تیپ هنری داشته باشید - چگونه تیپ هنری داشته باشیمآدم‌هایی که روحیه‌های‌شان لطیف و به‌اصطلاح هنری است، معمولا خیلی خوش سلیقه‌اند و این روحیه را در لباس‌های‌شان هم نشان می‌دهند؛ لباس‌هایی که در عین سادگی زیبا هستند. معمولا رنگ‌ها و مدل‌های این د ست لباس ‌ها از آن‌هایی است که کمتر جایی پیدا می‌شود اما مهم نیست که پیدا‌کردن‌شان سخت باشد چون ما در هر حال برای‌شما پیدای‌شان می‌کنیم و در این صفحه‌ها به‌عنوان پیشنهاد معرفی می‌شوند. از پیشنهادهای این صفحه‌ها لذت ببرید!چگونه تیپ هنری داشته باشیم

چگونه تیپ هنری داشته باشیم  یک مانتو ی شاد و دخترانه که می‌تواند روحیه‌ هر کسی را تغییر دهد. این مانتو را با ساق دستی همرنگ خودش و یا سرمه‌ای تیره همراه کنید.
  • قیمت حدود:  100 هزار تومانتیپ های هنری

تیپ های هنری   این مدل را به تازه‌ عروس ‌هایی که مرتبا به مهمانی‌های رسمی دعوت می‌شوند پیشنهاد می‌کنیم.تیپ هنری مردانه

تیپ هنری مردانه  پارچه خنک این مانتو آن را به یک گزینه مناسب برای این روزها تبدیل می‌کند. با یک جین روشن و شال سفید ترکیب خوشایندی می‌شود.
  • قیمت حدود:  100 هزار تومانتیپ هنری دخترونه.

تیپ هنری دخترونه.   مانتو ی خنک و آزاد خودش با زبان خودش می‌گوید من به درد این فصل می‌خورم. طرح‌های به کار رفته روی مانتو ی این تصویر آن را به مدلی سنتی بدل کرده.تیپهای هنری و جدی

تیپهای هنری و جدی  مانتو ی این تصویر ایتالیایی است. جنس آن لطیف است و مدلش هم رسمی. برای مهمانی‌های شب‌انه گزینه بسیار مناسبی است. شما می‌توانید با یک روسری ساتن که در آن سرمه‌ای و زرشکی یا قرمز به کار رفته هماهنگ کنید.,تیپ هنری داشته باشید مانتو,مانتوی هنرمندانه,مانتو هنری,مد و زیبایی - تازه های دنیای مد  یک مانتو ی ساده اما خنک. به همراه روسری سفید هماهنگ کنید.
  • قیمت حدود:  100 هزار تومان,تیپ هنری داشته باشید مانتو,مانتوی هنرمندانه,مانتو هنری,مد و زیبایی - تازه های دنیای مد  این مانتو ی چهارخانه برای رفت‌وآمدهای روزانه هم خیلی راحت است و هم خیلی سبک. طرح شاد روی پارچه این مدل را به مدلی مناسب برای خانم‌های جوان تبدیل کرده.
  • قیمت حدود:  40 هزار تومان,تیپ هنری داشته باشید مانتو,مانتوی هنرمندانه,مانتو هنری,مد و زیبایی - تازه های دنیای مد  بعضی مانتو ‌ها مثل این مدل در نگاه اول خیلی ساده به‌نظر می‌رسند اما با استفاده از یک شال خوش رنگ هم از سادگی در می‌آیند و هم شیک‌تر می‌شوند، پس معجزه دستمال گردن‌ها و شال‌ها را فراموش نکنید!
  • قیمت حدود:  40 هزار تومان,تیپ هنری داشته باشید مانتو,مانتوی هنرمندانه,مانتو هنری,مد و زیبایی - تازه های دنیای مد   یک مدل کار شده آراسته و دخترانه. هماهنگ‌بودن طرح روی کمربند و سرشانه‌ها  یک مدل مناسب را خلق کرده.
  • قیمت حدود:  100 هزار تومان,تیپ هنری داشته باشید مانتو,مانتوی هنرمندانه,مانتو هنری,مد و زیبایی - تازه های دنیای مد  اگر به دنبال مانتو یی برای مهمانی‌های رسمی شبانه می‌گردید این مانتو انتخاب مناسبی خواهد بود.
  • قیمت حدود:  100 هزار تومان