دانشگاه پیام نور استان فارس قطب فعالیت های الکترونیکی در کشور

 ثبت نام از متقاضیان تدریس در دانشگاه پیام نورفارس اینترنتی شد

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت:دانشگاه پیام نور استان فارس قطب فعالیت های الکترونیکی در کشور است.

دکترسعید مظلومیان که در مراسم رونمایی از سامانه الکترونیکی جذب مدرسین مدعو دانشگاه پیام نور فارس سخن می گفت،با اشاره به توسعه فعالیت های الکترونیکی و حرکت به سمت مکانیزه کردن امور گفت: خوشبختانه با تلاشهای صورت گرفته خصوصاً از سوی حوزه روابط عمومی استان،فعالیت های متعدد این دانشگاه الکترونیکی شده است.

وی اظهارداشت: درحوزه دانشجویی،درحال حاضر سیستم جامع گلستان به صورت متمرکز از سوی سازمان مرکزی کلیه امور دانشجویی وآموزشی دانشجویان را انجام می دهد.همچنین سامانه اتوماسیون تغذیه نیزدر اکثر مراکز راه اندازی شده است.دربرخی مراکز نیزدرخواست گواهی تحصیل و یا حتی شماره صندلی امتحانات دانشجویان به صورت الکترونیکی اعلام می شود.

رئیس دانشگاه پیام نوراستان فارس اضافه کرد: با راه اندازی سامانه سفیر از سوی روابط عمومی استان کلیه اطلاعات آموزشی اعم از نمرات،تاریخ امتحانات و همچنین آخرین اطلاعیه ها وتغییر در برنامه کلاسی و... دانشجویان برروی گوشی موبایل دانشجویان ارسال می شود.

وی افزود: ارتباط با رئیس استان و روسای مراکز وواحدها به صورت الکترونیکی از طریق سایت استان ومراکز، صندوق صوتی در تلفن گویای استان،و سامانه های پیامک انجام می شود. همچنین بخش ارتباط با رئیس استان در سایت قرار دارد که موارد اعلام شده توسط دانشجویان مستقیماَ برروی کارتابل رئیس استان در اتوماسیون اداری ارسال می گردد.

دکترمظلومیان همچنین تصریح کرد: سامانه جامع ارتباط الکترونیک با هدف تسهیل دربرقراری ارتباط با دانشگاه و مخاطبین از سوی روابط عمومی استان راه اندازی شده است که دراین خصوص دانشجویان ،کارکنان واساتید می توانند با بخشهای مختلف دانشگاه از طریق این سامانه ارتباط برقرار کرده وخدمات لازم را دریافت کنند.

رئیس  دانشگاه پیام نوراستان فارس همچنین به مکانیزه سازی مکاتبات اداری اشاره کرد ویادآور شد:در حال حاضر کاغذ از مکاتبات اداری در کلیه مراکز وواحدهای استان حذف شده است وعلاوه برارسال و یا دریافت مکاتبات،فاکس وایمیل نیز دراتوماسیون اداری قابل دریافت و یا ارسال بوده و پیگیری الکترونیکی نامه ها از طریق پیامک نیز امکان پذیر شده است.

دکتر مظلومیان همچنین به راه اندازی روزنامه آنلاین وسامانه جامع اطلاع رسانی اشاره کرد ودراین خصوص اظهارداشت: کلیه ارتباط روابط عمومی استان با رسانه ها،دانشجویان،کارکنان و کارشناسان روابط عمومی مراکزوواحدها از طریق این سامانه صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: از طریق روزنامه آنلاین دانشگاه،کلیه اخبار واطلاعیه های دانشگاه به صورت لحظه ای از 400سایت و خبرگزاری ها جمع آوری شده ودراختیار بازدیدکننده سایت قرار می گیرد. همچنین امکان مشاهده روزنامه ها وعناوین مطبوعات کشورنیز دراین سامانه فراهم است.

وی همچنین به برگزاری انتخابات شورای نظارت وارزیابی استان  به صورت الکترونیک اشاره کرد وافزود: خوشبختانه با پتانسیل بالای همکاران روابط عمومی استان،کلیه فعالیت های الکترونیک دانشگاه با کمترین هزینه و از طریق همکاران استان، صورت گرفته است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس همچنین یاد آور شد: سامانه ثبت نام از متقاضیان جذب حق التدریس در مراکز وواحدهای استان ،جدیدترین سامانه الکترونیکی دانشگاه پیام نور استان است که ازطریق آن درخواست تدریس در مراکز وواحدهای دانشگاه پیام نور فارس به صورت الکترونیکی انجام می شود.

وی دسترسی به این سامانه را ازطریق سایتfarspnu.ac.ir اعلام کرد و یادآور شد: متقاضیان تدریس در مراکز وواحدهای دانشگاه پیام نورشهرهای فارس با مراجعه به این سامانه حداکثر تا روز 15تیرماه می توانند ثبت نام کنند.

 


مطالب مشابه :


دانشگاه پیام نور استان فارس قطب فعالیت های الکترونیکی در کشور

برروی کارتابل رئیس استان در اتوماسیون اداری ارسال پیام نور استان فارس همچنین
کازرون

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس ،در اتوماسیون اداری ، حفر
خبرهای 13 آذرماه1392

در ادامه با توجه با بيان فعاليت هاي انجام شده در دانشگاه پيام نور استان فارس در خصوص
حمايت از پايان‌نامه‌ و رساله های مقاطع ارشد و دکتری

کانون فنی مهندسی شرکت گاز استان فارس از طریق وب سایت رسمی کانون، قسمت اتوماسیون اداری
اطلاعیه پیگیری پیام در صورت عدم پاسخ دبیرخانه طی 72 ساعت

کانون فنی مهندسی شرکت گاز استان فارس درصورت مشکل در آپلود فایل از طریق اتوماسیون اداری
جملات ناب و پر معنا در زندگی

بیرم شهرستان لارستان استان فارس اداری. سایت های و پرورش فارس اتوماسیون اداری آموزش و
برچسب :