سامانه بلیط الکترونیکی مسابقات فوتبال ورزشگاه آزادی/نحوه خرید بلیط الکترونیکی

سامانه حاضر، توسط فدارسیون فوتبال و به منظور ایجاد سهولت و تکریم تماشاچیان عزیز جهت دریافت بلیط مسابقات فوتبال ورزشگاه آزادی، ایجاد شده است. فاز اول این سامانه، مختص جایگاه شش‌هزار نفری ورزشگاه آزادی است که البته در حال گسترش به کل ورزشگاه است. از جمله دستاوردهای سامانه حاضر عبارتند از:

خانه    خانه   خانه

 • صدور کارت‌های شخصی برای هر فرد و درج عکس صاحب کارت بر روی کارت
 • خرید بلیط از طریق اینترنت علاوه بر روش حضوری از طریق کارت‌های شخصی
 • خریداری بلیط مسابقات از زمان مشخص شدن بازی‌ها از طریق اینترنت
 • امکان تحویل کارت‌بلیط در هر نقطه از کشور
 • امکان انتخاب موقعیت دلخواه در زمان خرید بلیط در اینترنت و مشاهده زاویه دید محل تماشای مسابقه حتی در هنگام خرید بلیط
 • یکبار خرید کارت اما استفاده چندین ساله برای بلیط مسابقات
 • امکان خرید گروهی مسابقات (خرید کل بلیط مسابقات یک فصل تیم دلخواه)
 • شارژ کارت
 • امکان انتقال موجودی نقدی داخل کارت، به کارت المثنی جدید درصورت مفقود شدن کارت
 • افزایش امنیت در خرید بلیط و جلوگیری از بازار سیاه فروش بلیط بواسطه استفاده از کارت‌های هوشمند
 • امکان استفاده از بلیط در بوفه‌های داخل ورزشگاه پس از راه‌اندازی کارتخوان‌های بوفه‌ها
 • سهولت در خرید بلیط و ورود به ورزشگاه بصورت نظم

کلیه متقاضیان دریافت کارت‌بلیط مسابقات ورزشگاه آزادی، می‌توانند با ثبت نام در سامانه، کارت الکترونیکی مسابقات را دریافت نمایند و پس از دریافت کارت، کلیه بلیط مسابقات فوتبال ورزشگاه آزادی را از طریق اینترنت خریداری نمایند.

انواع کارت‌های قابل ارائه عبارتند از:

کارت‌های بانام یا شخصی که بر روی هر کارت، مشخصات دارنده کارت بصورت رنگی و زیبا چاپ شده و لذا به منزله کارت جامعه دوستداران فوتبال، شناخته خواهد شد. با استفاده از این نوع کارتها، امکان خرید بلیط از روی اینترنت نیز میسر می‌گردد.

 

card0.jpg

 

دارندگان کارت‌های بانام یا شخصی، امکان استفاده از سایربخش‌های ورزشگاه آزادی نظیر استخر و غیره و همچنین سایر ورزشگاه‌ها را نیز دارا هستند که به تدریج، به بهره‌برداری خواهد رسید.

کارت‌های بی‌نام نیز کارتهایی است که در محل ورزشگاه فروخته و تحویل میگردد. کارت‌های بی‌نام، بدون عکس دارنده کارت است و قابلیت خرید بلیط از طریق اینترنت را ندارد و مستلزم خرید بصورت حضوری است. به کلیه متقاضیان و علاقمندان توصیه می‌شود، جهت استفاده بهتر از زمانبندی خود و سهولت در خرید حتی از طریق اینترنت در منزل، از کارت‌های شخصی یا بانام استفاده کنند.

