دانشگاه آزاد لامرد در 4 رشته کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.

دانشگاه آزاد لامرد در 4 رشته کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.

عیسی امیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد اظهار داشت: متقاضیان ادامه تحصیل در 4 رشته کارشناسی ارشد تحقیقات آموزشی- آموزش و بهسازی منابع انسانی- شیمی آلی و شیمی تجزیه در واحد لامرد می توانند از اول بهمن ماه با تکمیل دفترچه ثبت نام و شرکت در آزمون سال آینده، در این واحد به ادامه تحصیل بپردازند.

امیری اضافه نمود: در سال جاری این 4 رشته کارشناسی ارشد به تصویب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسید که در مهرماه سال جاری از طریق تکمیل ظرفیت 9 دانشجو در واحد لامرد پذیرفته شدند.

وی با توجه به شروع ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال 91 که از اول بهمن ماه شروع خواهد شد گفت: متقاضیان می توانند با انتخاب رشته های فوق الذکر در اردیبهشت ماه سال آینده در این کنکور شرکت نمایند تا درصورت قبولی از ابتدای مهر 91 مشغول به تحصیل شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد خاطرنشان کرد: هفت پرونده دیگر در رشته های مهندسی شیمی- مطالعات منطقه ای- مهندسی مکانیک- علوم سیاسی (گرایش اندیشه اسلامی در اسلام)- آموزش بزرگسالان- علوم تربیتی و مدیریت نیز در حال پیگیری می باشد که انشاءالله همه آنها تا سال آینده به تصویب خواهد رسید و با ارتقای درجه واحد از متوسط به بزرگ شاهد چشمگیر رشد فضای علمی- پژوهشی در واحد لامرد خواهیم‌بود.

امیری اعلام نمود با توجه به اینکه تعداد متقاضیان به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در سال‌جاری نسبت به سال گذشته از افزایش قابل ملاحظه ای برخوردار بوده است، امیدواریم که با تصویب رشته های جدید در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در سال آینده نیز شاهد چنین استقبالی از طرف جوانان عزیز باشیم. وی ادامه داد: باتوجه به صنعتی بودن منطقه از برنامه های آینده مسئولین دانشگاه، برآورده کردن این نیاز با ایجاد رشته های صنعتی و فنی می باشد.

رئیس واحد لامرد این موفقیتها را نتیجه همدلی و وحدت مسئولین، کارکنان و اساتید این دانشگاه دانست و ازهمه آنها که در حوزه های مختلف در راه محقق شدن اهداف دانشگاه با تعهد و احساس مسئولیت تلاش و کوشش می کنند تقدیر و تشکر نمود.

منبع:مهرستان


مطالب مشابه :


دانشگاه آزاد اسلامی بستک

وبلاگ گروهی بستک - دانشگاه آزاد اسلامی بستک - این وبلاگ متعلق به همه ی بستکی ها و علاقه مندان
تصویب پنجمین رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد

آفتاب لارستان - تصویب پنجمین رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد - اخبار
دانشگاه آزاد لامرد در 4 رشته کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.

آفتاب لارستان - دانشگاه آزاد لامرد در 4 رشته کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد. - اخبار لارستان
دانشگاه آزاد

دانشجویان دانشگاه آزاد نكا - دانشگاه آزاد - اولین وب سایت دانشجویی دانشگاه آزاد نکا
مراسم روز دانشجو در جناح

دانشگاه آزاد اسلامی واحد جناح طی مراسمی روز دانشجو را گرامی داشتند . این مراسم که با شکوه
دانشگاه آزاد اسلامی بستک از نگاهی جدید

جهانگيريه امروز - دانشگاه آزاد اسلامی بستک از نگاهی جدید -
زمان انتخاب واحد نیمسال دوم دانشگاه پیام نور

دانشگاه آزاد اسلامی واحد وبلاگ پیش روی شما مربوط به مرکز خدمات اینترنت پارسیان است.
برچسب :