آزار دهنده ترین کارهای دختراها از نظر پسرها - نظر پسرا راجب پریود

آزار دهنده ترین کارهای دختراها از نظر پسرها
 
آقایـون خـانم ها را دوست دارند. قیافه، بو، طرز راه رفتن و صـحبـت کردن تـنـها چـنـد نـمـونـه از دلایـلی هسـتـــند که آقایون فــکر میـکنند خانم ها موجوداتی آسمان ی هستند. در حـالیکه زنـدگی بدون وجود اونها غیر ممکنه اما مطمئنا باهاشون هم نمی تونند زندگی کنند. ....عـلــت این که چرا نمی تونند باهاشون زندگی کنند تا حدود بسیار زیادی به این مطلب بر میگرده کــه اونها کامل و بی عـیـب نیـــستند. از روی تحلیل های بسیار زیاد ۱۰ نمـونــه از کارهای خانم ها رو کشف شده که آقایون رو واقـعا کفری می کـنـــه و باعث میشه که مردها به سر حد جنون برسند...

نظر پسرا راجب پریود , روانشناسی پسران , روانشناسی رفتار پسران

نظر پسرا راجب پریود

۱) وانمود می کنند که پاک و معصوم هستند
چیزی که در تعداد بسیار زیادی از خانم ها دیده می شود این است که قصد دارند تا وانمود کنند در زیر یک نور الهی هستند و همیشه از شما خیلی پاک تر هستند. هیچ وقت حاضر نیستند تا اعتراف کنند که به خیابان گردی می روند و تعداد دوست پسرهایشان از ۵ نفر هم بیشتر است.البته آن دسته از خانمهایی که واقعا پاک و معصوم می باشند قابل تحسین هستنداما بقیه باید از سرپوش گذاشتن روی کارهایشان دست بردارند. این حق مسلم خانم هاست که به اندازه آقایون سرگرمی داشته باشند و از زندگی خود لذت ببرند و نهایتا هم مردی را برای زندگی آینده خود پیدا کنند که قادر به درک تمام این موارد باشد.
۲) از خانم های دیگه انتقاد می کنند
برای چه هیچ خانمی نمی تواند از خانم دیگر تعریف کند؟ اونها دوست دارند از تمام مسائل مربوط به خانم های دیگر ایراد بگیرند حال از وزن و مدل مو گرفته تا... تنها یک خانم می تواند تشخیص دهد که کفش خانم دیگری با کیفش ست نیست و با همین مطلب می تواند او را به خاک سیاه بنشاند.
البته عده بسیار معدودی از خانم ها می توانند جذابیت خانم های دیگر را بپذیرند (و خوشبختانه او را به جمع دوستانه شان دعوت کنند) اما بسیاری از آنها دوست ندارند همسرانشان جذب زیبایی و محبوبیت خانم های دیگر شوند. اما با وجود تمام این حرف ها آقایون به طور ناخودآگاه خانم های زیبا و جذاب را خواهند دید.
۳) حسودند
بیشتر اوقات تنها اشاره به اسم یک خانم دیگر می تواند برای یک مرد مرگ را به همراه داشته باشد. حال تصور کنید چگونه آقایون می خواهند در جنگی که به دلیل رفتنشان به اماکن واجد خانم های خوشکل به وجود آمده آست پیروز شوند؟!
۴) خود را نیازمند نشان می دهند
بعضی از خانمها همیشه چند خط مشی بسیار سری را دنبال می کنند. آنها از دوست یا نامزدشان انتظار دارند که تمام توجهشان را به آنها معطوف کنند و به آنها بگویند که تا چه حد وجودشان استثنایی و ویژه است. آنها می خواهند مردها را به یک صندوقچه احساسات تبدیل کنند و از آنها انتظار پشتیبانی اخلاقی، ذهنی و عاطفی دارند.
در این قسمت یک تضاد جدی بین آن دسته از خانم ها که ذکر شد و دسته دیگری که به بیرون از خانه رفته، کار می کنند و خود را مستقل نشان می دهند وجود دارد. دسته دوم جزء گروهی هستند که هنگام عاشقی واقعا متزلزل می شوند. البته شاید دانستن این مطلب برای شما خالی از لطف هم نباشد که آقایون خانم های سرسخت را ترجیح می دهند زیرا حداقل در این حالت می توانند اندکی آرامش ذهنی خود را حفظ کنند.
۵) پیچیده و سری صحبت می کنند