 

card1.jpg

 

 

استادیوم یکصدهزار نفری ورزشگاه آزادی

مساحت استادیوم یکصدهزار نفری ورزشگاه آزادی 141000 متر مربع مي باشد و در هر فصل مسابقات، حدود 60مسابقه فوتبال لیگ برتر، جام حذفی، مسابقات آسیایی و همچنین دوستانه خارجی تیم ملی و برخی مسابقات دیگر در این استادیوم برگزار می‌گردد. طرح استاديوم براساس ديد كامل براي همه تماشاچيان در نظر گرفته شده است بطوريكه حداكثر ديد تماشاچي از مركز زمين در شمال و جنوب 136 متر و در شرق وغرب 126 متر است. زمين بازي استاديوم از چمن طبيعي و اطراف چمن يك پيست دووميداني در هشت رديف از جنس تارتان قرار دارد و در قسمت غربي استاديوم و ضلع جنوب جايگاه ويژه، جايگاه گزارشگران صداوسيما و در جنب راست اين محل، جايگاه خبرنگاران با ظرفيت 85 نفر احداث شده است.


اطلاعیه سازمان لیگ در رابطه با نحوه خرید بلیط الکترونیکی مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه آزادی


سازمان لیگ نحوه خرید کارت بلیط و بلیط الکترونیکی مسابقات لیگ برتر که در ورزشگاه آزادی برگزار میشود را اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است فروش بلیط الکترونیکی یکی دیگر از اقدامات متعدد سازمان لیگ جهت رشد و توسعه فوتبال کشور است که از آغاز لیگ سیزدهم در ورزشگاه آزادی به اجرا گذاشته خواهد شد و به مرور سراسر کشور را در بر خواهد گرفت به همین منظور به جهت آشنایی تماشاگران عزیز با نحوه خرید کارت بلیط و بلیط الکترونیکی مواردی به شرح زیر اعلام میگردد.

نحوه و زمانبندی خرید کارت بلیط چگونه و قیمت آن چقدر است؟

با توجه به اینکه اولین مسابقه لیگ برتر امسال در تاریخ دوم مرداد ماه آغاز خواهد شد از تمام تماشاگران محترمی که قصد خرید بلیط الکترونیکی دارند تقاضا می شود، هر چه سریعتر برای تهیه کارت بلیط اقدام نمایند. لازم به ذکر است خرید کارت بلیط از تاریخ 21/03/92 همزمان با مسابقه ایران-لبنان بر روی سایت فروش بلیط الکترنیکی مسابقات فوتبال به آدرس http://www.footballeticket.ir فعال شده است و همچنان ادامه دارد.

نحوه استفاده از امکانات سایت نظیر خرید کارت، خرید بلیط و غیره در قسمت "راهنمای سایت" ارائه شده است. همچنین کاربران محترم جهت پاسخ به سوالات احتمالی خود می‏توانند به قسمت "پرسشهای متداول" سایت مراجعه کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند در صورتی که پاسخ خود را در آن قسمت نیافتند از قسمت "تماس با ما" سوال و مشکلات خود را مطرح کرده و در اسرع وقت به آنها پاسخ داده خواهد شد. قیمت کارت بلیط هم اکنون 120,000 ريال است.

خرید بلیط مسابقه پرسپولیس-تراکتورسازی برای چه قسمتی از ورزشگاه به صورت اینترنتی فروخته می‏شود؟

با توجه به تعداد کارتهای توزیع شده بین تماشاچیان عزیز، محدوده فروش بلیط نیز مشخص خواهد شد. این محدوده به ترتیب شامل جایگاه، طبقه اول و طبقه دوم و به صورت همزمان خواهد بود. بدیهی است پس از هفته چهارم لیگ برتر، صرفا بلیط به صورت الکترونیکی از طریق سایت عرضه خواهد شد. لذا لازم است، تماشاچیان محترم به سایت مراجعه کرده و کارت الکترونیکی تهیه نمایند.

از زمان ثبت نام در سایت و سفارش کارت تا تحویل کارت چه مدت طول میکشد؟

به جهت انجام مراحل تولید و شخصی سازی کارت وهمچنین توزیع کارت توسط پست، این فرایند بین 1 تا 3 هفته طول خواهد کشید.

