ذکری جهت ارتقا معنوی/یس مغربی/دعاى هفت هيكل/ دعایی به جهت دفع درد سر/آيه به جهت محبت و دوستى /آيه جه

عناوین مقالات ودعاها و... منتخب وگلچین عرفانی ومعنوی عبارتندذکری جهت ارتقا معنوی/یس مغربی/دعاى هفت هيكل/ دعایی به جهت دفع درد سر/آيه به جهت محبت و دوستى /آيه جهت عزيز و محترم شدن/دعاى استفاده از تربت امام حسين عليه السلام/دعاى سريع الاجابه /دعا اگر راه را گم كرديد /سرى از اسرار غریبه به جهت ديدار امام زمان عليه السلام /خواص سوره های قرآن/دعای معراج/دعای رفع ترس منقول از امام صادق (ع)مناجات امام رضا (ع)/پای درس مولا.... (بهره ای از نهج البلاغه)هدیه ای ناب به شرط عمل.../طلسم محبت ، دعای محبت/ختم مجرب حضرت اباالفضل (ع)/خواص اسم مبارک و جلاله المُقیت"الودود" /مغفرت خدا در عید فطر /پیدا کردن گم شده ها./یک طلسم...برای تقویت حافظه..../چند ذکر تجربه شده...چند ذکر تجربه شده...پیدا کردن دزد و اشیاء دزدیده شده/استغفار بعد از نماز/نور....کوهی از طلا...طلب حاجت:/دفع شیطان/دیدن مطلوب در خواب/خسته ی گناه/تحول با یک نگاه/توسل به حضرت  مهدی (ع)/یا معید ما افناه اذا یرز الخلائق لدعوته من مخافته من خواص الجمع بین المتفرق و العز بعد فمن اراد الجم/خواص سوره ها و آیات/ذکریا من هو العزیز المنیع الغالب/یا خالق من فی السموات و الارض و کل الیه معاد/تیر به قلب دوست نزنید/اگر می خواهید در عالم خواب سیر داشته باشید/مدتی این مثنوی تاخیر شد مهلتی بایست تا خون شیر شد/جهت بینایی و نور چشم/ذکری جهت پیدا کردن شغل/گشایش بخت دختران/شعرسوی خورشید/دعای شروع سلوک و گام نهادن در وادی عشق/جهت بدست آوردن علم کیمیا/ذکری جهت کفایت از مهمات/ذکری برای طلب حاجت:ثروت بی حد و حصر/خواب دیدن وقایع عجیب و یا اشخاص/آی باغیرت ها!!...

ثروت بی حد و حصر
این ذکر با عدد خاص آن به شما ثروت و مکنت فراوانی را می دهد ولی شرطی دارد که از جمله آن صدقه دادن از آن مال نیز می باشد.

(۱۰۰۰۰) ده هزار مرتبه این ذکر را بگوید: یا غنی یا ملی یا وفی

/آی باغیرت ها!!سلام، اگه بگم، طاقت شنیدنش را داری؟ حیف که اینجا اینترنت است و صدها و هزارها گوش ناپاک که هر حرفی را نمی شود به آنها زد. وقتی خبر فرو ریختن گنبد امام هادی و عسکری را شنیدی چه احساسی به تو دست داد؟ -خدا لعنتشان کند، - اینا دیگه کی هستند، حرومزاده اند؟ -حتماً خود امام هادی جوابشونو می ده!  -به من چه؟ امیدوارم این آخری رو دیگه نگفته باشی!! به ما می گویند شیعه بی خطر. اگه گفتی چرا؟ چون پارسال بود که گنبد و مناره اما علی را با تیر زدند و ککمان نگزید، بعدش کربلا، بعدش تصویر پیغمبرمونو 5 ماه تمام مضحکه کردند و حالا هم توی روز روشن رفتند و بمب گذاشتند و خراب کردند و به غیرت ما خندیدند. من که شرمم می آید؟ حتماً می دانی چرا؟ داستانی را برایت می گویم که حتماً شنیده ای؟ زیاد ازمحرم نگذشته، زهیر یک سنی عثمانی بود که امام حسین(ع) را امام نمی دانست، ولی می گفت پسر پیغمبراست و اگر چیزی از من بخواهد ، نه نمی توانم بگویم. امام حسین دید که می تواند روی او حساب کند و او را وارد کرد و به فیض هم رسید. دیدی؟!! امام زمان روی ما نتوانسته حساب کنه که ما را هم صدا بزنه بیایم کمک. حتی اندازه یک سنی هم مایه نمی گذاریم. اباالفضل می خواهد که درد اماموش بفهمه و پاشه دفاع کنه. آی شیعه ی تنبل!!! خدا داره از ائمه اش که از همه چیز براش باارزش تره مایه می گذاره تا بلکه ما بیدار شیم. ولش کن! ما هم دنیامونو داریم و جای گرم و نرممونو.پ فقط وجداناً هر کی اینو خوند برای یکی دیگه هم بخونه. یا علی یا رحیم کل صریخ و مکروب و غیاثه و معاذه یا رحیم کل صریخ و مکروب و غیاثه و معاذه

اگر کسی خواهد کسی را از عشق خود بیقرار کند باید که این اسم را بر کاغذ خطاطی به مشک و زعفران بنویسد و بر کنار جوبی که آب بسیار دارد بایستد و40 مرتبه این اسم را بخواند و کاغذ را در آب اندازد به نیت آنکس که خواهد از عشق بیقرار شود و هرکس که این اسم را بر آب خوانده و به خورد هرکس بدهد دل او روشن گردد و ایمان او تازه گردد و با ایمان شود و اگر این اسم را بر کاغذ نوشته و آنرا در باغ و مزارع دفن کند برکتی پیدا شود که نتوان گفت و خواص این اسم بسیار میباشد کخ به طور اختصار در اینجا ذکر شد و باید قدر آن را دانست

یا علی


یا خالق من فی السموات و الارض و کل الیه معاد

اگر کسی غایب باشد و از احوال او هیچ خبر نباشد این اسم را به نیت آن غایب 70 مرتبه بخواند و بعد از آن بر ورق آهو نویسد بمشک و زعفران و شب در زیر بالین نهد در آن شب وی را در بخواب ببیند که او به زنده است یا مرده و یا چگونه زندگی می کند و اگربه نیت هر غایبی بخواند بشب شنبه 70 نوبت آن غایب به زودی بخانه خود رجوع کند که دیگر هیچ جای قرار نگیرد و از سر اعتقاد این عمل را انجام داد و هر کاری که خواهی شروع کنی اگر در اول کار این اسم را بسیار تلاوت کنی با فتح و پیروزی و سریع به مقصد خود خواهی رسید و باید در این اسم شک نداشته باشی

یا علی

ذکری جهت ارتقا معنوی
شاید باورتان نشود. ولی اگر این ذکر را که از مجربات است انجام دهیدُ حتماْ چیزی از عالم غیب به شما می رسد و روزی تان افزایش می یابد.