جمله قدیمی نظر ت چیه؟ یکی از مثال هایی است که خانم ها برای تست کردن احساسات و روحیات آقایون به کار می برند. آنها می خواهند به این طریق متوجه احساسات واقعی مردها نسبت به خودشان شوند. آنها در مورد نقاط ابهام سوال می کنند و بر اساس طرز تفکر آنها مردها باید پاسخ سوالات را درست مطابق آنچه در ذهن آنهاست بدهند در غیر این صورت جزئی از روح آنها به شمار نخواهد رفت و به عبارتی نیمه گمشده آنها نخواهد بود.
می توانید این منظره رقت آور را تصور کنید: پسری که آماده پردازش سوالات دختر مورد علاقه خود است، او به دنبال پاسخ مناسب می گردد ولی هیچ چیز به ذهنش نمی رسد، خانم دست به کمر در جلوی او ایستاده و از فاصله نسبتا زیادی به او خیره شده و و پای خود را مرتبا به زمین می زند. آقایون عزیز هیچ راه فراری جز ارائه جواب ندارید فقط باید امیدوار باشید که سرانجام کارتان به بیمارستان کشیده نشود!
۶) مالکیت وسایل شخصی آقایون
همه خانم ها این تمایل غریزی و نا خودآگاه را دارند که هر طور می خواهند با مردها رفتار می کنند و تمام وسایل شخصی آنها را مال خود می کنند.
به عنوان مثال هنگامیکه لباسی را دوست ندارند، به راحتی به خود اجازه می دهند که بر سر کشوی لباسهای آقایون رفته و آن را زیر و رو کنند تا چیزی را که مناسب حالشان است پیدا کنند و مثلا ژاکت جدید مورد علاقه ما را بر میدارند و می پوشند. حال تصور کنید که آقایون به متعلقات شخصی آنها نزدیک شوید و یا نه، فقط در مورد مدل مو یشان نظر بدهید، آنچنان جهنمی برپا خواهد شد که شعله های آن همه جا را فرا می گیرد.
۷) دیگه خیلی خیلی احساسی هستند
آنها به خاطر هر چیزی گریه می کنند: یک فیلم غم انگیز ( و یا حتی شاد)، شکستن ناخنشان، خراب شدن مدل مو ها و ... و بدتر از همه اینها زمانی است که از ما انتظار همدردی دارند، تنها کاری که باید انجام دهید سرو کله زدن با خانمی است که به شما چسبیده و گریه و زاری راه انداخته است.
البته منظور این نیست که آقایون بی عاطفه هستند و هیچ گونه احساسی ندارند اما مشکل اینجاست که خانم ها بیش از اندازه مامانی هستند و متاسفانه بسیاری از آقایون کوچکترین نکته ای در مورد تسلی خاطر به خانم ها نمی دانند. البته این حقیقت که خانم ها اندکی ظریف و آسیب پذیر هستند نکته جالبی است زیرا آقایون به راحتی می توانند آنها را دلداری دهند تا موضوع را فراموش کنند. آقایون که نمی خواهند سیلی از اشکهای او در خانه شان جاری شود؟
۸) تا از حال نروند دست از خرید بر نمی دارند
هنگامی که زمان خرید فرا می رسد در طول روز زمان کافی برای خانم ها وجود ندارد. حال از گشت و گذار در مراکز خرید و تماشای ویترین مغازه ها گرفته تا خرج کردن تمام موجودی آقا. آنها می توانند ساعت های طولانی را در پشت ویترین یک مغازه کفش فروشی صرف کنند و اصلا هم به آب و غذا و دیگر مسئولیت هایی که در زندگی بر دوش آنهاست فکر نکنند.
اما تا اینجا همه چیز برای آقایون قابل تحمل است فقط دعا کنید آنروز فرا نرسد که خانم ها تصمیم بگیرند تا آقایون را نیز به همراه خود ببرند. آقایون همراهشان می روند از این مغازه به آن مغازه، سرگردانی های بی هدف، چند قدم به جلو و دوباره به عقب تا زمانیکه تمام جزئیات البته بجز برچسب قیمت مورد بررسی قرار گیرد. آقایون بدبخت می شوند.
۹) پر حرف هستند
بیشتر خانمها عاشق صحبت کردن هستند و هنگامیکه به آنها میدان بدند بدون توقف پیش خواهند رفت. البته تصور نکنید که گفته های آنها برای آقایون اهمیت ندارد آقایون فقط نمی خوان گزارش ثانیه به ثانیه تمام جزئیات را بدانند.
۱۰) از روابط جنسی به عنوان یک سلاح استفاده می کنند
در جدال جنسی همه چیز بر سر کسی خراب می شود که شلوار بر تن دارد. اغلب خانمها برای نشان دادن برتری خود نسبت به مردها به آنها از موضع روابط جنسی حمله می کنند. 
 
منبع:ویستا
ویرایش وتلخیص:برگزیده ها
 


روانشناسی پسران , روانشناسی رفتار پسران