دانلود سری جدید برنامه بفرمایید شام ...

دانلود سری جدید برنامه بفرمایید شام ...
 

با لینک مستقیم از سرور سایتقسمت اولشب اول

دانلود

شب دوم

دانلود

شب سوم

دانلود

شب چهارم

دانلود


قسمت دوم

شب اول

دانلود

شب دوم

دانلود

شب سوم

دانلود

شب چهارم

دانلود


قسمت سوم

شب اول

دانلود

شب دوم

دانلود

شب سوم

دانلود

شب چهارم

دانلودشب 1

DOWNLOAD

شب 2

DOWNLOAD

شب 3

DOWNLOAD

شب 4

DOWNLOAD

 


شب اول
در شب اول مهمان سیمین خانم هستیم که اهل خوزستان هستن و ۴۳ سال سنّ دارن سیمین خانم همسر آقا فرید از گروه ۳۸ هستن و جالب که بدونیم فقط ۶ ساله که شروع به آشپزی کردن. ایشون برای پیش غذا آش شله قلم کار، غذای اصلی‌ لوبیا پلو و برای دسر شیرنی خامه‌ای رو در نظر گرفتن. سیمین خانم سعی‌ دارن که ثابت کنن چهار تا خانم می‌تونن با هم بسازن. ایشون سرگرمی متفاوتی رو برای مهمان‌هاشون در نظر گرفتن.

شب دوم

در شب دوم مهمان گلاره هستیم که اهل تهران و ۲۷ ساله هستن و ۳ ساله که به منچستر اومدن و در رشته معماری داخلی‌ تحصیل می‌کنن. گلاره برای پیش غذا ترد پیچ میگو رو که خودشون دستور پختش رو اختراع کردن در نظر گرفتن. برای غذا ی اصلی‌ چلو خورشت فسنجان که دستور عملش رو از وبلاگ‌های آشپزی پیدا کردن و برای دسر سوفله شکلات داغ با بستنی سرخ شده رو در نظر دارن. گلاره خانم بعد از این که متوجه میشن دو تا از شرکت کنند‌ها تفاوت سنی‌ زیادی باهاش دارن شانس برنده شدنش رو صفر می‌دونه.

شب سوم
در شب سوم مهمان نسرین هستیم که اهل اصفهان و ۴۲ ساله هستن و ۷ ساله که در منچستر زندگی‌ می‌کنن. نسرین خانم که از ۱۷ سالگی آشپزی رو شروع کردن برای پیش غذا کشک بادمجان غذا ی اصلی‌ باقالی پلو با ماهیچه و برای دسر ترافل میوه رو در نظر گرفتن نسرین خانم علاقه زیادی به گرفتن پارتی دارن و مهمون‌هاشون رو دعوت به رقص می‌کنن.

شب چهارم
و بالاخره در شب آخر مهمان نگار هستیم که اهل خوزستان و ۲۶ ساله هستن و ۱۱ ساله که در انگلستان زندگی‌ می‌کنن و به تازگی نامزد کردن. ایشون برای پیش غذا کیک میگو، غذای اصلی‌ تهچین پلو شوشتری و برای دسر ترافل رو در نظر گرفتن. نگار خانم کلکسیون جالبی‌ از قوطی هایی سٔس قرمز دارن و تصمیم دارن که به طرز عجیبی‌ از مهمون‌هاشون استقبال کنن.

شب 1

DOWNLOAD

شب 2

DOWNLOAD

شب 3

DOWNLOAD

شب 4

DOWNLOAD

 

گروه 44 و 45

 
شب اول - گروه 44
شب اول همگی شرکت کنندگان مهمان خانم راشین هستند. ایشان اهل شهر گنبد کاووس هستند و دوازده سال است که لندن ساکن هستند و در یک مطب دندانپزشکی در قسمت پذیرش مشغول به کار می باشند. او آشپزی را از هجده سال پیش و عمدتا با راهنمایی کتابهای آشپزی شروع کرده.
راشین برای پیش غذا، چیکن انچیلیدا، برای غذای اصلی زرشک پلو با مرغ و دسر پاناکوتا با طعم قهوه را برگزیده. باید ببینیم نظر شرکت کنندگان در مورد انتخاب و مزه اینها چه خواهد بود.
شب دوم - گروه 44
شب دوم مهمان مارال هستیم. مارال سی و یک سالشه و طراح لباس و مده. ایشون پانزده ساله که آشپزی میکنن و قصد دارن برای مهمانان پیش غذا کشک بادمجان، غذای اصلی شوید باقالی پلو با ماهیجه و سالاد شیرازی و دسر هم بستنی خامه ای سنتی درست کنند که برای تهیه بستنی با مشکلاتی مواجه میشن...
شب سوم - گروه 44
یونس سی ساله، سومین میزبان گروه چهل و چهارمه. ایشون اهل رشت هستند واز اینکه تنها مرد گروهه کمی ناراحته و معتقده که به زنها نمیشه اعتماد کرد.
میرزا قاسمی پیش غذا، واویشکا غذای اصلی و رولت خامه ای دسر منتخب یونس هستند.
شب چهارم - گروه 44
و در نهایت در شب اخر مهمان جوانترین عضو گروه، خانم الهه هستیم بیست و نه ساله اهل مشهد که دوازده ساله در لندن ساکنه. طراحی داخلی خونده و علاقه مند به عکاسی و نواختن پیانودر اوقات فراغتشه.
الهه برای پیش غذا سوپ جو، غذای اصلی شیشلیک و برای دسر تصمیم داره پاناکوتای زعفرانی درست کنه.