سه شب متوالیُ با طهارت هنگام خواب ۴۰ مرتبه سوره قدر با بخوانید.

انشاء الله که به حاجت خود خواهید رسید

التماس دعا

یس مغربی
ختم عجیب و مجرب یس مغربی منقول از شیخ بهائی به جهت برآورده شدن هر حاجت. دعای طولانی است همراه اسرار و رموز بسیار.

دعا با این عبارت شروع می شود:

بسم الله الرحمن الرحیم. یس یس یس یس یس یس یس، والقرآن الحکیم أنک لمن المرسلین علی صراط مستقیم تنزیل العزیز الرحیم لتنذر قوما ما أنذر آباءهم  فهم غافلون...

یا علی

دعاى هفت هيكل

دعاى هفت هيكل از جمله ادعيه شريفه اى است كه هر كس آن را بخواند يا در نزد خود نگاهدارد خداوند تبارك و تعالى او را از غيبت و بدگويى مردمان نگاهدارد و دشمنان او را مغلوب نمايد و در بعضى از كتب زياد بر اين مطلب خواص و حسنه نوشته اند. این دعا را نوشته و همراه خود داشته باشید یا بر خواندن آن مداومت داشته باشید. یا علی

هيكل اول

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم اللّه لا اله الا هو الحى القيوم لا تاخذه سنه و لانوم له ما فى السموات و ما فى الارض من ذالذى يشفع عنده الا باذنه يعلم ما بين ايديهم و ما خلفهم و لايحيطون بشى ء من علمه الا بماشاء وسع كرسيه السموات و الارض و لايوده حفظهما و هو العلى العظيم .
هيكل دوم

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم اذ قالت امراه عمران رب انى نذرت لك ما فى بطنى محررا فتقبل منى انك انت السميع العليم سنه من قد ارسلنا قبلك من رسلنا و لاتجد لسنتنا تحويلا اقم الصلوه لدلوك الشمس الى غسق اليل و قران الفجر ان قران الفجر كان مشهودا و من اليل فتهجدبه نافله عسى ان يبعثك ربك مقاما محمودا و قل رب ادخلنى مدخل صدق و اخرجنى مخرج صدق و اجعل لى من لدنك سلطانا نصيرا.
هيكل سوم

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم امن الرسول بما انزل اليه من ربه و المومنون كل امن باللّه و ملئكته و كتبه و رسله لانفرق بين احد من رسله و قالوا سمعنا و اطعنا غفرانك ربنا و اليك المصير لايكلف اللّه نفسا الا وسعها لها ما كسبت وعليها ما اكتسبت ربنا لاتواخدنا ان نسينا او اخطانا ربنا و لاتحمل علينا اصراكما حملته على الذين من قبلنا ربنا و لا تحملنا ما لا طاقه لنا به واعف عنا و اغفرلنا و ارحمنا انت مولينا فانصرنا على القوم الكافرين .
هيكل چهارم

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم و قل جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل كان زهوقا و ننزل من القران ما هو شفاء و رحمة للمومنين و لايزيد الظالمين الا خسارا و اذا انعمنا على الانسان اعرض و نابجانبه و اذا مسه الشر كان يوسا قل كال يعمل على شاكلته فربكم اعلم بمن هو اهدى سبيلا و بسئلونك عن الروح قل الروح من امر ربى و ما اوتيتم من العلم الا قليلا.
هيكل پنجم

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم قال رب انى و هن العظم منى و اشتعل الراس شيبا و لم اكن بدعائك رب شقيا و انى خفت الموالى من ورائى و كانت امراتى عاقرا فهب لى من لدنك يرثنى ويرث من ال يعقوب و اجعله رب رضيا لقد صدق اللّه رسوله الرويا بالحق لتدخلن المسجد الحرام انشاء اللّه امنين محلقين روسكم و مقصرين لاتخافون فعلم ما لم تعلموا فجعل من دون ذلك فتحا قريبا.
هيكل ششم

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم قل اوحى الى انه استمع نفر من الجن فقالوا انا سمعنا قراءنا عجبا يهدى الى الرشد فامنا به ولن نشرك بربنا احدا و انه ، تعالى جد ربنا ما اتخذ صاحبه و لا ولدا و انه ، كان يقول سفيهنا على اللّه شططا.


هيكل هفتم

بسم اللّه الرحمن الرحيم
اعيذ نفسى باللّه العلى العظيم و ان يكاد الذين كفروا ليزلقونك بابصارهم لما سمعوا الذكر و يقولون انه لمجنون و ما هو الا ذكر للعالمين .

دعایی به جهت دفع درد سر
حضرت باقر عليه السلام : براى دفع درد سر دست بر سر بمالد و هفت مرتبه بگويد:

اعوذ باللّه الذى سكن له ما فى البر و البحر و ما فى السموات و الارض و هو السميع العليم .

آيه به جهت محبت و دوستى

از رسول اكرم صلى اللّه عليه و آله روايت شده است هر كه خواهد كسى را به دوستى و محبت خود مايل سازد اين آيه را خوانده به طعامى بدمد و به او بخوراند كه موثر خواهد بود.


بسم اللّه الرحمن الرحيم
ان لا تعلوا على و اتونى مسلمين لو لا ان ربطنا على قلبها لتكون من المومنين .


 آيه جهت عزيز و محترم شدن
گويند هر كس (آيه الكرسى ) (آيات 255 تا 257) سوره بقره را بنويسد و بر بازوى خود بندد، به هر جا رود عزيز و محترم باشد.