نحوه و زمانبندی خرید اینترنتی بلیط مسابقه پرسپولیس-تراکتورسازی چگونه است؟

خرید اینترنتی بلیط مسابقه پرسپولیس-تراکتورسازی در تاریخ 29/04/92 راس ساعت 8 صبح بر روی سایت فعال خواهد شد. کلیه تماشاگران محترم می‏بایست هنگام خرید بلیط، از "رسید اینترنتی خرید بلیط الکترونیکی" که در صفحه انتهایی فرآیند خرید بلیط به کاربر ارائه می‏شود، پرینت گرفته و همراه خود به ورزشگاه بیاورند.

با یک کارت چند بلیط می‏توان خرید؟

جهت جلوگیری از بازار سیاه، با یک کارت در هر بازی یک بلیط می‏توان خرید. البته صاحب کارت می تواند برای چند مسابقه یا یک فصل نیز بلیط تهیه نماید.

آیا یک نفر می تواند برای شخص دیگری بلیط بخرد؟

بله با داشتن شماره کارت شخص مورد نظر، فرد می تواند برای ایشان نیز بلیط تهیه نماید.

تماشاگرانی که بلیط اینترنتی خریده‏اند، برای ورود به ورزشگاه می‏بایست چه مدارکی همراه خود داشته باشند؟

تماشاگرانی که تا روز مسابقه پرسپولیس-تراکتورسازی کارت بلیط به دستشان رسیده است می‏بایست با همراه داشتن "رسید اینترنتی خرید بلیط الکترونیکی" و "کارت بلیط" خود به ورزشگاه مراجعه کنند.


راهنمای سامانه فروش بلیط الکترونیکی مسابقات فوتبال


فهرست موضوعات:

1.  کاربرد سامانه

2.  ثبت نام در سایت

3.  درخواست کارت

4.  نحوه خرید بلیط

________________________________________

۱- کاربرد سامانه:

سامانه حاضر به‌منظور فروش بلیط‌های الکترونیکی مسابقات فوتبال طراحی و اجرا شده است. از طریق این سامانه، کلیه علاقمندان به حضور در استادیوم یکصدهزار نفری ورزشگاه آزادی، می‌توانند درخواست کارت عضویت داده و پس از ثبت نام در سامانه و دریافت کارت، بلیط مسابقات مورد نظر خود را قبل از شروع بازی و حتی از هنگام مشخص شدن زمان  مسابقه در سامانه، خریداری کرده و با کارت‌ خود به ورزشگاه مراجعه کنید.

درحال حاضر این سامانه به صورت آزمایشی افتتاح شده است و فقط امکان خرید بلیط برای موقعیت "جایگاه" در استادیوم یکصدهزارنفری ورزشگاه آزادی امکان‌پذیر هست و در آینده، برای کلیه بخشهای استادیوم و حتی سایر بخش‌های ورزشگاه نظیر استخر و غیره و همچنین سایر ورزشگاه‌های مرتبط با سامانه حاضر در سایر شهرها، قابل استفاده خواهد بود.

امید است با راه‌اندازی موفق این مرحله از سامانه، به زودی شامل حذف کامل فروش بلیط‌های کاعذی در ورزشگاه باشیم.

مراحل کار جهت خرید بلیط به صورت زیر است:

ابتدا شما باید در سایت ثبت نام نمایید و اطلاعات فردی خود را وارد کنید.

بعد از ثبت نام می‌توانید با پرداخت هزینه کارت عضویت (از طریق کلیه کارت‌های عضو شبکه شتاب) درخواست کارت بدهید. اطلاعات شما توسط اپراتورهای سامانه مورد بررسی قرار گرفته و برای شما کارت صادر می‌شود. این کارت دائمی بوده و به نام شما و مخصوص شما صادر می‌شود و بعد از آن می‌توانید برای مسابقات مورد نظر خود، از این کارت و از طریق سامانه و حتی در منزل، بلیط خود را خریداری نمایید.

