آگهی ترحیم نوبل

 

آلفرد نوبل از جمله افراد معدودی بود که این شانس را داشت تا قبل ازمردن، آگهی وفاتش را بخواند!

زمانی که برادرشلودویگ فوت شد، روزنامه‌ها اشتباهاً فکر کردند که نوبل معروف (مخترع دینامیت) مرده است. آلفرد وقتی صبح روزنامه ها را می‌خواند با دیدن آگهی صفحه اول، میخکوب شد:

 "آلفرد نوبل، دلال مرگ و مخترع مر‌گ آور ترین سلاح بشری مرد!"

آلفرد، خیلی ناراحت شد. با خود فکر کرد:

 آیا خوب است که من را پس از مرگ این گونه بشناسند؟ سریع وصیت نامه‌اش را آورد. جمله‌های بسیاری را خط زد و اصلاح کرد. پیشنهاد کرد ثروتش صرف جایزه‌ای برای صلح و پیشرفت‌های صلح آمیز شود. امروزه نوبل را نه به نام دینامیت، بلکه به نام مبدع جایزه صلح نوبل، جایزه‌های فیزیک و شیمی نوبل و ... می‌شناسیم. او امروز، هویت دیگری دارد.

یک تصمیم، برای تغییر یک سرنوشت کافی است!

 

 


مطالب مشابه :


سورس کد آگهی ترحیم به زبان سی شارپ

سلام. تو اولین پست قصد دارم یکی ازبرنامه های جذاب خودمو رو واستون بزارم . با این برنامه می تونید دوستاتونو بزارید سر کار و اونا رو غافلگیر کنید با دیدن آگهی ترحیم خودشون. دیگه توضیح نمیدم توی ادامه مطلب می تونید لینک دانلود رو ببینید فایل ...
طرح های آگهی ترحیم

مرکز چاپ کوثر - طرح های آگهی ترحیم -
آگهی ترحیم نوبل

حــــــــرف هــــای دل مـــــن - آگهی ترحیم نوبل - به نام آن خدایی که اثبات تمام قضایا نزد اوست - حــــــــرف هــــای دل مـــــن.
آگهی ترحیم ...

آگهی ترحیم ... تودر من آتشی هستی که خاموشت نخواهم کرد به گلزاران گلی هستی فراموشت نخواهم کرد. قسم بر جامه پاکی که از مهرت به تن دارم که تا جان در بدن دارم فراموشت نخواهم کرد. سلام دوستای گلم ممنون که مثل. همیشه بانظرات خوبتون منو خوشحال ...
آگهی ترحیم

کیپیه - آگهی ترحیم - کاش در کتاب زندگی باشیم ماندنی، نه حاشیه ای از یاد رفتنی....
برچسب :