جعبه‌ کادو دست ساز - کادوی دستساز مردانه


خرید جعبه‌های کادویی برای هدیه دادن واقعا به صرفه نیست. بیشتر وقت‌ها چیزی نزدیک به قیمت هدیه باید برای این جعبه‌ها هزینه کنید و علاوه‌بر این، این جعبه‌ها به هیچ وجه وقت و انرژی شما برای هدیه را نشان نمی‌دهند. به جای این کار می‌توانید با کمی سلیقه و هزینه اندک یک کاغذ کادو و فوقش یک روبان، هدیه‌های‌تان را به بهترین شکل بسته‌بندی کنید و سلیقه و هنرتان را به رخ بکشید. این چند نمونه بسته‌بندی به شما برای بسته‌بندی یک هدیه زیبا ایده خواهد داد.کادوی دستساز مردانه

کادوی دستساز مردانه    این نمونه بسته‌بندی برای هدیه‌های کوچک مناسب است. آن‌ها را با کاغذ کادو بسته‌بندی کنید و یک دکمه با رنگ هماهنگ روی کادو بچسبانید تا تفاوت هدیه شما به چشم بیاید.

,جعبه‌ کادو دست ساز هدیه,کادو,بسته بندی,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی    این مدل برای کسانی که طبیعت را دوست دارند مناسب است. ترکیب چند برگ خشک و یک پر طاووس روی یک زمینه قرمز رنگ، طبیعت پاییز را تداعی می‌کند.

,جعبه‌ کادو دست ساز هدیه,کادو,بسته بندی,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی ترکیب طرح راه‌راه فانتزی کاغذ کادو با گل سرخ کلاسیک، طرح زیبا و متفاوتی ایجاد می‌کند که برای همه جالب خواهد بود.

,جعبه‌ کادو دست ساز هدیه,کادو,بسته بندی,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی باز هم طرحی از طبیعت. روبان قرمز روی کاغذ کادوی ساده سبز چمنی، به اندازه کافی زیبا هست. اگر یک شاخه پر از برگ به آن اضافه کنید دیگر کار را تمام کرده‌اید.

,جعبه‌ کادو دست ساز هدیه,کادو,بسته بندی,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی   یک کاغذ باریک را بردارید و آن را شبیه بادبزن و پلیسه روی هم تا کنید. 2 لبه کاغذ را به هم برسانید و چین بزنید تا یک گل کاغذی بامره داشته باشید که هر کادویی را زیبا خواهد کرد.

,جعبه‌ کادو دست ساز هدیه,کادو,بسته بندی,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی   اگر سگک کمربندها یا کیف‌های کهنه را کنار بگذارید، می‌توانید از آن‌ها برای تزئین جعبه‌های کادو استفاده کنید. روبان را با استفاده از سگک درست مثل کمربند دور کادو بپیچید.

,جعبه‌ کادو دست ساز هدیه,کادو,بسته بندی,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی  این مدل برای کادوهای بچگانه جذاب است. آن را با کاغذی طرح جنگل بسته‌بندی کنید و آن را با یک حیوان پلاستیکی تزئین کنید تا جنگل را به یاد بیاورد.

,جعبه‌ کادو دست ساز هدیه,کادو,بسته بندی,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی  زیبایی کارت‌های تبریک را فراموش نکنید. به‌خصوص اگر طرح کارت با طرح کاغذ کادوی شما هماهنگ باشد، می‌توانید

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

,جعبه‌ کادو دست ساز هدیه,کادو,بسته بندی,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی,