09390167018 فال تلفنی قهوه و فال تاروت

سوم تیر ماه باشد "خاكستری" است.

بین 4 تیر ماه تا 13 تیر "قرمز" است.

بین 14 تیر ماه تا 23 تیر "نارنجی" است.

بین 24 تیر ماه تا سوم مرداد "زرد" است.

بین 4 مرداد ماه تا 13 مرداد "صورتی" است.

بین 14 مرداد تا 22 مرداد "آبی" است.

بین 23 مرداد تا یكم شهریور "سبز" است.

بین 2 شهریور تا 11 شهریور "قهوه ای" است.

بین 12 شهریور تا 21 شهریور " كبود" است.

بین 22 شهریور تا 31 شهریور " لیموئی " است.

متولدین یكم مهر ماه "زیتونی" هستند.

بین 2 مهر تا 11 مهر " ارغوانی" است.

بین 12 مهر تا 21 مهر "سرمه ای" است.

بین 22 مهر ماه تا یكم آبان " نقره ای" است.

بین 2 آبان تا 20 آبانماه " سفید"است.

بین 21 آبانماه تا 30 آبان"طلائی" است.

بین یكم آذر ماه تا 10 آذر " شیری" است.

بین 11 آذر ماه تا 20 آذر " خاكستری" است.

بین 21 آذر تا 30 آذر " خرمائی " است.

متولدین اول دیماه "نیلی" هستند.

بین دوم دی ماه تا 11 دی " قرمز" است.

بین 12 دی ماه تا21 دی " نارنجی " است.

بین 22 دی ماه تا 4 بهمن " زرد است.

بین 5 بهمن تا 14 بهمن " صورتی " است.

بین 15 بهمن تا 19 بهمن " آبی " است.

بین 20 بهمن تا 29 بهمن " سبز" است.

بین 30 بهمن تا 9 اسفند " قهوه ای " است.

بین 10 اسفند تا 20 اسفند "كبودی " است.

بین 21 اسفند تا 29 اسفند "لیمویی " است...…

قرمز
با نمك و دوستداشتنی هستند، مشكل پسند اما همیشه عاشق... اینطور بنظر میرسد كه مورد محبت نیز باشند. با روحیه و بشاش اما در همان زمان میتوانند بد اخلاق هم شوند.
قادر هستند با مردم بسیار خوب و با ملاطفت برخورد كنند و این همان عشقی است كه میتواند در راهی كه در پیش دارند همراهشان باشد.
آدمهایی را كه راحت صحبت میكنند دوست دارند این آدمها باعث میشوند احساس راحتی بیشتری با آنها داشته باشند.

شیری رنگ
اهل رقابت و بازی. دوست ندارد ببازد ولی همیشه بشاش است. قابل اعتماد و امین هستند و خیلی علاقه دارند وقت خود را بیرون بگذرانند، با دقت عشقشان را انتخاب میكنند و به سادگی عاشق نمی شوند اما وقتی عاشق شوند تا مدتهای طولانی دوستش خواهند داشت.

نیلی
این افراد بیشتر متوجه نگاهشان هستند و استانداردهای بالائی در انتخاب عشق دارند. هر راه حلی را با دقت و تفكر انتخاب می كنند و خیلی کم مرتكب اشتباه احمقانه میشوند دوست دارند رهبر باشند و به راحتی می توانند دوستان جدید پیدا كنند.

خاكستری
جذاب و فعال هستند، آنها هرگز احساساتشان را پنهان نمی كنند و آنچه در دل دارند را براحتی آشکار میسازند. میتوانند خودخواه باشند. دوست دارند مورد توجه باشند و نمیخواهند در حقشان نا برابری شود.  میتوانند روز مردم را روشن كنند. خوش اخلاق هستند و میدانند در چه زمانی چه بگویند که تاثیرگذار باشد.

سبز
خیلی خوب با اجتماع ارتباط برقرار میکنند. آدمهای خجالتی ای نیستند . گاهی اوقات با كلماتشان به عواطف مردم آسیب می رسانند. دوست دارند تا مورد توجه و علاقه كسی باشند كه دوستش دارند ولی اغلب تنهایند و به انتظار فرد مورد نظر می مانند.

طلائی
آنها خوب میدانند چه چیزی درست و چه چیزی نادرست است. آدم بشاشی هستند و زیاد بیرون میروند. بسیار سخت میتوانند فرد مورد نظرشان را پیدا كنند اما وقتی او را یافتند تا سالیان سال دوباره عاشق نمی شوند.

صورتی
آنها سعی دارند تا  همیشه بهترین باشند و کمک کردن به دیگران را دوست دارند. بسادگی قانع نمی شوند. تا حدودی بدبین هستند و در جستجوی عشقی شورانگیز مانند آنچه در قصه هاست میباشند.

زرد
آنها شیرین و بی گناه هستند.  مورد اعتماد اکثریت مردم  و دارای مدیریتی قوی در روابطشان هستند. آنها خوب تصمیم میگیرند و انتخاب درستی در زمان مناسب خواهند داشت. همواره در افكار داشتن روابط عاشقانه بسر می برند.

خرمائی
باهوش هستند و قدرت تشخیص بالایی دارند. میخواهند همه چیز باب میل خودشان باشد و گاهی بدلیل عدم توجه به نظر دیگران مشكل ساز هستند. در مورد عشق صبور و باگذشت هستند. وقتی فرد مورد نظرشان را یافتند برایشان دشوار است فرد بهتری پیدا كنند.