گروه 45شب اول - گروه 45
در شب اول همه مهمان آقا فرشید هستیم. ایشون ۳۹ ساله و اهل اصفهان هستن و ده ساله که در انگلستان زندگی‌ می‌کنن، تکنسین گاز هستن و اهل خونه و خانواده. آقا فرشید تصمیم گرفتن که برای پیش غذا فلفل دلمه‌ای با گوشت چرخ کرده بوقلمون، برای غذا ی اصلی‌ لازانیا همراه با نون فرانسوی و برای دسر چیزکیک شکلاتی رو برای مهمون‌هاشون درست کنن.
شب دوم - گروه 45
در شب دوم مهمان حسام هستیم که ۲۶ ساله و اهل اصفهان هستن و فقط یک ساله که به ناتینگهام اومدن حسام مشغول تحصیله و تصمیم به گرفتن مدرک دکترا در صنایع غذا یی داره، نوازندگی دف رو هم باید به هنر هایی ایشون اضافه کرد. حسام برای پیش غذا سوپ جو، غذا ی اصلی‌ چلو ماهیچه با سالاد کرفس و برای دسر شله زرد رو در نظر گرفته.
شب سوم - گروه 45
در شب سوم به خونه مهدی میریم که ۳۱ ساله و اهل شیراز هستن و ۱۱ ساله که خارج از ایران زندگی‌ می‌کنن. آقا مهدی ۸ ماه که ازدواج کردن. عشق ورزش و بسیار سرزنده و مثبت هستن. ایشون برای پیش غذا میرزا قاسمی، غذا ی اصلی‌ کلم پلو شیرازی و برای دسر چیز کیک با طعم گیلاس همراه با چای یا قهوه رو در نظر گرفتن.
شب چهارم - گروه 45
شب چهارم و آخر در منزل علی‌ آقا مهمون هستیم که ۴۰ ساله و اهل تهران هستن و ۱۰ ساله در ناتینگهام زندگی‌ می‌کنن، علی‌ آقا راننده تاکسی هستن و مرد خونه و خانواده. ایشون برای پیش غذا پنکیک مرغ به سبک یونانی، غذا ی اصلی‌ کلفتیکو ( ماهیچه به سبک یونانی) و برای دسر منگومیسو ( خواهر کوچولوی تیرامیسو) رو در نظر گرفته.

  دانلود ویدئو
گروه 44

شب اول

DOWNLOAD

شب دوم

DOWNLOAD

شب سوم

DOWNLOAD

شب چهارم

DOWNLOAD


گروه 45

شب اول

DOWNLOAD

شب دوم

DOWNLOAD

شب سوم

DOWNLOAD

شب چهارم

DOWNLOAD


مطالب مشابه :


امشب چی بپزم؟!

معضلی بزرگ برای میگیره که خدایا شام چی مواد اولیه مورد نیاز برای پخت این غذا
غذا و آشپزی غذای سالم و غذای سریع

آموزش پخت و پز . غذا و آشپزی . پخت کیک . درست کردن شام و نهار . تزئین غذا . آموزش آشپزی برای
دانلود سری جدید برنامه بفرمایید شام ...

دانلود سری جدید برنامه بفرمایید شام برای غذا ی اصلی‌ چلو خورشت فسنجان که دستور عملش رو
میز شام برای مهمانی رسمی

دکوراسیون - تزئینات و خانه داری - میز شام برای مهمانی رسمی - دکوراسیون و تزئینات،سایت آموزشی
تصاویری از تزیین غذا و سفره آرایی

تصاویری از تزیین غذا و سفره آرایی ترئینات سفره شام برای این دسر اگر ریواس به رنگ
یک هفته برنامه ی غذایی برای سحری و افطار

غذا و آشپزی . پخت و پز غذاهای لذیذ - یک هفته برنامه ی غذایی برای سحری و افطار - غذا و آشپزی . پخت
3 روش سفره آرایی میز غذا برای مهمان(+عکس)

پنجره upvc - 3 روش سفره آرایی میز غذا برای مهمان(+عکس) تزئین یک میز شام مرتب و شیک برای
برای انتخاب منوی غذا برای مهمانی چند فاکتور رو باید در نظر گرفت

برای انتخاب منوی غذا برای مهمانی چند فاکتور رو باید در نظر مهمانی عصرانه نهار یا شام
برچسب :