8 تالار عروسی در انزلی پلمب شد

سرهنگ پاسدار ˈ رحیم شعبانی ˈ روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد : ابراز نگرانی مردم در خصوص سرقت کابل برق و سیم های مخابراتی ما را بر آن داشت که بررسی موضوع را به طور جدی در دستور کار خودمان قرار دهیم .

وی افزود : از آنجا که سارقان بیشتر با استفاده از تاریکی شب اقدام به بریدن سیم برق می نمودند لذا با تغییر تاکتیک عملیاتی و تحت تعقیب قرار دادن سارقان سابقه دار که در امر سرقت سیم و کابل اشتهار داشتند ماموران پلیس سرانجام موفق شدند یکی از سارقان به نام حسین 35 ساله را حین سرقت بر روی تیر چراغ برق به همراه 75 متر سیم برق بریده شده دستگیر و به همراه ادوات برش کابل به پلیس آگاهی شهرستان تحویل دهند .

فرمانده انتظامی انزلی اظهار داشت : سارق در بازجویی به سه مورد سرقت سیم برق معابر عمومی اعتراف نمود و پرونده مقدماتی تشکیل و تحویل مقامات قضائی شد .

وی خاطرنشان کرد : خادمان مردم در نیروی انتظامی این شهرستان با همکاری مردم ، دستگاه قضایی و سایر دستگاه‌های امنیتی با کسانی که بخواهند موجبات نا امنی را برای شهروندان فراهم کنند ، بشدت برخورد خواهند کرد .

کشف بالغ بر پنج هزار مواد محترقه

سرهنگ شعبانی در ادامه گفت : پلیس تخصصی شهرستان در پی دریافت اطلاعات و اخبار مردمی مبنی بر فروش مواد محترقه توسط سه نفر در بین نوجوانان و جوانان موضوع را در دستور کار قرار دادند .

به گفته وی ماموران پس از بررسی و تحقیقات لازم و تعقیب و مراقبتهای نامحسوس ، به صحت خبر اطمینان حاصل نموده و محل نگهداری مواد محترقه را شناسائی نمودند .

وی افزود : ماموران با اخذ نیابت قضائی ، از محل مذکور پنج هزار و 450 عدد انواع مواد محترقه را کشف و ضبط نموده و متهمین را دستگیر کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی به شهروندان بندرانزلی توصیه کرد ، فرزندان خود را از استفاده غیر مجاز مواد محترقه خطرناک آگاه نموده و در صورت داشتن هرگونه اخبار در خصوص فروش مواد محترقه ، مراتب را بلافاصله به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اطلاع دهند .

تعطیل کردن هشت تالار عروسی

فرمانده انتظامی انزلی در ادامه به تعطیل کردن هشت تالار عروسی که اقدام به برگزاری جشنهای عروسی بطور مختلط کرده بودند بعنوان یکی دیگر از اقدامات پلیس انزلی اشاره کرد .

وی در تشریح این خبر گفت : ماموران پلیس دایره نظارت بر اماکن عمومی این شهرستان به منظور نظارت بر عملکرد و اجرای قانون از سوی اصناف ، از کلیه صنوف این شهرستان بازدید نمودند .

سرهنگ شعبانی تصریح کرد : دایره نظارت بر اماکن عمومی ، تالارهای عروسی را که اقدام به برگزاری جشنهای مختلط می نمودند شناسائی و این واحدهای صنفی را به علت بی توجهی و عدم اجرای قوانین صنفی ، پلمپ و صاحبان این اصناف را با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از متصدیان اصناف ، خواستار رعایت آئین نامه های ابلاغی از سوی اداره نظارت بر اماکن عمومی و رعایت شئونات اسلامی شد .


مطالب مشابه :


8 تالار عروسی در انزلی پلمب شد

فرمانده انتظامی انزلی در ادامه به تعطیل کردن هشت تالار عروسی که اقدام به برگزاری جشنهای
گزارشی از هزینه های برگزاری مراسم عروسی در تهران

جدیدترین اخبار روز - گزارشی از هزینه های برگزاری مراسم عروسی در تهران - جدیدترین اخبار روز
یک شب عروسی و هزار شب بدهی

ّFree Discussion - یک شب عروسی و هزار شب بدهی - پرسش از شما و کامل ترین پاسخ از ما .
10 معیار برای انتخاب تالار عروسی ...

وب سایت نوبر - 10 معیار برای انتخاب تالار عروسی - در نوبر تفاوت را احساس کنید - وب سایت نوبر
عروسی برادرم

بگیرند و مراسم عروسی را در شهر ما اما زمانی که نه حتما باید تالار بگیرن خونه نه و
گزارش مراسم یک عروسی در بافت

بافت شهر من - گزارش از بارندگی چند روز قبل ،خستگی وحیرانی مدعوین درپیدا کردن تالار عروسی
سینما سعید نورآباد یا تالار عروسی

فه رشه لکستان - سینما سعید نورآباد یا تالار عروسی - چو ایران نباشد تن من مباد ---فه رشه کلمه ای
برچسب :