علت های دیر بالا آمدن ویندوز

۱. ویروسی شدن ویندوز : در صورتی که سیستم شما ویروسی شده باشد باید یک آنتی ویروس نصب کرده (البته چنانچه آنتی ویروس قدیمی باشد باید بروز رسانی شود) و سیستم خود را ویروس کشی و پس از آن یک ویندوز جدید نصب کنید.

2. پر شدن هارد شما یا درایوی که در آن ویندوز نصب شده است : اگر هاردتان پر شده باشد باید یا هارد خود را ارتقا دهید که ما در اینصورت به شما پیشنهاد می کنیم که یک هارد قوی را جایگزین هارد فعلی خود کنید نه اینکه یک هارد به آن اضافه کنید و دو هارد در سیستم شما نصب شود و چنانچه درایوی که ویندوز در آن نصب است پر شده باید ابتدا عملیات Disk Cleanup انجام دهید تا فایلهایی که بی خود حجم هارد شما را اشغال کرده اند حذف شوند.

3. کهنه شدن ویندوز: چنانچه بیش از سه ماه از عمر ویندوزتان می گذرد خوب است یک ویندوز جدید نصب کنید.

4. ازدیاد نرم افزار در قسمت Start Up ویندوز شما : در این صورت شما باید در قسمت RUN کلمه MSCONFIG را تایپ کرده و سپس OK را بزنید و در پنجره ی باز شده به قسمت Start Up رفته و نرم افزار هایی که همراه با بالا آمدن ویندوز لود می شوند تیکشان را بردارید تا در هنگام بالا آمدن ویندوزتان با کمی سرعت مواجه نشوید.

5. قدیمی بودن و فرسوده شدن سیستم سخت افزاری : چنانچه سیستم قدیمی و فرسوده باشد و قطعات هم از لحاظ کمی در سطحی پایینی باشند لازم است یک دستی به سر و روی سیستم خود بکشید که در اینجا ما پیشنهاد می کنیم کیستان را بطور کامل عوض کنید نه اینکه چند قطعه را عوض کنید و چند قطعه قدیمی باقی بمانند چنانچه یک قطعه مثل مادربورد و یا قطعه ای مهم مثل قطعه ی مذکور قدیمی و فرسوده باشد و چند قطعه را عوض کنید باید بگویم که این قطعه ی قدیمی و فرسوده شده چون قدرت پشتیبانی از قطعات قوی و تازه را ندارد دیگر قطعات را هم فرسوده و ضعیف خواهد کرد.

چند نکته :
 

-نرم افزارها و بازی های سنگین نصب شده را Uninstall کرده و روی درایوی بغیر ار درایو ویندوز نصب نمایید.

-آنتی ویروستان را موقتاً غیرفعال نمایید؛ ممکن است اسکن خودکار آنتی ویروس در موقع بالا آمدن ویندوز فعال باشد و بهمین دلیل سبب مشکل می شود.

-به Control Panel بروید و روی User Accounts کلیک نمائید. سپس گزینه ی Change the way users log on or off را کلیک کنید. در صفحه ی بعد هر دو گزینه ی موجود را تیک بزنید و سپس دگمه ی Apply Options را کلیک کنید و سیستم را ریست نمایید.


مطالب مشابه :


دانشگاه پیام نور شبستر+سیستم گلستان+ فرمانداری شبستر+پیام نور تبریز+پورتال دانشگاه پیام نور+پیام نور

روابط عمومی دانشگاه پیام نور شبستر - دانشگاه پیام نور شبستر+سیستم گلستان + فرمانداری شبستر+پیام نور تبریز+پورتال دانشگاه پیام نور+پیام نور - تحقق
ورود به سيستم سامانه جامع گلستان پيام نور www.reg.pnu.ac.ir

تايپ20,دانلود مقاله,تحقيق,نمونه سوال - ورود به سيستم سامانه جامع گلستان پيام نور www.reg.pnu.ac.ir ... كارت ورود به جلسه استخدام دانشگاه علوم پزشكي تبريز
آموزش مشاهده نمرات "میـــان تــرم" در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور

بعد از ورود به سیستم گلستان(http://reg.pnu.ac.ir) مي تونيد چگونگي ورود به ... راهنماي جامع تصويري ورود به سيستم گلستان دانشگاه پيام نور(سيستم اطلاعات
طریقه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانی دانشگاه پیام نور

این کارت که بیشتر شبیه برگه می باشد تاریخ ، ساعت و نام دروس امتحانی مربوط به هر دانشجو در آن دیده می شود. برای مشاهده کارت آزمون ورود به جلسه به سیستم گلستان
برنامه ی کلاسی دانشگاه پیام نور واحد اهر

8 مارس 2013 ... پورتال دانشگاه پیام نور · دانشگاه آزاد واحد اهر · دانشگاه پیام نور تبریز · سیستم جامع گلستان · سیستم اطلاع رسانی و ثبت نام دانشگاه آزاد اهر
سایت دانشگاههای پیام نور وسایر دانشگاهها

راهنمای سیستم گلستان دانشجویان پیام نور - سایت دانشگاههای پیام نور وسایر دانشگاهها ... http://www.pnu.tabriz.ac.ir/ .... دانشگاه جامع پیام نورسیستان و بلوچستان.
لیست عناوین دورس ؛ وضعیت منابع درسی ؛ برنامه امتحانات 87-88

16 ا کتبر 2008 ... 2- كليه كدهاي مندرج در ليست ارائه دروس و برنامه هاي امتحاني قابل استناد نمي باشد و كدها بر اساس سيستم جامع آموزشي جديد (گلستان) متعاقبا اعلام مي
مشکل باز نشدن سیستم گلستان در اینترنت اکسپلرور 10 ( ویندوز 8)

13 ژانويه 2013 ... همونطور که میدونید در ویندوز 8 هنگام رفتن به سیستم جامع گلستان (سیستم دانشگاه های پیام نور) با مرورگر (اینترنت اکسپلرور 10 ) ارور میده.
دانلود كتاب الكترونيكي قرآن مجيد با ترجمه فارسي وانگليسي

10 جولای 2014 ... ... با ترجمه فارسي وانگليسي - ینگی اسپیران سفیدان جدید بخش مرکزی تبریز - دهستان ... منبع :سايت جامع رمضان ... سیستم جامع گلستان پیام نور.
علت های دیر بالا آمدن ویندوز

سیستم جامع گلستان ... دانشکده فنی و حرفه ای پسران تبریز ... ویروسی شدن ویندوز : در صورتی که سیستم شما ویروسی شده باشد باید یک آنتی ویروس نصب ... باید بروز رسانی شود) و سیستم خود را ویروس کشی و پس از آن یک ویندوز جدید نصب کنید .
برچسب :