبح در بوستان ملت قزوین
سیاست مداران زن در ایران.پژوهشگران.حقوقدانان.

بهترین ها در جهان سیاست مداران زن در ایران کتاب جامعه، دولت و جنبش زنان ایران از آخرین
درمان ام اس و دکتر پائولو زامبونی

تائو.مراقبه هر پنجشنبه 7صبح در بوستان ملت قزوین خصوصا در میان زنان دکتر زامبونی در
چگونه زنان را مجذوب خود کنیم؟

موفقیت نامحدود دکتر سلطانلو چگونه زنان را مجذوب سخنران انگیزشی در مدارس تهران و قزوین
از ندادن سهم تا نگرفتن آن

اما و اگرهای سهم زنان در شدن قزوین و در پی می کند بهترین جا برای زنان کنج
برچسب :