بعد از صادر شدن کارت، می‌توانید از طریق بخش خرید بلیط، اقدام به خرید بلیط مسابقات مورد نظر کنید و با کارت خود به ورزشگاه وارد شوید.

 

۲- نحوه ثبت نام در سایت:

•    لینک ثبت نام در بالای صفحه اول سایت قرار دارد. شما باید بر روی آن کلیک کرده و بعد از قبول کردن توافقنامه امنیتی سامانه، وارد صفحه ثبت نام شوید.

 

screenshot.20.jpg

 

•    در صفحه ثبت نام، وارد کردن اطلاعاتی که در کنار آنها ستاره قرمز زده شده است الزامی است اما تکمیل بقیه اطلاعات اختیاری است؛ هرچند توصیه می‌کنیم که جهت استفاده حداکثری از خدمات سامانه، اطلاعات را به صورت کامل وارد نمایید. ضمن اینکه برای دریافت کارت عضویت، حتما باید عکس خود را بارگذاری کنید.

 •   دقت کنید که نام، ‌نام خانوادگی و کد ملی شما بر روی کارت عضویت درج می‌شود و در صورت اشتباه بودن این اطلاعات، کارت شما دارای خطا شده و صادر نمی‌شود.

 •   در هنگام ثبت نام، بارگذاری (آپلود کردن) عکس اختیاری است اما جهت صدور کارت حتما باید عکس خود را آپلود نمایید بنابراین جهت مراحل بعدی حتما نیاز به این عکس خواهید داشت. بعد از ثبت نام نیز می‌توانید عکس خود در سایت قرار دهید یا آن را تغییر دهید.

 •   غیر از نام، نام خانوادگی و کدملی که امکان تغییر دادن آنها وجود ندارد، بعد از ثبت نام امکان تغییر اطلاعات کاربری خود را خواهید داشت.

 •   آدرس شما جهت ارسال کارت عضویت مورد استفاده قرار بگیرد. لطفا آدرس را کامل، صحیح و دقیق به همراه کدپستی وارد نمایید.

•    شماره تماس و ایمیل برای ارتباط با شما درصورت ناقص بودن اطلاعات و یا موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین لطفا از صحت آنها اطمینان حاصل نمایید.

 

•    نام کاربری و رمز عبور جهت وارد شدن به حسابتان در سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد. توصیه می‌شود از رمز عبور مطمئن استفاده کنید و آن را در اختیار کسی قرار ندهید. معمولا رمز عبور مطمئن شامل حروف بزرگ و کوچک، اعداد و کاراکترهای خاص مانند @ ، # ، & و غیره می‌شود.

 

•    در صورت فراموش کردن رمزعبور خود می توانید از طریق سوال امنیتی و پاسخی که به آن داده اید پسورد خود را عوض کنید. دقت کنید که از جواب های ساده و قابل حدس زدن برای سوال امنیتی به هیچ وجه استفاده نکنید تا دیگران امکان تغییر رمز عبور شما را به صورت تصادفی نداشته باشند. به طور مثال اگر نام اولین مدرسه شما "محسنی" هست، جواب خود را به گونه ای پیچیده کنید که ضمن اینکه خودتان می‌توانید آن را به یاد آورید اما دیگران امکان حدس زدن آن را نداشته باشند، مانند: "محسنی۸۶۲۳" یا "مدرسه ینسحم"

 •  فرض کنید به هر علتی، رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید. امکان تغییر پسورد خود در صورت فراموشی از طریق ایمیلی که وارد کرده اید نیز وجود دارد. به این صورت که با درخواست شما ایمیلی برایتان فرستاده خواهد شد که حاوی کدی جهت تغییر رمزعبورتان هست.

 

 • دقت کنید که سامانه به هیچ وجه از طریق ایمیل، از شما درخواست اطلاعات شخصی یا پسورد نمی‌کند. در صورت مشاهده چنین موردی حتما از طریق گزینه "تماس با ما" در سامانه، به بخش پشتیبانی اطلاع دهید.