یا علی

دعاى استفاده از تربت امام حسين عليه السلام در مصباح المتهجدين از حضرت ابوعبداللّه عليه السلام منقول است چون تناول كند يكى از شما تربت مبارك امام حسين عليه السلام را اول بگويد:

اللهم انى اسئلك بحق الملك الذى تناول و الرسول الذى نزل و الوصى الذى ضمن فيه ان تجعله شفاءا من كل داء.

و مرضى كه دارد نام ببرد شفا يابد ان شاء اللّه . 
با دو سند معتبر از حارث بن مغيره منقول است كه خدمت امام صادق عليه السلام عرض كردم من در دو بيمارى سخت گرفتارم و به هر دوايى مداوا كرده ام نفع نيافته ام ، فرمود: چرا غافلى از تربت امام حسين عليه السلام كه در آن شفاى هر دردى و ايمنى از هر خوفى است و چون تربت را بر مى دارى بگو:

اللهم انى اسئلك بحق هذه الطينة و بحق الملك الذى اخذها و بحق النبى الذى قبضها و بحق الوصى الذى حل فيها صل على محمد و آل محمد و اهل بيته و افعل بى كذا و كذا.

و بعد شفاى مرض خود را طلب كند.
 
در بعضى از دعوات از حضرت بقية اللّه امام عصر عليه السلام رسيده است هر كه اين دعا را با تربت امام حسين عليه السلام در قدحى بنويسد و دست خود را بشويد و با انگشت شهادت به مريض دهد تا بخورد صحت يابد.

بسم اللّه الرحمن الرحيم
بسم اللّه شفاء و لا اله الا اللّه اكفاء اذهب الباس رب الناس و اشف انت الشافى شفاء و انت الكافى كفاء لايغادر شفاءك سقما و صلى اللّه على محمد و آله اجمعين برحمتك يا ارحم الراحمين .
یا علی

دعاى سريع الاجابه روايت شده كه مردى خدمت حضرت اميرالمومنين عليه السلام شكايت كرد از دير شدن جواب دعايش فرمود چرا نمى خواهى دعا سريع الاجابه را پرسيد كه آن كدام دعا است فرمود بگو:

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ بِاسْمِكَ الْعَظيمِ الاَْعْظَمِ الاَْجَلِّ الاَْكْرَمِ الْمَخْزوُنِ الْمَكْنُونِ النُّورِ الْحَقِّ الْبُرْهانِ الْمُبينَ الَّذى هُوَ نُورٌ مَعَ نُورٍ وَ نُورٌ مِنْ نُورٍ وَ

نُورٌ فى نُورٍ وَ نُورٌ عَلى كُلِّ نُورٍ وَ نُورٌ فَوْقَ كُلِّ نُورٍ وَ نُورٌ تُضيئُ بِهِ كُلُّ ظُلْمَةٍ وَ يُكْسَرُ بِهِ كُلُّ شِدَّةٍ وَ كُلُّ شَيْطانٍ مَريدٍ وَ كُلُّ جَبارٍ عَنيدٍ لا تَقِرُّبِهِ

اَرْضٌ وَلايَقُومُ بِهِ سَمآءٌ وَ يَاْمَنُ بِهِ كُلُّ خآئِفٍ وَ يَبْطُلُ بِهِ سِحْرُ كُلِّ ساحِرٍ وَ بَغْىُ كُلِّ باغٍ وَ حَسَدُ كُلِّ حاسِدٍ وَ يَتَصَدَّعُ لِعَظَمَتِهِ الْبَرُّ وَالْبَحْرُ وَ

يَسْتَقِلُّ بِهِ الْفُلْكُ حينَ يَتَكَلَّمُ بِهِ الْمَلَكُ فَلا يَكُونُ لِلْمَوْجِ عَلَيْهِ سَبيلٌ وَ هُوَ اسْمُكَ الاَْعْظَمُ الاَعْظَمُ الاَجَلُّ الاَْجَلُّ النُّورُ الاَْكْبَرُ الَّذى سَمَّيْتَ بِهِ

نَفْسَكَ وَاسْتَوَيْتَ بِهِ عَلى عَرْشِكَ وَ اَتَوَجَّهُ اِلَيْكَ بِمُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَيْتِهِ وَاَسْئَلُكَ بِكَ وَ بِهِمْ اَنْ تُصَلِّىَ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ اَنْ تَفْعَلَ بى ...

"حاجت خود را ذکر کنید"
یا علی (این دفعه اعراب هم دارد)

دعا اگر راه را گم كرديد به آواز بلند بگويد
(يا فارس الحجاز ادركنى يا ابا صالح المهدى ادركنى ادركنى)

از طرف حضرت ولى عصر عليه السلام راه به او نشان داده مى شود و گمراه نمى شود و بسيار مجرب است .

یا علی

سرى از اسرار غریبه به جهت ديدار امام زمان عليه السلام /
هر كس چهل روز صبح بخواند خداوند ديدار حضرت مهدى عليه السلام را روزى او گرداند. (ان شاء اللّه )
به اين صورت كه در چهل روز 17488 مرتبه به صورت زير هر روز 360 مرتبه به غير از روزهاى دهم ، بيستم و سيم و چهلم كه اين چهار روز روزى 1132 مرتبه دعاى فوق را بايد بخواند تحت شرايط زير:
1 - با وضو باشد؛
2 - رو به قبله در جاى پاك بنشيند؛
3 - اول صلوات بفرستد؛
4 - از گناهان استغفار نمايد؛
5 - اين دعا را يك مرتبه بخواند.

يا من هو اقرب الى من حبل الوريد يا من هو فعال لما يريد يا من يحول بين المرء و قلبه يا من هو بالمنتظر الاعلى يا من ليس كمثله شى ء و هو على كل شى ء قدير.
6 - اصل دعا را بخواند:

يا اللّه يا محمد يا على يا فاطمه و بنيها يا صاحب الزمان ادركنى يا فارس الحجاز ادركنى يا ابا صالح ادركنى و لاتهلكنى .

همه روز 360 مرتبه فقط روز دهم و بيستم و سيم و چهلم 1132 مرتبه .
7 - ده مرتبه صلوات ؛
8 - فاتحه و اخلاص بخواند؛
9 - اگر سوره اخلاص را بيشتر بخواند بهتر است زيرا اسم اعظم دارد.
خواندن اين دعا آثار عجيب وافعال غريبه دارد.

