طلسم خوشبختی

بسم الله الرحمن الرحیم

 در این وبلاگ ادعیه ای چند درباره دفع سحر و بخت گشایی مشاهده خواهید کرد. 

 اذکار و دستورالعمل های بخت گشائی را  به مدت چهل روز به طور مرتب انجام داده و پس از آن نیز ادامه دهید.

اذکار دفع سحر را دائم به کار بندید. می توانید به صورت چند چهل روز در طول سال انجام دهید.

کسانی که دستورالعمل بخت گشایی را انجام می دهند لازم است ادعیه و اذکار دفع السحر را همراه با اذکار بخت گشایی انجام دهند.

 اذکار و دستورالعمل بخت گشایی و ابطال سحر را روز های یکشنبه ، پنج شنبه و جمعه (طلوع آفتاب) انجام دهید.(هرساعتی میتوانیدانجام دهید ولی طلوع آفتاب بهترین زمان است)

روز شروع به اذکار از ایام منحوسه مانند قمر در برج عقرب نباشد. برای دانستن ایام منحوسه به تقویم های نجومی رجوع نمائید یا از اهل خبره ، آن را جویا شوید.  

 هشدار:  این دستورالعمل ها از منابع معتبر استخراج شده است از عمل کردن  به آنها غفلت نورزید تا  نتیجه مطلوب را به دست آورید و از مراجعه به افرادی که تحت عنوان رمال و دعا نویس فعالییت می کنند، خود داری نمایید، زیرا از مراجعه به آنان، جز هدر دادن وقت و پولتان ، چیزی عایدتان نخواهد شد.

 هشدار دیگر این که : اسرار این کار را از دیگران مخفی داشته و به کسی بازگو ننمائید زیرا امکان دارد برایتان کار پیچیده تری انجام دهند و کار مشکل تر شود.

 

دفع سحر و جادو

   برای دفع سحر :  1. همیشه قرآن کوچک همراه داشته باشید.

2. سوره های فلق و ناس را هر روز تلاوت نمایید.(حداقل سه مرتبه اول صبح و سه مرتبه اول شب خوانده شود. ) 

3. به وقت خواب سوره های کافرون ، توحید ، فلق و ناس را بخوانید.

4. پایان هر نماز آیه الکرسی را حداقل یکبار تلاوت نمایید.

5. به اذان توجه نموده و  همراه با موذن زمزمه کنید.(حداقل یک اذان در شبانه روز)

6. معوذتین(سوره های فلق و ناس)را نوشته و همراه خود نگهدارد. (روی کاغذ سفید و بدون خط یا پوست آهو نوشته و یا روی نقره یا عقیق حک نماید. )

7. هر روز چهار جهت منزل سوره های کافرون ، توحید ، فلق و ناس (به ترتیبی که در قرآن آمده) بخوانید و فوت نمایید.

8. هر روز آیه هشتاد و یک سوره اسراء را هفت مرتبه به لیوانی از آب بخواند و بیاشامد. و آیه این است: وَقُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقاً (لیوانی تازه ، مخصوص این کار کنار بگذارید)

9 . آیه صد سوره نساء را نوشته و فرد سحر زده از گردن بیاویزد. آیه این است:

 وَمَن يُهَاجِرْ فِي سَبِيلِ اللّهِ يَجِدْ فِي الأَرْضِ مُرَاغَماً كَثِيراً وَسَعَةً وَمَن يَخْرُجْ مِن بَيْتِهِ مُهَاجِراً إِلَى اللّهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ يُدْرِكْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلى اللّهِ وَكَانَ اللّهُ غَفُوراً رَّحِيماً 

(با خودکار نوشته نشود.با چیزی که طبیعی است مثل زعفران یا زغال بنویسید ، مدادهای امروزی مناسب است. اگر با زعفران می خواهید بنویسید کمی زعفران را بامقداری آب جوش ذر استکان کوچک مخلوط کنید وسپس روی آن گلاب بریزید بعد از این که سرد شد می توانید با خود نویس یا با قلم های نقشه کشی {راپید یا روترینگ} بنویسید)  10. اسپند همراه با کمی کندر دود کنید و به هنگام دود کردن سوره های کافرون ، توحید ، فلق و ناس را قرائت نمایید. ( حداقل هفته ای دو بار )

11. هر شب هفت مرتبه سوره تکویر را در خانه بخواند موضع سحر به لطف و کرم الهی معلوم شود.