 

۳-نحوه درخواست کارت

 بعد از ثبت نام در منوی سمت راست سایت، لینکی با عنوان درخواست کارت مشاهده خواهید کرد. بدون خرید کارت، امکان خرید بلیط مسابقات وجود ندارد. بلیط‌هایی که می‌خرید، بر روی کارت شما ذخیره خواهد شد و بدون آن امکان ورود به ورزشگاه را نخواهید داشت.

 

 • این کارت ها به صورت دائمی صادر می شود و نام، نام خانوادگی، کد ملی و عکس شما بر روی آنها چاپ خواهد شد. البته این کارت‌ها، دارای تاریخ انقضا هستند که بعد از رسیدن مهلت انقضا، همانند کارت های بانکی، کارت شما تعویض خواهد شد.

 

 • شما احتیاج به آپلود کردن عکس خود جهت صدور کارت دارید. این عکس باید رنگی ، واضح و از صورت شما گرفته شده باشد. عکس‌ها توسط اپراتورهای سایت قبل از صدور کارت کنترل می‌شوند و در صورت نداشتن ویژگی های لازم، روند صدور کارت شما تا زمان آپلود عکس معتبر با تاخیر همراه خواهد شد.

 

 • برای درخواست کارت عضویت نیاز به پرداخت اینترنتی هزینه آن از طریق کارتهای شبکه شتاب دارید.

 

 • هرکارت دارای یک شماره ۱۶ رقمی یکتا هست که بلیط ها بر اساس این شماره ثبت می‌شود.

 

 • معمولا بین یک تا سه هفته پس از درخواست کارت، کارت شما صادر خواهد شد با تایید اطلاعات ثبت نامی در مرحله اعتبارسنجی، شما امکان خرید بلیط مسابقات را خواهید داشت. هرچند که ممکن است  کارت هنوز به دست شما نرسیده باشید.

 

 • درحال حاضر کارت‌ها به دو صورت حضوری در ورزشگاه و از طریق پست تحویل می گردد.

 

 • شما می‌توانید از طریق لینک رهگیری کارت وضعیت کارت خود را در هر لحظه مشاهده نمایید.

 

۴-نحوه خرید بلیط

 

 • بعد از صدور کارت، می‌توانید از طریق منوی خرید بلیط در سمت راست سایت اقدام به خرید بلیط کنید. در صفحه اول خرید بلیط، مسابقاتی که امکان خرید بلیط برای آنها وجود دارد را مشاهده خواهید کرد.

 

 • با توجه به اینکه قصد خرید بلیط کدام مسابقه را دارید و هوادار کدام تیم هستید، بر روی لینک "مشاهده بلیط‌ها" مربوطه کلیک کنید.

 

 • در صفحه بعدی می‌توانید نمای کلی ورزشگاه و محل بلوک های ورزشگاه را بر اساس شماره آنها ببینید.

 

 • می‌توانید شماره بلوک مورد نظر خود را انتخاب کرده و با کلیک بر روی نمای ورزشگاه(مشاهده)، نمای زمین مسابقه از آن بلوک را مشاهده کنید.

 

 • اطلاعت مربوط به هر بلوک مانند قیمت، موقعیت جغرافیایی، تعداد بلیط قابل فروش و غیره در ستون‌های مربوطه قابل مشاهده است.

 

 • تعداد بلیط مورد نیاز خود را انتخاب کنید و بر روی خرید بلیط کلیک نمایید. دقت کنید برای هر بلیط احتیاج به یک شماره کارت دارید و در صفحه بعد باید شماره کارت های خود را وارد کنید و تایید کنید تا به صفحه بعد بروید.
 • برای هر نفر فقط یک کارت بلیط صادر می‌شود.

 • در صفحه بعد، حتما اطلاعات نوشته شده را چک کنید تا از صحت آنها اطمینان حاصل نمایید و بعد از تایید به درگاه بانکی بروید. دقت کنید که در این مرحله، بلیط ها برای شما رزرو شده و شما حداکثر ۱۵ دقیقه وقت دارید تا فرآیند خرید را کامل کنید. در صورت گذشتن از زمان مورد نظر بلیط ها از رزرو خارج شده و شما باید دوباره فرآیند خرید بلیط را طی کنید.