خواص سوره های قرآن

در كنزالمدفون سيوطي به نقل از حضرت علي (ع )روايت است كه قرائت ده سوره مانعي براي ده حالت است :1-قرائت سوره حمد مانع از خشم و غضب خداوند.....2- قرائت سوره يس مانع عطش روز محشر....3- سوره دخان مانع از هول روز قيامت...4-سوره واقعه مانع از فقر و پريشاني....5-سوره ملك مانع عذاب ....6- قرائت سوره كوثر مانع از خصومت و تسلط دشمنان .....7- كافرون مانع از كفر در حال مرگ ...8- سوره اخلاص مانع نفاق است 9- سوره فلق مانع از حسد حاسدين .....10- سوره ناس مانع قروض و وسوسه شيطان ميباشد   (مطلب ارسالی از آقا رضا)

دعای معراج

دعايى است شان آن بسيار بزرگ است و خيلى عظيم مى باشد. راوى حضرت على عليه السلام از نبى اكرم صلى الله عليه و آله : وقتى به آسمان رفتم در شب معراج هفتاد هزار حجاب را طى كردم تا رسيدم به حجاب قدرت در آن نوشته شده اين دعا با نور، جبرئيل عرض كرد: يا محمد صلى الله عليه و آله اين دعا را براى كسى غير از مومنين از امت خودت تعليم ندهى چون كه اين دعا را هر كه بخواند درهاى آسمانها بر روى ايشان باز مى شود و خداوند نظر رحمتش را شامل آن شخص كند كه هم و غم او را بر طرف مى كند و هر گرفتارى كه دارد خدا بر طرف مى سازد اگر قرض دار است قرضش ادا مى شود و گناهانش ‍ آمرزيده مى شود و مورد عنايت قرار مى گيرد مانند انبياء و صديقين و خداوند هزار قصر و از در و ياقوت براى او آماه مى فرمايد و خداوند به او هر روز 360 مرتبه نظر رحمت كند و ملكى ندا مى كند كه اعمالت را از سر بگير كه گناهان خودت و مادرت و پدرت آمرزيده شد و جميع گناهانت مبدل به حسنات شد و ثواب هفتاد سال عبادت براى ايشان نوشته شد پس خير دنيا و آخرت براى او جوع مى گردد و هر كس اين دعا را نوشته با مشك و زعفران براى هر بيمارى كه دهد شفا خواهد يافت و هر كس حمل نمايد اين دعا را با خود آمن خواهد شد از شر شيطان و هيچ گونه ملالى بر ايشان نمى رسد و محفوظ مى ماند از دزدان و جميع حاجاتش برآورده خواهد شد و هر كس نزد فرزندانش بگذارد حفظ مى شوند از جميع گزندگان مانند مار و عقرب و هر كس با خود حمل نمايد از جميع امور خوب بهره مند خواهد شد و هر كس بنويسيد و در منزل بگذارد روزيشان زياد گردد و اهل آن محفوظ مى گردند از جميع گرفتاريها و قسم به آن كسى كه شما را به رسالت مبعوث كرد اگر جميع ثقلين و جميع ملائكه تعدادشان هزار برابر اهل دنيا و آخرت شوند تا روز قيامت ثواب اين اين دعا را نخواهند توانست بنويسند چون اين دعا بهترين دعا است نزد پروردگارت پس به امت خود تعليم بده چون گنجى است از گنجهاى بهشت كه خدا عنايت كرده است .اللهم انى اسالك يامن اقر بالعبوديه له كل معبود و يا من يحمده كل محمود يا من يفزع اليه كل مجهود يا من يطلب عنده كل مفقود يا من سائله غير مردود يا من بابه عن سواله غير مسدود يا من هو غير موصوف و لا محدود يا من عطاوه غير ممنوع و لامنكود يا من ليس ببعيد و هو نعم المقصود يا من رجاء عباده بحبله مشدود يا من شبهه و مثله غير موجود يا من ليس بوالد بمعدود يا من حوض بره للانام مورود يا من لا يوصف بقيام و لا قعود يا من لاتجرى عليه حركه و لاجمود يا اللّه يا رحمن يا رحيم يا ودود يا غافر ذنب داود يا من لا يخلف الوعد و يعفو عن الموعود يا من رزقه و ستره للعاصين ممدود يا من هو ملجا كل مقصى مطرود يا من دان له جميع خلقه بالسجود يا من ليس عن نيل جوده احد مصدود يا من لايحيف فى حكمه و يحلم عن الظالم العنود ارحم عبيدا خاطئا لم يوف بالعهود انك فعال لما تريد يا بار يا ودود صل على محمد خير مبعوث دعا الى خير معبود و على آله الطيبين الطاهرين اهل الكرم و الجود و افعل بنا ما انت اهله يا ارحم الراحمين .


یا علی
دعای رفع ترس منقول از امام صادق (ع)
دعاي دفع ترس منقول از امام صادق (ع) : اللهم انك لا يكفي منك احد و انت تكفي من كل احد من خلقك فاكفني كذا و كذا . ..در مكارم الاخلاق آورده اند كه پيامبر به حضرت علي فرمودند كه هر گاه در ورطه و مهلكه اي افتادي بگو : بسم الله الرحمن الرحيم لا حول و لا قوه الا بالله العلي العظيم اللهم اياك نعبد و اياك نستعين. ....از سلمان فارسي نقل شده كه هر كس صبح ها سه بار بگويد اين جمله را خداوند هفتاد نوع بلا را از او دفع ميكند : الحمد لله رب العالمين الحمد لله حمدا كبيرا طيبا
  یا علی  (ارسالی از دوستم آقا رضا)

مناجات امام رضا (ع)

بارالها!

