حذف کدهای بین شهری - ثبت نام بدون کنکور پیام نور

شرکت مخابرات ایران از اجرای طرح حذف کدهای بین شهری تمامی استانهای کشور ظرف مدت یک ماه آینده خبر داد و گفت: اجرای این طرح از 15 مردادماه و از استان مرکزی آغاز می شود.
داوود زارعیان با اشاره به طرح حذف کدهای بین شهری که برابر مصوبه دولت، شرکت مخابرات ایران موظف به اجرای آن است، اظهار داشت: براساس این طرح کدهای بین شهری تمامی استانهای کشور حذف خواهد شد و از این پس تمامی استانها با یک کد مخابراتی واحد با تمام استان ارتباط برقرار کرده و شماره تلفن های تمامی مشترکان در هر استان 8 رقمی خواهد شد.
وی با بیان اینکه اجرای سراسری این طرح به تمامی استانها ابلاغ شده است، ادامه داد: شرکتهای مخابرات استانی در حال آماده سازی امکانات و تجهیزات اجرای این طرح هستند و بخش عمده ای از استانها نیز آمادگی اجرا را اعلام کرده اند.
معاون شرکت مخابرات ایران با تاکید براینکه این طرح در بازه زمانی یک ماهه در کل کشور پیاده سازی می شود، خاطرنشان کرد: شروع حذف کدهای بین شهری و داخل استانی از استان مرکزی و پس از آن سمنان و قزوین آغاز می شود و به تدریج در تمامی کشور به اجرا درمی آید.
وی با بیان اینکه تمامی تلاشمان این است که ظرف مدت یک ماه و به صورت فشرده اجرای این طرح به اتمام برسد، گفت: در مورد تغییر نرخ مکالمات با اجرای این طرح به زودی اطلاع رسانی کامل صورت می گیرد. کدخبر: 9332 - تاریخ انتشار: ١٢ مرداد ١٣٩٢، ١٤:٢٨  پایگاه خبری و اطلاع رسانی فناوری اطلاعات و ارتباطات


ثبت نام بدون کنکور پیام نور: دفترچه ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور پنجشنبه منتشر می شود
به گزارش اخبار پیام نور (PnuNews.com) از این به بعد دانشگاه پیام نور آزمون فراگیر مقطع کارشناسی را برگزار نمی کند و  پذیرش در مقطع کارشناسی پیام نور به صورت بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد. (منظور از سوابق تحصیلی نمرات امتحانات نهایی دیپلم و یا معدل دیپلم است)
بر همین اساس دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور پنجشنبه ۱۷ مرداد ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد.
متقاضیان و علاقمندان به شرکت در مقطع کارشناسی بدون کنکور پیام نور از ۱۷مرداد تا ۲۲ مرداد ۹۲ فرصت دارند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
همچنین ثبت نام و انتشار دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر در مهرماه ۹۲ صورت خواهد گرفت.


مطالب مشابه :


پذیرش دانشجو دردانشگاه پیام نور واحد زرین دشت بدون کنکور

دانشگاه پیام نور زرین 30-اداره راه و شهر سازی زرین دشت; 31-سایت فرمانداری زرین
اخبار دانشگاه پیام نور زرین دشت

اخبار دانشگاه پیام نور زرین دشت - وب سایت دانشگاه پیام نور 57-زرین دشت شهر
دانشگاه پيام نور واحد زرين دشت راه اندازي شد

مسوولین دانشگاه پیام نور که تمایل سایت ارتباط با پيام نور در اين شهر تاکيد
تاریخ تشکیلاولین جلسه ی کلاس ها به تفکیک دانشگاه، در سال 1391

آزاد سما خوراسگان، پیام نور مرکز زرین شهر، واحدهای سایت دانشگاه پیام نور واحد
ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه پیام نور زرین دشت

ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه پیام نور زرین شهر حاجی آباد داوطلبان باید ابتدا به سایت
حذف کدهای بین شهری - ثبت نام بدون کنکور پیام نور

زرین شهر کارشناسی دانشگاه پیام نور ۱۷ مرداد ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش
برچسب :