رامبد جوان با فیلم سینمایی پریدن از ارتفاع در جشنواره برلین

به نام خدا

سلاااااااااااااااااااااااااااام

حالتون چطوره؟؟؟حال من چطوره؟؟؟عاااااااااااااااااااااااااالی؟؟؟؟

اومدم با یک خبر خوب از اقای اعجوبه بفرمایید:

«پریدن از ارتفاع کم» هم برلینی شد/ حضور سینمای ایران با سه فیلم

در جشنواره شصت و پنجم فیلم برلین

به گزارش سینمانگار، فیلم سینمایی «پریدن از ارتفاع کم» محصول مشترک ایران و فرانسه و ساخته حامد رجبی، به شصت و پنجمین دوره جشنواره فیلم برلین راه یافت.

به این ترتیب، سینمای ایران امسال با سه فیلم در برلیناله حضور خواهد داشت. پیش از این، دفتر جشنواره فیلم برلین از نمایش فیلم‌های «تاکسی» و «مادر قلب اتمی» در این جشنواره خبر داده بود.«پریدن از ارتفاع کم» داستان زنی است که در چهارماهگی حاملگی، می‌فهمد که جنین در شکمش مرده، اما سکوت می‌کند و تصمیم می‌گیرد که به کسی در این باره چیزی نگوید.

نگار جواهریان و رامبد جوان در اولین فیلم بلند حامد رجبی که تهیه‌کنندگی آن را مجید برزگر به عهده داشته است، بازی می‌کنند.

این فیلم سومین همکاری مشترک حامد رجبی و مجید برزگر است. حامد رجبی در دو فیلم «فصل باران‌های موسمی» و «پرویز» که حضوری موفق در جشنواره‌های سینمایی داشتند، در نگارش فیلمنامه با مجید برزگر، کارگردان این دو فیلم، همکاری کرده بود.

فیلم سینمایی «پریدن از ارتفاع کم» در بخش فیلم‌های داستانی پانوراما در جشنواره فیلم برلین نمایش داده خواهد شد. فیلم‌هایی از مکزیک، مراکش، فلسطین، آمریکا، آرژانتین، آلمان، آفریقای جنوبی، تایلند، روسیه و تایوان نیز در این بخش حضور دارند.

«مادر قلب اتمی» دومین ساخته علی احمدزاده و به تهیه‌کنندگی امیر سیدزاده در چهل‌وپنجمین دوره بخش فوروم برلیناله به نمایش درخواهد آمد.

ترانه علیدوستی، محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان در این فیلم که نامش را از یک آلبوم گروه پینک فلوید گرفته است، بازی کرده‌اند. داستان فیلم با مهمانی کامی آغاز می‌شود که قصد دارد ایران را برای همیشه به مقصد تونس ترک کند.

پیشتر نیز دفتر جشنواره فیلم برلین اعلام کرده بود که فیلم‌های «مادر قلب اتمی» به کارگردانی احمد علی‌زاده و «تاکسی»، تازه‌ترین ساخته جعفر پناهی برای شرکت در بخش مسابقه شصت‌وپنجمین دوره این جشنواره پذیرفته شده است.

فیلم «تاکسی» که مانند دو فیلم قبلی پناهی (پرده و این یک فیلم نیست) ساختاری مستندگونه دارد، با امکانات محدودی ساخته شده و داستان آن در یک تاکسی در تهران می‌گذرد که رانندگی این تاکسی با خود پناهی است.

در سال 2013 فیلم «پرده» ساخته مشترک جعفر پناهی با کامبوزیا پرتوی در جشنواره فیلم برلین برنده جایزه خرس نقره‌ای در بخش فیلمنامه شد.

او در سال 2006 هم برای فیلم «آفساید» جایزه خرس نقره‌ای جشنواره برلیناله را برده بود.

شصت‌وپنجمین جشنواره فیلم برلین از پنجم تا پانزدهم فوریه برگزار خواهد شد.

به گزارش بی بی سی، ریاست هیات داوران بخش مسابقه امسال را دارن آرنوفسکی، کارگردان آمریکایی و سازنده فیلم‌هایی همچون «قوی سیاه» و «نوح» بر عهده دارد.

تازه‌ترین ساخته‌های فیلمسازانی چون ورنر هرتسوگ، ترنس مالیک، کنت برانا و سباستین شیپر از دیگر فیلم‌های حاضر بخش مسابقه هستند.

به به چه عاااااااااااااااااالی امیدوارم که موفق باشن

واااااااای چه داستان جذابی داره

ارادت دارم

التماس دعا

یا علی...


مطالب مشابه :


رامبد جوان با فیلم سینمایی پریدن از ارتفاع در جشنواره برلین

فوتوفونیا. در سال 2013 فیلم «پرده» ساخته مشترک جعفر پناهی با کامبوزیا پرتوی در جشنواره
AIRBUS a 350

برنامه ریزی ورود به خدمت :اواسط - 2014 -a350-800اواخر - 2013-a350-900اواسط - 2016 فوتوفونیا فوتوفونیا2
برچسب :