در پيشگاه تو ايستاده ام،
و دستهايم را به سوى تو بلند كرده ام،
آگاهم كه در بندگى ات كوتاهى نموده و
در فرمانبرى ات سستى كرده ام،
اگر راه حيا را مى پيمودم از خواستن و دعا كردن مى
ترسيدم...ولى … پروردگارم!آن گاه كه شنيدم گناهكاران را به درگاهت فرا مىخوانى ،
و آنان را به بخشش نيكو و ثواب وعده مى دهى ،
... براى پيروى ندايت
آمدم،
و به مهربانى هاى مهربانترين مهربانان پناه آوردم
.و به وسيله پيامبرتكه او را بر اهل طاعتت برترى داده، و اجابت و شفاعت را به او بخشيدى ،
و به
وسيله برترين زن،
و به فرزندانش، كه پيشوايان و جانشينان اويند،
و به تمامى
فرشتگانى كه به وسيله اينان به تو روى مى كنند، و در شفاعت نزد تو، آنان را كهخاصان درگاه تواند، وسيله قرار مى دهند، به تو روى مى آورم.
...
پس بر ايشان
درود فرست،
و مرا از دلهره ملاقاتت در
امان دار،
و مرا از خاصّان و دوستانت
قرار ده،
پيشاپيش، خواسته و سخنم را آنچه سبب ملاقات و ديدن تو مى شود قرار
دادم
اگر با اين همه، خواسته ام را رد كنى ، اميدهايم به تو به يأس مبدّل مى
گردد،
همچون مالكى كه از بنده خود گناهانى ديده و او را از درگاهش رانده،
و
آقايى كه از بنده اش عيوبى ديده و از جوابش سر باز مى زند.واى بر من اگر رحمتگسترده ات مرا فرانگيرد،
اگر مرا از درگاهت برانى ، پس به درگاه چه كسى روى
كنم؟
اما... اگر براى دعايم درهاى قبول را گشوده، و مرا از رساندن به آرزوهايم
شادمان گردانى ، چونان مالكى هستى كه لطف و بخششى را آغاز كرده، و دوست دارد آن رابه انجام رساند؛ و مولايى را مانى كه لغزش بنده اش را ناديده انگاشته و به او رحمكرده است.در اين حالت نمى دانم كدام نعمتت را شكرگزارم؟
... آيا آن هنگام كه
به فضل و بخششت از من خشنود شده، و گذشته هايم را بر من مى بخشايى ؟
... يا آن
گاه كه با آغاز كردن كرم و احسان بر عفو و بخششت مى افزايى ؟

یا علی به همه منتظران قدومش و این مولودی مبارکتان باد

 • پای درس مولا.... (بهره ای از نهج البلاغه)
 • کسی که در دنیا اندوهناک می باشد، از قضای الهی خشمناک است و آن کس که از مصیبت وارد شده شکوه کند از خدا شکایت کرده است.
 • آدمی را قناعت برای دولتمندی و خوش خلقی برای فراونی نعمت کافی است.
 • برخی از نیکوترین خلق و خوی زنان، زشت ترین اخلاق نزد مردان است مانند تکبر، ترس و بخل. هرگاه زنی متکبر باشد، بیگانه را به حریم خود راه نمی دهد و اگر بخیل باشد اموال خود و شوهرش را حفظ می کند و چون ترسان باشد از هر چیزی که به آبروی او زیان رساند فاصله می گیرد.
 • تلخکامی دنیا، شیرینی آخرت و شیرینی دنیا تلخکامی آخرت است.
 • ای فرزند آدم: تندخویی بی مورد نوعی دیوانگی است، زیرا که تندخو پشیمان می شود و اگر پشیمان نشد پس دیوانگی او پایدار است.
 • سوگند به خدایی که تمام صداها را می شنود، هر کس دلی را شاد کند، خداوند از آن شادی  لطفی برای او قرار دهد که به هنگام مصیبت چون آب زلالی به او باریدن گرفته و تلخکامی مصیبت را بزداید.

تذکر: با سپاس از لطف و مهربانی شما عزیزان، لطفاً سوالات و اشکالات وارده و انتقادات را ایمیل کنید تا در اسرع وقت جوابگوی شما باشم.

یا علی

هدیه ای ناب به شرط عمل...

روايت است که حضرت رسول فرمودند هر کس که هر وقت اين دعا را بخواند چنان باشد که 360 حج کرده باشد و 360 ختم قرآن خوانده باشد. 360 بنده آزاد کرده باشد و 360 دينار صدقه داده باشد و 360 اندوهگين را از غم رهاوي بخشد . چون حضرت رسول اين کلام را فرمود جبرئيل در رسيد و گفت يا رسول الله هر بنده از بندگان خدا و هر امتي از امتان تو که اين دعا را در عمر خود يکبار بخواند، يا محمد بحرمت و جلال خودم قسم او را هفت چيز بدهم: اول فقر و درويشي را از وي بردارم، دوم از سوال نکيرين ايمن گردانم، سوم از پل صراط بگذرد، چهارم از مرگ مفاجاه نگاه دارم، پنجم دوزخ را بر وي حرام گردانم، ششم از تنگي قبر نگهدارم، هفتم از غضب سلطان و ظالم حفظ فرمايم.

لا إله الا الله الجليل الجبار ، لا إله الا الله الواحد القهار ، لا إله الا الله العزيز الغفار ، لا إله الا الله الکريم الستار ، لا إله الا الله الکبير المتعال ، لا إله الا الله وحده لا شريک له إلهاً واحداً رباً و شاهداً احداً صمداً و نحن له مسلمون ، لا إله الا الله وحده لا شريک له إلهاً واحداً رباً و شاهداً احداً صمداً و نحن له عابدون ، لا إله الا الله وحده لا شريک له إلهاً واحداً رباً و شاهداً احداً صمداً و نحن له قانتون ، لا إله الا الله وحده لا شريک له إلهاً واحداً رباً و شاهداً احداً صمداً و نحن له صابرون ، لا إله الا الله محمداً رسول الله صلي الله عليه و آله و سلم و عليٍّ عليه السلام ولي الله ، اللهم   إليک وجهت وجـهي و إليک فَـــــوضتٌ أمـــري و عليک توکلــت

يا أرحــــم الراحــمين.

شادی روح بزرگمرد آیه الله تبریزی صلوات

یا علی

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

طلسم محبت ، دعای محبت

/به جهت محبت میان زن و شوهر و غیره به گلاب و زعفران نوشته ناشتا به شوهر بخوراند:

(سوره دهر/۱) بسم الله الرحمن الرحیم. هل اتی علی الانسان حین من الدهر لم یکن شیئاْ مذکورا  انا خلقنا الانسان من نطفه امشاج نبتلیه فجعلناه سمیعاْ بصیراْ

پس بگو لِکَ بُبتَلئ فلان.

