دریافت ریزمکالمات تلفن ثابت به صورت شنیداری:

کارشناس مسئول اداره کل رایانه شرکت مخابرات استان تهران، اعلام کرد: مشترکان تهرانی می توانند با برقراری تماس با سامانه 1818 به صورت شنیداری از ریز مکالمات و هزینه قبوض خودآگاه شوند.

سیامک صابر در گفت و گو با خبرنگار موبنا با تشریح عملکرد سامانه 1818 شرکت مخابرات استان تهران اظهار داشت: امکان پرداخت صورتحساب برای دارندگان کارتهای شبکه شتاب با ارایه رمز دوم کارت و بدون نیاز به قبض،اعلام عدم بدهی مشترک بلافاصله پس از پرداخت توسط وی، پخش صوتی اطلاعات مندرج بر روی صورتحساب، پخش صوتی ریزمکالمات بین شهری، بین الملل و تماسهای انجام شده از تلفن ثابت به همراه، ارسال ریزمکالمات میان دوره و آخرین دوره مشترک به نمابر وی ،اعلام کارکرد میان دوره علی الحساب مشترک و اعلام صورتحساب آخرین دوره و نیز دوره های قبل از جمله قابلیت های این سامانه است.
وی اظهار داشت: چنانچه مشترک برای اطلاع از وضعیت ریزمکالمات و صورتحساب تلفن خود، با سیستم تماس بگیرد و اطلاعات همان تلفن را بخواهد، نیازی به وارد کردن رمز عبور نیست، در غیر این صورت مشترک باید نسبت به دریافت یک عدد پنج رقمی بعنوان رمز عبور از مرکز مخابراتی اقدام کند. این دریافت اطلاعات از طریق نمابر نیز امکان‌پذیر است.
وی با بیان اینکه تماس با این سامانه رایگان است، ادامه داد: چنانچه تلفن ثابت مشترک قطع شود از طریق پرداخت قبض با این سامانه به طور خودکار تلفن ثابت وی وصل می شود.
وی با بیان اینکه به طور متوسط از سوی مشترکان حدود 11میلیون هزار تماس در هر دو ماه با این سامانه صورت می گیرد، اظهار داشت: تقریبا هر دوره در حدود 600 هزار مشترک قبض خود را با استفاده از این سامانه پرداخت می کنند.
صابر ادامه داد:در حال حاضر 420 نفر می توانند به طور همزمان با 1818 تماس بگیرند و از سوی سامانه این امکان فراهم شده تا با 60 نفر تماس گرفته شود و اطلاع رسانی صورت گیرد.
وی با بیان اینکه افراد با تماس با این سامانه و گرفتن شماره یک به طور خودکار به بانک متصل می شوند، ادامه داد: این اقدام برای اولین بار از سوی مخابرات و به منظور افزایش امنیت صورت گرفته است. بر این اساس تمام اطلاعات شماره حساب (رمز دوم)توسط سامانه بانک از مشترک در یافت می شود.
وی اظهار داشت: در حال حاضر این سامانه با دو بانک قرارداد منعقد کرده و قرار است با دو بانک خصوصی جدید نیز قصد انعقاد قرار داد دارد.

منبع خبر: TCT


مطالب مشابه :


ریز مکالمات تلفن ثابت

ریز مکالمات تلفن ثابت. شرکت مخابرات برای مشترکین تلفن ثابت دیگر سرویس پرینت پیشخوان اصفهان;
دریافت ریزمکالمات تلفن ثابت به صورت شنیداری:

سامانه‌های اینترنتی و اینترانتی شركت مخابرات استان اصفهان ریز مکالمات تلفن ثابت
ارائه خدمات اينترنتي تلفن ثابت و همراه در مشهد مقدس

ارائه صورتحساب تلفن ثابت ، مشاهده ريزمكالمات بين شهري و خارجه ، حذف و ر.ع. مخابرات اصفهان
یوزر و پسورد تلفن ثابت - مرحله اول

ریز مکالمات تلفن ثابت پیشخوان اصفهان یوزر و پسورد تلفن ثابت
بخشنامه تمبر الکترونیکی در استان تهران اجرایی شد.......

ریز مکالمات تلفن ثابت خدمات غیر حضوری تلفن ثابت پیشخوان اصفهان
قسطی کردن قبض موبایل

ریز مکالمات تلفن ثابت خدمات غیر حضوری تلفن ثابت پیشخوان اصفهان
فراخوان دوباره رایتل برای شناسایی توزیع‌کنندگان محصولات

ریز مکالمات تلفن ثابت خدمات غیر حضوری تلفن ثابت ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن
برچسب :