قوی ترین فیلتر شکن دنیا

سلام امروز قصد داریم قوی ترین فیلتر شکن دنیا رو به شما معرفی کنیم ولی قبلش باید به شما انواع فیلتر شکن ها را معرفی کنیم و اینکه اصولا هر فیلتر شکن به چه دردی می خورد.

۱- نماز:
فکر می کنم بهترین فیلتر شکن دنیا باشه که خود خدا هم زیر این فیلتر شکن امضا و مهر کرده … باوری ندارید ” ان الصلاه تنهی عن فحشا و المنکر – عنکبوت/۴۴”.

۲- ماه مبارک رمضان:
این سری از فیلتر شکن ها مدت زمان طولانی برای شما کاربرد دارد و حتی باعث می شود ویروس هایی با گناه وارد خود کرده اید قتل عام کند .

۳- قرآن :
فقط برای این فیلترشکن بگویم که نظیرش اصلا وجود ندارد همه متخصص فیلتر شکنی (پیامبران) جلوی این کلام الهی زانو می زنند … برای اثر کردنش اول قدم خواندنش و فهمیدن و پله آخر عمل کردن به آن است.

۴- محبت اهل بیت:
متاسفانه این نسخه از فیلتر شکن ها همه جا پخش نشده و به گفته صاحبان این فیلتر شکن ها این برای کسانی است واقعا به ما اعتقاد داشته و پیرو ما باشند.

۵- اذکار:
این ذکر باید توسط متخصصشان تجویز بشود.
اخطار اخطار : در مورد این فیلترشکن باید گفت نسخه های تقلبی زیادی وجود دارد پس مواظب باشید.

دلیل فیلتر شدن!!!:
وقتی انسان گناه می کند به دلیل جهلشان به ازای هرگناه یک قدم از خدا دور می شود این فیلتر ها بر چشمانمان، گوش هایمان و قلب ما سیطره می زند و اگر کسی دچار این گناهان شد اگر به یکی از این فیلتر شکن ها وصل باشد ان شاءالله به راه مستقیم هدایت می شود.

به هر حال هدف ما معرفی بهترین فیلتر شکن ، قوی ترین فیلتر شکن و سریعترین فیلتر شکن بود حالا تصمیم با خودتان است، انشاءالله که استفاده برده باشید.

 

آیا موافقیدددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


مطالب مشابه :


رشته هاي كارشناسي ارشد در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان

دکتر ضیایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان اظهار داشت: دانشگاه ازاد اسلامی واحد بوکان در مقطع کارشناسی ارشد در سه رشته حقوق، و آموزش ابتدایی و روانشناسی در
قوی ترین فیلتر شکن دنیا

گروه نرم افزار و IT دانشگاه آزاد بوکان - قوی ترین فیلتر شکن دنیا - فرزند هنر باش نه فرزند پدر ، فرزند هنر زنده کند نام پدر - گروه نرم افزار و IT دانشگاه آزاد بوکان.
جزوه نهایی شبیه سازی کامپیوتری ( دانشگاه آزاد بوکان)

دانشجویان بوکان - جزوه نهایی شبیه سازی کامپیوتری ( دانشگاه آزاد بوکان) - دانشجویان بوکان.
جزوه طراحی سیستم های شی گرا ( دانشگاه آزاد بوکان)

دانشجویان بوکان - جزوه طراحی سیستم های شی گرا ( دانشگاه آزاد بوکان) - دانشجویان بوکان.
جزوه درس پایگاه داده / ایجاد بانک اطلاعاتی ( دانشگاه آزاد بوکان)

دانشجویان بوکان - جزوه درس پایگاه داده / ایجاد بانک اطلاعاتی ( دانشگاه آزاد بوکان) - دانشجویان بوکان.
شروع ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان

ثبت نام بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته از روز شنبه 5/5/92 آغاز مي شود ثبت نام بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته از روز شنبه ساعت 9
پذیرش دانشجو در دانشکده پیراپزشکی شهرستان بوکان

از فضای آموزشیدانشگاه آزاد بوكان و طبقه ای از خوابگاه در حال احداث تربیت بدنی و ... وی افزود: از آزمایشگاه دانشگاه های پیام نور و بوكان نیز برای بحث های آزمایشگاهی
جزوه آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری ( دانشگاه آزاد بوکان)

دانشجویان بوکان - جزوه آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری ( دانشگاه آزاد بوکان) - دانشجویان بوکان.
صفحه ی معاونت دانشگاه آزاد بوکان فیلتر است!!

امروز مطابق معمول هر روز در حال گشتزنی(چرخ و خول)در سایتهای اینترنتی در بوکان بودم که پس از مراجعه به سایت دانشگاهم(دانشگاه آزاد بوکان)به صفحه ی معاونت دانشگاه
سیستم اینترنتی افزایش اعتبار و خریدژتون دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان

سیستم اینترنتی افزایش اعتبار و خریدژتون دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان. تاريخ : ۹۲/۰۷/۲۸. برای ورود بر روی سیستم اتوماسیون دانشگاه آزاد بوکان کلیک کنید.
برچسب :