12. دستورالعمل دعای چهل کلید را انجام دهید.(دعای چهل کلید برای بخت گشایی ، محبت بین زن و شو هر ، دفع سحر و جادو ، محفوظ ماندن از تمامی بلاها و مکر مکاران و سحر ساحران می باشد)تو ضیح آن در همین وبلاگ آمده است. 

13. هفتاد مرتبه آیه سی و سوم سوره الرحمن را به کاسه آب پاکی بخواند و به گو شه های محل کسب و جلوی منزل مسکونی خود بپاشد. آیه این است :

 يَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ(هفته ای یکبار) 

  14. روز یک شنبه سوره مبارکه مزمل را با وضو ، به گلاب و زعفران نوشته و در آب پاک شسته و شخص سحر زده بنوشد.

15. دو رکعت نماز بخواند رکعت اول پس از سوره حمد یک بار سوره کافرون و آیه  لَا أَعْبُدُ مَا تَعْبُدُونَ  را هر چقدر می تواند تکرار کند ودر رکعت دوم پس از حمد هفت بار سوره کافرون را بدون تکرار آیه بخواند ، هرسحری برای شخص کرده باشند باطل می شود.(روز های چهارشنبه و با صدای آهسته)

16. الف: آیه وَقُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقاً ( اسراء آیه  ۸۱ ) همراه با نقش شرف الشمس  به مشک زعفران بر ظرف چینی (سفید ، تازه و مصرف نشده) نوشته و بشوید و بیاشامد اگر جمیع ساحران جمع گردند از سحر کردن او عاجز شوند.....  ب:و یا روی کاغذ زرد نوشته و یا بر روی عقیق زرد حک کند و  همراه خود نماید . (دو دستور العمل مجزا میباشد. ) 

  ***(بسیار مهم)سوره "عبس " را به مد ت چهل شب هرشبی چهل و یک مرتبه به نیت دفع جن و دفع سحر و فتح طریق بخوانید.(اگر فرصت آن نیست که این سوره را با اعمال فوق انجام دهید، می توانید پس از آن که اعمال فوق را به اتمام رسانیدید چهل شب مجزا این سوره را تلاوت نمائید)

***(در انجام اعمال فوق درهفته اول ترس ، استرس ، اضطراب ، دلهره و دلشوره ، خواب های وحشتناک و کابوس ، سرگیجه  و سر درد ، تهوع ، بی حوصلگی و کلافگی بر شما روی می دهد دلیل آن برون ریزی نیروهای منفی از وجودتان می باشد. این حالت های مذکور ممکن است برخی موارد آن رخ دهد و در همه اشخاص یکسان نیست. بستگی به شدت سحر و جادو و موکل های آن دارد) 

 موارد فوق را باهم انجام دهید. موارد ذیل نیز مجرب است تمام آن را یا برخی موارد آن را انتخاب نموده و همراه بادستورالعمل های فوق (شماره ۱ تا  ۱۶)انجام دهید.

17. اگر کسی را وسواس و فراموشی غالب باشد به کسی ماند که از برای او سحری کرده باشند یا چشم بد به او رسیده باشد این آیات از سوره انبیاء را جام سفید روی (مثلا ظرف چینی تازه) بنویسد و بشوید و ناشتا بیاشامد و قدرت حق تعالی را مشاهده کند. بسم الله الرحمن الرحیم اقترب للناس حسابهم و هم فی غفله معرضون ، مایاتیهم من ذکر من ربهم محدث الا استمعوه و هم یلعبون لاهیه قلوبهم و اسروالنجوی الذین ظلموا هل هذا الابشر مثلکم افتاتون السحر و انتم تبصرون قال ربی یعلم القول  فی السماء و الارض و هو السمیع العلیم. (سوره انبیاء آیات ۱ تا  ۴ )

18هر روز دویست و شش مرتبه ذکر   یاجبار  گفته شود.(این تعداد را میتوانید در یک نشست بگوئید یا در تعداد نماز ها تقسیم نمائید.بعد از چهار نماز چهل مرتبه و در بعد یک نماز چهل وشش مرتبه بگوئید)

19.جهت دفع جادو گران و شیاطین آیه سخره خوانده شود. آیات ۵۴ تا ۵۶ سوره اعراف ( ان ربکم الذی خلق .....تا.....قریب من المحسنین ) ( روزی حداقل یک مرتبه )