 • بجهت محبت در سیب سرخ هفت مرتبه بخواند و به مطلوب بخوراند: (السرالمستور ص۳۴)

بسم الله الرحمن الرحیم . و لقد جعلنا فی السماء بُروجاْ و زَیــّناها للناظرین و حَفِظناها من کل شیطان رجیم.

یا علی

ختم مجرب حضرت اباالفضل (ع)
در کتاب منتخب التواریخ آمده است: نام مبارک حضرت قمر بنی هاشم که عباس است، به شمار ابجد می شود ۱۳۳ و آنکه می گویند:

یکی از ختمهای تجربه شده این است که ۱۳۳ مرتبه این عبارت را بخوانند حاجتشان روا خواهد شد:

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین علیه السلام

یا علی

خواص اسم مبارک و جلاله المُقیت
حسب حال ننوشتی و شد ایامی چند            محرمی کو که فرستم بتو پیغامی چند

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید                 هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

عیب بی جمله چو گفتی هنرش نیز بگو         نفی حکمت مکن از بهر دل عامی چند

ای گدایان خرابات خدا یار شماست                چشم اِنعام ندارید ز اَنعامی چند

پیر میخانه چه خوش گفت به دردی کش خویش    که مگو حال دل سوخته با خامی چند  (حافظ)

یا علی به دوستدارانش. خواص اسم مبارک و جلاله  المُقیت:

 • امام رضا فرموده اند: هر کس این اسم را هفت بار بر آب روان یا آب باران بخواند و طفل بدخویی بخوردُ خوش خوی گردد و خوش دهن.
 • مداومت بر اسم المقیت برای توسعه رزق نافع است.
 • برای برآمدن حاجات، این اسم را بر کوزه خالی نوشته و آن را پر از آب کنند و بخورند که مقاصد و مطالب بر می آید و مجرب است.
 • به جهت شفا پیدا کردن مریضی که مایوس از زندگی است اسم المقیت را به تعدادی که امکان دارد در ظرفی نوشته، روی آن آب ریخته و به مریض بخورانند.
 • به جهت وسعت رزق در شبانه روز ۵۵ بار خوانده شود.

یا علی

لی به همه

"الودود"

از جمله اسماء حسنای الهی نام مقدس "الودود" می باشد.

امام رضا (ع) می فرمایند، هر کس در روز جمعه از جهت الفت بین زن و شوهر بر هزار و یک مویز (شبیه کشمش) یا بر طعام بخواند و هر دو بخورند، دوستی و موانست یابند. (بحر الغرائب، ص۱۰۵)

یکی از بزرگان فرموده که اگر کسی دشمنی قوی یا جمعی دشمن شخصی باشند، به جهت دفع آن دشمن بزرگ چهل روز به عدد کبیر این اسم (۲۰) مداومت نماید آن دشمن محب و مهربان او می گردد. أنشا الله.

جهت باز شدن تمام گره ها و رفع مشکلات در هر روز ۷۷ بار ذکر الودود خوانده شده است.

 التماس دعا   یا علی

مغفرت خدا در عید فطر /

بعد از آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه رمضان، باید بگویم که سعی کنید در شب و روز عید فطر حداکثر استفاده را ببرید و آن را درک کنید. وارد شده است که خداوند متعال در عید فطر، به اندازه تمام کسانی که در ماه رمضانی بخشیده است، می بخشد و از آتش جهنم رها می کند. خوش به حال کسی که مشمول این بخشایش قرار گیرد. از اسماء حسنی خداوند غفور است، او را به این نامش صدا بزنید.

التماس دعا  یا علی

پیدا کردن گم شده ها
این مطلب را قبلا هم گفته بودم اما به دلیل نیاز به آن دوباره می گویم که برای پیدا کردن اشیاء گمشده، می توان آیه إنا لله و إنا إلیه راجعون را مرتب خواند تا آن را أنشاء الله پیدا کرد.

یا علی

 • یک طلسم..
 • اگر این طلسم را بر کف دست راست خود بنویسید، پیش هر کس بروید مرادتان حاصل می شود (إنشاء الله).

4dlx9xj.jpg

 • هر کس نام مقدس الواجد را بر هر لقمه نانی که بر دهان می گذارد بخواند، صاحب یقین خواهد شد.
 • هر کس جهت برآورده شدن مطالب صد مرتبه این ذکر را بخواند حتماً براورده خواهد شد:

بسم الله الرحمن الرحیم  آمنت بالله العلی العظیم و توکلت علی الحی القیوم.

یا علی

 • برای تقویت حافظه..../
 • مداومت بر خواندن این دعا:

اللهم الرزقنی فهم النبیین و حفظ المرسلین و الهام الملائکه المقربین آمین یا رب العالمین

 • لفظ مبارک المقیت را ۷ مرتبه بر آب باران که در کاسه ای جمع شده باشد بخوانند و به طفل دهند، علاوه بر افزایش قدرت حافظه، باعث خوش خویی و خوش خلقی او نیز می شود.

 آیه آمن الرسول را در ظرف پاک بنویسند و با آب چای که شیرین باشد بشویند. آن آب را به ناشتا بخورند قدرت حافظه افزون می گردد.

 آیه الکرسی را با زعفران بر کف دست راست نوشته و بلیسد و این کار را ۷ نوبت انجام دهد، تاثیری دارد که چیزی را فراموش نکند.

التماس دعا  یا علی

چند ذکر تجربه شده...

اول از همه پیروزی حزب الله را تبریک می گویم و بگویم که برای موفقیت های بیشترشان دعا کنید.

 • وارد شده است که شب نیمه شعبان سه بار سوره یس را بخوانید اول به جهت صحت، دوم طول عمر و سوم وسعت رزق و انشاء الله جواب بگیرید.
 • چهارشنبه ها ۱۶۰ مرتبه نام مقدس بدوح را بخوانید ، گفته شده هر چه خواهید به شما می دهند.
 • کلمه مقدسه یا حی را بعد از هر نماز اگر ۱۸ مرتبه بگویید، موجب طول عمرتان و جلوگیری از مرگ ناگهانی و توسعه در معاش می شود.

یا علی

چند ذکر تجربه شده...

اول از همه پیروزی حزب الله را تبریک می گویم و بگویم که برای موفقیت های بیشترشان دعا کنید.