 

 • بعد از پرداخت موفق هزینه بلیط‌ها توسط درگاه بانکی، بلیط‌ها برای شما ثبت می‌شوند و شما در روز مسابقه با کارت خود می‌توانید به ورزشگاه مراجعه کنید.
 • لطفا حتما پس از خرید و درج مشخصات بلیط و شماره بلوک و صندلی، رسید خرید بلیط را پرینت گرفته و جهت اطلاع خودتان و درصورت نیاز به کنترل، آنرا همراه داشته باشید.

 

 


 

تلاش کلیه دست اندرکاران این سامانه در جهت بهبود شرایط تماشای حضوری مسابقات کشور و فرهنگ‌سازی در این حوزه مهم از ورزش است. امید است که با همکاری شما، این سامانه هرروز بهتر از دیروز به خدمت رسانی به شما سروران گرامی ادامه دهد.

شما می‌توانید سوالات خود را از طریق "منوی تماس با ما" و انتخاب گزینه "سوال و پشتیبانی" با تیم پشتیبانی سامانه مطرح کرده و یا از همان طریق و انتخاب گزینه "پیشنهادات و انتقادات" مارا از نظرات خود بهره‌مند سازید.

 

با تشکر
تیم پشتیبانی سامانه فروش بلیط مسابقات فوتبال


پرسش های متداول | سامانه فروش بلیط الکترونیکی مسابقات فوتبال


در این قسمت شما می توانید پاسخ سوالات متداول خود را دریافت نمایید.


منوی رهگیری کارت چه اطلاعاتی به ما می دهد؟

صدور کارت شامل شش مرحله است که هر مرحله می تواند سه وضعیت (بررسی نشده/تایید شده/دارای خطا) داشته باشد. در صورتی که اپراتور سامانه در هر مرحله کارت را خطا دار تشخیص دهد عنوان خطای مرحله مذکور و شرح آن ذکر خواهد شد مطابق با جدول ذیل:

1-هنگامی که کاربران محترم از سامانه، کارت خریداری می کنند، کارت در اولین مرحله وارد مرحله اعتبار سنجی می شود. اطلاعات ثبت نامی کاربر در این مرحله بررسی و تایید شود. درصورتی که در این مرحله اطلاعات دارای خطا شوند، عنوان و شرح خطا برای کاربر ذکر می شود تا اطلاعات خود را اصلاح نماید تا بعد از اصلاح، مجددا اطلاعات ثبت نامی بررسی شوند.

2-در صورتیکه اطلاعات کاربر در مرحله اعتبارسنجی تایید شود، کارت وارد مرحله چاپ می شود در این مرحله به کاربر یک شماره کارت یکتای 16 رقمی تخصیص داده می شود که با این شماره تا زمانی که کارت به دست فرد برسد کاربر می تواند از سایت بازی های ارائه شده را خریداری نماید. در این مرحله اطلاعات هویتی کاربر بر روی بدنه کارت چاپ می شود.

3-بعد از چاپ موفقیت آمیز اطلاعات کاربر بر روی کارت، کارت وارد مرحله شخصی سازی شده و ساختار درونی کارت ایجاد می شود.

4-در صورت موفقیت آمیز بودن مرحله قبل، کارت وارد مرحله پاکت گذاری شده و پاکت هر کارت تولید و عملیات پاکت گذاری انجام می شود.

5-بعد از مرحله پاکت گذاری، متناسب با نوع تحویل (پستی و تحویل در ورزشگاه) کارتها به مراکز مربوطه جهت تحویل ارسال می گردد.

6-بعد از اطمینان از تحویل کارت به کاربر، مرحله فعال کارت تایید می گردد.

