تعرفه ، لیست قیمت ها و نرخنامه خدمات کافی نت

لیست قیمت و هزینه برخی از فعالیت های جاری و ثبت نام های اینترنتی

 

http://www.kolbeh-sabz.ir/

با توجه به تداخل شغلی های بسیار زیاد در سطح منطقه و همچنین نمودار سینوسی هزینه های دریافتی توسط مراکز خدمات اینترنتی برای هماهنگی بیشتر میان دوستان و همکاران کافی نت دار در سطح منطقه کرج  به هزینه برخی از موارد ثبت نامی اشاره کرده و امیدواریم دوستان با توجه به این نرخ ها عمل کرده و از گرفتن مقادیر زیر نرخ اتحادیه و احیانا بالاتر از آن بشدت خودداری نمایند . لازم بذکر است که آخرین لیست قیمت مصوب اتحادیه الکترونیک کرج مصوب سال ۹۲بوده که اخیرا در روز ۲۶ تیر ماه سال ۱۳۹۲ توسط اتحادیه فوق منتشر شده است .

لذا با توجه به افزایش قیمت مواد خام مصرفی و همچنین موارد دیگر خواهشمند است دوستان همکاری لازم بابت یکسان بودن نرخ قیمت ها را مبذول داشته و از پایین آوردن قیمت ها به هر دلیل بشدت خودداری کنند .

 بطور مثال در لیست قیمت اتحادیه مصوب سال ۹۲ پرینت لیزری برگه  آ۴ زیر ۵۰ برگ با نرخ ۲۰۰تومان آمده است و این یعنی می بایست از سال ۹۲قیمت هر برگ پرینت لیزری معادل ۲۰۰تومان محاسبه شود اما متاسفانه شاهد این هستیم که بخاطر رقابت و گرفتن بازار کار و  مسائل دیگر ، برخی اقدام به گرفتن پرینت برگی ۵۰ تومان میکنند که ما را بسیار شگفت زده میکند و وقتی هم به آنها اعتراض میکنیم که چرا قیمت را خراب میکنید توجیهشان این است که برای ما می صرفد در صورتی که این مسئله اصلا دلبخواهی نیست که هر کس هر طور دوست دارد عمل کند .

باید خدمت این عزیران عرض کنیم که  این ارزان فروشی نه تنها خدمت به خلق نیست بلکه نادرست و اقدامی غیرقانونی و حتی غیرشرعی است

 چرا که وقتی مدیریت یک صنف قیمت مصوب یگ برگ پرینت را ۲۰۰ تومان اعلام میکند گرفتن زیر این نرخ و بالای آن نه از نظر شرعی درست است و نه از نظر قانونی ... حال شاید در برخی مناطق که مردم درامد ضعیف تری دارند و یا روبروی دانشگاهها قیمت را کمتر کرد مثلا ۱۰۰ یا ۱۵۰ تومان اما دیگر پرینت صفحه ای ۵۰ تومان خیانت در حق هم صنفان و دیگر کسبه منطقه است . البته برخی دوستان با وصل کردن دستگاههای کپی به سیستم پرینت مشتری را با کیفیت کپی تحویلش میدهند و از او هزینه کمتر می گیرند که این هم جای توجیه ندارد و طبق اعلام اتحادیه هر برگ پرینت متن باید ۲۰۰ تومان گرفته شود .

هم اکنون نیز با توجه به سیر صعودی افزایش قیمت کاغذ معمولی در سالها و ماههای اخیر (در حال حاضر هزینه هر بسته کاغذ معمولی حدود  ۱۰ هزار تومان است ) آیا گرفتن پرینت برگه ای ۳۰تومان یا ۵۰ تومان توجیه اقتصادی دارد ؟ در صورتی که باز هم تکرار میکنم اتحادیه از سال ۸۷ پرینت هر برگ را برابر ۱۰۰ تومان تصویب کرده است و امسال هم که سال ۹۲ است برگی ۲۰۰ تومان

لذا با توجه به شرایط فوق از تمام کافی نت داران منطقه درخواست می شود بر اساس نرخ های زیر عمل کرده تا شاهد یکسان بودن قیمت ها باشیم که این هم به سود کسبه است و هم به سود مشتریان چرا که همه متوجه قیمت ثابت خدمات شده و دیگر مشکلی از بابت کم گرفتن و زیاد گرفتن هزینه پیش نخواهد آمد .

****************************************

http://www.kolbeh-sabz.ir/

****************************************

توجه : این نرخ ها مصوبه سال ۱۳۹۲ بوده و اخیرا در روز ۲۴ تیر ۱۳۹۲ توسط اتحادیه الکترونیک کرج منتشر شده است . لذا همکاران عزیز کافی نت دار در شهر کرج میتوانند قیمت های لیست فوق را  در دستور کار قرار دهند .

****************************************

از همکاری شما دوستان گرامی سپاسگزاریم /// کافی نت ولیعصر کرج /// با مدیریت عطری

 برای هر گونه انتقاد ، پیشنهاد و هماهنگی با ما تماس بگیرید

تلفن : ۳۴۵۵۴۲۷۳                  فکس : ۳۴۵۶۰۳۳۲

ایمیل :

 [email protected]


مطالب مشابه :


نرخنامه(تعرفه) اینترنت و کافی نت در سال 1393

کافی نت گراش (هرمز کامپیوتر) - نرخنامه(تعرفه) اینترنت و کافی نت در سال 1393 - فعالیت های کافی نت
اتحاديه صنف رايانه و ماشينهاي اداري - نرخنامه كافي نت ها

کافی نت - اتحاديه صنف رايانه و ماشينهاي اداري نرخنامه كافي نت ها از تاريخ 1/12/85 تا اطلاع
تعرفه ، لیست قیمت ها و نرخنامه خدمات کافی نت

کافی نت ولیعصر کرج - تعرفه ، لیست قیمت ها و نرخنامه خدمات کافی نت -
اصلاح نرخنامه جدید رسته کافی نت

با توجه به بالا رفتن 150% نرخنامه جديد كافي نت ها و غيرمنتظره بودن اين موضوع (هم براي همكاران!!
دانلود نرخ نامه کافی نت ها -سال 90

جملات زیبا - دانلود نرخ نامه کافی نت ها -سال 90 - جملات زیبا،جملات عاشقانه،سخن بزرگان،جملات
نرخنامه(تعرفه) اینترنت و کافی‌نت ابتدای سال 94

کافی نت گراش (هرمز کامپیوتر) - نرخنامه(تعرفه) اینترنت و کافینت ابتدای سال 94 - فعالیت های
نرخ کافی نت

نرخ خدمات کافی نت اعلام شد. کمیسیون نظارت شهرستان محلات نرخ خدمات نرخنامه.
تعرفه نرخ خدمات فنی - تخصصی انفورماتیک سال 1392

کافی نت گراش (هرمز کامپیوتر) - تعرفه نرخ خدمات فنی - تخصصی انفورماتیک سال 1392 - فعالیت های کافی
كارنامه آزمون کارشناسی ارشد سال 93 دانشگاه آزاد منتشر شد + لینک

کافی نت گراش (هرمز کامپیوتر) - كارنامه آزمون کارشناسی ارشد سال 93 دانشگاه آزاد منتشر شد + لینک
برچسب :