 • وارد شده است که شب نیمه شعبان سه بار سوره یس را بخوانید اول به جهت صحت، دوم طول عمر و سوم وسعت رزق و انشاء الله جواب بگیرید.
 • چهارشنبه ها ۱۶۰ مرتبه نام مقدس بدوح را بخوانید ، گفته شده هر چه خواهید به شما می دهند.
 • کلمه مقدسه یا حی را بعد از هر نماز اگر ۱۸ مرتبه بگویید، موجب طول عمرتان و جلوگیری از مرگ ناگهانی و توسعه در معاش می شود.

یا علی

پیدا کردن دزد و اشیاء دزدیده شده

شرمنده هستم که دیر به دیر می توانم به نامه های شما پاسخی بدهم، باور کنید مشغله روزمره باعث شد. إنشاء الله عزیزان دلگیر نشوند.

خوند علاءالدین محمد این نکته را گفته است و به تجربه نیز رسیده است که هر کس شب هنگام با وضو رو به قبله بخوابد و ۳۱۱ مرتبه بگوید  یا دلیل المتحیرین و در وقت ذکر با کسی تکلم نکند، در خواب دزد را می بیند.

یا علی

استغفار بعد از نماز/
در کتاب مفاتیح الجنان دیدم که نوشته بود:

بعد از خواندن فرایض یا همان نمازهای واجب، و قبل از اینکه پاهای خود را از حالت تشهد حرکت دهی، سه مرتبه این ذکر شریفه را بگویی، هفتاد گناه از تو بخشیده خواهد شد و در صورت مداومت بر این ذکر گناهان والدین تو و گناه کبیره تو نیز بخشیده می شود  إنشاء الله

أستغفر الله الذی لا أله إلا هو الحی القیوم ذوالجلال والاکرام و أتوب ألیه.

یاعلی

نور....
در مورد ائمه و نور هر کدام چه می دانید. مرحوم آقاشیخ جعفر مجتهدی از روی نوری که سیدها داشتند می گفتند که فلانی از نسل این امام است و می گفت هر سیدی نوری دارد که از نور سایر امامان متفاوت است. اما نور کدام است. نمی خواهم بحث فلسفی کنم اما همینقدر بدانید که اولین چیزی که در این عالم خلق شد نور پیامبر اکرم ص بود و بعد او نوری از علی (ع) بود و بعد نور فاطمه (ص) و نور حسنین (ع).

این انوار هر کدام بوجود آورنده یکی از مخلوقات هستند. آنچه به آسمان نسبت می دهند و قرآن به آن قسم خورده است و یا لیل و شب که نور فاطمه است و یا شمس که در قرآن استعاره از اباعبدالله است.

یا علی

کوهی از طلا...
این مطلب گرچه مشهور است اما شنیدن دوباره آن نیز خالی از لطف نیست.

زمانی که امام راحل در قم طلبه بودند، به همراه یکی دیگر از علمای قم که آن زمان طلبه بودند، آوازه مرحوم نخودکی را که قبلاً راجع به او نوشتم را می شنوند و برای شاگردی نزد ایشان می روند.

ایشان را در نیشابور ملاقات می کنند و در حالی که از شدت ایمان و یقین و نور ایشان در تعجب بودند، عرض می کنند: آقا ما را استادی کن. شیخ نگاهی به آنها می کند و می گوید سوالی از شما می پرسم. اگر به آن جواب دادید آنوقت می پذیرم. پرسیدند، اگر الآن جلوی شما کوهی از طلا قرار دهند و کوهی از کاه به حال شما چه فرقی می کند. آن دو بزرگوار پاسخ دادند، خوب کوه طلا برای ما ارزشش بیشتر است و آن را ترجیح می دهیم.

این پاسخ نشان داد که آنان هنوز توانایی همراهی با شیخ را ندارند و شیخ آن دو را به خانه فرستاد و معذور داشت. اما در عوض ذکری به آنها گفت که هیچوقت دچار فقر نشوند.

و اما آن ذکر: صبح ها بعد از نماز صبح سه بار این آیه را بخوانید:

و  من یتق الله یجعل له مخرجاً و یرزقه من حیث لایحتسب و من یتوکل علی الله فهو حسبه إنه الله بالغ أمره قد جلع الله لکل شیء قدراً

آنگاه سه مرتبه سوره توحید را بخوانید و سه صلوات بفرستید. اما باید بر این ذکر مداومت داشته باشید.

طلب حاجت:
در شب جمعه دو رکعت نماز بخوانید و ۸۰۰ مرتبه این ذکر را بگویید

سلامٌ قولاْ من رب الرحیم   آنگاه در سجده طلب حاجت کنید که این ذکر مجرب است.

ذکر دیگر: سوره والضحی را ۴۰ مرتبه بخوانید و در این میان حاجت خود را بخواهید که بسیار سریع إنشاء الله روا خواهد شد.

دفع کردن شیطان برای دفع کردن شیطان از وجودتان و دور ماندن از وسوسه های او نیز اذکار زیادی توصیه شده است از جمله خواندن سوره ناس و یا بسم الله گفتن اما این ذکر نیز کوتاه و مفید است:

۴ مرتبه آیه إن الله عزیز ذوالنتقام را بخوانید تا از شیطان دور بمانید.

همچنین خواندن سوره انشراح ۲۱ مرتبه برای زیاد شدن نور چشم مفید است.

یا علی


برای دیدن مطلوب در خواب اذکار زیادی وجود دارد که قبلاْ تعدادی از آنها را گفتم. اما دو ذکر جدید:

*بر روی کف دست راست با وضو بنویسید مهتدون ‌الینا و بخوابید و با کسی تکلم نکنید.

*بر روی دست راست بخوابید و ۷ مرتبه با توجه بگویید یا اخی اخض بی و آنگاه ۷ مرتبه دیگر بگویید اخض بی یا أخی و در این حین با کسی تکلم نکنید.

یا علی

خسته ی گناه

این مطلب را حاج آقا مجتهدی در یکی از کلاسهای اخلاقشان فرمودند: در قدیم یک بنا از ساعت ۵ صبح شروع به کار کردن می کرد. سطل های کاه  گل را بالا می برد و پایین می آمد و عرق می ریخت. ظهر که می شد وضو می گرفت و نماز می خواند و برای نهار هم یک آبدوغی با نون می خورد و سرش را روی یکی از همان خشت ها می گذاشت و ۱۰ دقیقه می خوابید. بعد از آن هم صدایش می کردند که فلانی پاشو کار داریم. بلافاصله بلند می شد و کار می کرد و حتی یک ذره هم خستگی به خودش راه نمی داد.