لازم به ذکر است در هر مرحله ای بجز مرحله اعتبارسنجی خطاهای احتمالی در حین فرآیند صدور، توسط اپراتور رفع می گردد

 

 

ردیف

شماره كارت

مرحله صدور

وضعيت مرحله

عنوان خطا

شرح خطا

1

-

اعتبار سنجی

بررسی نشده/تایید شده/دارای خطا

در صورتیکه وضعیت مرحله، دارای خطا باشد این فیلد پر می شود

در صورتیکه وضعیت مرحله، دارای خطا باشد این فیلد پر می شود

2

تخصیص شماره کارت 16 رقمی یکتا

چاپ

3

شماره کارت 16 رقمی

شخصی سازی

4

پاکت گذاری

5

تحویل

6

فعال

 
کارت از چه طریقی به دست ما می رسد؟

اگر در هنگام خرید کارت گزینه تحویل با پست را انتخاب و پانزده هزار تومان پول پرداخت کرده باشید، کارت از طریق پست تحویل شما می شود. در صورتی که گزینه تحویل حضوری در ورزشگاه را انتخاب و ده هزار تومان پرداخت کرده باشید، کارت در محل ورزشگاه تحویل می شود. محل مراجعه و زمان تحویل متعاقبا از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.


آیا این امکان وجود دارد که مکانیزم تحویل کارت خود را تغییر دهیم؟

فعلا این امر مقدور نمی باشد. کاربرانی که هنگام خرید کارت گزینه تحویل با پست را انتخاب کرده اند کارت از طریق پست تحویل می شود و کاربرانی که گزینه تحویل حضوری در ورزشگاه را انتخاب کرده اند با مراجعه به ورزشگاه کارت خود را تحویل خواهند گرفت. محل مراجعه و زمان آن از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.


چگونه مطمئن شویم کارت را خریداری کرده ایم؟

در رهگیری کارت اگر کارت در مرحله اعتبار سنجی است یعنی کارت با موفقیت خریداری شده است.


قیمت کارت بلیط چقدر است؟

قیمت کارت از 100000ريال به 120000 ريال افزایش یافت.


آیا می توان اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش کرد؟

اطلاعات قابل ویرایش از منوی حساب کاربری من گزینه ویرایش، در دسترس است.


با یک کارت چند بلیط می توان خرید؟

به جهت جلوگیری از بازار سیاه با یک کارت، در هر بازی یک بلیط می توان خرید. این قابلیت نیز فراهم شده است که با داشتن شماره کارت دوستان و اقوام خود برای ایشان بتوانید بلیط بخرید. اگر شماره کارت اقوام و دوستان خود را در سیستم وارد کنید و بلیط برای آنان بخرید، بلیط بر روی کارت ایشان ثبت می شود و جهت ورود به ورزشگاه باید از کارت خود استفاده کنند. در بازی های حساس عکس کارت با فرد تطبیق داده می شود و در صورت عدم تطبیق از ورود فرد ممانعت می شود


مدت اعتبار کارت بلیط الکترونیکی فوتبال چند سال است؟

مدت اعتبار کارت بلیط الکترونیکی فوتبال سه سال است که در پایان تاریخ اعتبار در صورتی که کارت سالم باشد قابل تمدید است.


چه کسانی می‌توانند در این سایت ثبت نام کنند و کارت بگیرند؟

محدودیتی در عضو شدن و گرفتن کارت عضویت در این سامانه وجود ندارد. اما کاربرد کارت های این سامانه فعلا فقط در جهت خرید بلیط مسایقات فوتبال می‌باشد. درآینده برای این کارت ها کاربردهای گسترده تری پیشبینی شده است.


در هنگام ثبت‌نام چرا باید در وارد نمودن اطلاعات هویتی دقت کرد؟

زیرا این اطلاعات توسط شما قابل ویرایش نیستند در صورت مغایرت این اطلاعات، کارت به شما تحویل داده نخواهد شد.

