جشن همسفر در شعبه کرج

 به نام آنه که عشق را آفرید

روز سه شنبه  مورخ 1390/12/02 سیزدهمین جلسه از دور یازدهم کارگاهی آموزشی کنگره 60 شعبه کرجبا دستور جلسه همسفر وخانواده ( جشن همسفر) با استادی همسفر خانم معصومه رحیم پور  و نگهبانی همسفر سرکار خانم سهیلا ودبیری همسفر سرکار خانم الهام  با شور شوق خواستی راس ساعت مقرر آغاز به کار نمود. 

974IMG_0576.jpg

آغاز جلسه همسفرانی که پیام هایی که از کتاب 60 درجه زیر صفر آماده کرده بودند   برای حاضرین درجلسه از حفظ خواندن، البته حاضرین از این پیام ها به شور وشعف آمده بودند و انرژی خواستی با خواندن پیام ها  در جلسه موج میزد. در همین جا از این همسفران که باحس زیبا شون از کتاب عبور از منطقه  60 درجه زیر  صفر پیام هایی از سردار  انتخاب کردند آمده کرده برای حاضرین در جلسه از حفظ خواندن ورنگ بوی خواست وروحانی به جلسه دادند تشکر وقدر دانی میکنیم  . که این هم خالی ازآموزش برای  من مسافرنبود  .

888IMG_0573.jpg


خلاصه سخنان استاد:

226IMG_0581.jpg

 خانم معصومه از نقش همسفر در درمان اعتياد که بسيار مهم است سخن گفتند ، ودر ادامه همسفر کنگره 60 را به بال پرواز به زیبایی تشبیح کردند. واینطور بیان کردند که  يك همسفر اگر نقش خود را خوبی ايفا نكند واو را رها نکند چطور میتواند از مسافرش توقع تعادل و آرامش داشته باشد . چون خودش باید به آرامش برس آموزش بگیرد تا مسافرش هم به تعادل و ورهایی از اعتیاد ودرمان در کنگره برسد.

قطعا زمانی که من همسفر مسافرم به درمان واقعی میرسه که منم  همان طور که کنگره گفته شده تو مسیر آموزش ها  اجرای آن قرار گیرم و گوش به فرمان راهنمام و کنگره باشم

622IMG_0604.jpg

زمانی که اومدم کنگره متوجه تخریب که تو خودم به خاطر اعتیاد مسافرم در من ایجاد شده بود شدم وفهمیدم که چقدر حالم بده. و موقعی که مسافرم رها کردم اگار خودم رها شدم و بعد مسافرم  به درمان رسید . حالا بهتره ببینیم آیا مسافر م رها کردم یا نه چقدر آرام هستم   .

331IMG_0606.jpg

سپس در ادامه جلسه مسافران به زیبایی از همسفران سخن گفتند البته فکر نکنید که از ترس مشارکت کردند نه این طور نبود . هر کسی که امروز تو جلسه حاضر میشد متوجه میشد که کنگره چطور مسافر وهمسفر به زیبایی در کنار هم قرار داد  و الان از زندگهاشون دارند لذت میبرند  . واینجاست که خیلی از همسفرا مگند ما ناراحت نیستیم که روزی مسافرمان اعتیاد داشته چون به واسطه اعتیاد مسافرشان  با کنگره آشنا شدند .  638IMG_0585.jpg 

بعد از مشارکت مسافرها  برنامه هایی رو مرزبانان زحمت کش و خلاق کنگره برای همسفر وخانواده های مسافران تهیه و ترتیب داده بودند ادامه پیدا کرد .

768IMG_0602.jpg

خلاصه ای از برنامه های امروز قرعه کشی همسفران واهداء جوایزی به همسفران کوچک و آوای کنگره 60  پذیرایی دعای آرامش ووو....ووغیره

899IMG_0588.jpg

با سپاس از همه همسفرانی  که در این جلسه حضور پیدا کردند  تااین روز زیبا را با هم جشن بگیریم

و در پایان از مرزبانن شعبه مسافران وهمسفرانی که در این جشن سهمی حتی کوچک تشکر میکنیم

تهیه گزارش : مسافر علی رضا

عکاس : سرکار خانم مهری مصطفی


مطالب مشابه :


راهنمای خرید کولر گازی

تاسیسات در کرج(بوران تهویه کرج) - راهنمای خرید کولر گازی - مطالبی در خصوص تعمیرات و اجرای
آقای خدامی دیدبان کنگره 60در شعبه کرج

راهنمای درمان اعتیاد - آقای خدامی دیدبان کنگره 60در شعبه کرج - وبلژیون آقای حسین غفوری
جشن همسفر در شعبه کرج

راهنمای درمان اعتیاد - جشن همسفر در شعبه کرج - وبلژیون آقای حسین غفوری
نیاز مردم؛ مصاحبه با راهنمای درمان چاقی....

جمعیت احیای انسانی کنگره 60 نمایندگی کرج - نیاز مردم؛ مصاحبه با راهنمای درمان چاقی . - اعتیاد
دانستنی ها و راهنمای خرید کولر گازی

تاسیسات در کرج(بوران تهویه کرج) - دانستنی ها و راهنمای خرید کولر گازی - مطالبی در خصوص
دانلود نقشه شهر کرج - نقشه کرج

امروز قصد دارم برای شما عزیزان نقشه شهر کرج رو برای دانلود بذارم تا بیشتر با نقاط مختلف شهر
راهنمای خرید پمپ آب و آبرسانی

تاسیسات در کرج(بوران تهویه کرج) - راهنمای خرید پمپ آب و آبرسانی - مطالبی در خصوص تعمیرات و
راهنمای خرید منبع آب، کویلی، دو جداره

بـــــوران تهـــــویه کـــــرج - راهنمای خرید منبع آب، کویلی، دو جداره - مطالبی در خصوص
برچسب :