  20. برای دفع سحر نوشته و بر گردن آویزان نمایند مجرب است. بسم الله الرحمن الرحیم  عزمت علیکم بما عذیت به سلیمان انه من سلیمان و انه بسم الله الرحمن الرحیم  آهیا شراهیا بطوشیا جهارا یلمو شیا قهارا بحق کهیعص ذکر رحمه ربک عبده زکریا اذ نادی ربه نداء خفیا کما قل اعوذ برب الناس ملک الناس  اله الناس من شرالوسوس الخناس الذی یوسوس فی صدور الناس من الجنه و الناس .(بر روی کاغذ سفید و بدون خط نوشته شود)

21. برای در امان بودن از سحر بگوئید : اللهم رب موسی و خاصه و هازم من کاده بسحره بعصاه و معیدها بعدالعوده ثعبانا و ملقفها افک اهل الافک و مفسد عمل الساحرین و مبطل کید اهل الفساد من کادنی بسحر او بضر عامدا او غیر عامد اعلمه او لا اعلمه و اخافه فاقطع من اسباب السمو ات عمله حتی ترجعه عنی غیر نافذ و لاضار و لا شامت انی ادرء بعظمتک فی نحور الاعداء فکن لی منهم مدافعا احسن مدافعه و اتمها یا کریم. پس به درستی که هر که این دعا را بخواند ضرر نمی رساند به او سحر ساحر جنی و انسی.  

22. به جهت دفع سحر پس از اتمام نماز شب قبل از اذان صبح هفت بار بگویدبسم الله و بالله سنشد عضدک باخیک و نجعل لکما سلطانا فلا یصلون الیکما بآیاتنا انتما و من اتبعکما الغالبون (قصص آیه ۳۶) اگر ساحر را می شناسد رو به خانه ساحر کرده و هفت نوبت بخواند و نیز در مکارم الاخلاق آمده همین آیه را هفت بار بر سحر شده بخوانند.

23. از امام رضا  از سحر سوال شد ، فرمود: آن نیز وا قعیت دارد و بدون اذن خدا اثر نکرده و ضرر نمی رساند و اگر گرفتار آن شدی دستت را تا محاذی (رو به رو  و مقابل)صورت خود بالا ببر و بخوان : بسم الله العظیم بسم الله العظیم رب العرش العظیم الا ذهبت وانقرضت.

 

   با توجه به آیات و سخنان بزرگان ، سحر در وجود آدمی تاثیر گذار است و همچنین تاثیر سحر در وجود مقدس پیامبر به گفته برخی از مفسرین مشهور ، خاصیت سحر در به وجود آمدن محبت و بغض و غم و نظایر آن ثابت می گردد و در این عمل شیاطین دخیل  می باشند . سحر یعنی گماردن موکلان شیطانی و اجنه کافر بر یک شخص از را ههای خاص. این کار از گناهان کبیره  محسو ب می شود و حرام مسلّم است.


مطالب مشابه :


دعا برای جلب محبت دیگران

(حرکت شبانه) - دعا برای جلب محبت برای ایجاد محبت در دل معشوق : برای ایجاد محبت در دل
دعا برای دوست کردن و تسخیر دیگران

طلسم محبت و جلب دعا برای جلب محبت دعای رسیدن به معشوق دعا و طلسم محبت فال
دعاهای جلب محبت معشوق

دعاهای جلب محبت معشوق شرایط نوشتن دعا تمرین هایی برای بالا بردن قدرت های
دعاهای جلب محبت معشوق

دعاهای جلب محبت معشوق برای بدست اوردن محبت شخص مقابل،27 دانه فلفل سیاه تهیه نموده
رفع اختلافات خانوادگی

طلسم محبت و جلب دعا برای جلب محبت دعای رسیدن به معشوق دعا و طلسم محبت فال
نقش دعا و جادو در جلب محبت یا از بین بردن محبت بین زن و مرد

نقش دعا و جادو در جلب محبت یا از ایا برای جلب محبت همسر بدمد بی شک معشوق او را
برای بیشتر شدن محبت معشوق به شما

برای بیشتر شدن محبت معشوق برای بیشتر شدن محبت معشوق به شما : برای جلب دعا برای
خواص اسم شریف القابض

طلسم محبت و جلب دعا برای جلب محبت دعای رسیدن به معشوق دعا و طلسم محبت فال
طلسم خوشبختی

طلسم محبت و جلب دعا برای جلب محبت دعای رسیدن به معشوق دعا و طلسم محبت فال
جداول کتاب شمس العرفا و کتاب شمس الانوار

طلسم محبت و جلب دعا برای جلب محبت دعای رسیدن به معشوق دعا و طلسم محبت فال
برچسب :