در صورتی که این اطلاعات را اشتباه وارد کردید قبل از درخواست کارت از طریق منوی "تماس با ما" به بخش پشتیبانی پیغام داده و درخواست تغییر اطلاعات را بکنید. توجه کنید اگر بدون تصحیح اطلاعات درخواست کارت بدهید، کارت شما با اطلاعات غلط چاپ شده و در نتیجه دارای خطا خواهد شد و از سیستم خارج می‌شود و شما باید هزینه صدور مجدد کارت را پرداخت کنید.


من عضو فدراسیون فوتبال هستم و کارت هوشمند عضویت فدراسیون را دارم آیا باید از اینجا نیز کارت بگیرم؟

خیر، نیازی به این کار نیست. شما حتی لازم نیست که در این سامانه ثبت نام کنید. با همان نام کاربری و رمزعبوری که عضو سامانه هوشمند عضویت فدراسیون فوتبال (fcard.ir) شدید می‌توانید در این سامانه نیز وارد شوید و با همان کارت عضویت خود اقدام به خرید بلیط نمایید.


در سایت ثبت نام کرده ام اما نمی‌توانم بلیط بخرم، چرا؟

شما قبل از خرید بلیط ابتدا باید درخواست کارت بدهید تا برای شما کارت صادر شود. معمولا فرآیند درخواست کارت بین ۱ تا ۳ هفنه طول می‌کشد. لازم به ذکر است وقتی کارت در مرحله تایید اعتبار سنجی قرار بگیرد سامانه به شما یک شماره کارت 16 رقمی اعلام می کند که حتی علی رغم تحویل کارت، شما می توانید با آن شماره بلیط بخرید.


آیا می توان بلیط بازی های آینده را از سایت خریداری کرد؟

بله شما می توانید بلیط بازی هایی که در آینده برگزار می شود را از سایت تهیه نمایید.گرد آوری: دوست تر از دوستمطالب مشابه :


سامانه بلیط الکترونیکی مسابقات فوتبال ورزشگاه آزادی/نحوه خرید بلیط الکترونیکی

دوست تر از دوست - سامانه بلیط الکترونیکی مسابقات فوتبال ورزشگاه آزادی/نحوه خرید بلیط
خاطرات تصویری از میزبانی ۴۰ سال پیش ایران

تصویر بالا عکسی از ماکت مجموعه ورزشی آزادی است که با شد، شامل ورزشگاه های دیگر مثل
wtc - ورزشگاه شیراز و سرمایه گذاری های شیراز , ...

๑۩๑اطلاعات عمرانی شیراز๑۩๑ - wtc - ورزشگاه شیراز و سرمایه گذاری های شیراز , - بررسی پروژه
پل غیر همسطح آزادی - ایستگاه مترو شهدا

ورزشگاه نقش جهان احداث پل غیر همسطح آزادی روند ساخت و ماکت ایستگاه مترو
بازی برگشت استقلال اف سی یئول / حمله لشکر یکصدهزار و یازده نفره استقلال به سئول

بازی استقلال و اف‌سی سئول هم می‌تواند ماکت کوچکی پرشور در ورزشگاه آزادی به سمت
نام، آدرس و تلفن زائرسراهای مشهد مقدس

440 - زائرسرای مجتمع رفاهی سماء - آزادی 3 کوچه دوم جنب ماکت 14 شکاری - 3434123-3435756 477
عبدالعزیز فرمانفرماییان

کانپست طراحی ورزشگاه آزادی: مجموعه ورزشی آزادی در کیلومتر 14 های معماری ،ساخت ماکت و
ضوابط طراحی استخر

ساخت ماکت ساختمان پلان برج آزادی پروژه ورزشگاه.
حسین امانت

برج میدان شهیاد(آزادی) ساخت ماکت. تصاویر مطالعات رساله ورزشگاه.
شانس ایران برای رفتن به جام جهانی 2014 برزیل بسیار بالا رفت./تصاویر/جدول

ماکت ساخته شد تا از بزرگترين کاخ آسيا شبيه سازي شده باشد که فقط ماکت ورزشگاه آزادی
برچسب :