نارنجی
مسئولیت پذیر هستند، میدانند چطور با مردم رفتار کنند. همواره اهدافی دارند که برای دستیابی به آنها تلاش میکنند ، فردی آماده رقابت هستند. اهمیت زیادی برای دوستانشان قایل هستند. گاهی اوقات واكنششان زیادی شدید است و علت آن نیز احساساتی بودنشان است.

ارغوانی
انسان های اسرارآمیزی هستند، بهیچ وجه خودخواه نیستند ، براحتی نظرشان جلب میشود . روزشان با توجه به خلقشان تعیین میشود. بین دوستان محبوب هستند اما میتوانند دست به عمل احمقانه ای نیز بزنند ، کینه ای نیستند... اغلب فراموش میکنند. بدنبال شخصی هستند كه قابل اعتماد باشد.

لیموئی
آرام هستند اما به سادگی عصبانی میشوند. به آسانی حسادت میکنند و در مورد چیزهای كوچك اعتراض میكنند، نمی توانید به یك كار بچسبند اما دارای شخصیتی مورد اعتماد و علاقه سایرین هستند.

نقره ای
خیال پرداز و بامزه هستند ، دوست دارند چیز های جدید را بیازمایند. علاقه به خود سازی دارند و بسادگی می آموزند، مشاوران خوب و قابل اعتمادی هستند. به هر کسی اعتماد نمیکنند اما وقتی دوستان واقعی خود را یافتند تا پایان عمر به آنها اعتماد خواهند داشت.

سیاه
مبارز و دارای انگیزه هستند. اما تغییر در زندگی را نمی پسندند. زمانی كه تصمیمی بگیرند ، روی تصمیمشان تا مدتها پافشاری میکنند. زندگی عشقی آنها نیز توام با مبارزه است و مثل همه نیست.

زیتونی
دل پاک و خونگرم هستند.  همراه خوبی برای فامیل و دوستانند. از خشونت بیزارند و میدانند چه چیز درست است. آنها مهربان و بشاش هستند و در عشق حسود هستند.

قهوه ای
اکتیو و ورزشكارند ، برای دیگران مشكل است كه به آنها نزدیك شوند. زمانی كه متوجه میشوند نمی توانند به چیزی كه میخواهند دستیابند ،‌ بسادگی تسلیم شده آنرا رها میكنند.

آبی
ایرادگیر هستند. اعتماد به نفس کمی دارند. هنرمند هستند و دوست دارند عاشق شوند ، اما میگذارند عشقشان از دستشان برود چون در این مورد از مغزشان فرمان میگیرند نه از قلبشان.

سرمه ای
آنها جذابند و عاشق زندگی خود هستند ، نسبت به همه چیز دارای احساسی قوی هستند و خیلی زود گیج میشوند زمانی كه از دست شخص یا اشخاصی عصبانی هستند برایشان مشكل است آنها را ببخشند.

سفید
آنها آرزو و اهدافی در زندگی دارند. کمی حسود هستند. نسبت به دیگران متفاوت و گاهی اوقات عجیب هستند اما همه این حالت آنها را دوست دارند.

كبود
احساسات آنها بسادگی و ناگهانی تغییر میكند اغلب تنها هستند ، مسافرت را دوست دارند. انسان صادقی هستند . زود باور هستند. یافتن عشق برای آنها سخت است و گمگشته عشق هستند…

بزودی با مطالب جدید در خدمتتون خواهم بود.


مطالب مشابه :


فال تاروت 7 کارتی

فال تاروت ۷ کارتی. آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در
فال تاروت

VESTA♥ - فال تاروت - از زندگی فقط ای کاش هایش برایم مانده... ای کاش.
فال | فال روزانه | فال انلاین | فال حافظ | فال عشق | استخاره | فال قهوه | فال تاروت

فال تاروت انلاين. فال معرفي کارت هاي تاروت فال آشنايي بر زدن کارت ها فال تخمين زمان با فال تاروت. فال تاروت و انتخاب کارت ها · فال 5 کارتي تاروت · فال 3 کارتي
فال تاروت ۴ کارتی عاطفی

فال تاروت ۴ کارتی عاطفی. آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در
آموزش فال تاروت

(فال و طالع بینی ) -falgir - آموزش فال تاروت - وبلاگی که انواع فال ها و طالع بینی ها در اون قرار دارن.
فال تاروت

lets talk - فال تاروت - هر چیزی که دوست داری. ... برای گرفتن فال تاروت ابتدا نیت کرده و سپس روی یکی از کارتها زیر کلیک کنید تا نتیجه معلوم شود. فال تاروت.
فال تاروت درباره پیشبینی اوضاع در دوره پنج ساله

فال تاروت درباره پیشبینی اوضاع در دوره پنج ساله - هرگونه نقل مطلب باید با ذکر این وبلاگ به عنوان مرجع ومنبع اصلی انجام شود والا مسئولیت شرعی دارد.
09390167018 فال تلفنی قهوه و فال تاروت

09106296187 فال قهوه تلفنی - 09390167018 فال تلفنی قهوه و فال تاروت - 09106296187 فال تلفنی قهوه آینده بینی.استاد کلیم هندی - 09106296187 فال قهوه
*** دريافت فال تاروت صغير ***

23 سپتامبر 2013 ... در اينجا يكي از روشهاي دريافت فال تاروت صغير است كه در اينجا برايتان ... در زير 10 کارت از 44 کارت تاروت را داريد که بصورت شانسي برایتان
برچسب :