آری اینچنین است که ما صبح تا شب احساس خستگی می کنیم. شب مثل جنازه ها به خواب می رویم که حتی برای نماز صبح هم به زور و با خمیازه و خستگی بیدار می شویم یا نمی شویم. هر چقدر هم می خوابیم باز خسته هستیم. !

حکمت اینجاست که ما خسته گناهیم. هیچ چیز به اندازه گناه کردن انسان را دچار خستگی نمی کند. امتحان کنید. حدیثی خواندم از پیامبر که گفتند هرچقدر که شب هنگام از خوابتان برای نماز شب بزنید، اگر اخلاص داشته باشید به همان اندازه خستگی از شما دور می شود.

یا علی

تحول با یک نگاه

انسانها اگر جوهره خوبی داشته باشند، حالا هرچقدر هم که گرد و غبار مادیات و گناهان روشونو پوشونده باشه، باز هم در یک لحظه می توانند همه چیز را تغییر بدهند.

این ماجرا حدوداً دویست سال پیش در اصفهان اتفاق افتاده و اکثر علما هم اینو می دونند.

ماجرا اینجوری است که در یکی از باغهای اطراف اصفهان قدیم، محفلی برپا می شه و جمعی از شراب خواران کنار هم جمع می شوند و شروع به عیش و نوش می کنند و زنی را هم همراه خودشون آورده بودند که برایشان بخواند و برقصد. این زن در حال رقص بوده که متوجه می شه پیرمردی در گوشه ای از باغ ایستاده و سر به زیر انداخته است. به جمع می گوید که می خواهید این پیر را اذیت کنم؟ می گویند هر کاری می توانی انجام بده تا ما بخندیم..

زن جلو می رود و دور پیر مرد می چرخد و می رقصد و این بیت از شعر حافظ را می خواند:

در کوی نیک نامی ما را گذر ندادند                            گر تو نمی پسندی تغییر کن قضا را

وقتی این بیت را می خواند پیرمرد نگاه عمیقی به او می کند و می گوید تو را عوض کردم. این کلام تا عمق جان زن نفوذ می کند و اینطور می شود که تبدیل به بزرگترین زاهد و عارف اصفهان می شود و مردم از او شفا می گرفتند.

آری فقط یک نگاه.      آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند     آیا بود که گوشه چشمی به ما کنند؟

یا علی

توسل به حضرت  مهدی (ع)/
شیخ حسنعلی نخوکی را می شناسید. حتماْ در حرم امام رضاُ صحن انقلاب و در دروازه ورودی ازدحام جمعیتی که در کنار قبر او نشسته و زیارت نامه و زیارت عاشورا می خوانند را دیده اید.

این نکته را یکی از علما گفتند که خود شنیده ام. مرحوم نخودکی از عالمان و عارفان حقیقی بودند که از کودکی شروع به ریاضت ها و تهذیب نفس کردند.  به آنچنان مقامی رسیدند که گفتند اگر ترس آن نداشتم که حرم امام رضا (ع) خلوت شود، به مردم می گفتم که کوبه درب منزل مرا بزنند و بروند و حاجتشان را گرفته باشند. شخصی با این مقام بودند که در اواخر عمرشان اعترافی کردند:

ای کاش به جای این همه ریاضت ها و ذکرهایی که برای مشکل گشایی از مردم انجام دادم، در جهت رسیدن و تقرب به امام زمانم انجام می دادم.

نکته این است عزیز. ما امام زمان را فراموش نکنیم. امام زمان یعنی زمان ماموم امام است. حال خود دریابید که امام ۷۲ اسم از اسماء ۷۳ گانه الهی را می داند و خود امام گفته است که جنی که در داستان سلیمان به یک اشاره تخت ملکه سبا را آورد، تنها یک اسم را میدانست.

حلال مشکلات را داریم. کسی که به اشاره ای همه چیز را عوض می کند. او را دریابید که اول و آخر اوست.   یا علی

یا معید ما افناه اذا یرز الخلائق لدعوته من مخافته من خواص الجمع بین المتفرق و العز بعد فمن اراد الجمع بعد الفرقه

اگر کسی احوالش پریشان باشد و روز گارش از دستش رفته باشد و مال و ثروت او به یغما رفته باشد این


مطالب مشابه :


قالب بلاگفا

عجيب ، رسالة نافعة في المعالجة بالأغذية والأشربة من كلام أبقراط ، حزب البحر دعاي عکاشه
متن دعای عهد همراه با ترجمه و تفسیر+دانلود دعاي عهد+دانلودفايل صوتي دعاي عهد باصداي استادفرهمند+دانل

متن دعای عهد همراه با ترجمه و تفسیر+دانلود دعاي عهد » حزب الله313 » و رب البحر المسجور و
30. اذكار و ختومات مجرب

« دعاى تحويل سال و عنده مفاتح الغيب لايعلمها الا هو و يعلم ما فى البر و البحر و حزب الله
توشه ی خود را برداریم تا یار حضرت صاحب الزمان (عج) شویم . . .

دعاى عهد ابتدا خداوند وَ رَبَّ الْبَحْرِ الْمَسْجُورِ، وَ حزب‌الله
ذکری جهت ارتقا معنوی/یس مغربی/دعاى هفت هيكل/ دعایی به جهت دفع درد سر/آيه به جهت محبت و دوستى /آيه جه

دعاى هفت هيكل از اعوذ باللّه الذى سكن له ما فى البر و البحر و ما اول از همه پیروزی حزب
عرفه چه روزی است؟

حزب الله سایبر سُبْحانَ الَّذى فِى الْبَحْرِ مى گوئى پس مى خوانى دعاى :
لزوم اعجاز پيامبران

من اخرج من الحجر الصلب الناقة و اجرى من ضرعها لبناو منهم من فلق له البحر حزب الله حسین
فواید دعای عهد و دعا برای امام زمان-متن کامل دعای عهد وثواب آن

» حزب الله313 » دعاى عهد را بخواند از وَ رَبَّ الْبَحْرِ الْمَسْجُورِ، وَ
برچسب :