پوستری برای کنسرت راک

این پوستر نقش بسیار مهمی در موفقیت یکی از بزرگترین کنسرت های موسیقی راک دهه شصت جهان ایفا کرده است،کنسرتی که از طرفی برای بیان آزادی در برابر خشونت و از طرفی دیگر به دلیل حضور گروه هاوهنرمندان صاحب نام موسیقی راک  شرکت کننده در آن، اهمیت زیادی داشته است.

حضور یک کبوتر به نشانه صلح بر روی دسته گیتار،هوشمندانه ترین ایده ای ست که برای طراحی پوستر این واقعه مهم هنری استفاده شده است.با وجود اطلاعات زیادی که می بایست بر روی پوستر قرار گیرد،طراح گرافیک به خوبی و با ترکیب بندی درست پوستری موجز،تاثیر گذار و گیرا طراحی کرده است.
وود استاکیکی از فستیوال های بسیار مهم تاریخ جهان است که از سال ۱۹۶۹ در تاریخ ۱۵ تا ۱۸ آگوست در منطقه ای به نام بتل در خارج از شهر نیویورک برگزار می شده است. این پوستر به صورت رسمی دومین پوستر طراحی شده برای این فستیوال موسیقی ست که به نسبت پوستر اول ،به مراتب ارتباط بصری تاثیرگذارتری با موضوع این واقعه هنری یعنی صلح برقرار کرده است.
آرنولد اسکولنیک طراح گرافیک،در مورد طراحی این پوستر می گوید: در آن زمان وقت خود را در شلتر آیلند می گذراندم و تمام وقت خود را به کشیدن پرندگان صرف می کردم.در ابتدا طرح کبوتر را بر روی ساز فلوت اجرا کردم که در مرحله نهایی ساز فلوت تبدیل به دسته گیتار شد.به دلیل انتقال ناگهانی محل کنسرت ها از وال کیل به منطقه بتل در نزدیکی نیویورک،برگزارکنندگان این فستیوال فرصت بسیار کمی برای طراحی پوستر در اختیار من قرار دادند طوری که فقط چهار روز قبل برگزاری کنسرت، پوستر آماده و چاپ شد.
«۳ روز موسیقی صلح طلبانه» موضوعی بود که برگزارکنندگان این فستیوال برای طراحی این پوستر انتخاب کرده بودند. پوستر (سبز رنگ) به مناسبت چهلمین سالگرد وقوع این فستیوال بزرگ موسیقی طراحی شده است:مراسمی که با حضور اسکولنیک،طراح پوستر این کنسرت در محل گالری بین المللی پوستر شهر بوستون آمریکا برگزار شد.  

منبع : www.rangmagazine.com


مطالب مشابه :


دانلود مسابقه ی راک وجان سینا در رسلمنیا 28

game&sport&app - دانلود مسابقه ی راک وجان سینا در رسلمنیا 28 - تصاوير و تريلر و دموي بازی و ورزش
تالار مشاهیر و موزه راک اند رول

طراح و معمار این بنا آی ام پی است. هر ساله تنی چند از هنرمندان در یک مراسم معارفه به عضویت این
دانلود آهنگ راک

دنیای بازی - دانلود آهنگ راک - همه چیز درباره بازی کامپیوتری و انیمیشن طراح قالب:
تالار مشاهیر راک اند رول

تالار مشاهیر راک اند رول. تالار مشاهیر و موزهٔ راک اند رول، نام موزه‌ای است که در سواحل
پوستری برای کنسرت راک

وگا - پوستری برای کنسرت راک آرنولد اسکولنیک طراح گرافیک،در مورد طراحی این پوستر می گوید:
موسیقی راک چیست؟؟!

هنـــر ، موسیقی ، ادبیات .:. - موسیقی راک چیست؟؟! - .:. هنـــر ، موسیقی ، ادبیات .:. طراح قالب
برچسب :